Ligue 1 - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Nice - 11. ledna 2020   20:00

Angers
37' Thioub (Mangani)
1:1
(1:1)
Nice
45+4' Cyprien
Angers
Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Aït-Nouri (43. Pellenard) – Fulgini (78. El Mellali), Santamaría, Mangani – Thioub, Bahoken (64. Alioui), Capelle.
Petković – Alioui, Bobichon, El Mellali, Khaled, Pavlović, Pellenard.
Delajod W
Stade Raymond Kopa, Angers
Nice
Benítez – Danilo, Hérelle, Dante (C), Nsoki – Búdawí (46. Únás), Cyprien, Lees-Melou – Maurice (88. Thuram), Dolberg, Ganago (80. Maolida).
Clementia – Maolida, Únás, Thuram, Walter.

V dnešním utkání jsme viděli velice bojovný výkon obou celků. Angers bylo v prvním poločase lepším celkem, v tom druhém si více příležitostí připravilo Nice, ale nedokázalo ani jednu z nich využít. Utkání tedy po zásluze končí dělbou bodů.
90+3'
90+3'
Pellenard se provinil nedovoleně, rozehrávat tzedy budou fotbalisté hostujícího celku.
90+2'
Traoré vynikajícím obranným zákrokem vystavil stopku rozvíjející se akci po pravém křídle.
90+1'
Domácí kombinují s míčem u nohy a snaží se o vypracování šance, která by změnila stav utkání.
90'
Sudí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Mangani vyslal centr z přímého kopu do vápna soupeře, obrana soupeře ovšem zareagovala na jedničku a odvrácí míč do bezpečí.
88'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Alexis Claude Maurice, přichází Khéphren Thuram.
87'
Žlutou kartu dostává Pierre Lees-Melou (OGC Nice).
86'
Cyprienův rohový kop bez větších problémů odvrátila obrana soupeře, míč v držení fotbalistů Angers.
85'
Hosté budou rozehrávat rohový kop.
83'
Mangani posílá míč z přímého kopu do pokutového území, jeho centr byl ovšem odvrácen pozornou obranou soupeře.
82'
Adam Onas nevyzrál v souboji "jeden na jednoho" míč tedy v držení domácích fotbalistů.
80'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Igniatius Ganago, přichází Myziane Maolida.
79'
Thomas Mangani rozehrál již sedmý rohový kop Angers, k jeho smůle opět nepovedeně.
78'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Farid El Mellali.
77'
Sudí Willy Delajod již vydal svůj verdikt, penalta se kopat nebude!
76'
Hra je nyní přerušena, sudí signalizuje, že situace bude přezkoumána na videu.
75'
Hráči domácího celku se dožadují penalty po zákroku Christophera Herelly.
74'
Šanci z rohového kopu odvrátila pozorná hostující obrana.
73'
Domácí fotbalisté budou rozehrávat rohový kop.
70'
Ludovic Butelle skvělým zákrokem zastavil rozvíjející se akci soupeře.
69'
Wylan Cyprien byl fantastickým zákrokem bránicího hráče obrán o míč.
67'
Santamaria centroval míč do vápna soupeře, jeho pokus byl odvrácenou pozornou obranou soupeře.
65'
Sada Thioub si počínal nedovoleně, sudí signalizuje standartní situaci pro hosty.
64'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Rachid Alioui.
63'
Kasper Dolberg si počínal nedovoleně, sudí nařizuje rozehrávku pro domácí.
61'
Bahoken vyslal do vápna soupeře povedený centr, který ovšem nenalezl adresáta, míč tedy v držení hostí.
60'
Sada Thioub dostal krásnou přihrávku, jeho střelu ovšem chytá bravurním zákrokem Walter Benitez.
59'
Centr Adama Ounasa odvrátil jeden z domácích obránců, míč ovšem stále v držení fotbalistů Nice.
58'
Domácí drží míč na svých kopačkách a pomoc přesných přihrávek se snaží rozhýbat obranu soupeře.
57'
Fulginiho centr z přímého kopu odvrácí pozorný obránce hostí.
56'
K exekuci přímého kopu se chystá Angelo Fulgini.
55'
Danilo se v souboji provinil nedovoleně, rozehrávat tedy bude domácí Angers.
54'
Jeden z obránců domácího Angers bez jakýchkoliv problému odklidil míč, který směřoval do vápna.
53'
Cyprien si staví míč k rozehrávce přímého kopu.
52'
Pellenard se dopustil nedovoleného zákroku, rozehrávat tedy bude hostující celek.
51'
Pokus jednoho z hostujících hráčů míří vysoko nad bránu soupeře, následuje tedy odkop od brány Butelleho.
50'
Žlutou kartu dostává Alexis Claude Maurice (OGC Nice).
48'
Thomas Mangani pohotově vypálil z hranice pokutového území, jeho střelecký pokus ovšem míří vysoko nad bránu soupeře.
46'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Hišám Búdawí, přichází Adam Únás.
46'
V prvním poločase byl rozhodně lepším celkem ten domácí, který si ovšem nevytvořitl mnoho gólových příležitostíl. V 37. minutě se díky spolupráce Manganiho, dostal k zakončení Thioub a otevřel stav dnešního utkání. V samotném závěru poločasu si poradil Cyprien z pokutového kopu.
45+5'
45+4'
Nice právě vstřelilo branku!
WYLAN CYPRIEN svou prudkou střelou do pravé horní branky nedal Butellovi šanci a v samotném závěru z pokutového kopu vyrovnává stav dnešního utkání.
45+4'
Wylan Cyprien se ujme pokutového kopu.
45+3'
Nice bude rozehrávat pokutový kop po faulu kapitána Ismaela Traoreho.
45+2'
Hérelle si počínal v souboji nedovoleně, rozehrávat tedy bude domácí tým.
45+1'
Maurice se dostal k odraženému míči, který poskakoval ve vápně soupeře, jeho zakončení ovšem míří vysoko nad bránu Butelleho, následuje tedy odkop od brány.
45'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty.
44'
Domácí kombinují míč na své vlastní půli a snaží se dohrát poločas za stavu 1:0.
43'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Rayan Aït-Nouri, přichází Théo Pellenard.
42'
Rayan Ait Nouri žádá o nosítka a dnešní zápas pro něj končí.
40'
Nouri se ocitl na trávníku a žádá o ošetření.
39'
Žlutou kartu dostává Hišám Búdawí (OGC Nice).
37'
Angers právě vstřelilo branku!
Po skvělé týmové akci se, díky narážce s Thomasem Manganim, dostal ke střele SADA THIOUB a přízemní střelou nedal gólmanovi šanci.
34'
Žlutou kartu dostává Pierrick Capelle (Angers SCO).
33'
Manganiho centr z přímého kopu nijak neohrozil bránu soupeře, míč v držení Dolberga.
32'
Ganago se dopustil faulu, Angers bude rozehrávat standartní situaci.
31'
Nsoki si zřejmě přivodil menší zraněni, zatím to ale nevypadá, že by ve hře nemohl pokračovat.
28'
Stanley Nsoki leží na zemi, sudí přerušuje hru.
27'
Střela Kaspera Dolberga mířila vysoko nad bránu soupeře, následuje tedy odkop od brány Nice.
26'
Sudí Delajod signalizuje standartní situaci pro domácí.
25'
Melou se snažil svou průnikovou přihrávkou najít jednoho ze svých spoluhráčů, jeho pokusu vystavil stopku pozorný obránce.
23'
Ani centr Thomase Manganiho nijak neohrozil bránu soupeře, míč v držení hostujících fotbalistů.
22'
Baptiste Santamaria vyslal zajímavý pokus na bránu soupeře, jeho střelu ovšem zblokoval jeden z bránicích hráčů, následuje rohový kop.
20'
Střela Bahokena byla zblokována obětavým obráncem.
19'
Capelle si povyskočil na centr jednoho ze svých spoluhráčů, jeho hlavička ovšem končí v rukavicích Beníteze.
18'
Angelo Fulgini si postavil míč k rozehrání rohového kopu, ale i tento centr na přední tyč byl zastaven Dantem.
17'
Centr z rohového kopu odklidil svou hlavičkou pozorný obránce, celá situace se tedy bude opakovat.
16'
Angers bude rozehrávat již svůj třetí rohový kop v dnešním utkání
15'
Manceau vyslal střelu z voleje, jeho rána ovšem končí několik mterů nad bránou soupeře, následuje tedy odkop od brány Beníteze.
14'
Mangani je již opět na nohou a hra může opět pokračovat.
12'
Faul na půli hřiště, na zemi se ocitl Mangani, sudí přerušuje hru.
10'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se dostat do šance, která by mohla ohrozit bránu soupeře.
9'
Rohový kop Nice byl hravě odbráněn pozorným obráncem.
8'
Alexis Claude Marice vypálil z hranice pokutového vápna, jeho razantní pokus gólman vyráží na rohový kop.
7'
Alexis Fulgini se uvolnil a vyslal střelu, kterou chytá do svých rukavic Walter Benitez.
6'
Obrana soupeře si i tentokrát hravě poradila s rohovým kopem, míč ovšem stále v držení domácích fotbalistů.
5'
Angers bude rozehrávat další rohový kop, k míči se staví Thomas Mangani.
4'
Domácí fotbalisté zesilují tlak na bránu soupeře, obránci Nice zatím odolávají.
3'
Hostující obrana si hravě poradila s rohovým kopem soupeře, míč odklidila do bezpečí.
2'
Domácí budou rozehrávat první rohový kop v dnešním utkání.
1'

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Aït-Nouri – Fulgini, Santamaría, Mangani – Thioub, Bahoken, Capelle.
Náhradníci: Petković – Alioui, Bobichon, El Mellali, Khaled, Pavlović, Pellenard.

OGC Nice: Benítez – Danilo, Hérelle, Dante (C), Nsoki – Búdawí, Cyprien, Lees-Melou – Maurice, Dolberg, Ganago.
Náhradníci: Clementia – Maolida, Únás, Thuram, Walter.

Rozhodčí: Delajod W.
OGC NICE
Hosté na domácím hřišti šlapou jako hodinky. V posledních třech zápasech dokázali na domácí půdě vyhrát všechny tři zápasy se skóre 10:2. Na venkovním hřišti již dominance Nice mizí, dlouhá série sedmi venkovních utkání bez výhry drží Nice na 10. příčce franouczské Ligue 1.
Největším tahounem je bezpochyby Wylan Cyprien – 24letý Francouz, který vstřelil šest branek do sítí soupeřů.
ANGERS SCO
Domácí celek se nachází na 8. příčce ligové tabulky se získanými 28 body. Angers v posledních třech zápasech získalo 7 bodů, když si poradilo s Nantes(2:1), Dieppe(1:3) a remíza s Monakem(0:0). Ve třech z posledních čtyřech domácích zápasů dokázali udržet čisté konto. Hlavním tahounem družstva je 27letý Rachid Alioui z Maroka, který v letošní sezóně zaznamenal již šest branek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.