Mendy – Engels, Abdelhamid, Foket, Oudin (78. Dia) – Cafaro (83. Ojo), Romao (C) – Chavalerin, Dingomé (71. Mbemba), Kamara – Chavarría.
Benítez – Hérelle, Dante (C), M. Sarr (29. Ganago) – Attal, Tameze (87. Walter), Cyprien, Danilo, Burner – Makengo (66. Sylvestre), Saint-Maximin.
Clementia – Coly, Ganago, Jallet, Pelmard, Sylvestre, Walter.

Ode mě je to vše z tohoto utkání. Těším se na Vás zase příště. Na počtenou!
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:10.
Utkání skončilo remízou 1:1. První branku v zápase vsítil ve 12. minutě Rémi Oudin. Na jeho trefu odpověděl až v úplném závěru zápasu Rémi Walter proměněnou penaltou. Remíza je pro domácí krutá, neboť byli po většinu zápasu lepším mužstvem.
90+10'
90+9'
Nice právě vstřelilo branku!
Domácí fanoušci jsou rozhořčeni. Penalta z deváté minuty nastavení jim bere vítězství. RÉMI WALTER se postavil k puntíku a s přehledem penaltu proměnil. Mendy zůstal stát a hráč Nice kopl míč po zemi k tyči. 1:1.
90+8'
Ruka to skutečně byla! Uvidíme penaltu!
90+6'
Ještě jedna nepřehledná situace! Hosté se dožadují odpískání pokutového kopu, protože se jim zdálo, že domácí zahráli rukou.
90+6'
Žlutou kartu dostává Dante (OGC Nice).
90+5'
Ještě jeden rohový kop pro hosty! Brankář Benítez míří do pokutového území.
90+4'
Mendy opět zasáhl. Tentokrát skočil pod nohy záložníka Attala a čistě ho odzbrojil od míče.
90+3'
Hostům se čas rychle krátí a uvidíme, jestli si vytvoří ještě podobnou palebnou pozici znovu.
90+2'
Mohlo být srovnáno! Cyprien napřáhl z dobrých třiceti metrů a jeho rána se snášela do branky. Mendy však vytáhl parádní zákrok ze svého repertoáru a dokázal střelu vyrazit nad břevno.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby se bude nastavovat 5 minut.
90'
Domácí sbírají cenné vteřinky na polovině Nice.
88'
Ojo si udělal na levém křídle prostor a viděl na zadní tyči volného spoluhráče. Následná přihrávka však byla o malinko rychlejší, než měla být.
87'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Rémi Walter.
87'
Centr Cypriena mířil na přední tyč. Brankář Mendy byl dostatečně důrazný a dokázal míč vyboxovat.
86'
Foket zastavil parádním skluzem průnik Saint-Maximina. Hosté mají k dispozici rohový kop.
85'
Nice získává územní převahu. Attal chtěl na pravém křídle zrychlit hru, ale Engels byl při obranném zákroku velmi důrazný.
83'
Tentokrát fauloval Dante na své polovině. S důrazem při hlavičkovém souboji to přehnal.
83'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Oluwaseyi Ojo.
82'
Žlutou kartu dostává Adrien Tameze (OGC Nice).
81'
Attal chtěl penaltu příliš okatě. Spadl na zem a míč se dokutálel do autu. Sudí vytáhl žlutou kartu.
79'
Na útočné polovině se zase usadili domácí. S autovým vhazováním na levé straně moc nespěchají a je to pochopitelné.
78'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Boulaye Dia.
76'
Dva rohové kopy hostů v řadě byly pořádně nebezpečné. Ten první dokázal Mendy zastavit dobrým zákrokem.
75'
Hosty nabudila situace, která neskončila druhou brankou Reims. Nyní je plné hřiště hráčů Nice.
73'
Cyprien rozehrál standardní situaci, kterou kopl velmi dobře. Na míč si naskočil útočník Saint-Maximin. Hlavou jen těsně přestřelil břevno.
71'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Tristan Dingomé, přichází Nolan Mbemba.
70'
Domácí se už radovali z druhé branky, kterou vsítil Cafaro. O dvě minuty později je však všechno jinak. Video rozhodlo, že akci předcházel ofsajd. Stav zůstává 1:0.
69'
Saint-Maximin je stále víc a víc vidět. Nyní obehrál soupeře, ale špatně přihrál.
68'
Dante se objevil v pozici, kde by ho nikdo nečekal. Na levé lajně si udělal kličku a poslal nebezpečný centr do vápna, který však lapil Mendy do své náruče.
67'
Saint-Maximin se nádhernou kličkou zbavil protihráče a navíc byl faulován.
66'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Jean-Victor Makengo, přichází Eddy Sylvestre.
64'
Dlouhý nákop z nohy Engelse dopadl až k Chavarríaovi. Útočník domácích si dobře ztlumil míč, ale nedokázal vyzrát na vyběhnutého Beníteze. Chavarría navíc dopadl na trávník nešťastně a nyní je v péči lékařů.
63'
Reims rozehrálo roh velmi špatně a dopředu se dostali hráči Nice. Makengo byl u lajny velmi rychlý, ale nacentroval pouze do míst, kde nikdo nebyl.
62'
Obě mužstva rozjeli rychlou akci. Zatímco hosté nic nevytěžili, domácí vybojovali aspoň rohový kop.
60'
Už se opět hraje a na kopačkách drží míč hráči v černých barvách.
59'
Dante něco reklamuje u hlavního sudího a chvíli se nehraje.
57'
Útočný faul Dingomého zastavil útočné počínání domácích.
56'
A opět má domácí brankář starosti s výkopem. Svěřenci Patricka Vieiry jsou ve druhé půli sice aktivnější, ale žádné velké gólovky si zatím nevytvořili.
55'
Odkop od brány Mendyho. Další útočná akce Nice vyšla vniveč.
53'
Nyní jsme sledovali nepřesnosti na obou stranách. Reims zatím není tak aktivní, jako v prvním poločase.
51'
Saint-Maximin protečoval hlavou míč za sebe, ale tam už byl pohotový Mendy. Nyní má čas na rozehrávku.
50'
Kamara udělal dva rychlé kroky, neváhal a vystřelil. Jeho střela levačkou těsně minula přední tyč. Benítez si může oddechnout.
49'
Tameze rychle přebral míč a hnal se dopředu. Následná výměna míče se spoluhráčem přesná nebyla.
48'
Nice začalo aktivněji presovat a hned získalo míč. Attalův centr z pravé strany byl však přetažený.
47'
Nice se začalo na začátku poločasu tlačit dopředu. První střelecký pokus v poločase zatím nevyšel.
46'
První poločas je u konce! Reims zaslouženě vede. Ve 12. minutě se trefil Oudin a také v dalším průběhu poločasu byl aktivní. Reims si vytvořilo tak 4 dobré šance, zatímco hosté vůbec nebezpeční nejsou. Druhá půle začne přibližně ve 21:03.
45+1'
45+1'
Zdá se, že obě mužstva už čekají na hvizd. Nice sice drží balón, ale nikam se moc nežene.
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
44'
Dante hlavou protečoval centr Cypriena za sebe. Mendy stál tam, kde stát měl a neinkasoval.
44'
Z rohu vytěžili hosté pouze další faul domácích.
43'
Cyprien poslal míč na hranici malého vápna, ale žádný ze spoluhráčů nebyl důrazný. Naopak zmatky udělal Foket, který neodhlavičkoval přesně a bude z toho roh.
42'
Chavaría poslal na zem Cypriena nedovoleně. Měl štěstí, že sudí Thual nevytáhl první žlutou kartu v zápase.
41'
Vypadalo to, že Reims vyrazí do brejku, ale zastavilo se vlastní nepřesností.
39'
Burner neměl komu přihrát, tak se rozhodl z velké dálky vypálit. Střela sice byla tečovaná, ale jen dopadla k rukavicím Mendyho.
38'
Hosté se dostali k míči a snaží se něco vymyslet. Zatím jim chybí moment překvapení, kterým by zaskočili Reims.
37'
Chavarría si počkal na míč, zpracoval si ho a vypálil levačkou. Bránu ale netrefil o dost čísel.
36'
Nice se po dlouhé době dostalo za půlku. Cyprien si však na centru moc záležet nedal a napálil prvního hráče.
35'
Romao se snažil přihrát do běhu Kamarovi. To se však nepovedlo ideálně.
34'
Velké zmatky v obraně Nice! Centrovaný míč sklepl Hérelle hrudí na brankáře, který při snaze udržet míč ve hře, neudržel míč v rukavicích. Balón se tak odrazil k Oudinovi, jenž bránu přestřelil.
32'
Dante má míč na noze a snaží se rozehrát. Čeká však na nabídku svých spoluhráčů, která však v průběhu utkání moc nepřichází.
31'
Teď oba týmy chvíli protestovaly u sudího, protože se dva vlci z obou táborů handrkovali u postranní čáry.
30'
Standardní situace pro domácí, kteří opět zahrozili. Odražený míč padal proti noze Oudina, který vypálil. Trefil však před sebou stojícího hráče.
29'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Malang Sarr, přichází Igniatius Ganago.
28'
Reims v posledních patnácti minutách zcela přebralo aktivitu a nyní se snaží přidat druhou branku.
27'
Kamara dostal těsně před pokutovým územím míč na nohu a překvapil všechny razantní střelou. Argentinský brankář ve službách Nice vůbec nereagoval a byl rád, že dělovka minula o chlup levou tyč.
25'
Opět skvělý náběh Oudina! Krajní hráč Reims si skvěle našel v pokutovém území centr Cafary a vystřelil z první. Jeho rána jen těsně minula pravou tyč brankáře Beníteze.
23'
Nice hrají na půlící čáře. Zatím ale soupeře vůbec ničím nepřekvapili.
22'
Nyní jsme viděli nepřesnosti na obou stranách. Nejprve rozehrál Hérelle hrozivě a vypadalo to na brejk. Na druhé straně ale Sarr lehce přečetl pomalou přihrávku Reims.
21'
Tameze přišel o míč ve středu hřiště lacině a střelec zatím jediné branky nespekuloval a vystřelil. Oudinův pokus z velké dálky jen těsně přeletěl břevno.
20'
Tempo hry není příliš velké. Zatím jsme moc střel neviděli.
19'
Nice zapojuje do kombinace také brankáře Beníteze. Ten zatím prožívá těžký zápas, neboť si pořádně zatím nesáhl na míč a navíc už inkasoval.
18'
Oudin se snažil vymyslet zajímavou křižnou přihrávku. Spoluhráči ale zůstal nepochopen.
17'
Domácí nedokázali standardní situaci využít. Nyní opět hrají s míčem na noze, ale pouze na své polovině.
16'
Attal fauloval u postranní čáry. Další možnost pro Cafara, aby vyslal dlouhý centr do vápna, je na světě.
15'
Bílí se tlačí vpřed také po vstřelené brance. Nice sice drží míč častěji na kopačkách, ale domácí skvěle presují.
14'
Nice se snaží o okamžité dlouhé míče. Nyní však hraje Mendy.
12'
Reims právě vstřelilo branku!
Reims vede 1:0. Romao podruhé v krátkém sledu vykouzlil parádní přihrávku. RÉMI OUDIN si zaběhl za obranu a dokázal si jeho centr zpracovat. Poté překonal brankáře Beníteze střelou mezi nohy. Asistence: Jacques-Alaixys Romao.
12'
Ale hosté nepodrželi balón dlouho. Domácí Romao se snažil dlouhou přihrávkou vysunout spoluhráče.
11'
Sarr skvěle přečetl myšlenku domácích a odkopl míč do bezpečí. Nice se tak zase může vysunout výš.
10'
Chavarría využil chyby Nice a hnal se dopředu. Už mohl odcentrovat, ale Dante ho fauloval ostrým skluzem.
9'
Domácí zahrozili centrem z pravé strany. Opět byl ve vzduchu přesný Dante.
8'
Hosté jsou na míči zatím lepší. Také nyní se hrnou postupnou kombinací vpřed.
7'
Cyprien rozehrál na krátko a dost prostoru ke střele měl Hérelle. Obránce Nice vypálil z poměrně velké vzdálenosti přímo do náruče Mendyho.
6'
Na opačné straně byl k vidění také faul. Kamara se sice diví, ale s verdiktem sudího už nic neudělá.
5'
Hosté se dopustili faulu a Reims rozehrávalo první standardní situaci. K míči se postavil Cafaro. Centr ale přesný nebyl a Dante bez větších problémů odhlavičkoval.
4'
Domácí Reims se na míči moc dlouho neohřálo. Obránci Nice kombinují na své polovině.
3'
Poprvé jsme viděli ve sprintu nejlepšího střelce hostů Saint-Maximina. Balón byl však příliš dlouhý i na něj a propadl do zámezí.
2'
Cafarův centr z levé strany propadl na vzdálenější tyč. Bohužel pro Reims, nikdo tam nestál a hrají už zase hosté.
1'
Rozehrávky se ujal hostující celek, ale míč vzápětí ztratil. Domácí budou vhazovat aut na půli soupeře.
1'
Reims nastupuje v bílých dresech. Hostující Nice navléklo barvy černé.
Oba týmy vcházejí na hrací plochu. Utkání začne za pár minut.

Stade de Reims: Mendy – Engels, Abdelhamid, Foket, Oudin – Cafaro, Romao (C) – Chavalerin, Dingomé, Kamara – Chavarría.
Náhradníci: J. Carrasso – Dia, Disasi, Fontaine, Martin, Mbemba, Ojo.

OGC Nice: Benítez – Hérelle, Dante (C), M. Sarr – Attal, Tameze, Cyprien, Danilo, Burner – Makengo, Saint-Maximin.
Náhradníci: Clementia – Coly, Ganago, Jallet, Pelmard, Sylvestre, Walter.

Rozhodčí: Thual – Lombard, Debart.
OGC Nice je na šestém místě ligové tabulky. Svěřenci kouče Patricka Vieiry mají na svém kontě 30 bodů z dvaceti utkání. Nice však nemá příliš dobrou bilanci posledních soutěžních utkání, vyhrálo pouze jedno z osmi zápasů. Naposled celek OGC remizoval na půdě Monaka 1:1. Nejlepším střelcem týmu je záložník Saint-Maximin. Slavný útočník Mario Balotelli odehrál 10 zápasů, ve kterých nedal ani jeden gól a nasbíral hned 5 žlutých karet.

Stade de Reims má jen o tři body méně, než jeho dnešní soupeř. Reims je na desáté příčce a může být s průběhem sezóny spokojeno. Domácí navíc neprohráli v pěti posledních soutěžních zápasech, naposledy nestačili začátkem prosince na Toulouse. Nejlepším střelcem týmu je Pablo Chavarria, který vsítil tři branky.
Krásný sobotní večer při sledování online přenosu z francouzské Ligue 1. Dnes uvidíme souboj celků Stade de Reims a OGC Nice. Utkání začíná ve 20:00. Přeji Vám příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.