Ligue 1 - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Reims - 1. února 2020   20:00

7' Alioui
1:4
(1:1)
Reims
38' Touré   • 62' Abdulhamíd  (Cassama) • 74' Santamaría (vl.)  • 75' Dia  (Chavalerin)
Angers
Butelle – Manceau, I. Traoré, Thomas, Capelle – Santamaría – Thioub (67. Ninga), Fulgini, Mangani (77. Bamba), Pereira Lage – Alioui (66. Bahoken).
Petković – Bahoken, Bamba, Bobichon, Ninga, Khaled, Pavlović.
Reims
P. Rajković – Foket, Disasi, Abdulhamíd, Konan – Cassama, Romao, Chavalerin – Mbuku (81. Dingomé), Touré (58. Dia), Doumbia (74. Kamara).
Lemaitre – Dia, Dingomé, Donis, Kamara, Maresic, NKada.

Díky povedenému druhému poločasu a zejména rychlým brankám vyhrává tento zápas hostující celek, který po prohře s Méty dokázal vyhrát. Naopak Po třech zápasech s alespoň bodem SCO dnes další body nepřidalo.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:13.
90+2'
90+2'
Nastavený čas se změnil jen ve formalitu, hostující hráči ví, že tento zápas vyhrají, slaví i fanoušci Reims.
90+1'
Dvě minuty dělí hostující celek od výhry v tomto zápase.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Mathias Pereira Lage (Angers) to zkoušel individuálně, ale prosadit se proti obraně nedokázal, a tak vybojoval alespoň aut pro svůj tým.
87'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hostující fotbalisté míří k výhře v tomto mači. Kombinuje se zejména na polovině.
84'
Romain Thomas (Angers) zkoušel do šance vyslat spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.
83'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, v poklidném tempu se nyní hraje.
81'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Nathanaël Mbuku, přichází Tristan Dingomé.
80'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, rozdíl mezi oběma kluby je velký, domácí prohrávají o tři branky, ale i tak fanoušci na stadionu vytváří velmi dobrou atmosféru.
78'
Důležitý krok udělal hostující celek k výhře v tomto zápase, domácí inkasovali dvě rychlé branky.
77'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Abdoulaye Bamba.
75'
Reims právě vstřelilo branku!
Reims míří v tomto zápase za jasnou výhrou, balon do sítě dostal po pěkné samostatné akci BOULAYE DIA z bezprostřední blízkosti. Asistence: Xavier Chavalerin.
74'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moussa Doumbia, přichází Hassane Kamara.
74'
Hostující celek navyšuje své vedení, míč nešťastně do své branky hlavičkoval BAPTISTE SANTAMARÍA.
72'
Nyní se domácí usadili na polovině soupeře, kde budou rozehrávat po chybě soupeře autové vhazování. Následně kryje hostující brankář míč. Predrag Rajković s rozehrávkou nespěchá.
71'
Moussa Doumbia (Reims) hledal spoluhráče na útočné polovině, ale přihrávka postrádala přesnější parametry.
70'
Dvacet minut hry mi zbývá do konce zápasu, hostující celek vede o jednu branku, mnoho šancí momentálně k vidění není.
68'
Boulaye Dia (Reims) byl nachytaný v postavení mimo hru, akce hostujícího celku končí poměrně rychle.
67'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Rodrigue Casimir Ninga.
66'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Rachid Alioui, přichází Stéphane Bahoken.
65'
Angers se pokouší co nejrychleji vyrovnat, snaží se hrát aktivně na polovině hrací plochy a rychle přecházet do předbrankového prostoru. Baptiste Santamaría hledal dlouhým pasem spoluhráče, chyběla přesnost.
62'
Moreto Cassama rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, kde jej skvěle umístil do branky JÚNIS ABDULHAMÍD. Asistence: Moreto Cassama.
58'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází El Bilal Touré, přichází Boulaye Dia.
58'
Souboje o míč probíhají zejména na polovině hrací plochy, Ghislain Konan (Reims) hledal spoluhráče, ale následný pas byl nepovedený.
56'
Hosté vhazovali na útočné polovině hrací plochy, ale nedokázali se dostat do výraznější střelecké pozice, hraje se hodně takticky, nikdo nechce zejména chybovat.
55'
Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu. Ani jeden celek se nikam nežene. Sledujeme takticky vedenou pasáž zápasu.
54'
Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala následně poradit.
53'
Pierrick Capelle (Angers) měl nyní zajímavou příležitost. Dostal se do střelecké pozice, ale hostující obrana odvrátila na rohový kop.
51'
Žlutou kartu dostává El Bilal Touré (Stade de Reims).
50'
Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější a méně záživnou pasáž hry.
48'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, tedy hraje tak, jak končil první část zápasu.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem, zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě.
46'
Celkem dvě branky, jednu hru rukou a následný úspěšný pokutový kop. To je stručný popis dění z hraní plochy během prvního poločasu. Týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Rachid Alioui poslal domácí do vedení, za hosty srovnal z pokutového kopu El Bilal Touré.
45+2'
45+2'
To se už dostáváme do druhé a poslední nastavené minuty. Hraje se nyní na půlce, míč mají domácí.
45+1'
Domácí rozehrávali volný kop. Jeden z hráčů se pokoušel o přímou střelu, ale jeho pokus zblokovali obránci ve zdi.
45+1'
Dvě minuty nastaví sudí k prvnímu poločasu.
45'
Moussa Doumbia (Reims) byl příliš pomalý, respektive příliš prudký pas od spoluhráče nedoběhl na hrací ploše.
43'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí jsou poněkud pasivnější, Ghislain Konan (Reims) vedl akci svého celku, ale vypálit nedokázal.
41'
Po brance z pokutového kopu hrají hosté výrazně lépe. Jacques-Alaixys Romao (Reims) vypálil, obránce míč tečoval mimo mimo branku. Rohový kop, který následoval, nebyl přesný.
40'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, hostující celek nyní kombinuje na útočné polovině hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet.
38'
Brankář si vybral svou pravou stranu a EL BILAL TOURÉ poslal z puntíku míč na druhou stranu. Snadná záležitost, s přehledem proměněno.
37'
Pokutový kop pro hosty, ti mají možnost vyrovnat.
36'
Žlutou kartu dostává Pierrick Capelle (Angers SCO). Domácí hráč zahrál rukou v pokutovém území, uvidíme pokutový kop?
35'
Z ničeho nic se hostující celek dostal do zajímavé střelecké pozice, ale obrana SCO si dokázala poradit a soupeře nenechala vypálit.
33'
Domácí rozehrávají od své branky, ale na polovině se dopustili faulu, a tak míč získají hráči Reims.
32'
Posledních patnáct minut prvního poločasu. Obrázek hry je stále stejný, domácí jsou aktivnější, nyní pálil Vincent Manceau (Angers), jehož ránu do středu branky kryje Predrag Rajković.
30'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, domácí celek má dál převahu, hraje aktivně, snaží se tlačit do střeleckých pozic.
29'
Vincent Manceau dobře centroval před branku, následně pálil kousek za velkým vápnem naběhnutý Baptiste Santamaría. Jeho rána končí vysoko nad.
27'
Žlutou kartu dostává Moreto Cassama (Stade de Reims). Tak nakonec ji za tento faul opravdu dostal, první žlutá karta v tomto zápase.
26'
Moreto Cassama (Reims) dostává od hlavního rozhodčího důrazné upozornění, že podobné tvrdé osobní souboje příště bude trestat kartou.
24'
Thomas Mangani (Angers) zakončoval z dobré pozice, vyslal zajímavou střelu. Brankář Predrag Rajković se pokoušel zasáhnout, natahoval se pro míč, ten ale končí nad.
22'
Ghislain Konan od své branky rozehrává, sledujeme zajímavý pokus hostů. Moussa Doumbia hledal před brankou spoluhráče, jeho dlouhý centr však postrádal přesnost.
20'
Dvacet minut hry je pryč, domácí celek vede díky zatím jediné šanci o jednu branku, ale dál pokračuje v aktivní hře.
17'
Sada Thioub (Angers) se zmocnil míče na polovině soupeře, ale neměl komu přihrát, a tak akci domácí pozastavili.
15'
Ludovic Butelle (Angers) dobře vyhodnotil situaci před svou brankou, vyskočil si pro míč, a pak jej získal. Následně přenechal obránci, který pokračoval v akci.
15'
Patnáct minut hry je pryč, domácí fotbalisté díky svému aktivnímu vstupu do zápasu vedou o jednu branku.
13'
Vincent Manceau vedl zajímavou akci svého celku, míč přenechal soupeři, následně ale SCO přišlo o míč.
12'
Hostující celek se nyní dostal na útočnou polovinu, Xavier Chavalerin hledal spolupráce, ale jeho přihrávka postrádala přesnost.
10'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit na útočné polovině. Sledujeme hodně soubojů o míč.
7'
Angers právě vstřelilo branku!
Domácí celek se zaslouženě v úvodu zápasu dostává do vedení, prosazuje se po pěkné individuální akci RACHID ALIOUI.
4'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se na polovině hrací plochy, i hosté se nyní dostávají na polovinu soupeře.
2'
Domácí celek hraje aktivně, Mathias Pereira Lage (Angers) hledal centrem před brankou spoluhráče, ale obrana si poradila. Následně si útočící celek pomohl faulem. Rozehrávat tak bude Reims.
1'
Vincent Manceau (Angers) kombinoval na útočné polovině se spoluhráči, pokoušel se dostat do zajímavé střelecké pozice, ale následné zakončení bylo zblokované.
1'

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré, Thomas, Capelle – Santamaría – Thioub, Fulgini, Mangani, Pereira Lage – Alioui.
Náhradníci: Petković – Bahoken, Bamba, Bobichon, Ninga, Khaled, Pavlović.

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Disasi, Abdulhamíd, Konan – Romao, Chavalerin – Mbuku, Cassama, Doumbia – NKada.
Náhradníci: Lemaitre – Dia, Dingomé, Donis, Kamara, Maresic..
Hrát se bude v Angers na Stade Raymond-Kopa, který pojme ‎18,752 diváků.
Poslední tři vzájemné zápasy přinesly remízu a branek mnoho rozhodně nepadá.
9. listopadu 2019 Reims – Angers 0:0
28. dubna 2018 Angers – Reims 1:1
20 října 2018 Reims – Angers 1:1
Střed tabulky soutěže je vyrovnaný, oba týmy od sebe dělí pouhý bod.
Angers SCO je v tabulce na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jediný. Porazil Nantes 2:1. Remizoval s Monakem 0:0, Nice 1:1 a Marseille 0:0. Tým nestačil na Rennes 1:2
Stade de Reims je v tabulce na 11. pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Porazil Toulouse 1:0. Remizoval s Lyonem a Amiens shodně 1:1. Nestačil na Nimes 0:2 a na Méty 0:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Franouzské Ligue 1. V tomto zápase 22. kola proti sobě nastoupí Angers SCO a Stade de Reims.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.