Ligue 1 - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Nice - 5. října 2018   20:45

Toulouse
54' Dossevi (García)
1:1
(0:1)
Nice
29' Srarfí  (Maolida)
Toulouse
Reynet – Moreira (77. Sylla), Todibo, Jullien, Moubandje – Sangaré – Dossevi (79. Jean), Durmaz (65. Cahuzac), García, Gradel (C) – Mubele.
Goicoechea – Sylla, Fortes, El Mokeddem, Mbia, Jean, Cahuzac.
Delajod – Jeanne, Aube
Stadium Municipal, Toulouse
14 162 diváků
Nice
Benítez – Hérelle, Dante (C), M. Sarr – Attal, Tameze, Lees-Melou, Coly – Saint-Maximin (84. Sacko), Maolida, Srarfí (69. Walter).
Clementia – Jallet, Burner, Boscagli, Walter, Sacko, Ganago.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 17:14.
Je dobojováno. Domácí hráči dokázali ve druhé půli srovnat, když se trefil Mathieu Dossevi a nerozhodný stav vydržel až do samého konce. Oba týmy si tak body rozdělily.
90+3'
90+3'
Autové vhazování pro hosty, kteří se zdrží na polovině domácího celku. Jsme už v poslední nastavené minutě.
90+2'
Série nepřesností na obou stranách. Oba celky držely míč na polovině hřiště a nikdo se nedostal do ohrožení branky soupeře.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě tři minuty navíc.
89'
Mubele unikal středem hřiště a byl zastaven. Domácí mají ponechanou výhodu a směřují před hostující branku.
88'
Hosté ještě přispěchali s další akcí, která ale byla u velkého vápna nepřesná.
86'
Rémi Walter inkasuje žlutou kartu, když zezadu rukou stáhl k zemi soupeře.
86'
Maolida se protáhl přes obránce hostů, jeho zakončení však skončilo jen v moci obrany Toulouse.
84'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Ihsan Sacko.
82'
Coly obešel obránce Toulouse a chtěl míč centrovat do pokutového území, jenže celou akci vystihla obrana domácích a nepustila hosty do zakončení.
81'
Manu García si seběhl k hranici velkého vápna a jeho dělovka pak zamířila jen vedle hostující branky. Odkop tak provede Walter Benítez.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu a stále máme nerozhodný stav. Strhne jeden z týmů vedení na svou stranu, nebo dojde na dělbu bodů?
79'
Hosté se znovu pokusili dostat se do blízkosti domácí branky, jejich následný pokus ale zastavila obrana Toulouse.
79'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází Corentin Jean.
78'
Sylla dostal přihrávku k velkému vápnu a jeho střela pravačkou skončila na brankáři hostujícího celku.
77'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Steven Moreira, přichází Issiaga Sylla.
75'
Ta však netrvala dlouho. Hosté se vrátili zpět a znovu operovali na polovině Toulouse. Poté došlo k faulu hráče Nice a je pískáno.
74'
Colyho pokus z hranice velkého vápna odkopl do bezpečí jeden z domácích hráčů a poslal tak Toulouse do další útočné akce.
73'
Před Benítezem se z ničeho nic zjevil Malang Sarr, který špičkou kopačky zvedl míč a ten i za pomoci zákroku domácího brankáře skončil jen nad brankou Toulouse.
71'
Baptiste Reynet měl k dispozici další odkop od své branky, když chytil další pokus hostů. Domácí tak otáčejí hru na druhou stranu.
70'
Nyní na polovině domácích operovali hosté a střela Racineho Colyho skončila jen kousek nad růžkem domácí branky. Další odkop tak bude následovat.
69'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Basím Srarfí, přichází Rémi Walter.
69'
Střelu z pravé strany, kterou provedl Jacques François Moubandje, v pohodě ukryl do svých rukavic hostující brankář Benítez a bude míč znovu odkopávat od své branky.
68'
Další pokus domácích vyhlavičkoval do bezpečí jeden z hostujících obránců, která tak podržel svůj tým.
66'
Mubele se napřáhl ke střele z hranice velkého vápna, ta však proletěla jen těsně nad břevno branky Nice. Následuje tak odkop Beníteze.
66'
Cahuzac se hned zapojil do hry a do akce tak zamířili domácí hráči.
65'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jimmy Durmaz, přichází Yannick Cahuzac.
63'
Na druhé straně si podobně počínali také domácí hráči, kteří svou akci do zdárného konce nedotáhli.
62'
Malang Sarr unikl k velkému vápnu, jeho přízemní pokus byl sražen vysoko nad domácí branku a následuje tak pouze odkop od ní.
60'
Volný přímý kop zahrávali hosté, jejich pokus byl nepřesný a zamířil jen k obraně domácího celku.
58'
Domácí na druhé straně šli do rychlého protiútoku, ale jejich snaha byla marná. Obrana hostů je dále nepustila.
56'
Hosté nyní zahodili obrovskou šanci. Domácí brankář si naběhl až na polovinu hřiště a hosté tak vyšachovali obranu. Uvnitř pokutového území mohl střílet přes obránce do prázdné branky Maolida, ale selhal.
54'
Toulouse právě vstřelilo branku!
Máme vyrovnáno. Z levé strany přilétl na pravou stranu do pokutového území centr, na který si naběhl MATHIEU DOSSEVI a přízemní střelou pak míč umístil ke vzdálenější tyči – 1:1. Asistence: Manu García.
52'
Fotbalisté Toulouse se nyní dostali do další šance, jejich pokus však mezi tři tyče nezamířil.
51'
Sudí si nyní volá Moreiru, jenž se tvrdě opřel do Sarra a vyslechl si důraznou domluvu.
50'
Saint-Maximin přízemní střelou neohrozil brankáře domácího celku a ten tak bude mít k dispozici další odkop.
49'
Dossevi se napřáhl ke střele uvnitř pokutového území, míč však poslal pouze vedle branky Nice. Následuje tak pouze odkop od ní.
48'
Po pravé straně unikal Tameze, který z rohu velkého vápna vyslal střelu, jenže tak skončila jen vysoko nad domácí brankou.
46'
Domácí Moreira přidržel zezadu hostujícího hráče a dostává žlutou kartu.
46'
Domácí se hned hnali do útoku, Dossevi střílel uvnitř pokutového území, ale jeho pokus byl nepřesný.
46'
Střely na branku: 1 – 2
První poločas je u konce. V něm jsme viděli jednu branku. O tu se v devětadvacáté minutě postaral Basím Srarfí, jenž pěknou střelou otevřel skóre utkání. Do konce první části hry se nic už nestalo a do kabin tak mohli jít spokojenější hosté. Druhý poločas začne přibližně ve 21:50.
45+1'
45+1'
Z dobrých třiceti metrů poslal míč z volného přímého kopu Max-Alain Gradel jen do připravené hostující zdi a to bude v prvním poločase už vše.
45'
Hlavní sudí nastaví nad rámec prvního poločasu ještě minutu navíc.
45'
Hostující Tameze podkopl zezadu unikajícího domácího hráče a sudí tasí první žlutou kartu zápasu. Následuje volný přímý kop pro Toulouse.
44'
Mubele unikal kolem obrany hostů, dostal se do zakončení, trefil ale jen jednoho z obránců Nice.
43'
Na vlastní polovině vybojovali domácí autové vhazování, poté se dostali až na polovinu Nice, kde však opět nic nevymysleli.
42'
Nakonec je Gradel v pořádku, byl jen otřesený a nyní pokračuje ve hře.
41'
Jacques François Moubandje z levé strany poslal centr na nabíhajícího Gradela, druhý jmenovaný se v pokusu umístit hlavou míč do branky srazil s protihráčem a zůstal ležet na zemi.
40'
Maolida zasekl míč před obráncem Toulouse a poté se jal ke střele pravou nohou, pokus však zamířil jen vedle domácí branky.
39'
Attal dostal přihrávku na pravou stranu pokutového území, do zakončení se i díky pozorné domácí obraně nedostal.
37'
Další šance agilního Srafrího skončila mimo tři tyče a do další akce mohli jít zase hráči Toulouse. Jenže na polovině Nice ztratili míč a jejich akce je u konce.
36'
Po faulu na Maxe-Alaina Gradela budou domácí hráči zahrávat nebezpečný volný přímý kop.
34'
Domácí se vydali do další útočné akce, rodila se jejich další šance, ovšem tu zastavil zdvižený praporek postranního sudího. Ofsajd.
32'
Naopak přišla další šance hostů, kteří se dostali k hranici velkého vápna. Zakončení Srafrího ale zastavil dobrý obranný zákrok domácích beků.
31'
Domácí hned po inkasované brance šli do útoku, jejich snaha bleskově srovnat se však nevydařila.
29'
Nice právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení. Dalekonosnou přihrávku na pravou stranu dostal BASÍM SRARFÍ, který si poté v pokutovém území přehodil míč z pravačky na levačku a dělovkou pak prostřelil vyběhnuvšího domácího brankáře – 0:1. Asistence: Myziane Maolida.
28'
Racine Coly sebral domácímu hráči míč a poslal ho směrem dopředu. Hosté tak jdou útočit.
27'
Nyní se musel mezi třemi tyčemi otáčet Walter Benítez, jenž zachytil střelu domácího Mubeleho a poté odkopl balon na opačnou stranu hřiště.
26'
Attal se zase protáhl kolem zadní čáry, uvolnil nabíhajícího Maolidu, druhý jmenovaný ale trefil jen brankáře Toulouse.
26'
Následoval ho Maolida, který už byl ve slibné šanci, svou střelou ale poslal balon nad břevno branky Toulouse.
25'
Adrien Tameze střílel na hranici velkého vápna, bylo to pouze do těla jednoho z hostujících obránců.
23'
Maolida se prosmýkl obranou domácích až do pokutového území, kde mu ale míč utekl za zadní čáru. Odkop od branky Toulouse.
22'
Agilní Attal se znovu protáhl kolem pravé postranní čáry, ale dále se nedostal. Zastavilo ho autové vhazování, které provedou hráči Toulouse.
21'
Autové vhazování pro Toulouse. Hosté v souboji u postranní čáry poslali balon za čáru.
20'
Na druhé straně Steven Moreira zvedl míč uvnitř pokutového území, obrana Nice ho však srazila mimo ohrožení vlastní branky.
19'
Pěkná akce hostů, po níž dostal míč na hranici velkého vápna Youcef Attal a jeho dělovka z první se stočila jen k pravé tyči z pohledu domácího brankáře.
18'
Youcef Attal počkal s přihrávkou a poté poslal míč Sarrovi, který dělovkou z hranice velkého vápna poslal balon je do připravené obrany domácího celku.
17'
Dalekonosná přihrávka na nabíhajícího Attala nevyšla, míč skončil za zadní čárou a odkop od branky bude mít hostující brankář.
15'
Akce vystřídala akci a v té další se ocitli zase hosté, kteří potáhli míč středem hřiště. Střela z hranice velkého vápna z kopačky Maolidy však skončila mimo tři tyče.
14'
Firmin Ndombe Mubele našel unikajícího Garcíu, druhý jmenovaný pak poslal svou střelu jen do holenního chrániče jednoho z hostujících hráčů.
13'
Po pravé straně unikal Dossevi, ale míč měl na dlouhou nohu a poté se dostal až k hostujícímu brankáři. Ten tak bude odkopávat.
11'
Mubele dostal přihrávku před velké vápno a jeho střela jen o kousek minula branku hostů. Následuje tak pouze odkop od ní.
9'
Nic z toho opět nebylo a přichází tak protiútok Toulouse, Todibo svou střelu poslal jen vysoko nad branku Nice.
7'
Další pokus domácích byl zastaven obranou hostů a ti se tak vydali do další útočné akce.
5'
Ten nevyšel hráčům domácích a do protiútoku šli hosté. Ti ale svou střelu také zrovna přesně nenamířili.
4'
Na polovině domácích vybojovali hosté autové vhazování, které rozehrál Attal, ale jeho tým se blíže domácí brance nedostal. Následuje tak další útok Toulouse.
4'
Další šance domácích, Christopher Jullien střílel přes obranu hostů, ti znovu poslali balon na rohový kop.
3'
Míč se snesl na hlavu Dosseviho, ale ten ideálně balon netrefil. Do akce tak mohou jít hosté.
2'
Z pravé strany chtěl centrovat nabíhající Firmin Ndombe Mubele, jeden z hostujících obránců však zakopl míč za zadní čáru a domácí budou zahrávat rohový kop.
1'
Domácí hned v úvodu prvního poločasu prošli na polovinu hostů, kde přízemní střelu vyslal Manu García, ale ta byla nakonec hodně nepřesná.
1'

Toulouse FC: Reynet – Moreira, Todibo, Jullien, Moubandje – Sangaré – Dossevi, Durmaz, García, Gradel (C) – Mubele.
Náhradníci: Goicoechea – Sylla, Fortes, El Mokeddem, Mbia, Jean, Cahuzac.

OGC Nice: Benítez – Hérelle, Dante (C), M. Sarr – Attal, Tameze, Lees-Melou, Coly – Saint-Maximin, Maolida, Srarfí.
Náhradníci: Clementia – Jallet, Burner, Boscagli, Walter, Sacko, Ganago.

Rozhodčí: Delajod – Jeanne, Aube.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

V loňské sezóně se oba celky o výhry podělily. Nejprve Nice zvítězilo na hřišti Toulouse 2:1, hráči Toulouse pak také plně bodovali na hřišti soupeře, když Nice porazili 1:0.
OGC Nice

Hosté jsou na třinácté pozici s body deseti. Což není rozhodně ztráta na vyšší pozice. Třikrát si připsali výhru, jednou remizovali a čtyřikrát prohráli. V posledním odehraném kole narazili fotbalisté Nice na velmi silný pařížský celek, a sice Paris Saint-Germain, se kterým doma neuspěli po výsledku 0:3. Dnes by si tak rádi spravili chuť a z venkovního hřiště se pokusí dovézt nějaké body. Čeká nás zajímavý duel, tak si ho nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči Nice

Allan Saint-Maximin – 2+1
Igniatius Ganago – 1+0
Christophe Jallet – 1+0
Toulouse FC

Domácí Toulouse je na sedmém místě tabulky nejvyšší francouzské ligy. Na své konto jeho fotbalisté připsali dvanáct bodů. Třikrát vyhráli, třikrát se zrodila remíza a dvakrát odešli jako poražený tým. Naposledy remizovali v Rennes a dnes by rádi před svými diváky plně bodovali. Uvidíme, zda se jim podaří naplnit roli mírného favorita v utkání.

Nejproduktivnější hráči Toulouse

Max Gradel – 3+3
Aaron Iseka Leya – 2+0
Mathieu Dossevi – 1+1
Hezký páteční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu úvodní utkání devátého kola francouzské Ligue 1 a v jeho rámci budeme prostřednictvím tohoto textového online přenosu sledovat duel mezi týmy Toulouse FC a OGC Nice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.