Ligue 1 - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lille : Nice - 1. února 2019   20:45

Lille
8' Leao  • 37' Pépé (Leao) • 75' Bamba (Pépé) • 90+4' Rémy (Pied)
4:0
(2:0)
Lille
Maignan – Celik, Fonte, Soumaoro, Y. Koné (84. Pied) – Xeka, Mendes – Pépé, Ikoné, Bamba – Leao (73. Rémy).
Jakubech – Rémy, Fonte, Araújo, Dabila, Soumaré, Pied.
Miguelgorry – Danizan, Mouysset
Stade Pierre-Mauroy, Lille
Nice
Benítez – Hérelle, Dante, M. Sarr – Attal (33. Maolida), Cyprien (70. Lees-Melou), Tameze, Danilo, Burner – Saint-Maximin, Ganago (83. Makengo).
Clementia – Lees-Melou, Walter, Coly, Jallet, Maolida, Makengo.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí jednoznačným výsledkem, domácí Lille doslova smetlo Nice a zaslouženě bere všechny body. Hosté odehráli neskutečně špatnou první půli, v níž byli absolutně bezzubí. Ve druhém poločase nastalo v jejich hře přece jenom znatelné zlepšení, ale gólu se dnes fotbalisté Nice nedočkali, místo toho opět v závěru dvakrát inkasovali a bylo po zápase.
90+5'
90+4'
Lille právě vstřelilo branku!
Jérémy Pied (Lille) krásně odcentroval z levé strany a LOÏC RÉMY hlavou přidává čtvrtý domácí gól, čímž pečetí dnešní tři body pro Lille.
90+1'
Žlutou kartu dostává Xeka (Lille OSC).
90'
No, v podání hostů hodně nepovedené utkání – vysoká prohra, zranění stehenního svalu Youcefa Attala, nyní vyloučení dalšího hráče základní sestavy... kouč Patrick Vieira má o čem přemýšlet.
89'
Je to tak, šlapák zezadu na lýtku, to sudí viděli i na videu, následuje červená karta, kterou dostává Pierre Lees-Melou (Nice).
88'
Konzultace nestačí, sudí Miguelgorry jde k videu, bude z toho červená karta pro Leese-Meloua?
87'
Pierre Lees-Melou (Nice) fauluje na vlastní polovině a sudí celou situaci řeší přes video.
85'
Nicolas Pépé (Lille) orazítkoval tyč! Další štěstí pro Nice...
84'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Youssouf Koné, přichází Jérémy Pied.
83'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Igniatius Ganago, přichází Jean-Victor Makengo.
82'
Oba týmy připravují střídání, mezitím sledujeme pokus Nice o nějakou akci na polovině Lille.
80'
Je před námi posledních deset minut tohoto zápasu, který se jednoznačně vyvíjí pro domácí.
77'
Samozřejmě jakékoli naděje Nice na body vzaly třetím gólem pravděpodobně za své.. i když to nyní hosté ještě zkouší.
75'
Není co řešit, domácí potřetí skórují, opět po rychlé akci, kdy Nicolas Pépé parádním pasem mezi obránce Nice našel ve vápně JONATHANA BAMBU, který si tváří v tvář Benítezovi věděl rady.
75'
Igniatius Ganago (Nice) to zkoušel akrobaticky ve vápně Lille, ale na Maignana nevyzrál.
73'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Rafael Leao, přichází Loïc Rémy.
70'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Wylan Cyprien, přichází Pierre Lees-Melou.
70'
Tak nakonec to byl Brazilec Thiago Mendes (Lille), který ale branku Nice přestřelil.
69'
Volný přímý kop ze vzdálenosti třiadvaceti metrů rozehraje pravděpodobně Nicolas Pépé.
68'
Další akce domácích po pravé straně, odkud jde míč na střed, tam je Nicolas Pépé (Lille) faulován, domácí zůstanou na polovině Nice.
67'
Dopředu tak mohli jít domácí, po pravé straně, kde ale Jonathan Bamba přišel o míč.
66'
Jenže Nice se prostě kombinace nedaří, hosté mají velké problémy udržet míč po delší dobu, stejně tak je tomu i nyní.
64'
Hosté s míčem u půlící čáry, Lille hraje hodně defenzivně, v porovnání s tím, co jsme sledovali v první půli.
62'
Hodina hry minulostí a domácí stále v poklidu hájí dvoubrankový náskok, byť se Nice ve druhém poločase hodně zlepšilo, na gól to zatím nestačí.
61'
Statistika držení míče – 51% : 49%.
59'
Míč skončil v rukavicích Beníteze, který rychle rozehrává od branky Nice.
58'
Hosté sice ubránili roh domácích, ti ale vzápětí vybojovali další, který opět rozehrají z levé strany.
57'
Nakonec je z toho roh pro domácí, ti rozehrají z levé strany.
56'
Míč letí do autu, domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
55'
Hosté rozehrávají volný kop na polovině soupeře, centr z levé strany dokázali domácí odehrát.
54'
Legenda francouzského fotbalu a aktuálně kouč Nice Patrick Vieira je nyní kárán sudím.
53'
Wylan Cyprien (Nice) rozehrál z levé strany, ale hodně nepovedeně, míč poslal jen do rukavic brankáře Maignana.
52'
Vypadá to na první rohový kop hostů v zápase, je to tak...
50'
Do druhé půle nastoupily oba týmy ve stejném složení, v jakém dohráli první poločas.
48'
Faul u půlící čáry, míče se zhostili hosté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Potlesk vyprovází týmy do kabin, samozřejmě potlesk je určen domácím, kteří zatím doslova v suchém triku přehrávají neškodné Nice. Hosté nepředvedli v první půli doslova vůbec nic, jejich výkon je hodně slabý a není divu, že domácí si v poklidu dokráčeli pro dvoubrankový náskok.
45+1'
45'
Vypadá to, že Xeka (Lille) utrpěl nějaké lehké zranění v souboji před vlastním vápnem, ale není to nic vážného a domácí záložník je již na nohou.
44'
Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na trávníku, u vlastní šestnáctky.
43'
Hosté s míčem u půlící čáry, zatím v zápase nevystřelili, tak uvidíme, zda se na tom něco změní, alespoň do poločasové přestávky.
42'
Žlutou kartu dostává Youssouf Koné (Lille OSC).
40'
Je před námi posledních pět minut, již to vypadá, že domácí půjdou do šatny s pohodlným dvoubrankovým náskokem.
38'
Hráči Nice jsou viditelně zaskočení... zatím nemají absolutně žádnou protihru proti v pohodě hrajícímu soupeři.
37'
Přišlo to, co asi přijít muselo... vzhledem k tomu, co zatím hosté v zápase předvádějí... NICOLAS PÉPÉ se po dlouhém sprintu od půlící čáry nerozpakoval, z pravé strany se dostal do vápna a obstřelem obránce poslal míč ke vzdálenější tyči. Gólman Walter Benítez se po něm marně natahoval.
35'
Jonathan Bamba (Lille) již neměl tolik sil na zakončení, Walter Benítez (Nice) tak s jeho slabou střelou neměl problém.
33'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Youcef Attal, přichází Myziane Maolida.
32'
U postranní čáry se již připravuje na střídání náhradník za zraněného Attala (Nice), který odstoupil ve 28. minutě, hosté tak hrají o deseti.
31'
Po půl hodině hry to již není tak jednoznačná podívaná, kdy byli domácí jasně lepší, hosté již opticky vyrovnávají hru.
30'
Thiago Mendes (Lille) rozehrál volný kop z levé strany, na polovině soupeře, ale míč odvrací obrana Nice.
29'
A vypadá to, že se bude v sestavě Nice střídat, Attalovi nedovolí zranění pokračovat dál!
28'
Nehraje se, Youcef Attal (Nice) si poranil pravděpodobně zadní stehenní sval.
27'
Nicolas Pépé (Lille) se hnal do zakončení, ale byl v ofsajdu.
26'
Míč se vrací zpět na polovině Lille, domácí nikam nespěchají.
25'
Série faulů nyní nepříjemně kouskuje hru, rozehrávat budou domácí, na polovině Nice.
23'
A jako v předchozích případech, i nyní končí akce Nice těsně za půlící čárou, kde se hosté lacino zbavují míče nepochopitelně špatnou přihrávkou.
22'
Od vlastní branky zahajují hosté další pokus o útočnou akci.
20'
První dvacetiminutovka za námi a zatím je to hra na jednu branku, hosté jsou pod velkým tlakem a koledují si o druhý gól ve své síti.
19'
Která nakonec končí ztrátou míče a dopředu mohou jít opět domácí.
18'
Malang Sarr (Nice) s míčem u půlící čáry, ale neví si rady, je to hodně rozpačitá rozehrávka hostů.
17'
Statistika držení míče – 58% : 42%.
16'
A mohlo být ještě veseleji, z pohledu domácích, Nicolas Pépé se dostal ve vápně přece jenom ke střele, ale trefil jen břevno!
15'
Nice pouze vyčkává na půlící čáře, hosté hrají hodně defenzivně.
13'
Hosté se ubránili odkopem míče do autu, čímž zastavili rodící se brejk soupeře.
12'
Defenziva Nice má hodně práce, další útočná akce domácích.
11'
Jonathan Bamba (Lille) se dostal s míčem do vápna, následovala zasekávačka, střela pravačkou, z levé strany, ale nebyl to vydařený pokus, Walter Benítez v pohodě chytá.
10'
Výborný start domácího Lille, které již vede o gól, hosté se zatím nedostali na dostřel branky Maignana.
8'
Nanitamo Jonathan Ikoné poslal excelentní pas z levé strany, za obranu Nice, kam si seběhl RAFAEL LEAO, který dokázal míč nasměrovat do branky.
7'
Zeki Celik (Lille) vybojoval další roh pro domácí, po němž se dostal k hlavičce ve vápně José Fonte, jenž ale branku Nice netrefil.
6'
Míč zamířil po střele Ikoného vedle branky, ale byl někým tečován, takže domácí rozehráli roh, z něhož se nedokázali prosadit.
5'
Jonathan Bamba (Lille) poslal z levé strany míč do vápna, tam Nanitamo Jonathan Ikoné zkusil zakončit, ale branku netrefil.
3'
Walter Benítez (Nice) má míč a bude vykopávat od branky hostů.
2'
Hraje se ve středu hřiště, domácí s míčem u nohy.
1'

Lille OSC: Maignan – Celik, Fonte, Soumaoro, Y. Koné – Xeka, Mendes – Pépé, Ikoné, Bamba – Leao.
Náhradníci: Jakubech – Rémy, Fonte, Araújo, Dabila, Soumaré, Pied.

OGC Nice: Benítez – Hérelle, Dante, M. Sarr – Attal, Cyprien, Tameze, Danilo, Burner – Saint-Maximin, Ganago.
Náhradníci: Clementia – Lees-Melou, Walter, Coly, Jallet, Maolida, Makengo.

Rozhodčí: Miguelgorry – Danizan, Mouysset.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se v probíhající sezóně utkaly jednou, v listopadu Nice doma vyhrálo nad Lille 2:0 a domácí fotbalisté tak mají svému soupeři rozhodně co vracet.
OGC Nice

Hosté z Nice na tom nejsou také vůbec špatně. Jsou na sedmém místě v tabulce Ligue 1. Dosud získali čtyřiatřicet bodů za devět výher, sedm remíz a šest proher. Na čtvrtou pozici, která je vstupenkou na evropskou půdu v podobě základní skupiny Evropské ligy, ztrácejí pouhé tři body. Na třetí pozici – kvalifikace o Ligu mistrů – pak bodů šest. A mohou i pomýšlet na přímý postup do základní skupiny LM, tam mají ztrátu devíti bodů. Takže i hosté mají stále o co hrát a čeká nás tak jistě hodně zajímavý zápas, který si nenechte ujít.
Lille OSC

Fotbalisté domácího Lille OSC jsou na druhém místě tabulky se ziskem třiačtyřiceti bodů v těsném závěsu za hvězdným PSG. Sezónu mají velmi dobře rozehranou, okupují totiž pozici, která zaručuje postup do základní skupiny Ligy mistrů. Připsali si třináct výher, čtyři remízy a pětkrát ze hřiště odešli jako poražený tým. Dnes by na domácím hřiště rádi brali další body, aby si svou pozici upevnili. Naposledy se hráčům Lille dařilo na hřišti Marseille, kde zvítězili těsně 2:1.
Hezký páteční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu francouzská Ligue 1 a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat utkání třiadvacátého kola mezi týmy Lille OSC a OGC Nice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.