Ligue 1 - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Rennais - 25. listopadu 2018   15:00

Montpellier
45+1' Delort  • 49' Delort (Laborde)
2:2
(1:1)
Rennais
5' Ben Arfa   • 71' Bourigeaud
Montpellier
Lecomte – Congré, Hilton (C), Mendes – Aguilar, Le Tallec (68. Lasne, 77. Sambia), Schirí, Oyongo – Laborde, Delort (84. Škuletić), Mollet.
Ligali – Camara, Cozza, Lasne, Píriz, Sambia, Škuletić. Trenér: Der Zakarian.
Brisard – Lombard, Boudikian
Stade de la Mosson, Montpellier
Rennais
Koubek – H. Traoré, Da Silva, Mexer, Bensebaini – André (C), Grenier – Bourigeaud (78. Johansson), Ben Arfa (68. Hunou), Del Castillo (68. Siliki) – Sarr.

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.
Tomáš Koubek v dresu Rennes:

29 odehraných míčů, 2 úspěšné zákroky, 2 inkasované branky.
Montpellier HSC – Stade Rennes FC 2:2!

Zápas je u konce a vzhledem k tomu co jsme viděli na hrací ploše je remíza 2:2 spravedlivým výsledkem. Montpeller dokázalo otočit utkání ve svůj prospěch díky dvěma brankám Andy Delorta, nicméně poslední slovo měli hosté, kteří srovnali z penalty zásluhou Benjamina Bourigeauda.
90+3'
90+3'
Hamari Traoré dostal míč za šestnáctku, nerozpakoval se a vypálil, branku však přestřelil.
90+2'
Adrien Hunou se provinil útočným faulem u pravé lajny, hrát bude Montpellier. Moc času však již nezbývá.
90+1'
Hlavní sudí Brisard nastavuje utkání o 3 minuty.
90+1'
Na centr od rohového praporku si naskočil Clément Grenier, míč byl však sražen a je tu další roh pro hosty.
90'
Překvapivě jsou to hosté, kdo má více ze hry v závěru. James Lea Siliki vypálil z třiceti metrů a Benjamin Lecomte musel míč vytěsnit na další roh pro Rennes.
89'
Clément Grenier rozehrával rohový kop, centr se odrážel ve vápně domácích, posledním ke komu se však míč dostal byl Florent Mollet a ten jej vyvezl pohodlně na polovinu Rennes.
89'
Ismaïla Sarr mířil do otevřené obrany Montpellier, nakonec vybojoval pro své barvy alespoň rohový kop.
88'
Damien Da Silva pohlídal další útok domácích, míč však pouze uklidil za autovou čáru.
87'
Centr Ambroisea Oyonga odvrácen na aut pro Montpellier.
85'
Pedro Mendes (Montpellier HSC) si pomohl šlapákem v souboji s Jamesem Lea Silikiou a je napomenut žlutou kartou.
85'
No, Clément Grenier protáhl ranou z volného přímého kopu Benjamina Lecomteho v domácí brance, ten se musel vrhnout ke své pravé tyči a míč vytěsnit.
84'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Petar Škuletić.
83'
Ismaïla Sarr se obtočil kolem Vitorina Hiltona a vynutil si faul na svou osobu. Volný přímý kop Rennes z nějakých třiceti metrů.
82'
Další centr z dílny Florenta Molleta skončil za brankovou lajnou. Tomáš Koubek bude vykopávat od své branky.
81'
Výhoda rohového kopu byla i na druhé straně. Centr poslal do vápna Florent Mollet, ale obrana Rennes si poradila a poslala míč daleko do bezpečí. Míříme do poslední desetiminutovky, domácím bod rozhodně nestačí.
80'
S rohovým kopem nenaložili hosté nejhůře, ale pokus Clémenta Greniera mířil vysoko nad branku.
79'
Hodně rychlý brejk předvedlo Rennes a obránce Hamari Traoré pořádně natáhl krok, pomohl si kličkou a nebýt zásahu obránce tak by nejspíš skóroval. Pro hosty je z toho „pouze“ rohový kop.
78'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Benjamin Bourigeaud, přichází Jakob Johansson.
77'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Paul Lasne, přichází Junior Sambia.
75'
Benjamin Bourigeaud mohl otočit vývoj utkání zcela sám, jeho pokusu z poza šestnáctky příliš nechybělo!
73'
Pedro Mendes se teď hodně rozvášnil ve vápně a jeho nesmyslné nůžky zasáhly Jamese Lea Silikiho do hrudi, samozřejmě je odpískán faul.
71'
Rennes právě vstřelilo branku!
Pokutový kop proměnil s přehledem BENJAMIN BOURIGEAUD, jenž poslal brankáře Benjamina Lecomteho na druhou stranu – 2:2!
71'
Míč si bere Benjamin Bourigeaud.
70'
Po faulu Paula Lasneho, který je na hřišti dvě minuty, na Ismaïla Sarra budou kopat hosté pokutový kop!
69'
James Lea Siliki hned v první své akci tvrdě dojel Vitorina Hiltona a sudí přerušil hru pro zjevný faul hráče Rennes.
68'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Hatem Ben Arfa, přichází Adrien Hunou.
68'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Romain Del Castillo, přichází James Lea Siliki.
68'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Damien Le Tallec, přichází Paul Lasne.
66'
Hořelo to před Koubkem, ne že ne! Hlavičkoval Vitorino Hilton, ale míč zastavil jeden z obránců hostů, poté ještě střílel Andy Delort, ten zas reklamoval ruku protihráče, nakonec se však pokračuje ve hře.
65'
Ruben Aguilar si aktivitou vynutil faul u pravé postranní lajny od Romaina Del Castilla. Další šance na zvýšení skóre ve prospěch domácích.
63'
Jasná dominance domácích pokračuje. Nejprve obrana Rennes odvrátila centr Andyho Delorta, ale o chvilku později střílel z poza vápna nad branku Florent Mollet.
62'
V zadních řadách Rennes to skřípe. Edson Mexer neodvrátil včas centr z pravé strany a moc nechybělo, aby se k míči dostal Alljís Schirí. Vše skončilo odkopem na tribunu.
60'
Clément Grenier a Ismaïla Sarr kombinovali za šestnáctkou, nakonec však z krkolomné kombinace nic nebylo a míče se zmocnili domácí fotbalisté.
58'
Romain Del Castillo s nerozuměl s Ben Arfou a míč skončil v zámezí. Rennes jsou absolutně z rytmu a ve druhém poločase se nemohou dostat vůbec do hry.
56'
Tohle byla krásná individuální akce Gaëtana Labordeho, který si udělal z obránců Rennes kužely a nebýt skvělého reflexivního zákroku Tomáše Koubka, tak už by to bylo o dvě branky!
55'
Útočným faulem v hlavičkovém souboji se provinil Andy Delort proti Ramy Bensebainimu. Míč přisouzen hostům.
54'
Romain Del Castillo chtěl najít Ismaïla Sarra, ale našel pouze kopačku domácího obránce.
52'
Ruben Aguilar posílal další centr před branku, včas zasáhl Edson Mexer a míč odvrátil. Teď jsou hosté pod tlakem.
50'
Hlavní sudí si ještě nechal branku potvrdit od VARU, zda se nejednadlo o ofsajdu a opravdu nejednalo, je to 2:1!
49'
Montpellier právě vstřelil branku!
Luxusní kombinace posílá domácí tým do vedení! Alljís Schirí byl klíčovým prvkem v celé kombinaci, když svou patičkou přehrál obranou řadu Rennes, k míči se dostal Gaëtan Laborde, jenž předložil míč do prázdné branky ANDY DELORTOVI, který míč uklidil do odkryté branky – 2:1! Asistence: Gaëtan Laborde.
49'
Levačka Damiena Le Talleca zamířila daleko vedle Koubkovi branky.
48'
Ismaïla Sarr nezpracoval dlouhý centr a míč skonči až za brankovou čarou.
47'
Ruben Aguilar si pomohl rukama v souboji s Benjaminem Bourigeaudem, hrát bude Rennes.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:02 .
První poločas končí nakonec nerozhodně 1:1! Hosty poslal do vedení tečovanou ranou Hatem Ben Arfa, za domácí srovnal v samém závěru poločasu dorážkou Andy Delort. Remíza odpovídat prozatím i předvedené hře obou týmů.
45+1'
45+1'
Už v první nastavené minutě prvního poločasu srovnává stav utkání ANDY DELORT, který pohodlně dorážel střelu Damiena Le Talleca, jenž vyrazil český brankář pouze před sebe – 1:1!
45'
Ismaïla Sarr teď nemohl pokračovat ve hře, neboť byl v ofsajdovém postavení.
44'
Hatem Ben Arfa vysunul pěkně u levé lajny Romaina Del Castilla, který hledal centrem Sarra. ale prostor výborně vykryl Vitorino Hilton, jenž míč odhlavičkoval.
43'
Andy Delort si chtěl vynutit faul za šestnáctkou, nicméně i když to na faul vypadalo, sudí jej zvedl gestem z trávníku.
41'
Alljís Schirí poslal z pravé strany centr do země nikoho a Tomáš Koubek bude moci vykopávat od své branky.
40'
Benjamin André si hezky zpracoval na hrotu míč mezi dvěma beky a levačkou vyzkoušel Lecomteho, ten měl štěstí že šel míč do středu branky a neměl s ním problém.
38'
Hatem Ben Arfa to zkusil přes zeď rovnou do víka, branku domácích však minul.
37'
Daniel Congré (Montpellier HSC) poslal na zem nedovoleně Ismaïla Sarra a vidí žlutou kartu a hosté mají volný přímý kop z pravé strany, těsně za hranící šestnáctky.
36'
Stejně tak dopadl u druhé postranní lajny Hatem Ben Arfa, Rennes pokračuji v útoku.
34'
Akce Hamari Traorého zastavena z pravé postranní lajny, hosté budou vhazovat.
32'
A Andy Delort byl i tím kdo skákal na centr z volného přímého kopu, ale Tomáš Koubek šel s ním do souboje a zakončení mu velmi ztížil, míč tak skončil pouze vedle branky Rennes.
32'
Andy Delort teď pořádně zavařuje obraně hostů a vynutil si faul u pravého praporku na Damienu Da Silvovi.
31'
Až nyní to zahráli domácí dobře po pravé straně, odkud také přilétl centr, do něj se hlavou položil Andy Delort, branka Tomáše Koubka mu však malá a míč zamířil nad ní.
29'
Dlouhá je nyní rozehrávka domácího výběru, který hledá mezery ve hře Rennes, ale zatím velmi neúspěšně.
27'
Následný rohový kop poslal spolehlivě hlavičkou ze šestnáctky Montpellier Gaëtan Laborde.
26'
Volný přímý kop poslal k pravé tyči Clément Grenier, nicméně skvělý zákrok předvedl brankář Benjamin Lecomte!
25'
Chystá se volný přímý kop Rennes z 21 metrů.
24'
Damien Le Tallec (Montpellier HSC) dal vale kličkám Ismaïla Sarra, ale pouze za cenu žluté karty.
23'
Opět pálil z poza šestnáctky Hatem Ben Arfa a ač se snažil střelu utáhnout jak jen to šlo, míč skončil vedle levé domácí tyče.
22'
Žádný problém centr domácích obraně Rennes neudělal, Tomáš Koubek zatím čeká na svůj první zákrok.
21'
Andy Delort zůstává na hrací ploše po faulu Ramy Bensebainiho, volný přímý kop od pravé lajny pro domácí tým.
20'
Následný volný přímý kop namířil Ramy Bensebaini pouze k brankáři Lecomtemu.
19'
Ismaïla Sarr faulován u pravé lajny Danielem Congrém, míč pro hosty.
18'
Tomáš Koubek dnes poprvé překonán, ale hlavička Damiena Le Talleca byla z ofsajdu, a tak branka uznána není!
16'
Teď zachraňoval situaci před brankou Rennes za pět dvanáct Damien Da Silva, který odpálil míč od kopačky Andyho Delorta, jenž už se chystal ohrozit Tomáše Koubka v brance hostů.
14'
Romain Del Castillo zastavil ve skluzu akci domácích u pravé lajny, ti budou vhazovat.
12'
Naopak do brejku se málem dostal Ismaïla Sarr, nicméně ve skluzu míč posunul svému brankáři za pět dvanáct Ambroise Oyongo.
11'
Andy Delort otřel svůj centr o Ramy Bensebainiho a to znamenalo rohový kop domácích. S tím si však následně obrana Rennes poradila.
11'
Rennes vstoupila trošku nečekaně velmi dobře, nyní drželi hosté míč dlouhou na svých kopačkách. Nakonec přišel dlouhý míč na Ismaïla Sarra, ale ten se ocitl v ofsajdovém postavení.
9'
Edson Mexer odvracel rybičkou nebezpečný centr, který mířil do vápna Rennes.
7'
Gaëtan Laborde si pomohl útočným faulem a míč je přisouzen Rennes.
5'
Hosté jdou do brzkého vedení! HATEM BEN ARFA si navedl míč za šestnáctku a svůj pokus otřel o obránce domácích Pedra Mendese, jenž změnil směr střely a míč skončil za bezmocným Lecomtem – 0:1!
4'
I Daniel Congré zvolil jistou variantu a poslal míč hlavičkou na svého brankáře.
3'
Benjamin Lecomte si vyběhl pro dlouhý míč a kryl jej v rukavicích. Úvod zápasu je velmi rozvážný z obou stran.
2'
Úvodní akce patřila Ismaïle Sarrovi z Rennes, ale obrana domácích zapracovala výborně.