Ligue 1 - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nice : Guingamp - 28. dubna 2019   15:00

Nice
9' Attal (Tameze) • 68' Attal  • 73' Attal (Sacko)
3:0
(1:0)
Guingamp
Guingamp
Nice
Benítez – Burner, Hérelle, Dante (C), M. Sarr – Sacko, Tameze, Lees-Melou – Attal (78. Ganago), Saint-Maximin (83. Jaziri), Makengo (65. Danilo).
Clementia – Boscagli, Coly, Danilo, Ganago, Srarfí, Jaziri.
Ben El Hadj – Lombard, Aube
Allianz Riviera, Nice
Guingamp
Caillard – Ikoko, Sorbon (C), Djilobodji, Rebocho – Coco (63. A. Mendy), Phiri (70. Didot), N'Dong – Merghem (78. Blas), Ngbakoto, Thuram.
Johnsson – Kerbrat, Eboa Eboa, Didot, Blas, Fofana, A. Mendy.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:19.
Je dobojováno. Domácí nakonec ve druhém poločase vsítili další dva góly. O všechny se postaral Attal, který dnes hrál velmi dobře. Hráči Nice tak dokráčeli k dalším třem bodům, hosté naopak odešli s prázdnou.
90+3'
90+3'
Ještě následovala jedna rozehrávka domácích, ale už se nic nestane. Zápas tak je u samého konce.
90+2'
Zápas jde pomalu, ale jistě do finiše. U balonu jsou stále domácí hráči a ještě to zkoušejí před brankou soupeře, avšak jejich pokus se mezi tři tyče nevešel.
90+2'
Hosté zahrávali rohový kop, po něm však obrana domácích vyrazila míč do bezpečí a do akce tak jdou hráči Nice.
90+1'
Tak se ještě nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase budou nastavovat ještě tři minuty navíc.
90'
Poslední minuta zápasu, uvidíme, jakou dobu hlavní rozhodčí ještě nastaví.
89'
A také hosté se nijak nepředvedli svou střelou před Benítezem, která byla spíše propagační. Následuje tak odkop od jeho branky.
88'
Postupně se tak znovu do blízkosti hostující branky dostali hráči Nice, ale záhy o balon přišli.
87'
Nepřesná střela z levé strany, kterou vyslal Lodovic Blas, balon tak bere do rukavic Benítez a odkopne ho od svého zařízení.
86'
Autové vhazování tentokráte provedli domácí hráči, kteří tak v jeho držení budou nadále.
85'
Domácí pak zahrozili ještě jednou, ale znovu to bylo hodně nepřesné. Po odkopu od Caillardovy branky míří hosté do akce.
85'
Danilo prostrčil míč mez dvěma obránci pro spoluhráče, ten poté svou střelou branku hostů minul.
84'
Domácí se už příliš nikam neženou, pomalu zakládají další akci a míří na polovinu Guingampu. Jejich tempo už ale pochopitelně opadlo. Mají stále dostatečný a nadějný náskok.
83'
U postranní čáry vznikl souboj o balon, který nakonec skončil za čarou. Autové vhazování pro hosty.
83'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Assil Jaziri.
82'
Naopak do další šli hráči Nice a znovu zahrozili před hostující brankou, tu však Caillard uhájil.
81'
Znovu hosté obléhali branku Nice, jenže před Benítezem nic nevymysleli. Další jejich akce je tak u konce.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu, domácí stále vedou o tři góly. Hosté nyní zahrávali rohový kop, po něm ale před domácí brankou nezahrozili.
79'
Žlutou kartu dostává Étienne Didot (EA Guingamp).
79'
Na druhé straně se utrhli hosté a z pravé strany zakončoval Didot, jeho pokus však skončil pouze vysoko nad brankou domácích.
78'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Mehdi Merghem, přichází Ludovic Blas.
78'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Youcef Attal, přichází Igniatius Ganago.
75'
Domácí se rozjeli a prahli po dalším gólu, nyní je v jejich počínání zastavila obrana hostů.
73'
Nice právě vstřelilo branku!
Další branka, kterou vsítil YOUCEF ATTAL a zapisuje tak svůj hattrick. Z pravé strany mu přihrávku do vápna poslal Sacko a Attalovi pak stačilo jen doklepnout míč do odkryté branky – 3:0. Asistence: Ihsan Sacko.
72'
Žlutou kartu dostává Patrick Burner (OGC Nice).
70'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Lebogang Phiri, přichází Étienne Didot.
70'
Žlutou kartu dostává Alexandre Mendy (EA Guingamp).
68'
Domácí hráči navyšují své vedení. Na půlce hřiště získal míč YOUCEF ATTAL, jenž šel poté do sóla, které zakončil střelou zblízka a dokázal nakonec prostrčit míč za Caillarda. Ten se poté dokutálel za brankovou čáru – 2:0. Byl to jeho dnešní druhý gólový příspěvek. Zatím se tak do listiny střelců zapsal pouze on.
67'
Na druhé straně se do akce dostali zase domácí a po jejich nepřesné střele odkopával balon od své branky Caillard.
66'
Před domácím brankářem bylo rušno, ale obrana mu pomohla a proti další střele soupeře tak pomohla Benítezovi.
65'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Jean-Victor Makengo, přichází Danilo.
64'
Tak hostující brankář dostal míč po domácí střele pod kontrolu a hned ho poslal zase na polovinu Nice.
63'
Akce hostů byla hodně slibná, ale marná. Hráči Guingampu totiž byli v postavení mimo hru a balon získávají domácí hráči. Benítez ho odkopne od své branky.
63'
Mendy se okamžitě po vběhnutí na trávník zapojil do hry a jeho tým se tak může znovu pokusit o vyrovnání.
63'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Alexandre Mendy.
62'
Domácí poté šli do rychlé akce a jejich snaha nakonec byla marná. Obrana hostů totiž včas zasáhla a dostala míč pod kontrolu.
61'
Pedro Rebocho si pohrál s míčem, nakonec ho dostal za postranní čáru. Autové vhazování pro domácí Nice.
61'
Attal se srazil se soupeřem a zůstal ležet na trávníku, dochází tak k jeho ošetření přímo na hrací ploše.
60'
Po šedesáti minutách hry stále vedou domácí hráči rozdílem jediné branky, kterou vsítili už v deváté minutě.
59'
Hosté zahrávali rohový kop, po kterém se balon dostal za zadní čáru díky hlavičce hostujícího hráče. Následuje tak pouze odkop od Benítezovy brány.
59'
Znovu se domácí nedostali na polovinu soupeře a nemohla tak být řeč o nějakém zakončení. Naopak na druhé straně musel být v pozoru opět Walter Benítez.
58'
Avšak hosté se brzy vrátili zpět a po jejich střele musel v pádu zasahovat Benítez, který tak dalším zákrokem podržel svůj tým a jeho těsný náskok.
58'
Domácí se po dlouhém obléhání jejich branky dostali k míči a ten poslali směrem dopředu.
56'
Až nyní zakončoval hlavou těsně před Benítezem Yeni Ngbakoto, balon letěl jen vedle branky domácích.
56'
Vybojovali autové vhazování a u balonu zůstali. Jenže přes zhuštěnou obranu domácích se poté nikam dále nedostali.
55'
Série nepřesností na obou stranách. Nyní mají míč hosté a směřují velmi rychle na polovinu svého soupeře.
54'
Do akce se po chvilce vydali také hráči Guingampu, N'Dong vyslal přízemní střelu, která však zamířila jen vedle levé tyče domácí branky.
53'
Z levé strany velkého vápna vystřelil Allan Saint-Maximin, avšak bylo to pouze do obránců hostů. Další akce domácích je tak velmi rychle u konce.
51'
Další pokus hostů končí pouze na brankáři Benítezovi. Ten natáhl ruce a poté do nich ukryl balon. Následně pak ho odkopl od své branky hodně daleko.
50'
Faul také na druhé straně, na zemi leží Attal, kterého nečistě poslal k zemi soupeř.
49'
Tu ale domácí hráči odhlavičkovali mimo a pomohli tak svému brankáři, který nemusel do zákroku.
48'
Kousek před velkým vápnem byl faulován hostující hráč a Guingamp bude zahrávat zajímavou standardní situaci v podobě volného přímého kopu.
47'
Do druhého poločasu oba celky nastoupily v nezměněných sestavách. U míče jsou domácí a operují před brankou hostů.
46'
Střely na branku: 2 – 1
První poločas je za námi. V něm se v deváté minutě ujali domácí hráči vedení, které si udrželi. Ale hosté zlepšili svoji hru a dostávali se více do zakončení, avšak vyrovnat se jim nepovedlo. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně v 16:03.
45+2'
45+2'
V závěru měli domácí velkou šanci, když napálili míč ze střední vzdálenosti a ten orazítkoval tyč hostující brány!
45'
Nastavovat se budou ještě dvě minuty navíc.
44'
Dalekonosný nákop z půlky hřiště provedli hosté, ale poté se těsně před domácí brankou neprosadil Papy Mison Djilobodji, jenž míč poslal jen vedle tyče Benítezovy branky.
43'
Hosté se snaží ještě do konce prvního poločasu srovnat nepříznivý stav, ale stále se jim to nedaří. V poslední desetiminutovce ale přidali na rychlosti a rodí se tak více šancí.
41'
Před domácí brankou bylo znovu rušno, po dalším volném přímém kopu chtěl zblízka střílet Jérémy Sorbon, ale trefil jen obránce před sebou.
39'
Benítez si bere do rukavic míč a bude ho tak odkopávat zase od své branky. Pošle své spoluhráče do další útočné akce.
38'
Tameze něco ostřejšího řekl směrem k hlavnímu sudímu, když se mu nelíbil jeho verdikt a je dalším domácím hráčem, který obdržel žlutou kartu.
38'
Hosté se dostali do dalšího zakončení před domácí brankou, ale jejich střela byla zase nepřesná.
37'
A Hérelle nakonec dostává žlutou kartu ač se mu to líbí nebo ne. Sudí byl toho názoru, že ležícího hráče překračovat nemusel. Měl dost místa okolo něj.
36'
Při této akci se zranil jeden z hostujících hráčů v pokutovém území, když ho překračoval domácí hráč a nohou ho zasáhl do hlavy.
35'
Ten se poté snesl do pokutového území, ale hlavou ho mezi tři tyče neusměrnil Lebogang Phiri.
34'
Thuram byl nyní ostře sražen k zemi Hérellem a vyslechl si domluvu hlavního sudího. Hosté budou zahrávat volný přímý kop z levé strany.
33'
Málem šli do rychlé akce hráči Nice, ale Papy Mison Djilobodji vystihl směr domácího útočníka a balon mu sebral. Další zmařená slibně se rodící akce domácích.
32'
V poklidu šli do akce hosté, jenže domácí obrana dobře pokryla střed hřiště a do žádného ohrožení Benítezovy branky je tak nepustila.
30'
Coco nyní zůstal na trávníku s bolestivou grimasou, když se srazil s domácím hráčem. Vypadá to však, že bude v pořádku a nebude třeba ošetření.
29'
Marcus Thuram převzal míč od spoluhráče a rychle se přesunul k velkému vápnu, kde zakončoval. Jeho snaha však skončila na obránci Guingampu.
28'
Jeden z hostujících obránců se vysunul a dostal se tak dříve k míči než soupeř, kdyby tomu bylo jinak, aby si by se Dante dostal do vážnějšího ohrožení hostující branky.
26'
Po pravé straně táhl akci Patrick Burner, avšak dříve u něho byla obrana hostů, která ho pak o balon obrala a hráči Guingampu tak mohou zamířit zase na polovinu Nice.
24'
Adrien Tameze se nedostal skrze obranu hostů blíže brance soupeře a nemohl tak zakončit.
22'
Po další nepřesné střele domácích zamířili hosté opět před Benítezovu branku, ale ten byl jistý s dalším zákrokem a dostal balon pod kontrolu.
20'
Hosté byli delší dobu na polovině svého soupeře, jenže nakonec se sami vytěsnili na tu vlastní. Akci tak začínali znovu, ale ke střele se vůbec nedostali.
19'
Žlutou kartu dostává Mehdi Merghem (EA Guingamp).
17'
Nyní se zaskvěl domácí brankář Benítez, který do rukavic pohotově ukryl střelu z hranice velkého vápna. Hosté se tak znovu nedostali na vyrovnání.
16'
Žlutou kartu dostává Dante (OGC Nice).
15'
Znovu střílel autor první branky Attal, avšak míč poslal jen vysoko nad hostující branku.
13'
Hosté se snažili o srovnání stavu, ale před brankou domácích nezakončili. Hned na to pak do další akce zamířili opět domácí hráči, kteří mají v zádech těsné vedení.
11'
Domácí na polovině hostů vybojovali autové vhazování a opět tak zůstanou u míče.
9'
Domácí se ujímají vedení. Z levé strany z menšího úhlu střílel z voleje YOUCEF ATTAL, který poté krásnou střelou poslal balon k protější tyči – 1:0. Asistence: Adrien Tameze.
9'
Středem hřiště unikal před branku Caillarda jeden z hráčů Nice, ale svou střelu z hranice velkého vápna poslal mimo tři tyče.
7'
Míč se poté snesl do pokutového území, kde ho hlavou dobře trefil z výskoku Christophe Hérelle, ale bylo to jen vedle levé tyče z pohledu hostujícího brankáře.
6'
Faul hostů a domácí budou zahrávat volný přímý kop kousek od velkého vápna.
4'
Youcef Attal spěchal s míčem do blízkosti branky Guingampu, avšak balon byl už za čárou a přesto, že si to domácí hráč nemyslí, budou hosté zahrávat autové vhazování.
2'
Malang Sarr podržel míč a poté ho poslal přihrávkou na nabíhajícího spoluhráče, ten však svou střelou branku hostů znovu minul.
1'
Domácí to hned v úvodu zápasu zkusili před brankou hostů, jejich rychlá akce ale nebyla úspěšná. Hned na to se na druhou stranu vydali hráči Guingampu.
1'

OGC Nice: Benítez – Burner, Hérelle, Dante (C), M. Sarr – Sacko, Tameze, Lees-Melou – Attal, Saint-Maximin, Makengo.
Náhradníci: Clementia – Boscagli, Coly, Danilo, Ganago, Srarfí, Jaziri.

EA Guingamp: Caillard – Ikoko, Sorbon (C), Djilobodji, Rebocho – Coco, Phiri, N'Dong – Merghem, Ngbakoto, Thuram.
Náhradníci: Johnsson – Kerbrat, Eboa Eboa, Didot, Blas, Fofana, A. Mendy.

Rozhodčí: Ben El Hadj – Lombard, Aube.
EA GUINGAMP

V zápasech En Avantu sice góly poslední dobou padají (v předminulém kole remíza 3:3 se Štrasburkem, v minulém kole porážka 1:3 s Marseille), Guingampští jsou ale až po uši namočení v boji o udržení prvoligové příslušnosti. Pět kol před koncem ztrácí poslední Guingamp na sedmnácté Amiens už osm bodů, stále ve svých rukou ale má En Avant případný posun na osmnáctou pozici, která zajišťuje účast v baráži o udržení. Tu aktuálně drží Dijon, který má o čtyři body více než Guingamp.
OGC NICE

Fotbalisté z města ležícího na Francouzské riviéře se v příštím ročníku s nejvyšší pravděpodobností do pohárové Evropy nepodívají, pět kol před koncem totiž Nice ztrácí na čtvrtou příčku zajišťující skupinu Evropské ligy osm bodů. Les Aiglons poslední dobou trápí především koncovka, za posledních jedenáct zápasů vstřelili hráči Nice pouhých pět gólů. V minulém kole červeno-černí podlehli Caenu 0:1.
Srdečně vítám všechny příznivce dobrého fotbalu u sledování textového přenosu z duelu 34. kola francouzské Ligue 1, v němž OGC Nice přivítá od 15 hodin EA Guingamp. Tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.