Ligue 1 - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Caen : Nice - 18. srpna 2018   20:00

52' Bammou
1:1
(0:0)
Nice
82' Ganago  (Boscagli)
Caen
Samba – Guilbert, Baysse, Djiku, Imorou – S. Peeters (68. Deminguet), Oniangué – Bammou (73. Crivelli), Fajr, Ninga – Tchokounté (80. Armougom).
Zelazny – Armougom, Mbengue, Genevois, Deminguet, Stavitski, Crivelli.
Nice
Cardinale – Burner (58. Ganago), Hérelle, Dante, Boscagli – Tameze, Danilo (73. Makengo), Cyprien – Lees-Melou, Balotelli (90. M. Sarr), Saint-Maximin.
Benítez – Coly, M. Sarr, Walter, Makengo, Srarfí, Ganago.

Hostující celek hrál v prvním poločase lépe, domácí celek se díky proměněné penaltě dostal do vedení. Hosté po krásné akci dostali míč do branky a dokázali vyrovnat. Zápas končí remízovou.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 20:11.
90+5'
90+4'
V poklidném tempu se zápas dohrává, zdá se, že se bude končit smírně.
90+3'
Domácí celek hraje hodně důrazně. Hosté se musí bránit aktivní hře.
90+2'
Malang Sarr, který před chvilkou přišel na trávník, vypálil a jeho ránu kryje brankář.
90+1'
Celkem pět minut se bude nastavovat.
90'
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
90'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mario Balotelli, přichází Malang Sarr.
88'
Adrien Tameze si pomohl nedovoleně, rozehrávat tak bude domácí celek.
88'
Hra se nyní bez výraznějších šancí odehrává na domácí obranné polovině.
87'
Brice Samba musí rozehrávat od své branky, míč se k němu dostal po nepřesné rozehrávce Nice.
85'
Stav zápasu je vyrovnaný, hosté po brance na 1:1 pokračují v aktivní hře a snaží se získat vedení.
82'
Nice právě vstřelilo branku!
Olivier Boscagli výborně centroval před branku, tam byl IGNIATIUS GANAGO. Jeho hlavička zapadla přesně do branky. nechytatelná střela. Asistence: Olivier Boscagli.
81'
Žlutou kartu dostává Emmanuel Imorou (SM Caen).
80'
Deset minut a nějaké nastavení mají hosté na pokusy o vyrovnání a zdramatizování zápasu.
80'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Malik Tchokounté, přichází Yoel Armougom.
78'
Igniatius Ganago to zkoušel z velké dálky. Jeho rána byla nejprve zblokovaná, a pak mířila do střelu branky, kde byl gólman.
77'
Caen se musí bránit tlaku soupeře. Nice hraje aktivněji poslední minuty, ale domácí obrana je pozorná.
75'
Hosté hrají od své branky a pokouší se co nejrychleji dostat na útočnou polovinu a hrát co nejaktivněji.
74'
Domácí celek si pomohl na polovině hrací plochy faulem, faulovaným byl Olivier Boscagli. Rozehrávají tak hosté.
73'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Yacine Bammou, přichází Enzo Crivelli.
73'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Danilo, přichází Jean-Victor Makengo.
71'
Allan Saint-Maximin to zkoušel samostatně, ale branku nedokázal ohrozit, balon byl zblokovaný.
70'
Allan Saint-Maximin to zkoušel individuálně, v akci pokračoval Mario Balotelli. Jeho centr na branku postrádal přesnost.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek vede díky pokutovému kopu o jednu branku.
68'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Stef Peeters, přichází Jessy Deminguet.
66'
Převahu má nyní hostující celek, který se dožadoval pokutového kopu, ale sudí po konzultaci s kolegou u videa nechává kontakt bez potrestání.
64'
Hosté se propracovali do střelecké pozice, ale Igniatius Ganago nedokázal vypálit přesně vypálit.
63'
Nyní se už Nice propracovalo na útočnou polovinu, kde kombinuje. Frédéric Guilbert předal míč spoluhráči. Následně vypálil Wylan Cyprien. Jeho ránu tak tak vytáhl brankář na rohový kop.
61'
Yoan Cardinale rozehrává od své branky, následně hrají jeho spoluhráči. Sledujeme rychlý fotbal.
60'
Hostující celek rozehrával rohový kop. Centr se dostal před branku, kde Malik Tchokounté odehrál do bezpečí.
59'
Alexander Djiku rozehrával zajímavě na spoluhráče, ale jeho projektil byl zblokovaný.
58'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Patrick Burner, přichází Igniatius Ganago.
55'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, optickou převahu mají hosté, ale domácí vedou.
52'
Caen právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dokázal dostat do vedení, pokutový kop dokázal proměnit aktivně hrající YACINE BAMMOU. Měl i štěstí, protože brankář vystihl směr, ale balon zastavit nedokázal.
50'
Žlutou kartu dostává Christophe Hérelle (OGC Nice).
48'
Rozehrávat bude od své branky hostující brankář. V jeho akci pokračoval Olivier Boscagli, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice.
47'
Emmanuel Imorou to zkouší z velké dálky. Jeho pokus zblokovala poměrně snadno obrana.
46'
Ani jeden celek neudělal změnu v sestavě, týmy pokračují v totožném složení.
46'
Sledujeme rychlý fotbal, nejblíže gólu byl domácí celek, míč na brankové čáře dokázal zastavit brankář. Pak si nějaké šance vypracoval také hostující tým. Na úvodní branku čekáme.
45+1'
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase.
44'
Domácí kombinují na útočné polovině, Malik Tchokounté se pokoušel hlavičkovat. Jeho pokus končí mimo.
43'
Nice rozehrává na polovině hrací plochy po faulu soupeře. Ani jeden celek se nikam nežene. V poklidném tempu se dohrává poločas.
42'
Prince Oniangué centroval na spoluhráče v předbrankovém prostoru, ale míč získal aktivně hrající Olivier Boscagli.
40'
Ránou z první to zkoušel hostující Pierre Lees-Melou. Jeho pokus končí mimo branku. Rozehrávat tak bude gólman.
39'
Hosté se snaží překonat domácí obranu, ale zatím se nemohou dostat na dostřel branky.
37'
Rozehrávat bude domácí brankář. Brice Samba se rozhodl pro dlouhý výkop, který na polovině hrací plochy získali spoluhráči.
35'
Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu, sledujeme aktivní hru hostujícího mužstva. Wylan Cyprien centroval před branku a následná hlavička byla nepřesná.
34'
Hraje se na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nikam nežene.
32'
Danilo to vzal na sebe, jeho projektil na poslední chváli zblokovalal obrana Caen.
30'
Půlhodiny hry je pryč, po úvodním tlaku hostů přicházejí šance domácích. Tu největší zneškodnil Yoan Cardinale.
29'
Stef Peeters rozehrává rohový kop. Následně akce pokračovala dál. Stef Peeters hlavičkoval a gólman tak tak udržel míč na brankové čáře.
28'
Domácí mají nyní převahu, další rána z velké dálky končí mimo. Zkoušel to Prince Oniangué.
26'
Rodrigue Casimir Ninga rozehrával rohový kop, jeho spoluhráč hlavičkoval míč do branky. Pomohl si ale nedovoleně, a tak akce končí.
24'
Malik Tchokounté se pokoušet dostat do střelecké pozice, ale byl obráncem hodně důrazně dohraný.
22'
Domácí vybojovali autové vhazování na útočné polovině. Mnoho šancí k vidění není.
21'
Žlutou kartu dostává Yacine Bammou (SM Caen).
20'
Rodrigue Casimir Ninga vypálil z hodně ostré pozice, jeho rána však končí výrazně mimo branku. Rozehrává brankář Nice.
18'
Převahu hostujícího celku dokázali domácí hodně zmírnit, nyní sledujeme neatraktivní pasáž hry.
16'
47% – 53 %, tak vypadá aktuálně statistiky držení míče. Nepatrnou převahu mají hosté.
15'
Rodrigue Casimir Ninga se pokoušel vyslat křížným pasem spoluhráče do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.
14'
Hosté vybojovali míč na obranné polovině a pokoušeli se rychle dostat k brance soupeře. Olivier Boscagli přihrával nepřesně, a tak akce končí.
12'
Nedovolených zákroků začíná přibývat, sudí musí být pozorný, aby hráče dokázal zklidnit.
11'
Danilo si v souboji jeden na jednoho pomohl nedovoleně, a tak budou rozehrávat domácí.
10'
Úvodní desetiminutovka zápasu je pryč, hosté ukázali, že budou v tomto zápase hrát hodně útočně a chtějí vyhrát. Naopak domácí musí hrát hodně defenzivně.
9'
Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, kde probíhá hodně soubojů o míč.
8'
Caen se propracoval na polovinu soupeře, ovšem krátce po přechodu na útočnou polovinu přišel o míč.
7'
Nice hraje aktivněji a snadněji se dostává do střeleckých pozic.
6'
Mario Balotelli hledal spoluhráče na útočné polovině, jenže přihrávka postrádala přesnost.
4'
Do kombinace zapojila celá hostující obrana, které se podařilo míč dostat na útočnou polovinu. Následně Pierre Lees-Melou z předbrankového prostoru trefil jen gólmana.
2'
Caen kombinuje na své polovině, nemůže se propracovat na polovinu soupeře.
1'
Hosté hrají v bílém, domácí naopak v modrém. Utkání začalo.
1'

SM Caen: Samba – Guilbert, Baysse, Djiku, Imorou – S. Peeters, Oniangué – Bammou, Fajr, Ninga – Tchokounté.
Náhradníci: Zelazny – Armougom, Mbengue, Genevois, Deminguet, Stavitski, Crivelli.

OGC Nice: Cardinale – Burner, Hérelle, Dante, Boscagli – Tameze, Danilo, Cyprien – Lees-Melou, Balotelli, Saint-Maximin.
Náhradníci: Benítez – Coly, M. Sarr, Walter, Makengo, Srarfí, Ganago..
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí SM Caen a OGC Nice.

SM Caen v úvodním kole se představil na hřišti PSG. Utkání rozhodl první poločas, kdy se domácí díky Neymarovi a Rabiotivi dostali do dvoubrankového vedení. V zápasu upravil na 0:3 z pohledu Caen Weah. Na první bod do tabulky a na první vstřelený gól tento celek čeká.

OGC Nice svůj úvodní ligový zápas odehrálo na domácí půdě. Přicestoval Reims, který se po nepříliš divácky atraktivním zápase radoval z jednobrankové výhry. I Nice čeká na první vstřelený gól v lize.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.