Ligue 1 - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Stade Brest - 19. října 2019   20:00

0:1
(0:0)
Stade Brest
67' Cardona  (Lasne)
Angers
Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Thomas (21. Pavlović), Pellenard – Santamaría – El Mellali (75. Ninga), Pereira Lage, Mangani, Capelle – Alioui (64. Bahoken).
Mandrea – Pavlović, Pajot, Fulgini, Bahoken, Thioub, Ninga.
Stade Raymond Kopa, Angers
Stade Brest
Larsonneur – Faussurier, Castelletto, Bain, Ludovic Baal – Lasne, Belkebla – Autret (C) (77. A. Mendy), Battocchio (83. Duverne), Grandsir (64. Cardona) – Charbonnier.
Léon – Duverne, Belaud, Magnetti, Mayi, Cardona, A. Mendy.

Angers ukázalo dvě různé tváře a Brest si domů odváží velice cenné tři body. Domácí hráči v prvním poločase dominovali a zahodili několik obrovských šancí, jejichž zásluhou si zřejmě mysleli, že se to po přestávce udělá samo, z omylu je ale vyvedl střídající Irvin Cardona. Konečný výsledek. Angers SCO 0 Stade Brestois 29 1.
90+6'
90+6'
Mateo Pavlović zbytečně sestřelil Irvina Cardonu a okamžitě v závěru zápasu viděl žlutou kartu.
90+4'
Domácí s největší pravděpodobností prohrají a mohou si za to naprosto sami. Obrovských šancí měli hodně.
90+3'
Nic dramatického se nestalo a Angers odkopává v závěru zápasu od vlastní brány. Brest drží těsný náskok, zatímco domácím hráčům už tečou nervy.
90+2'
Rozhodčí nechává přezkoumávat video a čeká na pokyn od asistentů u systému VAR. Zřejmě jde o faul.
90'
Nad rámec dnešního zápasu bylo nastaveno 5 minut.
89'
Nádherná technická střela Angers mířila zpoza šestnáctky do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Gautier Larsonneur ale předvedl fantastický tygří skok a levou rukou ho vytáhl!
87'
Angers rozehrálo standardní situaci a následná rána skončila na zdi. Domácí jsou bezmocní. Stále prohrávají.
86'
Julien Faussurier zůstává sedět na hrací ploše a musí být ošetřován, zatímco z tribun se line hustý pískot.
84'
Mateo Pavlović nyní hlavičkoval po centru ze standardní situace a míč se ze vzduchu snášel pod břevno, Gautier Larsonneur ho ale parádním zákrokem vytáhl nad! Mohlo být vyrovnáno!
83'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Christian Battocchio, přichází Jean-Kévin Duverne.
82'
Rodrigue Casimir Ninga si zpracoval míč v blízkosti šestnáctky, poté ale předvedl naprosto tragické zakončení, když málem přestřelil tribunu za bránou.
81'
Pokud pomineme jednu slibnou šanci, tak Angers je dnes po přestávce směrem vpřed naprosto bezzubé.
80'
Pierrick Capelle se dostal na pravé straně šestnáctky k odraženému míči a napálil ho vysoko nad bránu hostí.
79'
Brest na pravém křídle rozehrál standardní situaci a následný centr byl na hranici šestnáctky odvrácen.
78'
Thomas Mangani rozehrál na levé straně hřiště rohový kop a na vzdálenější pravé tyči došlo k hlavičce, po které Gautier Larsonneur snadno stáhl míč do rukou.
77'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Mathias Autret, přichází Alexandre Mendy.
76'
Mathias Pereira Lage vypálil zpoza šestnáctky a jeho prudká střela byla sražena na rohový kop. To je šance.
76'
Nevím, co by se muselo stát, aby Angers dnešní utkání otočilo. Domácí na to v současné chvíli prostě nemají.
75'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Farid El Mellali, přichází Rodrigue Casimir Ninga.
74'
Farid El Mellali je ze hřiště odnášen na nosítkách a pro domácí Angers je to další obrovská rána. Skóre: 0-1.
72'
Théo Pellenard odcentroval z levého křídla a Mathias Pereira Lage poté na přední tyči hlavičkoval pouze do náruče brankáře. Gautier Larsonneur snadno zasáhl.
71'
Fotbalisté Angers si asi budou po zápase trhat vlasy, protože v prvním poločase neměli žádnou konkurenci.
70'
Angers prohrává v zápase, ve kterém mohlo vstřelit minimálně pět gólů, jenže nedalo ani jeden a teče.
67'
Brest právě vstřelil branku!
Střídající IRVIN CARDONA si skvěle naběhl na pravé straně šestnáctky na dlouhý kolmý pas a pohotovou přízemní střelou z úhlu napálil míč k přední tyči! Hosté vedou! Asistence: Paul Lasne.
67'
Do šestnáctky Angers přilétl z pravé strany prudký přízemní centr, domácí ho ovšem zvládli odkopnout.
66'
To samé ale platí o hostujícím útočníkovi Samuelovi Grandsirovi, který byl v prvním poločase neviditelný.
65'
Rachid Alioui se během dnešního zápasu nedostal ani do jedné příležitosti a jeho střídání je poměrně logické.
64'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Rachid Alioui, přichází Stéphane Bahoken.
64'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Samuel Grandsir, přichází Irvin Cardona.
63'
Vincent Manceau byl faulován u pravé postranní čáry a vybojoval pro domácí tým Angers standardní situaci. Následný centr z úhlu byl ale na přední tyči odvrácen.
62'
Brestois začalo zhušťovat prostor kolem vlastního pokutového území a domácí s tím mají velké problémy.
61'
Ze zápasu uplynula hodina hry a Angers po přestávce ani zdaleka nedominuje tolik, jako v prvním poločase, během něhož mělo několik obrovských příležitostí.
60'
Jeden z fotbalistů Brestu podstoupil uvnitř vlastní šestnáctky ostrý hlavičkový souboj a zůstal ležet na hrací ploše. Vše už je ale v pořádku a opět se hraje.
59'
Hosté se dostali k nebezpečnému centru a Angers si muselo dávat obrovský pozor, aby odkop zvládlo.
58'
Mathias Pereira Lage na pravé straně hřiště rozehrál rohový kop a na vzdálenější levé tyči zakončoval kolenem těsně nad Ismaël Traoré!
57'
Angers nyní vyráželo na levém křídle do nadějného protiútoku, jenže hosté skvěle zhustili volný prostor.
56'
Domácí fotbalisté se unáhlili se střelou ze střední vzdálenosti, která zamířila vysoko nad bránu Brestu.
55'
Angers útočnou akci opět zbytečně překombinovalo a samo se zbytečně vytlačilo až ke středovému kruhu.
54'
Jean-Charles Castelletto podržel míč na pravé straně hřiště a dal si hodně záležet na přesné přihrávce.
53'
Hosté se dostali na levé straně hřiště k táhlé přízemní střele, která minula přední levou tyč brány Angers.
52'
Brest určitě vstupuje do druhého poločasu s tím, aby míč držel častěji na svých kopačkách a zamezil tlaku.
51'
Úvod druhého poločasu utkání je hodně vyrovnaný, na obou stranách jsou ale k vidění velké nepřesnosti.
50'
Ludovic Butelle skvěle přečetl hru a vyběhl z brány, aby míč před jedním z protihráčů odvrátil do bezpečí.
49'
Domácí fotbalisté vyráželi na pravém křídle do rychlého protiútoku, jenže jak rychle začal, tak rychle skončil.
48'
Angers se na pravém křídle dostalo k pěknému centru, nakonec byl ale příliš dlouhý, což je pro domácí škoda.
47'
Brest na ose hřiště rozehrával standardní situaci a málem z toho byl rychlý protiútok domácích hráčů.
46'
Angers v prvním poločase hosty jasně přehrávalo a výmluvná je statistika rohových kopů, která vyznívá pro domácí tým v poměru 9:3. Druhý poločas nyní začíná.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
Angers si během prvního poločasu vytvořilo několik velkých brankových příležitostí, jenže brankář Gautier Larsonneur zatím chytá v bráně Brestu fantasticky a stále drží své spoluhráče nad vodou. Skóre po prvním poločase duelu. Angers SCO 0 Stade Brestois 29 0.
45+2'
45+2'
Angers vypálilo zpoza šestnáctky a následná rána ve vzduchu pořádně zaplavala. Gautier Larsonneur měl poté co dělat, aby ji vyrazil!
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 2 minuty.
45'
Gautier Larsonneur skvěle vyběhl z brány, jenže míč neudržel. Domácí ale zhatili finální přihrávku, po které by skórovali do prázdné brány hostí!
44'
Fanoušci Angers o sobě dávají hlasitými chorály vědět a ženou domácí tým za vedoucím gólem. Padne ještě před koncem prvního poločasu utkání nebo nikoliv?
43'
Angers na levém křídle rozehrálo rohový kop a do šestnáctky přilétl vysoký centr, který hosté odvrátili.
42'
Fotbalisté Angers předvedli nádhernou kombinační akci a chtěli míč dovést až do kuchyně, jenže jejich přízemní střela byla hostující obranou zablokována.
41'
Ludovic Baal se na levém křídle k ničemu kloudnému nedostal a Ludovic Butelle odkopával od své brány.
40'
Blíží se závěr prvního poločasu a Brest zatím úspěšně odolává nájezdům domácích fotbalistů Angers SCO.
39'
Ludovic Baal se sice na levé straně šestnáctky k míči nedostal, hosté ale vybojovali alespoň rohový kop a do šestnáctky poslali slušný centr, který byl odvrácen.
38'
Brest se na pravém křídle dostal po dlouhé době k centru, který bez problému stáhl Ludovic Butelle.
37'
Farid El Mellali na pravém křídle nedosáhl na prudkou přihrávku a následoval odkop od hostující brány.
36'
Mateo Pavlović si nabíhal na přední tyči na centr z rohového kopu, jenže byl hráči Brestu dobře pokryt.
35'
Do konce prvního poločasu zbývá odehrát něco málo přes deset minut a zatím jsme nebyli svědky gólu.
34'
Hosté konečně vyvezli míč podél pravé postranní čáry, jejich snahu poté ale zhatila nepřesná kolmá přihrávka.
33'
Hra se odehrává na polovině Brestu, který se není schopen v současné chvíli dostat přes půlící čáru.
32'
Gautier Larsonneur odkopával od vlastní brány hodně nepřesně a daroval tak domácím autové vhazování.
31'
Mathias Pereira Lage krásně vypálil zpoza šestnáctky a jeho přízemní střela minula vzdálenější levou tyč.
30'
Pierrick Capelle se dostal uprostřed šestnáctky k přízemní střele, kterou zablokoval jeden z obránců.
29'
Domácí fotbalisté dostali Brestois pod obrovský tlak, zatím se jim ale kýžený vedoucí gól vstřelit nepodařilo.
28'
Domácí Farid El Mellali se dostal na pravé straně šestnáctky k odraženému balónu a nádhernou bombou mířil do bližšího horního rohu brány, Gautier Larsonneur ale míč skvěle vyrazil mimo!
27'
Thomas Mangani si nyní skvěle naskočil na centr z rohového kopu, hlavou ale minul vzdálenější tyč.
26'
Baptiste Santamaría vypálil zpoza šestnáctky a jeho tečovaná přízemní střela mířila přesně k levé tyči, Gautier Larsonneur ji ale fantastickým zákrokem vytáhl na rohový kop! Málem 1:0.
25'
Brest se začíná ocitat pod stále větším a větším tlakem, hosté ovšem zatím domácí do šance nepustili.
24'
Brest se dokázal po rohovém kopu ubránit a Vincent Manceau poté na pravé straně hřiště mohl vhazovat.
23'
Mathias Pereira Lage si nabíhal uprostřed šestnáctky na krásný centr z pravého křídla a snažil se zakončit vpádu hlavou, na prudce letící míč ale těsně nedosáhl.
22'
Romain Thomas má roztržené obočí a musí předčasně střídat, což je rána pro domácí obranu Angers SCO.
21'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Romain Thomas, přichází Mateo Pavlović.
20'
Romain Thomas předvedl ostrý skluz a doplatil na to, protože Gaëtan Charbonnier ho udeřil loktem do čela.
19'
Gaëtan Charbonnier si opět skvěle pokryl míč tělem a tentokrát ho zezadu sestřelil Romain Thomas. Na hlavě domácího hráče se objevila krev a bude muset střídat.
18'
Julien Faussurier si nyní na pravém křídle naběhl na přetažený přízemní centr z levé strany a bez přípravy zpoza šestnáctky vypálil nad bránu Ludovica Butellea.
17'
Kapitán Brestu už je zpět na nohou a vypadá to, že to bez problému rozdýchá. Skóre zápasu je stále 0:0.
16'
Mathias Autret vyrážel podél pravé postranní čáry do protiútoku a ve sprintu narazil do stojícího Théa Pellenarda. Kapitán hostí leží na hřišti a je otřesen.
15'
Thomas Mangani rozehrál standardní situaci a na vzdálenější levou tyč poslal vysoký centr, který hostující brankář Gautier Larsonneur vyboxoval.
14'
Farid El Mellali si to namířil z pravé strany hřiště do šestnáctky a těsně před ní ho fauloval Paul Lasne.
13'
Brest na pravém křídle vybojoval standardní situaci a následný centr hostů byl na přední tyči odvrácen.
12'
Angers na levém křídle rozehrálo rohový kop a v pokutovém území Brestu došlo k několika odrazům míče, žádný z hráčů se ale do zakončení nedostal.
11'
Fotbalisté Angers vyrazili na pravém křídle do rychlého protiútoku, záhy byl ale hosty zpomalen. Rohový kop.
10'
Mathias Autret na pravé straně rozehrál rohový kop a jeho střílený centr byl na přední tyči Angers odvrácen.
9'
Do šestnáctky Angers přilétl prudký přízemní centr, který Ismaël Traoré odvrátil za cenu rohového kopu.
8'
Théo Pellenard se ocitl u levého rohového praporku pod tlakem a odvrátil míč na autové vhazování.
7'
Gaëtan Charbonnier nyní vyrážel na ose hřiště do protiútoku a Thomas Mangani ho zezadu sestřelil.
6'
Brest mohl rozvinout postupnou útočnou akci, rozhodl se ale pro kolmou přihrávku, která zamířila do území nikoho. Angers je u míče a domácí vyráží dopředu.
5'
Rachid Alioui se dostal na levém křídle k přízemnímu centru, který velice snadno lapil Gautier Larsonneur.
4'
Hra se v úvodu zápasu přelévá ze strany na stranu, což se Angers nelíbí, a domácí se snaží držet míč.
3'
Mathias Autret chtěl nyní narazit míč do šestnáctky Gaëtanovi Charbonnierovi, pas byl ale příliš dlouhý.
2'
Fotbalisté Angers odpověděli na úvodní snahu Brestu útokem taženým podél levé postranní čáry. Daleko se ale nedostali a do protiútoku naopak vyrazili hosté.
1'
Hostující Ismaël Traoré odvedl dobrou práci při plnění defenzivních povinností a Gaëtan Charbonnier neuspěl.
1'

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Pellenard – Santamaría – El Mellali, Pereira Lage, Mangani, Capelle – Alioui.
Náhradníci: Mandrea – Pavlović, Pajot, Fulgini, Bahoken, Thioub, Ninga.

Stade Brestois 29: Larsonneur – Faussurier, Castelletto, Bain, Ludovic Baal – Lasne, Belkebla – Autret (C), Battocchio, Grandsir – Charbonnier.
Náhradníci: Léon – Duverne, Belaud, Magnetti, Mayi, Cardona, A. Mendy.

Rozhodčí: Eric Wattellier. Asistenci: Huseyin Ocak, Aurélien Berthomieu. Čtvrtý rozhodčí: Abdelatif Kherradji. VAR: Nicolas Rainville. Asistent VAR: Romain Delpech.
Vzájemné zápasy

Oba týmy se střetnou v rámci Ligue 1 vůbec poprvé. Angers SCO se potkalo s Brestem čtyřikrát ve druhé francouzské lize a vzájemná bilance vyznívá pro Brest, který dvakrát vyhrál, jednou prohrál a také remizoval.
Stade Brestois

Fotbalisté Brestu 29 budou v sobotu večer usilovat o první venkovní výhru v letošní sezóně Ligue 1 poté, co venku dvakrát prohráli a dvakrát získali bod. Největší hrozbou je Rachid Alioui, který je se čtyřmi brankami nejlepším střelcem Angers. Skvělou formu má i Yoann Court, který za Brest vstřelil dva góly a na pět přihrál.
Angers SCO

Angers bylo založeno 10. října 1919 a bratři Fortinové začali psát jeho historii. Domácí klub v tomto měsíci oslavuje 100 let od svého založení a zatím se mu daří, zejména potom před svými fanoušky. Angers vyhrálo čtyři domácí ligové zápasy v řadě a jeho stoprocentní bilanci ukončilo až Amiens, jenž si domů odvezlo bod.
Brest zavítá v 10. kole francouzské Ligue 1 na západ Francie, kde ho čeká v sobotu večer ligové střetnutí proti Angers. Hosté budou usilovat o první venkovní výhru, zatímco fotbalisté Angers o návrat na vítěznou dráhu a udržení domácí neporazitelnosti. Kdo uspěje?
Brest zavítá v sobotu večer do Angers, kde ho čeká velice náročný zápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.