Ligue 1 - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Reims : Montpellier - 1. září 2018   20:00

0:1
(0:0)
Montpellier
77' Oyongo
Reims
Mendy – Cafaro (78. Ojo), Fontaine, Abdelhamid, Konan – Romao, Chavalerin – Oudin (72. Suk Hjun-Čun), Mbemba, Doumbia (85. Pinson) – Chavarría.
J. Carrasso – Disasi, Kamara, Ndom, Suk Hjun-Čun, Ojo, Pinson.
Jeremy Stinat – Nicolas Danos, Gwenael Pasqualotti
Stade Auguste-Delaune, Reims
Montpellier
Lecomte – Mendes, Hilton, Congré – Aguilar, Schirí, Lasne (70. Le Tallec), Oyongo – Laborde (84. Sambia), Mollet (86. Dolly), Delort.
Ligali – Le Tallec, Cozza, Sambia, Dolly, Camara, Škuletić.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 16:7. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:11.
Je dobojováno a hosté padají vysílením i radostí k trávníku. Dlouho to dnes vypadalo na remízový výsledek, oba celky nedokázaly využít své šance, blízko byli zejména domácí Chavalerin a Chavarria, jenže první jmenovaný nechal vyniknout gólmana Lecomteho a ten druhý zase bombou pouze napálil břevno. Gól ale nakonec padl, v 77. minutě předvedl křížný pokus Ambroise Oyongo a zamířil přesně k tyči. Montpellier tak dnešní výhrou 1:0 jde na páté místo se sedmi body, Reims je na osmém místě se šesti body.
90+5'
90+4'
Centr do pokutového území se neujal, hosté dokázali dostat míč do bezpečnějších míst.
90+4'
Ještě jeden roh pro Reims, zřejmě poslední šance na srovnání.
90+3'
Prudký pas za obranu skončil až u Mendyho, ten si pro míč vyběhl daleko mimo své vápno.
90+2'
Už je to trochu na náhodu, hráči Reimsu posílají dopředu dlouhé nákopy.
90+1'
Mohlo být rozhodnuto, kdyby hosté využili rychlý brejk vedený levou stranou. Jenže finální přihrávka byla o něco prudší a míč pouze prolétl šestnáctkou.
90'
Nastavovat se budou čtyři minuty.
89'
Lcomte zalehl míč a s rozehrávkou zajisté nebude pospíchat.
88'
Neujala se ani křížná střela z prvého křídla, míč šel zcela mimo Lecomteho brány.
87'
Reims už pospíchá, k vápnu létá jeden centr za druhým.
86'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Keagan Dolly.
86'
Po jeho rozehrání vznikl menší zmatek na malém vápně, akci pak ukončil rozhodčí pro útočný faul.
85'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moussa Doumbia, přichází Virgile Pinson.
85'
Hned mezi tři protivníky se pustil domácí Suk Hjun-Čun, jeho střela z úhlu skončila ale pouze na boční síti Lecomteho branky. Bylo to s tečí, takže bude následovat roh.
84'
Levačkou se do odraženého míče opřel Mollet, našel ale pouze náruč brankáře Mendyho.
84'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Junior Sambia.
83'
Lavička Montpellieru nachystala další změnu, střídání samozřejmě probíhá v poklidném tempu.
82'
Závar před Lecomtem, domácí hned několikrát vystřelili, ale až na poslední střelu byly všechny pokusy zablokovány. Ránu Suk Hjun-Čuna pak zneškodnil sám brankář.
81'
Fotbalisté Montpellieru rozehráli rohový kop, signál ovšem skončil vedle Mendyho branky. Ten spěchá s rozehrávkou.
80'
Domácí tým je inkasovanou brankou hodně zaskočen, pryč je lehkost, se kterou se dostával na útočnou polovinu.
78'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Oluwaseyi Ojo.
77'
Montpellier právě vstřelil branku!
No vida a všechno je rázem jinak! Zprava nacentroval Laborde, jeho pas domácí Fontaine nešťastně prodloužil k nabíhajícímu AMBROISE OYONGOVI a ten předvedl dokonale umístěnou křížnou střelu. Míč zaplul k tyči a hosté vedou!
75'
Po akčních minutách sledujeme pomalejší pasáž, skoro to vypadá, že oběma týmům bude jeden bod stačit.
74'
Reims v držení míče, sledujeme pomalou kombinaci na vlastní polovině.
72'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Suk Hjun-Čun.
72'
Le Tallec se uvedl tvrdým zákrokem, rozhodčí však nechal kartu v kapse, vystačil si s přímým kopem.
70'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Paul Lasne, přichází Damien Le Tallec.
68'
Na konci 68. minuty přišla další střela domácích a Lecomte se musel hodně natáhnout, aby měl jistotu, že rána po zemi neskončí u jeho zadní tyče.
67'
Fontaine byl faulován, nebylo to ale nic vážného a domácí ihned rozehráli z hloubi vlastní půle.
65'
Další centr Reimsu z levé strany, nyní si ale hosté dali větší pozor a zakončení z bezprostřední blízkosti nedopustili.
64'
Krátká pauza, na trávníku probíhá ošetřování jednoho z hráčů hostujícího celku.
62'
Pouhé centimetry dělily domácí od vedení! Po rychlé akci a Doumbiově přihrávce z levé strany se do míče opřel Chavarría, jenže svou bombou pouze napálil břevno!
61'
Nedaří se ale ani na straně domácích, Mbemba nezpracoval a míč skončil v zámezí.
60'
Dlouhý Delortův nákop skončil poblíž vápna Reimsu, Mendy si pro míč v poklidu došel a rozehrál.
59'
Ne ne, zatím to hostům vůbec nejde, Mendy má v brance Reimsu docela klid, zasahovat nemusí.
57'
Ze strany Montpellieru nyní sledujeme převážně obrannou hru, dopředu se pouští pouze při pokusech o rychlé brejky.
55'
Gólman Lecomte skvěle přečetl situaci v pokutovém území, včas vyběhl a připsal si ve vzduchu jistý zákrok.
55'
Reims pokračuje v útočení, nyní si domácí dají rohový kop.
53'
Hra se nám bleskově přesunula na druhou stranu, Doumbia se kličkou uvolnil více na střed a pak po zemi vyslal prudkou střelu. Pro domácí bohužel mimo Lecomteho branku.
53'
Centr hostů z pravé strany Mendyho neohrozil, Fontaine byl totiž u míče jako první a odvrátil do bezpečí.
51'
Po přihrávce z pravého křídla si zpracoval Oudin a ihned pálil. Tentokrát ale střela zamířila až na tribunu za Lecomteho brankou.
49'
Faul na Cafara, domácí mohou pokračovat v útočné snaze.
48'
Domácí Chavalerin mířil přesněji, jeho střelu placírkou ale Lecomte i přes horší výhled zvládl vykopnout.
47'
První akci druhého poločasu předvedl hostující Laborde, položil se do střely, branku Reimsu ovšem netrefil.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:01.
Je za námi první poločas, ve kterém jsme sledovali bojovný fotbal, nicméně mnoho šancí v něm nebylo. Domácí Cafaro pálil z dobré pozice vysoko nad, hostující Mendes se zase vrhl po centrovaném míči a trefil tyč. No a když se neprosadil ani hlavičkující Chavarría, tak se do šaten odešlo za stavu 0:0. Na góly si prostě musíme počkat...
45+1'
45'
Rozhodčí přidá jednu minutu.
43'
Další akce Reimsu už postrádaly více přesnosti, hosté nemuseli vyvinout tolik energie na bránění.
41'
Lecomte má opět míč ve svém držení, nyní za pomoci obrany pokryl centr z levého křídla.
40'
Stade de Reims opět u míče, domácí jsou v těchto chvílích týmem, který diktuje tempo. Hosté však dobře brání.
39'
Lecomte podržel svůj tým, když dobře zasáhl proti Chavarríově hlavičce. Ten do míče trkl po povedeném centru z levé strany.
37'
Je to hodně bojovné utkání, oba týmy se snaží urvat každý míč. Výsledkem je urputná bitva.
36'
Prvotní centr nebezpečný až tak nebyl, ten druhý, který se stáčel rovnou do branky už Lecomteho donutil k zákroku. Domácí pokračují v mírném tlaku.
35'
Už se zase hraje na druhé straně a domácí tým si vybojoval rohový kop.
34'
Hostující Delort dostal přihrávku do běhu a musel se pouze dostat přes jediného obránce. Toho ale chytil za rameno a okamžitě mu tak byl odpískán útočný faul.
32'
Trochu divočejší odkopávaná v podání domácích, ti se chvíli trápili s odehráním míče od vlastní šestnáctky.
30'
Ani zde to ale nebylo přesné, Cafaro svou střelou překopl zeď i Lecomteho branku.
29'
Pískalo se i na druhé straně, a to po faulu na Romaa. Rozhodčí sice nejprve ponechával výhodu, o maličkou chvíli později ale odpískal přímý kop pro Reims.
28'
Po dlouhých přípravách však pouze trefil jednoho ze dvou hráčů Reimsu ve zdi.
27'
Přímý kop pro Montpellier, tohle bude takový trochu vylepšený roh. U míče je Mollet.
25'
Hostující gólman Lecomte má i přes Chavalerinovo přistrčení míč ve svých rukavicích a už se chystá založit další akci svého celku.
24'
Na následný centr od rohového praporku si u první tyče naskakoval Laborde, no a nemířil zcela zle. Mendyho branku zase o velký kus neminul...
23'
Oyongo se prodíral levou stranou jako tank, dostal se i přes obránce do pokutového území, jeho centr pak ale byl sražen na roh.
21'
Za Mendym zaduněla jeho levá tyč, gólman Reimsu se po prudkém Mendesově zakončení po rohovém kopu pouze ohlédl!
19'
Lasne se vrací na hrací plochu, stále však není v optimálním stavu a při běhu kulhá.
18'
Lasne je stále na zemi a nyní probíhá jeho ošetřování.
17'
Do pokutového území Reimsu se prodíral Lasne, byl tvrdě atakován Fontainem přes nohy, pro rozhodčího to ale nebyl důvod pískat pokutový kop.
16'
Hosté měli roh a po centru na první tyč následovala prudká hlavička. Míč však šel vysoko nad Mendyho branku.
15'
Trochu překombinovaná akce domácích skončila krátkým centrem z pravé strany. Dopředu už jdou hráči Montpellieru.
13'
Už se zase hraje poblíž vápna gólmana Lecomteho, Reims se snaží o rychlou kombinační akci.
11'
Mollet byl zcela viditelně zatažen za dres a upadl, sudímu ale tento zákrok unikl a pokračovalo se tak ve hře.
10'
Montpellier postupuje vpřed pravou stranou, bude se vhazovat kousek od pokutového území.
9'
Hosté uklidňují situaci, rozvážně kombinují na vlastní polovině.
8'
Po akci levou stranou, prostrčení do vápna a centru po zemi se do míče vší silou opřel domácí Cafaro, svou bombu z volného prostoru ale poslal pouze mezi diváky.
7'
Oudin u pomezní čáry tvrdě atakoval Oyonga, je z toho přímý kop pro hosty. Karta se zatím neudělovala.
6'
Velká malá domů na Mendyho, ten si hodil míč do prostoru a poté v poklidu rozehrál.
5'
Chavalerin zastavil rozlet hostů, ti pouze vhazují kousek od půlící čáry.
4'
Hráči Montpellieru vstoupili do utkání hodně aktivně, jsou více u míče a snaží se od úvodu tlačit.
3'
Mendy má míč ve svých rukavicích a už popohání své spoluhráče dopředu, aby na ně mohl bleskově rozehrát.
2'
První akce hostů byla zastavena aktivním přistoupením k hráči, Reims tak může jít do protiútoku.
1'

Stade de Reims: Mendy – Cafaro, Fontaine, Abdelhamid, Konan – Romao, Chavalerin – Oudin, Mbemba, Doumbia – Chavarría.
Náhradníci: J. Carrasso – Disasi, Kamara, Ndom, Suk Hjun-Čun, Ojo, Pinson.

Montpellier HSC: Lecomte – Mendes, Hilton, Congré – Aguilar, Schirí, Lasne, Oyongo – Laborde, Mollet, Delort.
Náhradníci: Ligali – Le Tallec, Cozza, Sambia, Dolly, Camara, Škuletić.

Rozhodčí: Jeremy Stinat – Nicolas Danos, Gwenael Pasqualotti.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání za pár okamžiků začne.
Zápas na Stade Auguste Delaune II začne ve 20 hodin, takže si na večer nic nechystejte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím utkání bude Jeremy Stinat, kterému budou na pomezí asistovat Nicolas Danos a Gwenael Pasqualotti.
Montpellier HSC

Hosté jsou na tom o něco hůře, na 12. místě mají čtyři body, ale zatím je to pouze začátek soutěže. Minulý týden se Montpellier představilo doma, soupeřem bylo Saint-Étienne a diváci marně čekali na gól. Po bezbrankové remíze tak fotbalisté HSC nedokázali navázat na výhru z Amiens.

Odehrané zápasy

Montpellier – Dijon 1:2
Amiens – Montpellier 1:2
Montpellier – Saint-Étienne 0:0
Stade de Reims

Domácí celek se po třech odehraných kolech na šestém místě, když zatím získal šest body. Úvod do sezóny byl vynikající, Reims porazilo venku Nice a doma zdolalo Lyon, v obou případech po výsledku 1:0. Minulé kolo ale přišlo vystřízlivění, neboť klub přijel do Amiens, odjel bez bodu a navíc se slušným výpraskem v podobě porážky 4:1. Čestný úspěch dal za rozhodnutého stavu Cafaro.

Nice – Reims 0:1
Reims – Lyon 1:0
Amiens – Reims 4:1
Dobré odpoledne u francouzské Ligue 1. Společně se podíváme na utkání čtvrtého kola mezi týmy Stade de Reims a Montpellier HSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.