Ligue 1 - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Caen - 24. února 2019   15:00

1:1
(0:1)
Caen
Caen
45+4' Crivelli  (Tchokounté)
Toulouse
Reynet – Šoji, Jullien, Sylla, Amian – Durmaz (65. García), Cahuzac (75. Jean) – Dossevi, Sangaré, Gradel – Sanogo.
Goicoechea – García, Sidibé, Leya Iseka, Jean, Moreira, Diakité.
Letexier – Mugnier, Rahmouni
Stadium Municipal, Toulouse
Caen
Samba – Guilbert (59. Sankoh), Gradit, Djiku, Armougom – Oniangué, Diomandé – Tchokounté, Fajr, Ninga (83. Joseph) – Crivelli (79. Beauvue).
Zelazny – Bammou, Joseph, Baysse, Beauvue, Sankoh, Chauí.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!

Fauly: 13:15.
A je konec! Dnešní utkání nabralo ve druhém poločase grády a domácí se snažili dotáhnout náskok soupeře. Hosté sice měli velké šance, jenže ani jednu z nich nedokázali využít. Tak se v 91. minutě k přímému kopu postavil kapitán hostujícího celku Max-Alain Gradel, který překonal Sambu v bráně. Ten na jeho střelu neměl nejmenší nárok. V zápase jsme viděli také jednu červenou kartu, kterou dostal Ismaël Diomandé a právě po jeho zákroku se kopal přímý kop, po kterém padla branka.
90+7'
90+7'
Na konci zápasu se ještě hosté mohli znovu dostat do vedení! Přišel totiž centr do šestnáctky, kde ho trefil hráč hostí. Jeho hlavička šla ovšem nad branku.
90+5'
Oba hráči byli vykázáni mimo hřiště, jelikož byli ošetřováni. Následně ještě asistent rozhodčího posouval hráče hostí, aby domácí hráč mohl vhodit aut.
90+4'
Nepříjemný moment se nyní udál na hřišti Došlo totiž k nezaviněné srážce a k hráčům obou týmů jsou voláni zdravotníci. Dnes to vypadá na remízu.
90+3'
Caen tedy ke konco zápasu přišlo o svůj jednobrankový náskok a možná se ještě bude bát o body. Pokračuje totiž v deset a do konce zbývají ještě tři minuty.
90+1'
Toulouse právě vstřelilo branku!
Domácí nakonec využívají svou aktivitu a vyrovnávají dnešní utkání! Navíc mají ještě dost času na vstřelení vedoucí branky. MAX-ALAIN GRADEL se jako kapitán postavil k přímému kopu. Ten zakroutil přesně k tyči, kam nemohl Samab dosáhnout!
90+1'
Nastavovat se bude šest minut!
90'
To je tedy ještě dobrá možnost pro domácí celek! Ten měl sice ponechanou výhodu, ale když byla jeho střela sražena bylo pískáno. Hráč hostí vidí červenou, navíc je tu možnost přímého kopu z dobré pozice!
90'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ismaël Diomandé (SM Caen).
89'
Jenže nyní jsou o balonu hostující fotbalisté, kteří jsou dnes velmi blízko třem bodům. Ti je navíc potřebují jako sůl, jelikož jsou až na devatenácté pozici.
87'
A domácí nyní tlačí svého soupeře na útočné polovině, Mathieu Dossevi si naběhl do dobré pozice a mířil k tyči. Tam se však objevil gólman hostí, jenž míč vyrazil!
86'
Kelvin Amian udržel v hodně těžké pozici míč, když po něm šli hned tři soupeři. Nakonec se opřel do míče. Brice Samba jeho ránu škrtl a vytěsnil jí alespoň na tyč!
85'
Manu García posunul balon na Dosseviho, který mu ho okamžitě vrátil. Jeho následný centr ovšem nebyl dobrý a nedoletěl ani do šestnáctky.
84'
Jenže domácí fotbalisté se nemohou dostat do pořádného tlaku na útočné polovině. Hostující obrana dnes hraje celkem solidně a brání velmi dobře.
83'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Rodrigue Casimir Ninga, přichází Evens Joseph.
83'
Max-Alain Gradel ve vyložené pozici, jenže tomuhle hráči dnes asi není přáno! Celkem se štěstím se k němu odrazil míč, ale rána mu sjela po nártu a letěla hodně vedle branky.
82'
Skvělá obranná práce v podání hostujícího beka! Yoel Armougom měl za sebou Gradela. Míč však těsně před ním stihl poslat na roh. Jinak by to byla gólovka.
81'
Max-Alain Gradel je hodně aktivním hráčem na domácí straně. Dostal přihrávku do strany, ovšem jeho centr odvrátil první hráč, který před ním stál.
80'
Oba týmy tedy mají ještě jednu možnost střídání. Nyní se Fayçal Fajr provinil faulem, když se při běhu ohnal a trefil svého soupeře někam do obličeje.
79'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Enzo Crivelli, přichází Claudio Beauvue.
79'
Max-Alain Gradel udržel míč v hodně těžké pozici, jenže jeho pas na střed hřiště nebyl přesný. Díky tomu se dostali k míči hosté, ale dlouho se u něj neudrželi.
78'
Toulouse se hnalo s dalším útokem. Přišel zajímavý centr, jenže Brice Samba byl přesně tam, kde být měl. Křikl si a jako jediný si pro míč vyskočil.
77'
Držení míče: 54% – 46%
76'
Rodrigue Casimir Ninga znovu udržel míč v hodně těžké pozici. Poté chtěl vysunout svého spoluhráče, aby mohl jít sám na gólmana, jenže tomu střela nesedla a branku minula podstatně.
75'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Yannick Cahuzac, přichází Corentin Jean.
74'
Po rohovém kopu si připsal úspěšný zákrok hostující gólman. Poté se ještě strhla mela u branky Caen, ale vypadá to, že žádná karta po tomto nepadne.
73'
Teď už to vypadalo zajímavě pro domácí celek! Přišel totiž centr uvnitř šestnáctky, jenže hráč hostí byl připraven a odehrál míč ramenem. O ruce nemůže být řeč.
73'
Max-Alain Gradel si to znovu hnal až do šestnáctky, jenže skvěle proti němu znovu zakročil Ismaël Diomandé, který parádním zákrokem míč odkopl.
72'
A videorozhodčí můj názor posvětil. Penalta se nepíská a domácímu celku začíná čas utíkat mílovými kroky. Navíc u balónu jsou domácí hráči.
71'
Max-Alain Gradel se vydal do šestnáctky, kde upadl. Vzájemně se tam však držel s Diomandém, takže o penaltě by neměla být řeč. přesto se kontroluje video.
69'
Enzo Crivelli, kterým je zatím jediným střelcem v dnešním zápase, se hnal sám dopředu. Pustil se do tří protihráči a vybojoval alespoň faul.
68'
Baptiste Reynet se nyní držel za tříslo. Zatím si tedy lékařské ošetření nežádá, ale podle jeho výrazu ve tváři rozhodně nebude v pořádku stoprocentně.
67'
Na druhé straně přišel rychlý protiútok. Max-Alain Gradel centroval před branku, jenže jeho spoluhráč tam nestihl doběhnout, a tak míč jen prolétl.
66'
Caen znovu v dobré šanci! Baissama Sankoh byl znovu v hlavní roli. Míč si narazil o protihráče, jenže jeho rána nakonec byla sražena mimo tři tyče.
65'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jimmy Durmaz, přichází Manu García.
64'
Obrovská šance na straně Caen zůstává nevyužita! Rodrigue Casimir Ninga se zbavil soupeře a šel z úhlu na gólmana. ten jeho střelu vyrazil jen před sebe, kde dorážel Baissama Sankoh. jeho střelu však zastavil domácí obránce! Následná střela z větší vzdálenosti šla nad branku.
63'
Rodrigue Casimir Ninga byl složen zápasnickým chvatem a pro jeho tým je pískán faul, i když se to domácím nelíbí. Hráč hostí s číslem jedenáct je dnes aktivní.
62'
Caen zahrávalo rohový kop, i když si s tím tedy dalo na čas. Každopádně centr od rohového praporku se moc nevyvedl a letěl vysoko za branku.
60'
Hráč v bílém se snažil dostihnout dlouhou přihrávku ještě na hrací ploše, nicméně to se mu nepodařilo. Mezitím proběhne střídání na straně hostí.
59'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Frédéric Guilbert, přichází Baissama Sankoh.
59'
Domácí fotbalisté by rozhodně potřebovali více útočit. Sice drží míč na svých kopačkách podstatně častěji než soupeř, ale zatím to k ničemu nevede.
58'
Toulouse mělo tedy k dispozici standardní situace. Centr byl přetažený na zadní tyč, jenže tam byli jen hostující hráči, kteří balón odvrátili daleko.
57'
Žlutou kartu dostává Frédéric Guilbert (SM Caen).
57'
Rodrigue Casimir Ninga získal míč celkem se štěstím, když se k němu dostal po několika odrazech. Chtěl poslat rychlý pas do vápna, ale až tam míč nedošel.
56'
Frédéric Guilbert neměl komu dlouho hodit vhazování. Nakonec mu spoluhráč míč vrátil a obránce hostí se pokusil o centr. Ten byl sražen mimo nebezpečí.
55'
Domácí z následné standardní situace se prokombinovali až nedaleko šestnáctky. Nakonec přišel centr, jenže ten Toulouse bez větších problémů odvrátilo.
54'
Žlutou kartu dostává Yannick Cahuzac (Toulouse FC).
52'
Christopher Jullien schytal ostrý zákrok! Domácí hráč mu totiž při dopadu přišlápl achilovku a hráč hostí rozhodně bude potřebovat ošetření. Je vidět, že ho to celkem bolí, jelikož mlátí rukou do pažitu.
51'
Domácí hráč padá v pokutovém území a fanoušci se nyní hodně zlobí. Penalta se totiž nepíská. No Jonathan Gradit si ho možná trochu přidržel, ale domácí hráč rozhodně padat nemusel.
50'
Neskutečné, znovu z toho není branka na domácí straně! Gen Šoji našel milimetrovým pasem za obranu Yayu Sanoga. Ten vypálil na zadní tyč, jenže Brice Samba předvedl další skvělý zákrok!
50'
Ten se však daleko s míčem nedostal. Naopak po pravé straně zaútočili domácí, jenže přišel dobrý obranný zákrok obránce hostí a je z toho jen aut.
49'
Tentokrát zastavila Toulouse hodně nepřesní přihrávka, kterou sebral hostující záložník. Ten navíc parádní patičkou poslal na zteč svého spoluhráče.
48'
Oba týmy vstoupily ho druhého poločasu beze změn. S míčem se snaží hrát hlavně domácí fotbalisté, ale hostující obrana je vůbec k ničemu nepouští.
46'
Je za námi první poločas, který nám tedy nabídl hodně zajímavou podívanou! Utkání se zdá být celkem vyrovnané, ale hodně ho kouskují časté fauly. Dobré šance jsme viděli na obou stranách, jenže ujala se jen jedna. Jediná branka navíc padla těsně před koncem nastavení a prosadil se Enzo Crivelli. Hostům navíc nebyla jedna branka uznána.
45+4'
45+4'
Caen právě vstřelilo branku!
Neskutečné, hostující celek se tři vteřiny před koncem nastavených tří minut prosazuje! Malik Tchokounté odvedl skvělou práci ve vápně. Udržel v těžké pozici míč a vypálil. Jeho ránu vyrazil Baptiste Reynet jen konečky prstů. K míči ovšem jako první doběhl ENZO CRIVELLI, kterému stačilo posunout míč o pár centimetrů do prázdné branky!
45+1'
Neskutečné, co nyní nedokázali domácí hráči proměnit! Brice Samba si vyběhl z branky, kdy sice dvakrát skvěle zasáhl. Přesto se míč znovu odrazil na domácí kopačky a jeden z hráčů Toulouse měl před sebou prázdnou branku. Tam skvěle stihl zakročit na brankové čáře soupeř! Nutno však dodat, že domácí hráč zahrál rukou.
45'
Žlutou kartu dostává Ismaël Diomandé (SM Caen).
45'
Nastavovat se budou tři minuty!
44'
Vypadá to, že ošetření je u konce a že Brice Samba bude schopen dochytat minimálně poločas. U míče jsou nyní hosté, kteří mají k dispozici autové vhazování.
43'
Vypadá to, že se něco děje s hostujícím gólmanem! Ten si totiž sedl na trávník a žádá si ošetření! Ukazuje si při něm na koleno a toto by mohla být komplikace!
42'
Rodrigue Casimir Ninga se zkoušel dostat k brance soupeře individuálně. Sice sice prohodil obránce, který ho hlídal, jenže ten stihl v pádu posunout míč na spoluhráče, díky čemuž to hostující jedenáctce překazil.
41'
Obrovský šance domácího celku zůstala nevyužita! Max-Alain Gradel zůstal zapomenutý za obranou a přiletěl k němu parádní centr. Domácí kapitán se do míče opřel, jenže Brice Samba předvedl reflexivní zákrok!
40'
Mathieu Dossevi se se svými spoluhráči dostal do rychlého přečíslení! Byl to on kdo se dostal do šestnáctky a centroval před branku. Jeho pas byl ovšem odražen padajícím hráčem.
39'
Frédéric Guilbert ještě sestřelil soupeře po odpískání, ale oba hráči si to vyříkali a další dohru to mát nebude. Hra je hodně rozkouskovaná díky faulům.
38'
Střely na branku: 2 – 1
37'
Jimmy Durmaz se již hnal do rychlého protiútoku. V doslova přiletěl jeden z domácích hráčů, který ostrým skluzem odehrál míč. Sice trefil i protihráče nějakou částí těla, ale zákrok to byl jinak naprosto čistý.
36'
Po chybě Reyneta vhazovali hosté na útočné polovině, ale domácí obrana se nakonec stihla zkonsolidovat a nebezpečnou šanci hostů zastavit.
35'
Jinak ale nesledujeme v posledních minutách zrovna strhující pasáž hry. O něco více ze hry sice mají domácí fotbalisté, ale k ničemu jim to zatím není.
33'
Mathieu Dossevi posílal přízemní centr do soupeřova vápna. Kelvin Amian se sice k míči dostal, jenže jeho zadovka se otřela protihráče a skončila u gólmana.
32'
Toulouse se dostalo do rychlého protiútoku. Jimmy Durmaz krásnou patičkou poslal své spoluhráče do přečíslení. Nakonec pálil v pádu Max-Alain Gradel, jenže jeho pokus Brice Samba zneškodnil bez potíží.
31'
Caen se snažilo obléhat šestnáctku soupeře, jenže ani trochu mu to nevyšlo. Stačila jedna nepřesná přihrávka a domácí odpálili míč na polovinu.
30'
Tohle byla dobrá příležitost pro domácí! Proběhla rychlá výměna na straně hřiště a následně přiletěl centr Sylly. Jeho spoluhráč však ve vápně nepochopitelně upadl a bylo po šanci.
29'
Caen mělo k dispozici vhazování. Po pár krátkých pasech to chtělo rozhodnout dlouhým nákopem, jenže ten sebrala jen domácí obrana.
28'
Držení míče: 50% – 50%
27'
Na obou stranách i nadále vidíme hodně nepřesností. Díky jedené z nich se ke střele dostal Rodrigue Casimir Ninga a s jeho ránou měl tedy Baptiste Reynet co dělat!
26'
Hosté se nyní snažili napadat hodně vysoko a domácí fotbalisté s tím měli problémy: Nakonec to zvládli vykombinovat a ještě si k tomu vynutili faul na polovině hřiště.
24'
Max-Alain Gradel se trochu zamotal s míčem, jenže díky tomu měl nakonec dobrou šanci! Nakonec pálil na vzdálenější tyč, jenže jeho pokus mu zastavil spoluhráč!
23'
Teď to zkoušeli domácí centrem. Ibrahim Sangaré poslal míč do vápna přesně na hlavu Gradela, jenže míč mu sjel po čele, a tak neohrozil Sambu.
22'
Domácí Toulouse se pokoušelo o další útočnou akci, ale ta byla tentokrát rychle zastavena. Díky tomu mohou hosté hru uklidnit a mají k dispozici vhazování.
21'
Jimmy Durmaz se opřel do míče. Jeho parádní rána navíc ještě zaplavala a gólman hostí měl tedy co dělat, aby poslal míč alespoň na rohový kop!
20'
Následují další diskuze s rozhodčími. Tento zápas je zatím spíše plný faulů a diskuzemi. Tentokrát je míč přisouzen hostím, jelikož jejich hráč byl faulován.
19'
Branka nakonec uznána není! Podle rozhodčího šlo tedy o faul hostujícího borce, i když týmu Caen se to samozřejmě moc nelíbí. Pokračujeme tedy za vyrovnaného a bezbrankového stavu!
18'
Rozhodčí se jde osobně podívat na videozáznam!
16'
Caen sice dosáhlo branky, ale rozhodčí rovnou odpískal, že neplatí. Nakonec však máme v hlavní roli video. Malik Tchokounté si naskočil výše než gólman domácích, kterého u toho atakoval. Je otázkou, jestli branka bude uznána nebo ne.
15'
Toto byl podstatně lépe kopnutý přímý kop! Tentokrát si však nejvíce křikl Brice Samba, jenž míč také sebral. Ihned posílal míč na svého spoluhráče v útoku, ovšem ten byl zastaven jen za cenu rohového kopu.
14'
Domácí fotbalisté zahrávali standardní situaci ze zajímavé pozice. Jimmy Durmaz si ťukl se svým spoluhráčem, ovšem jeho následný centr nebyl přesný.
13'
Dnes tedy vidíme spoustu ostrých zákroků. Rodrigue Casimir Ninga předvedl šlapák, po kterém nejspíše měla přijít žlutá. Jimmy Durmaz si chvilku poležel, ale už je schopen pokračovat ve hře.
12'
Baptiste Reynet odvedl dobrou práci. Vyběhl si daleko z branky, jenže tím zajistil svému týmu autové vhazování. Jinak by mohli hosté jít do přečíslení.
11'
Rodrigue Casimir Ninga byl nyní jen kousek od velmi zajímavé šance. Nakonec ovšem míč na hrací ploše nestihl, a tak mohou domácí vhazovat.
10'
Caen předvedlo parádní přenesení hru na Rodrigua Casimira Ningu. ten si míč zasekl a posílal centr na zadní tyč. Tam byl však jeho spoluhráč bráněn.
10'
Po krátkém ošetření Ismaëla Diomandého, který dostal od Sanoga tvrdou ránu loktem se již pokračuje ve hře. Pokračuje i hostující záložník.
9'
Žlutou kartu dostává Yaya Sanogo (Toulouse FC).
8'
Tohle zavánělo velkou šancí na domácí straně! Zrodil se totiž protiútoku tři na dva. Nakonec přišel jemný centr na Mathieua Dosseviho, který na balón jen o kousek nedosáhl. Navíc mu byl nakonec odpískán ofsajd.
7'
To byl moc dlouhý nákop na Enzoa Crivelliho. Christopher Jullien si navíc dobře splnil své obranné povinnosti. Kdyby měl Crivelli šanci míč dostihnout, domácí obránce s číslem šest by mu to neumožnil.
6'
Rodrigue Casimir Ninga si zasekl míč a chtěl se dostat individuálně do šestnáctky. Domácí obránce si ho ovšem dobře pohlídal a znovu ho k míči nepustil.
5'
No, domácí hráč si nyní koledoval minimálně o žlutou. Jimmy Durmaz předvedl ostrý zákrok na soupeře, navíc na nohu, jež zrovna odkopla balón.
4'
Hostující Caen přišlo s další útočnou akcí. Tentokrát letěl další centr do vápna, jenže Baptiste Reynet si křikl a vyšplhal se nejvýše.
4'
Yannick Cahuzac zůstal nyní ležet chvilku na zemi. Byl totiž faulován a hlavou trefil jen nohu svého soupeře. Po chvíli se však zvedl a pokračuje ve hře.
3'
Začátek utkání se hraje v solidním tempu. Domácí hráči si ovšem nyní nerozuměli a míč skončil po jejich ťukesu jen v autovém vhazování.
2'
No, a co si budeme povídat, klidně mohli jít do vedení! Centr se totiž snesl přesně na hlavu Malika Tchokountého , jenže ten ho nedokázal ideálně trefit.
1'
Utkání je zahájeno! O úvodní výkop se postarali domácí hráči, kteří hrají ve fialových dresech. Hostující Caen hraje v bílé barvě. A hosté mají první standardku.
1'

Toulouse FC: Reynet – Šoji, Jullien, Sylla, Amian – Durmaz, Cahuzac – Dossevi, Sangaré, Gradel – Sanogo.
Náhradníci: Goicoechea – García, Sidibé, Leya Iseka, Jean, Moreira, Diakité.

SM Caen: Samba – Guilbert, Gradit, Djiku, Armougom – Oniangué, Diomandé – Tchokounté, Fajr, Ninga – Crivelli.
Náhradníci: Zelazny – Bammou, Joseph, Baysse, Beauvue, Sankoh, Chauí.

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni.
Poslední vzájemné utkání – 18.12. 2018

Branky: 18. Chauí (Crivelli), 90+9. Fajr (pen.) – 44. Gradel (pen.)

SM Caen: Samba – Guilbert, Baysse, Djiku, Armougom – Diomandé, Oniangué (12. Sankoh) – Beauvue (69. Joseph), Chauí (79. Tchokounté), Fajr – Crivelli.

Toulouse FC: Reynet – Diakité, Amian, Mbia, Moubandje – Dossevi (67. Jean), Cahuzac, Durmaz (90+1. Sidibé), Sylla – Mubele (58. Sanogo), Gradel.

Rozhodčí: Gautier – Annonier, Aube
SM Caen

Francouzské město Caen to rozhodně nemá letos dobře rozehrané a možná se ještě bude hodně bát, aby nakonec nespadlo. Jeho hráči totiž dosud získali jen devatenáct bodů, což je řadí na předposlední devatenácté místo, které sestup zaručuje. Každopádně na sedmnácté Amiens je to ztráta pouhých dvou bodů. Hostující fotbalisté jen třikrát vyhráli, desetkrát remizovali a dvanáctkrát padli. Branek vstřelili dvacet, ale inkasovali jich třiatřicet. V posledním zápase hráli doma se Štrasburkem a byla z toho bezbranková remíza.

Nejlepší střelci:
Enzo Crivelli – 4 branky
Saif-Eddine Khaoui – 4 branky
Toulouse FC

Toulouse zatím asi nemůže být se sezónou moc spokojeno. V současné době se domácí fotbalisté nachází na patnáctém místě. Celkem získali dvacet sedm bodl v pětadvaceti utkáních. Celkem si připsali šest výher, devětkrát remizovali a desetkrát padli. V těch nasázeli dvacet čtyři branek, zatímco jich inkasovali třicet šest. V posledním zápase se Toulouse utkalo s Bordeaux a na jeho hřišti padlo 1:2.