Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Metz - 24. srpna 2019   20:00

Angers
4' El Mellali (Aït-Nouri) • 43' Santamaría (Capelle) • 67' Alioui (Capelle)
3:0
(2:0)
Angers
Butelle – Bamba, I. Traoré (C), Thomas, Aït-Nouri – Santamaría (76. Pajot), Mangani – El Mellali (74. Ninga), Capelle, Pereira Lage – Bahoken (63. Alioui).
Petković – Manceau, Pajot, Pavlović, Ninga, Kanga, Alioui.
S. Frappart – E. Danizan, B. Courbet (všichni FRA)
Stade Raymond Kopa, Angers
Metz
Úkíddžá – Centonze, Sunzu, Boye, Delaine – Cohade (C) (66. Gakpa), Angban, N'Doram – Niane (67. Boulaya), Diallo, Nguette (85. Ambrose).
Delecroix – Fofana, Cabit, Maïga, Gakpa, Boulaya, Ambrose.

Druhá půle už nám přinesla jen jediný gól. V 67 minutě se prosadil střídající Aliouia potvrdil tak domácí vítězství 3:0. Hosté se sice snažili v druhém poločase o skórování, ale nevypracovali si žádnou nebezpečnou situaci. Domácí utkání dokontrolovali díky dvou vstřeleným gólům v první poločase a pojistce přidané ve druhé půli. Dnešní utkání tedy zaslouženě ovládli domácí. To je pro dnešek ode mě vše, přeji krásný zbytek večera.
90+5'
90+4'
Ani tady ta poslední akce hostů neskončila gólem, míč soupeři odebrala připravená obrana.
90+3'
Domácí drží míč a hosty už k ničemu nepouští.
90+2'
Velká šance Ninga končí jen těsně mimo tyčku!
90+1'
Nastavují se ještě čtyři minuty.
90'
Odkop Butelleho se dostal jen k hráčům Mét.
88'
Jeden z domácích musel být ošetřen, a proto Angers pokračují v deseti.
87'
Hra je nyní obohacena hodně nepřesnostmi.
85'
Střídání v týmu Méty: Nguette opouští hřiště a Ambrose jde dohrát hřiště.
85'
Gakpa vystřeli zpoza vápna, jeho rána letěla vysoko nad branku.
84'
Autové vhazování pro domácí celek.
82'
Centr hostů nedopadl dobře, Alioui fauloval, a tak nakonec přece jen hosté zůstávají u míče.
81'
Domácí už je utkání dohrávají v klidu.
80'
Méty rozehráli volný přímý kop, ale ten skončil na připravené obraně.
78'
Hosté kombinují s míčem na své polovině.
77'
Pereira Lage na zemi, domácí zdržují hru, i když vedou o tři góly.
76'
Střídání v týmu Angers: Santamaría odchází a na hřiště míří Pajot. Tohle bylo poslední střídání domácího trenéra.
75'
Centonze fauloval a je odměněn žlutou kartou.
74'
Střídání v týmu Angers: El Mellali říká, že už to dál nejde, nahrazuje ho tedy Ninga.
73'
El Mellali na zemi, hra je přerušena.
71'
Hosté nyní drží míč.
70'
Domácí znovu zaútočili, tentokrát však bez většího úspěchu.
67'
Angers právě vstřelilo branku!
Další pěkná kombinace domácích končí gólem. Capelle udělal kličku a nahrál RACHIDOVI ALIOUIOVI, který zvyšuje už na 3:0.
67'
Střídání v týmu Méty: Niane míří do sprch a Boulaya jde na plac.
66'
Střídání v týmu Méty: Odchází kapitán Mét Cohade a místo něj jde na hřiště Gakpa.
66'
Je tu další faul hostů.
65'
Ten skončil mimo branku soupeře, odkopávat bude Úkíddžá.
64'
Angers zahrávají volný přímý kop.
63'
Střídání v týmu Angers: Bahoken má pro dnešek odpracováno a jeho místo převezme Alioui.
61'
Domácí borci ve velké šanci neuspěli! Trefují pouze břevno.
59'
Jenže do brejku mohli jít Angers, Bahoken nabídnutou šancí však pohrdl.
59'
Faul domácích hráčů a hosté rozehrají volný přímý kop.
57'
Velká chyba hostů v rozehrávce, naštěstí vše zažehnal Úkíddžá.
56'
Mangani nacentroval jen do obránců.
55'
Domácí vybojovali autové vhazování u branky Mét.
53'
Šlapák Bahokena je potrestán žlutou kartou.
52'
Méty kombinují okolo půlící čáry.
51'
Hra pokračuje, domácí vhazují.
50'
Hra je nyní přerušena, Niane zůstává ležet na zemi.
49'
Ten domácí ubránili bez problémů.
48'
Méty se dostali k soupeřovo brance a Butelle musel vyrazit centr na rohový kop.
47'
Domácí budou po faulu rozehrávat standardku.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:52.
První půle začala velmi svižně a domácí se mohli ihned radovat. První velkou šanci však zahodili z volného přímého kopu, nicméně ve čtvrté minuty rozvlnil brankovou síť El Mellali a domácí šli do vedení. Poté následovalo hodně opatrné utkání a žádný tým se nedostával do větších šancí. V závěru prvního poločasu se prosadil po krásné akci Angers jejich střelec Santamaría a zvýšil tak na 2:0.
45+1'
Víc už se nestane. První poločas skončil.
45+1'
V první půli se nastavuje jedna minuta.
45'
Střely na branku 4:0.
43'
Domácí zvyšují své vedení! Krásna akce, Bamba nejprve nacentroval míč skončil u jeho spoluhráče, který ho vrátil do vápna a tam se ke střele dostal BAPTISTE SANTAMARÍA, který zvyšuje na 2:0.
42'
Střela hostů končí vysoko mimo branku.
40'
Centr domácích končí v rukavicích Úkíddžáho.
39'
Volný přímý kop Méty nerozehráli vůbec dobře, nabídli brejk soupeři, ten ho nevyužil.
37'
Domácí hráč fauloval, je tu zajímavá standardní situace pro hosty.
36'
Nakonec míč odevzdali soupeři, takže hrát mohou opět Méty. Míč často mění majitele v posledních minutách.
35'
Angers vystihli přihrávku hostů a vydali se dopředu, obrana centr odvrátila jen do autu. U míče zůstávají domácí.
34'
Méty se snaží dostat do vápna soupeře, zatím si však přihrávají ze strany na stranu.
33'
Domácí se brání nátlaku hostů.
32'
Nyní se hraje především ve středu hřiště.
30'
Útočná akce Angers skončila dříve, než vůbec začala. U míče jsou hráči Mét.
29'
Centr Delaineho končí v rukavicích domácího brankáře.
28'
Méty přenesli hru na pravou stranu, přihrávka byl příliš dlouhá a končila pouze v autu, odkopávat bude Butelle.
27'
Hosté špatnou rozehrávkou přišli o míč.
26'
Obrovská šance domácích! Pereira Lage nahrál Bahokenovi, který trefuje pouze tyč!
25'
El Mellali špatně rozehrál, dopředu jdou hosté.
24'
Delaine zajel do soupeře, rozhodčí kartu neuděluje.
22'
Angers se rychlými přihrávkami dostali až k brance soupeře, zakončení však mířilo hodně mimo tři tyče.
21'
Hosté zatáhli míč po pravé straně, obrana zasáhla a odkopla do autu.
20'
Po odehraných dvaceti minutách jsou lepším týmem domácí.
18'
Dobře to udělal Bamba, který míč poslal do autu o soupeře a získal tak vhazování pro svůj tým.
17'
Hostům se však zatím vůbec nedaří rozehrávka a míče víceméně jen darují soupeři.
16'
Pereira Lage fauloval, rozehrávat budou Méty.
16'
Rohový kop domácích skončil na hlavičce obránce Mét.
15'
Hráči Angers získali míč a kombinují u svého brankáře.
13'
Úkíddžá vytáhl parádní zákrok a nedovolil tak skórovat Santamariovi.
13'
Domácí budou zahrávat svůj první rohový kop v zápase.
12'
Centonze odehrál jen do autu.
11'
Angers se dostali ke střele, ta však brankáře neohrozila, hrát budou hosté.
9'
Hosté se dostali až k brance Butelleho, ten si míč stáhl a vykopl.
8'
Bamba vhodil míč do hry a Angers postupují k brance.
7'
O míč nakonec přišli, ale po špatné přihrávce domácích se opět dostali k míči.
6'
Hosté kombinují na soupeřově polovině.
4'
Máme tu první gól zápasu! Domácí vlétli do utkání ve velkém stylu a hned po čtyřech minutách skórují. Centr z levé strany poslal Aït-Nouri a FARID EL MELLLALI zakončil do odkryté branky.
3'
Hosté se po divokých dvou minutách dostali na soupeřovu půlku.
2'
Domácí ze standardky trefili pouze zeď.
1'
Sunzu musel hned v první minutě zakročit proti unikajícímu útočníkovi a vidí žlutou kartu.
1'

Angers SCO: Butelle – Bamba, I. Traoré (C), Thomas, Aït-Nouri – Santamaría, Mangani – El Mellali, Capelle, Pereira Lage – Bahoken.
Náhradníci: Petković – Manceau, Pajot, Pavlović, Ninga, Kanga, Alioui.

FC Méty: Úkíddžá – Centonze, Sunzu, Boye, Delaine – Cohade (C), Angban, N'Doram – Niane, Diallo, Nguette.
Náhradníci: Delecroix – Fofana, Cabit, Maïga, Gakpa, Boulaya, Ambrose.

Rozhodčí: S. Frappart – E. Danizan, B. Courbet (všichni FRA).

FC Méty

Méty začaly novou sezonu dobrými výsledky. Nejprve první kolo remizovaly na hřišti Štrasburku 1:1. Ve druhém kole přivítaly na svém hřišti Monako a s třígólovým výpraskem ho poslaly zpátky domů. Po těchto výsledcích patří Métám čtvrtá příčka a zisk čtyř bodů. Třetí kolo pro hráče tohoto klubu bude dalším těžkým testem. Čeká je výjezd na stadion hráčů Angers, proti kterým se jim tolik nedaří. V posledních dvou setkáních je nedokázali ani jednou porazit. Jak toto zajímavé utkání dopadne se dozvíme již v sobotu večer.
Angers SCO

Klub Angers je po dvou odehraných kolech na jedenáctém místě se ziskem tří bodů. První zápas hráči vyhráli 3:1 doma proti Bordeaux. Ve druhém kole už se jim tolik nedařilo a podlehli Lyonu vysoko 6:0. Nyní je čeká hratelný soupeř – Méty. Navíc budou mít hráči Angers výhodu domácího prostředí a fanoušci je poženou za vítězstvím.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.