Ligue 1 - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Caen : Monaco  - 24. listopadu 2018   20:00

Caen
Caen
0:1
(0:0)
Monaco
55' Falcao
Caen
Samba – Baysse, Gradit, Djiku, Armougom – Oniangué, Deminguet (62. Chauí) – Beauvue (72. Bammou), Fajr, Ninga (58. Joseph) – Tchokounté.
Zelazny – Bammou, Sankoh, Chauí, Diomandé, S. Peeters, Joseph.
Léonard – Lang, Hebrard
Stade Michel d'Ornano, Caen
Monaco
Benaglio – Pierre-Gabriel, Jemerson, Badiashile, Henrichs – Tielemans, Aït Bennasser – Chadli (76. Grandsir), Diop (59. Pelé), Golovin – Falcao (81. Moussa Sylla).
Badiashile – Moussa Sylla, Massengo, Pelé, Grandsir, Panzo, Isidor.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Monačtí slaví teprve druhou výhru v tomto ligovém ročníku! Caen dnes neprožilo dobrý zápas a vzhledem k tomu, v jak špatné formě se Monako nacházelo, brousili si domácí právem zuby na plný bodový zisk. Zápas to byl hodně nervózní, zejména v první půli to byla urputná taktická bitva. Ve druhé půli rozhodl o osudu utkání Radamel Falcao (Monaco), jenž se prosadil z přímého kopu. I před doslova drtivý závěr se již domácí vyrovnat nepodařilo.
90+8'
90+7'
Původně sudí nastavil pět minut, ale díky zkoumání videa se hraje dál i v sedmé minutě.
90+5'
Tlak Caen je ale v tuto chvíli opravdu znát, jen škoda, že takto domácí nehráli v předchozím průběhu.
90+4'
Potvrzeno, gól neplatí! Monačtí uhájili těsný náskok a pokračujeme dál.
90+2'
Celá věc se ještě přezkoumává na videu.
90+1'
Caen právě vstřelilo branku! Malik Tchokounté dopravil míč do branky, ale předtím si při zpracování pasu z levé strany pomohl rukou, sudí gól neuznal.
90'
Nyní získávají standardku domácí, ze vzdálenosti, odkud se moc nedá branka ohrozit, takže to bude centr do vápna Monaka.
88'
Youri Tielemans (Monaco) to také zkusil přímo na branku a orazítkoval břevno domácí branky.
87'
Přečíslení Monaka čtyři na tři končí faulem u vápna Caen na Henrichse, další dobrá pozice pro přímý kop, jenže na hřišti již není Falcao.
86'
První roh Monako ubránilo, vzápětí i ten druhý a domácí se musí bleskově vracet.
85'
Roh pro Caen, domácí rozehrají z levé strany, další šance na vyrovnání.
84'
Samuel Grandsir (Monaco) nezachytil nákop na levém křídle, hrají domácí.
83'
Yoel Armougom (Caen) v nouzi odehrál míč do autu, hosté vhazují z pravé strany, na polovině Caen.
Střela z dálky v podání hostů, Samba chytá a rychle rozehrává.
81'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Radamel Falcao, přichází Moussa Sylla.
80'
Monačtí si oddechli, míč končí, po rohovém kopu Caen, nad jejich brankou.
79'
Roh pro Caen, domácí rozehrají z pravé strany.
77'
Žlutou kartu dostává Alexandr Golovin (AS Monaco FC).
76'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Nacer Chadli, přichází Samuel Grandsir.
76'
Poslední zhruba čtvrthodina zbývá domácím k tomu, aby s výsledkem něco udělali a neděsila je prohra s druhým nejhorším ligovým týmem.
74'
Ofsajdem končí další útočná akce domácích.
72'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Claudio Beauvue, přichází Yacine Bammou.
72'
Vše končí útočným faulem Baysseho (Caen), hrají hosté.
71'
Naděje pro Caen, domácí vybojovali roh, který rozehrají z levé strany.
70'
Další rychlý brejk hostů, tentokrát se dostali do zakončení, ale ta koncovka nebyla podle představ.
69'
A nakonec je odpískán útočný faul Henrichsovi (Monako), hrají domácí.
68'
Ve čtyřech proti třem postupují nyní hosté, ale za půlící čárou se vše zpomalilo, takže domácí se stihli vrátit.
65'
Alexandr Golovin (Monaco) nezvládl odkop od vlastní šestnáctky, když míč poslal do autu.
64'
Nacer Chadli (Monaco) poslal míč z levé strany přímo do rukavic Samby, ten rychle rozehrává.
63'
Monako získává rohový kop, který hosté rozehrají z levé strany.
62'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Jessy Deminguet, přichází Sajfaddín Chauí.
62'
Nacer Chadli (Monaco) nyní trochu zaváhal při zpracování míče a nechal si ukopnout míč.
61'
Je za námi hodina hry, Monako se ujalo vedení na hřišti rivala, udrží Thierry Henry a spol. vedení až do závěrečného hvizdu?
59'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Sofiane Diop, přichází Pelé.
58'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Rodrigue Casimir Ninga, přichází Evens Joseph.
56'
Tak bude nyní zajímavé sledovat, jak na gól Falcaa odpoví domácí.
55'
Monaco právě vstřelilo branku!
No vida, kopat to stále RADAMEL FALCAO umí, marná práce! Z přímého kopu to krásně zakroutil přes zeď k opačné tyči, než kde stál Brice Samba a na tváři kouče Henryho vidíme úsměv.
54'
Chvíli to trvá... Radamel Falcao (Monaco) stále nerozehrál.
53'
Než Radamel Falcao (Monaco) rozehraje přímý kop, musí rozhodčí uklidnit horké hlavy hráčů ve vápně...
52'
Velmi zajímavá standardka pro Monako, po faulu domácího Baysseho, který za zákrok na Henrichse dostává žlutou kartu.
51'
A to byl ten správný způsob, Nacer Chadli (Monaco) vybojoval autové vhazování z levé strany.
50'
Monačtí ještě nepřešli přes půlící čáru, tak to nyní zkouší nákopem na levou stranu, na Chadliho.
49'
Od branky Benaglia začíná další kombinační akce Monaka, která je ale hodně rozvážná.
48'
Brice Samba (Caen) sbírá ze vzduchu centr soupeře z levé strany.
47'
Alexandr Golovin (Monaco) docela nevybíravě faulován u půlící čáry, míč pro Monako.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:08.
První poločas gól nenabídl, hrál se hodně slabý fotbal, k vidění nebylo téměř nic, nezbývá, než si přát lepší průběh druhého poločasu.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Nepřesný centr domácích, hosté odvrací, jmenovitě Youri Tielemans.
43'
Monačtí se snaží na polovině soupeře, ale chybí tomu přesnost, míč se nakonec vrací až k půlící čáře.
41'
Domácí z rohového kopu branku Monaka ohrozit nedokázali.
40'
Yoel Armougom (Caen) se nyní neprosadil přes Ronaëla Pierre-Gabriela, který se blýskl ve vlastním vápně skvělým obranným skluzem. Roh pro Caen.
39'
Rodrigue Casimir Ninga (Caen) fauluje Youri Tielemanse a dostává za tento zákrok žlutou kartu.
38'
No vida, tak nakonec to Nacer Chadli (Monaco) zkusil z dálky a byla to parádní střela, kterou Brice Samba pouze vyrazil! Dorážející Falcao se nesrovnal na střelu a poté obránce míč odkopl.
37'
Standardka pro Monako, na polovině Caen, poměrně ale z dálky, pravděpodobně z toho bude centr než přímá střela.
36'
Alexandr Golovin (Monaco) poslal pas z pravé strany do vápna, nicméně pouze k prvnímu bránícímu hráči, který míč okamžitě odkopává.
35'
Youri Tielemans (Monaco) faulován u půlící čáry, hosté rychle rozehrávají.
34'
Monako rozehrálo roh z pravé strany, ale akce byla hned vzápětí přerušena odpískaným útočným faulem.
33'
Tomuto utkání zatím chybí úplně všechno, nejen góly, ale i šance, stejně tak i atmosféra.
32'
Nacer Chadli (Monaco) neuspěl na levém křídle, míč končí v autu a vhazují domácí.
31'
První půl hodina hry minulostí, na gól stále čekáme, stejně, jako na nějakou šanci.
29'
Opět se hraje pouze ve středu hřiště, je to skutečně v tuto chvíli, po celkem dobrém začátku, hodně průměrné utkání.
27'
Rodrigue Casimir Ninga (Caen) postupuje po levém křídle, dokázal i poslat míč před branku, kde si ho ale chytá Diego Benaglio.
25'
Pokus o rychlý brejk Monaka, Radamel Falcao ale nepřešel na pravé straně přes bránícího hráče a vše skončilo.
24'
No, nyní je to spíše taková uspávaná v podání obou týmů.
23'
Byl to ale spíše takový náznak napadání, v podání Caen, nyní se Monako snaží dostat na polovinu soupeře, což se nedaří.
22'
Míč se vrací k brance Monaka, Diego Benaglio musí rychle rozehrát, domácí chtějí napadat.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka, po dobrém začátku Caen se nyní hra vyrovnala a Monako se také párkrát dostalo do blízkosti branky.
19'
Ale Caen opět chybuje v rozehrávce, do vápna si naběhl Sofiane Diop, který mezi dvojicí bránících hráčů upadl, stihl však vystřelit, branku netrefil.
18'
Dlouhý pas Chadliho, který směřoval na Sofiane Diopa, jenže ten měl k míči daleko, hrají domácí.
17'
Ofsajdem končí rychlá útočná akce Caen.
16'
Alexandr Golovin opět v akci, tentokrát pálí z levé strany, z ostrého úhlu, ale Brice Samba chytá.
14'
Alexandr Golovin (Monaco) se odhodlal ke střele, ale jeho pokus byl zablokován.
13'
Míč se ve vápně dostal před Falcaa, který se ale nedokázal srovnat na střelu a nakonec upadl.
12'
Monako vybojovalo rohový kop, který z pravé strany rozehraje Nacer Chadli.
11'
Rodrigue Casimir Ninga (Caen) odcentroval z levé strany, ve vápně hlavičkuje Claudio Beauvue, který ale branku Monaka netrefuje.
10'
Yoel Armougom (Caen) to zkouší po levé straně, neuspěl, ale jen částečně, míč skončil v autu a domácí vhazují.
9'
Caen v tuto chvíli příliš nepouští soupeře do nějakého útočení, domácí jsou v úvodu zápasu lepší.
8'
Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na vlastní polovině.
7'
Ronaël Pierre-Gabriel (Monaco) získal míč a zkusil rychle přejít na polovinu Caen, ale to se nepovedlo.
5'
Nacer Chadli (Monaco) pod tlakem při rozehrávce, vrací míč do obrany.
4'
Domácí s míčem u půlící čáry, zkouší se dostat na polovinu soupeře.
3'
Monačtí se dostávají na polovinu soupeře, kde se snaží něco vymyslet.
1'
Nakonec s šestiminutovým zpožděním začínáme!
1'
A nakonec se ještě spustí zavlažování...
Před začátkem utkání se ještě uklízí stuhy, které se ve velkém množství snesly na jednu z branek.

SM Caen: Samba – Baysse, Gradit, Djiku, Armougom – Oniangué, Deminguet – Beauvue, Fajr, Ninga – Tchokounté.
Náhradníci: Zelazny – Bammou, Sankoh, Chauí, Diomandé, S. Peeters.

AS Monaco FC: Benaglio – Pierre-Gabriel, Jemerson, Badiashile, Henrichs – Tielemans, Aït Bennasser – Chadli, Diop, Golovin – Falcao.
Náhradníci: Badiashile – Moussa Sylla, Massengo, Pelé, Grandsir, Panzo, Isidor.

Rozhodčí: Léonard – Lang, Hebrard.
AS MONACO
Tak špatný vstup do nového soutěžního ročníku, jako letos, v Monaku nepamatují již mnoho let. Monačtí dokonale naplnili rčení „První vyhrání z kapsy vyhání“! Do ligy totiž vlétli výhrou 3:1 v Nantes, což bylo první a zatím i poslední vítězství v tomto ligovém ročníku. Hned osmkrát z třinácti zápasů prohráli a aktuálně jsou jen o skóre před posledním Guingampem.
SM CAEN
Po dlouhé době je na tom Caen v tabulce lépe, než jeho jeho rival z Monaka. Nicméně ani v Caen si zatím nijak pohody užívat nemohou, tým se totiž potácí těsně nad hranicí sestupu, což není to, co by příznivci SM viděli rádi. Byť Caen prohrálo zatím pouze pětkrát, což je stejně, jako třeba pátá Marseille, sráží bodový zisk množství remíz, který je největší v lize – 6.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání francouzské Ligue 1, v němž SM CAEN přivítá na svém stadionu AS MONACO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.