Ligue 1 - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Amiens : Toulouse - 1. února 2020   20:00

0:0
(0:0)
Amiens
Gurtner (C) – Dibassy, Chedjou, Opoku, Calabresi – Cornette (73. Otero), Blin, Monconduit, G. Kakuta (82. Diabaté) – Mou. Konaté, Guirassy.
Dreyer – Zungu, Akolo, Diabaté, Jallet, Otero, Aleesami.
Letexier – Mugnier, Rahmouni
Stade de la Licorne, Amiens
Toulouse
L. Kalinić – Issiaga Sylla, Diakité, Gabrielsen, Moreira – I. Sangaré (C) – Dossevi, Vainqueur (68. Makengo), Kone, Saïd (84. Boisgard) – Koulouris.
Reynet – Taoui, Rogel, Boisgard, Makengo, Goncalves, Leya Iseka.

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:7. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:14.
Dnešní záchranářský souboj je u konce. Domácí Amiens nepotvrdilo úlohu mírného favorita a opět si zkomplikovalo situaci, když se s posledním Toulouse pouze rozešlo smírně v bezbrankovém poměru. V utkání mělo herní převahu a vytvořilo si i více vyložených možností, ovšem brankáře Kaliniće překonat nedokázalo.
90+5'
90+4'
V samém závěru mohl rozhodnout Guirassy, ale ten na míč těsně nedosáhl.
90+3'
Po následném centru ukrývá míč v náručí Kalinić a vykopává daleko od své branky.
90+2'
Domácí měli k dispozici další standardní situaci, ale ani po ní se k ničemu nebezpečnému nedostali.
90+2'
Žlutou kartu dostává Kouadio Kone (Toulouse FC).
90+1'
Amiens to stále zkouší, ale ani teď se mu nedaří zakončit.
90'
Nad rámec devadesáti minut se nastavují ještě čtyři minuty.
89'
Domácí znovu rozjíždějí akci z vlastní poloviny.
88'
Monconduit se dral do zakončení na levé straně, jenže nakonec nevybojoval ani rohový kop.
87'
Chedjou přišlápl ve středovém kruhu Dosseviho, k míči se proto dostávají hosté.
86'
Otero na balón nedosáhl, od své branky tak bude vykopávat Kalinić.
85'
Domácí neustále operují kolem šestnáctky protivníka, ale žádná zajímavá situace z toho stále není.
84'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wesley Saïd, přichází Quentin Boisgard.
83'
Opoku musel být ošetřován na trávníku. Nyní to vypadá, že už je v pořádku.
82'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází Fousseni Diabaté.
81'
Guirassy opět mohl střílet v nadějné pozici, jenomže ještě volil přihrávku a to byla chyba.
80'
Tak tohle byla dosavadní největší šance zápasu! Guirassy si po centru z levé strany elegantně zpracoval míč na prsa a z otočky vystřelil, ovšem Kalinić předvedl famózní zákrok a míč vytěsnil do strany! Skvělý zákrok hostujícího brankáře v hodně důležitou chvíli!
79'
Amiens ale nebezpečné standardní situace nevyužilo, Kalinić snadno ukrývá míč ve svých rukavicích.
78'
Hosté nepřesně rozehráli, vzápětí musel kapitán Sangaré zatáhnout za záchranou brzdu a poslal k zemi Kakutu. O žluté kartě nemůže být pochyb.
77'
Domácí po něm nic nevytěžili, následně Koulouris vybojoval autové vhazování pro Toulouse.
76'
Blin vybojoval na pravé straně rohový kop.
75'
Guirassy jasně přidržel za dres Koneho a po zásluze vidí žlutou kartu.
75'
Otero se už dral do nebezpečné šance, ovšem se skvělým obranným zákrokem přispěchal na poslední chvíli Sylla.
74'
Konaté se štěstím obdržel míč na pravou stranu šestnáctky, ovšem poté pálil jen do boční sítě!
73'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Quentin Cornette, přichází Juan Ferney Otero.
72'
K přímému volnému kopu se postavil Cornette, ovšem svým centrem nikoho ze spoluhráčů nenašel.
71'
Obrana Toulouse zase musela řešit nebezpečný závar, následně ale odkopla míč do bezpečí. Poté však jasně fauloval Kone a domácí tak mohou zahrozit ze standardní situace.
70'
Dossevi se snažil naběhnout za defenzívu protivníka, ale přihrávka byla příliš dlouhá a na míč tedy nedosáhl.
69'
Domácí znovu svižně přešli na útočnou polovinu, ale k ničemu nebezpečnému ne a ne se dostat.
68'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází William Vainqueur, přichází Jean-Victor Makengo.
67'
Oba celky zvyšují svou aktivitu, Gabrielsen nyní předvedl skvělý obranný zákrok proti rozběhnutému Dibassymu.
66'
Toulouse zahrávalo přímý volný kop z nadějné pozice, ovšem defenzíva Amiens si s centrem z pravé strany bezpečně poradila.
65'
Je tomu tak, Dibassy po zásluze vidí od rozhodčího Letexiera žlutou kartu.
64'
Dibassy si na levé straně počínal nedovoleně v osobním souboji s Dossevim a zřejmě bude následovat i žlutá karta.
63'
Guirassy byl nyní přistižen v ofsajdu.
62'
Konaté se na levé straně snažil vybojovat další roh, jenomže proti Gabrielsenovi neuspěl a bude to jen odkop od branky.
61'
Toulouse je po většinu času zataženo na vlastní polovině a vyčkává na nějakou slibnou možnost.
60'
Sangaré si nedovoleně vyšlápl na Opokua, u míče tak zůstává Amiens.
59'
Kakuta svým přízemním centrem našel volného Chedjoua, ale ten zakončoval patičkou a prostor tří tyčí hodně minul.
58'
Kakuta vybojoval na opačné straně rohový kop, který byl hodně nebezpečný, ale defenzíva Toulouse závar přečkala. Kakuta rozehraje další roh.
57'
Na opačné straně se Dossevi snažil svým centrem najít nabíhajícího Koulourise, ten ale dostal míč na paty a zakončit se mu tak nepovedlo.
56'
Po rychlém autovém vhazování přišla střela z úhlu, kterou kryl gólman Gurtner ve svém náručí.
55'
Domácí jsou v těchto pasážích hry nebezpečnějším týmem, hosté se pouze brání.
54'
Po něm si obrana Toulouse věděla rady, závěrečná střela Calabresiho byla hodně nepovedená.
53'
Konaté svou aktivitou na levém křídle vybojoval rohový kop.
52'
Sylla tančil mezi třemi bránícími protihráči a nakonec si vykoledoval nedovolený zákrok.
51'
Amiens se opět tlačí na útočnou polovinu, ale brankář Kalinić může být v klidu.
50'
Nedovolené zákroky na obou stranách, tempo hry není momentálně příliš vysoké.
49'
Konate se svou průnikovou přihrávkou snažil najít Kakutu, ale ten na míč nakonec nedosáhl.
48'
Domácí stejně jako v prvním poločase drží míč na svých kopačkách a nikam nespěchají.
47'
Sylla se nyní skácel na trávník a musel být ošetřen, nicméně vypadá to, že bude moci pokračovat.
46'
První poločas je za námi. Podle očekávání v něm nebylo k vidění příliš nebezpečných situací a oba celky bojující o záchranu tak odcházejí do kabin za nerozhodného bezbrankového stavu. Druhý poločas začne přibližně ve 21:01.
45+1'
45'
Kakuta se snažil vybojovat rohový kop, ale to se mu nepovedlo.
44'
Amiens uklidňuje hru rozehrávkou na vlastní polovině.
43'
Po ní nic nebezpečného nevzniklo a na druhé straně se domácí pokusili přejít do rychlého brejku, ovšem po nepřesné rozehrávce bude od své branky vykopávat Kalinič.
42'
Opoku zasáhl loktem do obličeje Řeka Koulourise a může být rád, že nevidí žlutou kartu. Hosté rozehrají standardní situaci z velké vzdálenosti.
41'
Konaté se snažil na levé straně vybojovat rohový kop, jenže to se mu nepovedlo a bude z toho jen odkop od branky Kaliniće.
40'
Vainqueur atakoval Blina, u míče tak zůstávají domácí.
39'
Z hodně velké vzdálenosti vypálil Dossevi, ale jeho rána letí až na tribuny.
38'
Toulouse přešlo do ofenzívy a v nadějné pozici se zjevil Saïd, ovšem s jeho nepříliš razantní střelou si věděl rady pozorný brankář Gurtner.
37'
Hosté znovu nikam nespěchali a míč se dostal až ke Kalinićovi, který ho okamžitě odkopl daleko od své branky.
36'
Momentálně nesledujeme příliš zajímavou pasáž, ani jednomu celku to neklape v přechodové fázi.
35'
Až nyní vybojovalo Toulouse míč a také s ním kombinuje na vlastní polovině.
34'
Domácí obléhali pokutové území protivníka, ovšem Cornette před branku neodcentroval a Amiens je tak následně vytlačeno až k půlící čáře.
33'
Amiens kombinuje na vlastní polovině, nicméně směrem dopředu momentálně nemůže nic vymyslet.
32'
Nedovolený zákrok v půlícím kruhu, zahrozit tak může Toulouse.
31'
Konaté vybojoval autové vhazování v blízkosti branky gólmana Kaliniće.
30'
Domácí ho rozehráli nakrátko a nic nebezpečného nevymysleli.
29'
Kakuta nyní vybojoval rohový kop.
28'
Ze střední distance napřáhl Cornette, nicméně Kalinić neměl s touto střelou směřující doprostřed branky příliš velké problémy.
27'
Ani po něm nic nebezpečného nevzniklo a Amiens přechází do protiútoku.
26'
K hlavičce se tlačil kapitán Sangaré, jenomže se k ní nedostal a následuje další roh.
25'
Toulouse zvýšilo svou aktivitu a bude zahrávat rohový kop.
24'
Na opačné straně zkusil štěstí z hranice šestnáctky Koulouris a jeho technický pokus letí nepřesně.
23'
Kakuta si navedl míč z pravé strany blíže do středu a nebezpečně vypálil, jeho rána prosvištěla jen o decimetry nad břevnem!
22'
Máme za sebou téměř polovinu úvodního dějství a zatím sledujeme opatrnější průběh, oba dva celky však chtějí na druhou stranu hrát.
21'
Toulouse ale po něm nic nevymyslelo a míče se tak ujímá Amiens.
20'
Monconduit se nyní prezentoval ostřejším zákrokem a hned za něj vidí žlutou kartu.
19'
Po centru z křídla se dostal k hlavičce Gabrielsen, ale prostor tří tyčí hodě minul.
18'
Saïd přelstil ofsajdovou past, ale následně nepřesně přihrál.
17'
Ze strany odcentroval Cornette, ale Kalinić vy výskoku ukryl míč v rukavicích.
16'
Dossevi se ujal rozehrávky rohového kopu, defenzíva Toulouse si však poradila.
15'
Koulouris byl rozběhnutý na pravém křídle, ovšem naprosto čistým skluzem ho odzbrojil Opoku.
14'
Amiens bude vhazovat v blízkosti půlící čáry.
13'
Hosté to stále zkoušejí a dostávají se na útočnou polovinu, defenzíva Amiens však pracuje na jedničku.
12'
Sylla operoval s míčem na levé straně a poslal před branku velmi nebezpečný centr, nabíhajícímu Saidovi chyběl k zakončení před brankou ani ne krok!
11'
Zatím sledujeme opatrný průběh, Amiens nyní bylo zatlačeno až na vlastní polovinu.
10'
Toulouse se přeci jen více začíná dostávat do hry, nyní bude vhazovat na půlce.
9'
Amiens drželo míč v blízkosti středové čáry a snažilo se něco vymyslet, jenomže záhy přišel o míč Opoku.
8'
Na levé straně se snažil prosadit Guirassy, jenomže vybojoval pouze autové vhazování.
7'
Toulouse se snad poprvé vydalo na útočnou polovinu, ale k ničemu nebezpečnému se nedostalo.
6'
Amiens zatlačilo na svého protivníka a mělo k dispozici dva nebezpečné rohové kopy, ovšem nejprve boxoval do bezpečí Kalinić a poté si poradila defenzíva FC:
5'
K němu se postavil Kakuta a dobře mířil pod horní tyčku, ovšem se skvělým zákrokem se vytáhl brankář Kalinić a míč odvrací na rohový kop!
4'
Hostující Moreira se dopustil nedovoleného zákroku těsně před hranicí pokutového území a domácí tak budou zahrávat přímý volný kop z nebezpečné pozice.
3'
Amiens pohodlně kombinuje na vlastní polovině a soupeře k ničemu nepouští.
2'
Utkání začíná podle očekávání opatrněji, u míče se nyní nacházejí domácí.
1'

Amiens SC: Gurtner (C) – Dibassy, Chedjou, Opoku, Calabresi – Cornette, Blin, Monconduit, G. Kakuta – Mou. Konaté, Guirassy.
Náhradníci: Dreyer – Zungu, Akolo, Diabaté, Jallet, Otero, Aleesami.

Toulouse FC: L. Kalinić – Issiaga Sylla, Diakité, Gabrielsen, Moreira – I. Sangaré (C) – Dossevi, Vainqueur, Kone, Saïd – Koulouris.
Náhradníci: Reynet – Taoui, Rogel, Boisgard, Makengo, Goncalves, Leya Iseka.

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni.
Obě mužstva se v letošní sezóně trápí a zatím to vypadá, že bychom je nemusili vidět v následujícím ročníku Ligue 1. O trochu lépe je na tom Amiens, které posbíralo osmnáct bodů a na záchranářskou pozici ztrácí jen tři body. O mnoho hůře je na tom Toulouse, jenž je poslední a má pouze dvanáct bodů. Oba celky dlouhou dobu čekají na vítězství a dnešní střetnutí by vítězi mohlo pomoci k lepším zítřkům. Jaké mužstvo zaznamená velmi důležité vítězství?
Vítám všechny fotbalové nadšence u dvaadvacátého kola Ligue 1, v němž se střetnou týmy, které bojují o setrvání ve francouzské nejvyšší soutěži. Uvidíme souboj mezi Amiens SC a Toulouse FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.