Ligue 1 - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nice : Montpellier - 7. dubna 2019   17:00

Nice
20' Dante (Cyprien)
1:0
(1:0)
Nice
Benítez – Hérelle, Dante (C), M. Sarr, Burner – Danilo, Cyprien (46. Walter), Lees-Melou – Srarfí (87. Ganago), Diaby (68. Boscagli), Saint-Maximin.
Clementia – Coly, Boscagli, Le Bihan, Makengo, Walter, Ganago.
Ruddy Buquet. Asistenti: G. Debart, J. Pacelli. Čtvrtý rozhodčí: A. Grare
Allianz Riviera, Nice
Montpellier
Lecomte – Mendes, Congré, Hilton (C) – Aguilar, Le Tallec, Schirí, Ristić (60. Lasne) – Laborde (74. Camara), Mollet, Delort (81. Škuletić).
Bertaud – Boutobba, Lasne, Škuletić, Passi, Camara, Suárez.

Nice potvrdilo, že se mu v domácím prostředí daří, když před svým publikem zásluhou Danteho porazilo nejtěsnějším možným rozdílem Montpellier a na svém stadionu už neprohrálo desetkrát v řadě. Konečný výsledek tohoto krásného duelu. Nice 1 Montpellier 0.
90+4'
90+4'
Nice už mohlo několikrát dovést míč až do brány, jenže ve finální fázi domácí zbytečně ztrácí hlavu. Domácí ale mají výhru na dosah.
90+3'
Souleymane Camara napřáhl zpoza šestnáctky k prudké přízemní střele a Walter Benítez měl štěstí, že mířila doprostřed brány! Stále 1:0.
90+2'
Pierre Lees-Melou se na pravé straně šestnáctky řítil do obrovské šance a kolem nebyl nikdo, jenže domácí hráč ztratil hlavu a zapomněl míč za sebou. Hrozné!
90'
Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 4 minuty.
89'
Rozeběhly se poslední dvě minuty utkání a domácí trenér Patrick Vieira už ví, že je jeho tým velice blízko vítězství. Montpellier by potřebovalo "Fergie time".
88'
Nice provedlo poslední střídání a za postranní čárou zůstal kvůli drobnému zranění Basím Srarfí.
87'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Basím Srarfí, přichází Igniatius Ganago.
86'
Allan Saint-Maximin z pravého křídla nádherně pronikl do šestnáctky, přízemní střelou z ostrého úhlu ale brankáře Benjamina Lecomtea nepřekonal! Další slibná a zahozená šance Nice.
85'
Souleymane Camara prodlužoval vysoký centr hlavou za sebe, tam byl ovšem pouze brankář Walter Benítez.
83'
Basím Srarfí sáhl po odvrácení centru z rohového kopu k taktickému faulu, za který byl potrestán kartou.
82'
Rémi Walter předvedl na levé straně hřiště patičku, kterou trošku zbytečně srazil na rohový kop Pedro Mendes. Rozehrávka Nice nakrátko ale nic nepřinesla.
81'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Petar Škuletić.
80'
Do konce zápasu zbývá odehrát deset minut a Andy Delort napřáhl na hranici šestnáctky k prudké střele, která mířila pod horní tyč, Walter Benítez ji ale lapil.
79'
Montpellier po přestávce poprvé zahrozilo a hned z toho byla velká šance. Nice zachránila pravá tyč.
78'
Záložník Florent Mollet napřáhl na pravé straně šestnáctky k nádherné přízemní střele, která byla jemně tečována a olízla přední tyč brány!
76'
Basím Srarfí byl hráčem, který se zvedl po pár okamžicích z trávníku a odešel za postranní čáru.
75'
Jeden z fotbalistů Nice zůstal ležet na hrací ploše a hra byla přerušena kvůli jeho následnému ošetření.
74'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Souleymane Camara.
73'
Gaëtan Laborde se dostal v pravém rohu šestnáctky ke střele, která zamířila vysoko nad domácí bránu Nice.
72'
Nechci být v žádném případě pesimista, ale aby domácí Nice zahozené šance ještě nakonec nemrzely.
70'
Montpellier se sice dostalo na pravém křídle k vysokému centru, jenže Walter Benítez poté ovládl vzdušný prostor, ze kterého míč snadno stáhl.
69'
Když odcházel Mohamed Lamine Diaby ze hřiště, spoluhráči mu nad hlavou tleskali. Týmový duch!
68'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mohamed Lamine Diaby, přichází Olivier Boscagli.
67'
Nice se snaží pojistit své jednobrankové vedení a nyní mu hodně pomáhají domácí fanoušci. Hlasitý chorál.
66'
Pierre Lees-Melou si naběhl uprostřed šestnáctky na krásnou přihrávku Allana Sainta-Maximina z levého křídla, do zakončení se poté ale jen těsně nedostal.
65'
Basím Srarfí byl na pravé straně šestnáctky Nice přistrčen napadajícím Andy Delortem a pískal se faul.
64'
Dnes se dokonale potvrzuje, že Nice má doma se střílením gólů velké problémy. Domácí si vypracovali šanci opravdu hodně, zatím ale skórovali jednou.
63'
Andy Delort vystřelil zpoza šestnáctky a jeho přízemní pokus tečoval jeden ze spoluhráčů do protipohybu brankáře, Walter Benítez ale včas zareagoval, a i kdyby ne, zřejmě by se pískal ofsajd. Nice stále vede 1:0.
62'
Andy Delort se dostal na hranici šestnáctky k přízemní střele, která byla domácími sražena na rohový kop.
62'
Držení míče je sice poměrně vyrovnané, jenže co se týče šancí, tak těch mělo mnohem více domácí Nice.
61'
Montpellier bylo po přestávce naprosto bezzubé a za úkol to má nyní změnit nově příchozí Paul Lasne.
60'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Mihailo Ristić, přichází Paul Lasne.
57'
Na stadionu panuje fantastická atmosféra a fanoušci Nice před pár o okamžiky zpívali „Allez, Allez, Allez“.
56'
Rémi Walter napřáhl na ose hřiště k prudké přízemní střele, kterou snadno sebral Benjamin Lecomte.
55'
Basím Srarfí to v blízkosti šestnáctky přehnal se zasekávačkami a nakonec měl co dělat, aby přihrál.
54'
Montpellier z ničeho nic zahrozilo, kolmá přihrávka ale byla příliš prudká a Walter Benítez v klidu rozehrával.
53'
Rémi Walter rozehrál na levé straně hřiště další rohový kop a po jeho centru byl domácím odpískán faul.
52'
Montpellier se po přestávce ještě nedostalo přes půlící čáru a je permanentně pod obrovským tlakem.
49'
Pierre Lees-Melou napřáhl zpoza šestnáctky k nádherné přízemní střele, která zřejmě olízla z vnějšku pravou tyč! Druhý gól je na spadnutí.
48'
Allan Saint-Maximin je hodně nebezpečný a hosté se o tom nyní přesvědčili poté, co jeho přízemní pokus zpoza šestnáctky těsně minul přední levou tyč! Hosté jsou pod velkým tlakem.
47'
Po další rozehrávce rohového kopu, tentokrát nakrátko, mohl skórovat Allan Saint-Maximin, z levé strany šestnáctky ale vypálil pravačkou nad bránu.
47'
Rémi Walter rozehrál na levé straně rohový kop a Nice mohlo po nádherné pohotové střele ze středu šestnáctky skórovat, Christophea Hérellea ale fantasticky vychytal Benjamin Lecomte, který míč vyrazil na rohový kop!
46'
Nice rozehrálo druhý poločas s jednobrankovým vedením v zádech a jednou změnou v sestavě, když zraněného Wylana Cypriena nahradil Rémi Walter.
46'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Wylan Cyprien, přichází Rémi Walter.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:05.
Nice se sice nepovedl vstup do utkání, jenže tlak Montpellier přečkalo bez úhony a poté udeřilo, když se ve dvacáté minutě prosadil hlavou po standardní situaci Dante. Domácí spoléhají na rychlé protiútoky, zatím se ale podruhé prosadit nedokázali. Skóre po prvním poločase střetnutí zní. Nice 1 Montpellier 0.
45+2'
45+2'
Basím Srarfí napřáhl na pravé straně šestnáctky k pěkné technické střele, kterou chtěl zatočit míč do vzdálenějšího levého rohu hostující brány, jenže Benjamin Lecomte byl připraven a snadno stáhl míč.
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 2 minuty.
45+1'
Vitorino Hilton nebyl daleko od toho, aby vyrovnal po rohovém kopu, hlavou ale zamířil nad domácí bránu.
45'
Allan Saint-Maximin předvedl další krásný sprint a mohl připravit gólovou přihrávku pro svého spoluhráče, jenže dal kolmé přihrávce příliš velkou razanci. Škoda!
44'
Domácí fotbalisté netradičně propadli a Montpellier mohlo na pravé straně šestnáctky několikrát zakončovat, jenže nikdo z hostů si netroufl na střelu.
43'
V závěru poločasu tempo hry trochu opadlo, Nice ale čeká na další rychlý protiútok a šanci ke skórování.
42'
Nice velice dobře brání a snaží se zhušťovat prostor zejména kolem hranice pokutového území, tedy na ní.
41'
Obrovské a laciné chyby Montpellier dávají Nice možnost podnikat rychlé protiútoky do otevřené obrany hostí, kteří se marně snaží vyrovnat skóre.
40'
Do konce poločasu zbývá odehrát pět minut a vypadá to, že domácí budou po 45 minutách spokojenější.
39'
Jeden z hráčů Montpellier zůstal ležet na hrací ploše a je jasné, že rána Cypriena byla opravdu dosti prudká.
38'
Wylan Cyprien napřáhl z volného přímého kopu ke tvrdé střele, kterou poté schytala zeď Montpellier.
37'
Montpellier faulovalo v blízkosti vlastního pokutového území a následovat bude standardní situace Nice.
35'
Blíží se konec poločasu a Montpellier na mě působí po inkasovaní úvodní branky zápasu hodně nervózním dojmem. Třeba se ale pletu a hosté jsou v klidu.
34'
Vitorino Hilton ve středovém kruhu přišlápl kotník Mohamedovi Laminemu Diabymu a poté přišla karta.
33'
Na obou stranách je nyní k vidění hodně nepřesností a hra se odehrává převážně mezi oběma šestnáctkami.
32'
Montpellier zbytečně ztrácí míče a ne a ne se ponaučit. Nice ovšem zatím těsné vedení nenavýšilo.
31'
Nice vybojovalo míč a vyrazilo do protiútoku, tentokrát ovšem nebyl tak rychlý a domácí fotbalisté se na levém křídle k ničemu kloudnému tentokrát nedostali.
30'
Centr Montpellier zamířil z pravého křídla nad bránu, od které vzápětí mohl v klidu odkopávat Walter Benítez.
28'
Nechybělo mnoho a Nice mohlo vést před domácím publikem o dvě branky, s jejímž střílením má problémy.
27'
Allan Saint-Maximin předvedl po odvrácení centru ze standardní situace nádherný sprint a po oběhnutí posledního hráče Montpellier se řítil sám na bránu, jenže se se zakončením trochu ukvapil a jeho přízemní střela z pravé strany šestnáctky zamířila vedle vzdálenější levé tyče!
24'
Pierre Lees-Melou se pokusil vypálit zpoza šestnáctky, jeho přízemní pokus ale zamířil pouze doprostřed brány, kde míč snadno lapil brankář Benjamin Lecomte.
22'
Fotbalisté Montpellier se dostali uprostřed pokutového území k hlavičce, kterou snadno lapil Walter Benítez.
21'
Rozhodčí ještě zkoumali video kvůli možnému ofsajdu, jenže o ten se nejednalo a vedení domácích platí.
20'
Nice právě vstřelilo branku!
Wylan Cyprien tentokrát rozehrál standardní situaci na pravém křídle skvěle a po jeho centru na vzdálenější levé tyči rozvlnil síť DANTE, který hlavičkoval sám – 1:0! Asistence: Wylan Cyprien.
17'
Wylan Cyprien se postavil na pravém křídle k rozehrání standardní situace a předvedl kolmou přihrávku podél postranní čáry, která neměla hlavu ani patu. Pravda.
16'
Basím Srarfí se dokázal prosadit na pravé straně šestnáctky v souboji proti dvěma protihráčům, jeho následnou přihrávku pod sebe ovšem hosté vystihli.
15'
Rozeběhla se patnáctá minuta utkání a zatím má opravdu více ze hry hostující tým Montpellier.
14'
Andy Delort si naběhl na levé straně šestnáctky na krásný diagonální pas z pravého křídla a ze vzduchu napřáhl k pěknému voleji, který mířil po zemi ke vzdálenější pravé tyči, Walter Benítez ale vytáhl skvělý zákrok a míč vyrazil mimo bránu!
13'
Allan Saint-Maximin předvedl na pravém křídle pěknou kličku, jenže poté se sám vytlačil do zámezí. Škoda.
11'
Basím Srarfí dokázal obejít podél levé postranní čáry dva protihráče, jeho akce ovšem k ničemu nevedla.
10'
Ze zápasu uběhlo téměř úvodních deset minut a zatím jsme nebyli svědky žádné brankové příležitosti.
9'
Florent Mollet dostal na pravé straně šestnáctky po autovém vhazování příliš mnoho prostoru a měl čas na to, aby se podíval a poslal míč pod sebe, domácí ale míč odvrátili na přední tyči a zatím čekáme na střelu.
7'
Kolmá přihrávka Montpellier zamířila do území nikoho a brankář Walter Benítez mohl v klidu rozehrávat nohou.
6'
Úvod utkání je ze strany Nice hodně opatrný a územní převahu si po úvodním hvizdu vytvořili hosté.
5'
Nice předvedlo pěkný kolmý pas, jenže Pierre Lees-Melou nedokázal míč ve vápně ideálně zpracovat.
4'
Montpellier se na pravém křídle dostalo k dalšímu centru a na přední tyči došlo ke spornému okamžiku, alespoň tedy vizuálně, o ruku se ovšem nejednalo.
3'
Nice vede jako trenér zkušený Patrick Vieira, kterého si můžete pamatovat z Arsenalu nebo francouzského týmu, ve kterém působil jako hráč a jaký! Legenda.
2'
Ruben Aguilar se dostal na pravém křídle k pěknému centru, na vzdálenější levé tyči ale nikoho nenašel.
1'
Fotbalisté Montpellier obstarali úvodní výkop zápasu a střetnutí sedmého týmu tabulky s osmým začalo.
1'

OGC Nice: Benítez – Hérelle, Dante (C), M. Sarr, Burner – Danilo, Cyprien, Lees-Melou – Srarfí, Diaby, Saint-Maximin.
Náhradníci: Clementia – Coly, Boscagli, Le Bihan, Makengo, Walter, Ganago.

Montpellier HSC: Lecomte – Mendes, Congré, Hilton (C) – Aguilar, Le Tallec, Schirí, Ristić – Laborde, Mollet, Delort.
Náhradníci: Bertaud – Boutobba, Lasne, Škuletić, Passi, Camara, Suárez.

Rozhodčí: Ruddy Buquet. Asistenti: G. Debart, J. Pacelli. Čtvrtý rozhodčí: A. Grare.
Nice je v domácím prostředí neskutečně silné a v neděli odpoledne se o tom zřejmě přesvědčí fotbalisté Montpellier. Nice před svým publikem neprohrálo devětkrát v řadě a skvělou sérii se bude snažit v souboji dvou sousedů z horní části tabulky prodloužit. Montpellier se venku vůbec nedaří, když na hřištích soupeřů vyhrálo z posledních deseti zápasů dvakrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.