Ligue 1 - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Caen : Montpellier - 26. září 2018   19:00

Caen
Caen
10' Chauí  • 63' Bammou
2:2
(1:1)
Montpellier
37' Delort  (Škuletić) • 51' Le Tallec  (Mollet)
Caen
Samba – Armougom, Guilbert, Baysse, Imorou – Oniangué (C), Fajr – Beauvue, Chauí (60. Bammou), Deminguet (60. Ninga) – Tchokounté.
Zelazny – M. Dabo, Bammou, Mbengue, Repas, S. Peeters, Ninga.
Gautier – Annonier, Henninot
Stade Michel d'Ornano, Caen
Montpellier
Lecomte – Congré, Cozza, Hilton (C) – Aguilar, Lasne, Mollet (67. Laborde), Mendes – Delort (83. Schirí), Le Tallec, Škuletić (67. Sambia).
Bertaud – Camara, Laborde, Píriz, Porsan-Clemente, Sambia, Schirí.

On-line přenos je u konce, s přáním klidného večera se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
A jak se výsledek promítl do tabulky? Caen se udrželo nad barážovou roklinou, zatímco Montpellier pádem na páté místo opustil pohárové příčky.
Třetí domácí zápas, třetí remíza. Caen tentokrát odevzdalo bod Montpellieru, který si však na západ země přijel pro plný bodový zisk.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:14.
90+4'
90+3'
Ačkoliv nepřestává bušit do soupeřovy obrany, gól ne a ne vstřelit. A tak to vypadá to, že se Caen bude muset spokojit s remízou.
90+2'
Žlutě zbarvený kartonek uviděl také nesportovně se chovající Junior Sambia (Montpellier HSC).
90'
Na to, aby rozhodli zápas ve svůj prospěch, mají domácí poslední čtyři minuty.
89'
Fayçal Fajr (SM Caen) je natolik nahecovaný, že si po své neproměněné šanci vybil zlost na protihráči. Za faul inkasoval žlutou kartu.
88'
Jen centimetry dělily domácí tým od vítězství! Fajr z přímého kopu nastřelil tyč.
86'
Servítky si v osobním souboji nebral ani Mendes. Oslabení hosté začínají přitvrzovat.
83'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Alljís Schirí.
83'
Pozor! Vitorino Hilton nevybíravě zajel do protihráče a sudí vytasil rudou kartu. Tohle rozhodně není dobrá zpráva pro Montpellier.
82'
Defenziva Caen se důkladně připravila a hrozící nebezpečí v podobě centru odvrátila.
81'
Le Tallec (Montpellier HSC) dokázal odcentrovat, jeho pokus však srazil obránce.
79'
Příliš pozdě přišel do souboje Rodrigue Casimir Ninga (SM Caen) a vykoledoval si za to žlutou kartu.
76'
V předbrankovém prostoru číhající Beauvue (SM Caen) trestuhodně promáchl.
75'
Nezadařilo se ani Lasnemu, který se na domácí tažení pokoušel odpovědět dravým průnikem.
73'
K akci nakonec zavelel Beauvue (SM Caen), ale neměl dostatečnou podporu spoluhráčů.
72'
Prozatím souhrou na vlastním území se domácí snaží najít cestu vedoucí hlouběji do pole.
70'
Ještě dvacet minut mají obě mužstva na to, aby s nerozhodným stavem něco udělala.
69'
Delort (Montpellier HSC) vyhořel v obrovské šanci! Jako nůž máslem prošel soupeřovou obranou, aby při zakončení z bezprostřední blízkosti trestuhodně minul bránu.
67'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Gaëtan Laborde.
67'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Petar Škuletić, přichází Junior Sambia.
65'
V tento okamžik hra plyne v okolí středového kruhu.
63'
Caen právě vstřelilo branku!
Tak také domácí ekipa dosáhla na vyrovnání! Už Fajr, exekutor nařízené standardky, byl blízko, když orazítkoval břevno. Naštěstí pro Caen se balon odrazil příhodně pro YACINEHO BAMMOUA, který ho dorazil do sítě.
62'
Podražení kousíček před hranicí pokutového území musel rozhodčí ohodnotit žlutou kartou. Hříšníkem je Florent Mollet (Montpellier HSC).
60'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Jessy Deminguet, přichází Rodrigue Casimir Ninga.
60'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Sajfaddín Chauí, přichází Yacine Bammou.
57'
Projít přes půlící čáru měl v úmyslu Beauvue (SM Caen), nicméně se se zlou potázal.
55'
Caen raději uklidňuje hru.
54'
Navýšit náskok svého klubu mohl po průnikové přihrávce Lasne (Montpellier HSC). Už se zdálo, že bude postupovat sám na gólmana, jenže některý z vracejících se obránců ho dostihl.
51'
Montpellier právě vstřelil branku!
Obrat je dokonán! Obránci neuhlídali DAMIENA LE TALLECE, který svou hlavičku usměrnil k levé tyčce. Hosté zužitkovali druhý roh v utkání a tímpádem překlopili misky vah na svou stranu.
50'
Hosté díky tomu rozehráli kombinační souhru, která skončila rohovým kopem.
49'
Baysse (SM Caen) při souboji v blízkosti středového kruhu překročil fotbalová pravidla.
48'
Za nákopem, který skončil někde v zámezí, se Mollet (Montpellier HSC) rozbíhal zbůhdarma.
46'
Jen co se vyměnily strany, máme tu útočný faul. Spáchal ho Aguilar (Montpellier HSC).
46'
Hlavní aktéři se vrátili na hřiště.
Po úvodním dějství to máme hezky fifty-fifty. Na trefu z desáté minuty našli hosté odpověď v závěru poločasu. Co si ale budeme povídat, čekalo se od nich více. Je sice pravdou, že své soupeře mírně přestříleli a dokonce trefili tyč, ale na druhou stranu jejich vyhlášená defenziva nevydržela zůstat skálopevná.
45+1'
45'
Nyní už koukají na čas, nastavena je jediná minutka.
43'
Na útočné polovině kombinující hráči Caen hledají skulinu v soupeřově defenzivě.
42'
Cozza (Montpellier HSC) rychlostním souboji nestíhal, a tak svého protivníka přidržel. Může být rád, že se to obešlo bez karetního postihu.
40'
Podél lajny se Mendes (SM Caen) zkoušel prodrat kolem obránce, zůstalo jen u záměru.
37'
Tak jsem to zakřikl! Vyrovnání padlo z rohového kopu. V chumlu hráčů si na centrovaný balon vyšplhal Škuletić a hlavičkoval ho směrem na bránu. V ní by míč beztak skončil, ale ANDY DELORT se rozhodl situaci pojistit tečí.
35'
Oproti posledním minutám se hra uklidnila.
33'
Při dalším tažení Škuletić (Montpellier HSC) z penaltového puntíku vysoko přehlavičkoval břevno.
32'
Mollet (Montpellier HSC) svůj předchozí faul částečně odčinil, když vnikl na pravou stranu šestnáctky a odtamtud připravil práci pro gólmana Sambu.
30'
To až Fajr (SM Caen) přinesl trochu toho vzruchu. Po Molletově faulu se postavil k přímáku ze strany, kterým rozvlnil boční část sítě. Lecomte měl vše pod palcem.
28'
A sami pak jeden vybojovali. Chauího pas ovšem neoslovil správného adresáta.
26'
Domácí přežili soupeřovu sérii rohových kopů.
25'
Samba (SM Caen) měl nehorázné štěstí, od inkasovaného gólu ho ochránila tyčka! Kdyby se tak nestalo, začínali bychom od začátku.
23'
Caen se ubránilo exekuci rohového kopu.
21'
Hra se rychle otočila a Lecomte (Montpellier HSC) musel vyběhnout daleko z brány, aby vychytal z bezprostřední blízkosti zakončujícího Beauvueho. Toho dostal do úniku Oniangué.
20'
Práci měl na druhém konci hřiště Samba. Brankář domácího týmu musel krotit Molletův pokus po nakrátko rozehraném kopu od rohového praporku.
18'
Tohle se nepovedlo. Fajr (SM Caen) odcentroval balon pouze do míst, kde stála připravená obrana.
17'
Také domácí zaútočili a budou kopat rožek.
16'
Lasne (Montpellier HSC) si ušlapal cestu k vápnu a zpoza jeho hranice trefil jednoho z obránců.
14'
Naštěstí se nejednalo o nic vážného a po krátkém ošetření se Guilbert (SM Caen) znovu zapojil do hry.
13'
Po absolvování tvrdého souboje zůstal ležet na trávníku Guilbert (SM Caen).
11'
O rychlé vyrovnání usilující Le Tallec (Montpellier HSC) se z uctivé vzdálenosti neprosadil.
10'
Domácí tým udeřil při signalizované výhodě! Útok vedený středem hřiště nechali roztáhnout doprava, následný centr byl sice odvrácen, ale na hranici vápna stál nikým nehlídaný SAJFADDÍN CHAUÍ, který měl spoustu času i prostoru na to, aby zacílil neomylně k pravé tyči.
8'
Hra se přemístila doprostřed hřiště.
7'
Ten nevyšel podle představ. Exekutor Chauí (SM Caen) nenašel nikoho z nabíhajících spoluhráčů.
6'
Na opačné straně zazlobil centrem Beauvue (SM Caen), jeho tým může provést rohový kop.
5'
Hosté získali míč zpět a dokonce jako první vystřelili. Škoda pro ně, že Lasneho nízká rána vyprodukovaná zpoza vápna postrádala potřebnou razanci.
3'
Přímo před očima rozhodčího se Mollet (Montpellier HSC) dopustil nedovoleného zákroku.
2'
V samém úvodu klání sklapla ofsajdová pas, chytil se do ní Tchokounté (SM Caen).
1'
Brr, jaktože jim není zima?! Někteří příznivci Montpellieru pojali zápas jako otužovací událost a ještě před jeho začátkem se svlékli do půl pasu.
Antony Gautier společně se svými asistenty přivedl fotbalisty k úvodnímu výkopu.

SM Caen: Samba – Armougom, Guilbert, Baysse, Imorou – Oniangué (C), Fajr – Beauvue, Chauí, Deminguet – Tchokounté.
Náhradníci: Zelazny – M. Dabo, Bammou, Mbengue, Repas, S. Peeters, Ninga.

Montpellier HSC: Lecomte – Congré, Cozza, Hilton (C) – Aguilar, Lasne, Mollet, Mendes – Delort, Le Tallec, Škuletić.
Náhradníci: Bertaud – Camara, Laborde, Píriz, Porsan-Clemente, Sambia, Schirí.

Branky:
87. Santini – 21. a 53. Sio, 23. Skhiri.
Montpellier HSC

Pozice: 3. Body: 11. Bilance: 3-2-1. Skóre: 6:4.

Montpellier prožívá snový vstup do sezony, díky třem těsným výhrám a dvěma remízám se jihofrancouzský klub pohybuje na předních příčkách. V minulém ročníku si tým Michela Der Zakariana dělal zálusk na účast v pohárové Evropě, přesto se nakonec musel smířit až s desátým místem.
SM Caen

Pozice: 17. Body: 6. Bilance: 1-3-2. Skóre: 7:9.

Tým z Normandie v posledních letech bojoval o setrvání v nejvyšší soutěži a nejinak by tomu mělo být i letos, nejméně produktivní celek uplynulé sezony se zatím drží zuby nehty nad barážovou roklinou. Není proto žádným tajemstvím, že do středečního zápasu půjde jako outsider.
Do pracovního týdne vložené 7. kolo francouzské Ligue 1 mimo jiné nabídne konfrontaci týmů z opačných koutů země – Caen a Montpellieru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.