Ligue 1 - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lille : Toulouse - 22. února 2020   20:00

Lille
2' Rémy (Ikoné) • 39' Rémy  • 73' Sanches (Osimhen)
3:0
(2:0)
Lille
Maignan – Celik, J. Fonte, Gabriel, D. Bradarić – Ikoné (62. Araújo), Sanches, André, Bamba (71. Gaitán) – Osimhen, Rémy (79. Xeka).
Jardim – Djaló, Pied, Soumaré, Gaitán, Araújo, Xeka.
Léonard – Lang, Jeanne
Stade Pierre-Mauroy, Lille
Toulouse
Goicoechea – Diakité, Isimat-Mirin, Rogel, Issiaga Sylla – I. Sangaré – Saïd (46. Dossevi), Kone, Vainqueur, Gradel (71. Boisgard) – Leya Iseka (79. Sanogo).
Bloch – Makengo, Koulouris, Goncalves, Boisgard, Dossevi, Sanogo.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Lille dnes potvrdilo roli jasného favorita. Hosté se sice ve druhé půli výrazně zlepšili, ale na víc, než na pár ojedinělých střel, prostě nebylo. Toulouse tak potvrzuje, že ve francouzské lize je otloukánkem.
90+3'
90+1'
Žlutou kartu dostává William Vainqueur (Toulouse FC).
90'
Nastavují se dvě minuty.
89'
Žlutou kartu dostává Ibrahim Sangaré (Toulouse FC).
87'
Série nepřesností na obou stranách, po další v podání Toulouse zahrozili domácí rychlým brejkem, který zakončil Luiz Araújo střelou z pravé strany, Mauro Goicoechea (Toulouse) vyráží.
85'
Luiz Araújo (Lille) podržel míč na polovině Toulouse, pak ho vrátil zpět k půlící čáře.
84'
Mauro Goicoechea (Toulouse) vykopává od své branky, jeho spoluhráči vybojovali míč u půlící čáry.
83'
Míč domácím letí do autu, vhazovat tak mohou hosté.
81'
Renato Sanches (Lille) rozehrál roh z levé strany, domácí se sice na chvíli drželi před vápnem Toulouse, ale nakonec z toho není nic, než nepřesná střela.
80'
Rohový kop pro Lille, domácí budou rozehrávat z levé strany.
79'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Aaron Leya Iseka, přichází Yaya Sanogo.
79'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Loïc Rémy, přichází Xeka.
77'
Lille s míčem u půlící čáry, domácí se formují a budou chtít zaútočit.
75'
Mauro Goicoechea (Toulouse) získává míč a rozehrává na levou stranu.
73'
Lille právě vstřelilo branku!
Hosté chybují v rozehrávce, dotěrný Victor Osimhen vybojoval míč pro svůj tým, dravě se dostal do vápna, kde na sebe natáhl dvojici bránících borců. V tom okamžiku přihrál na levou stranu, zcela volnému RENATO SANCHESOVI, který celkem snadno skóruje.
71'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Max-Alain Gradel, přichází Quentin Boisgard.
71'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Nicolás Gaitán.
70'
Poslední dvacetiminutovka, hosté se dostali ve druhé půli více do hry, ale udělat ještě něco s výsledkem není v jejich silách.
69'
Volný kop hosté již rozehráli, centr do vápna ale dokázali domácí ubránit, míč končí v autu a vhazují domácí.
68'
Gabriel (Lille) fauluje na své polovině Aarona Leya Iseku (Toulouse) a hosté získávají volný kop.
67'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině Lille.
66'
Statistika držení míče – 60% : 40%.
64'
Mathieu Dossevi (Toulouse) si naběhl do vápna Lille, ale znovu akce hostů končí špatnou přihrávkou, kterou Aaron Leya Iseka pokazil i na vzdálenost dvou metrů...
62'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nanitamo Jonathan Ikoné, přichází Luiz Araújo.
61'
Po levé straně se hosté dostávají dopředu, Max-Alain Gradel ale dostal do vápna přihrávku na paty.
60'
Je před námi poslední půl hodina hry, která patří zatím jednoznačně domácím, byť ve druhé půli to není na jednu branku, jako v poločase prvním.
58'
Mauro Goicoechea (Toulouse) si připisuje další důležitý zákrok, kdy vyráží střelu Rémyho, další gólová šance domácích.
57'
Domácí měli k dispozici roh z levé strany, ale branku Toulouse ohrozit nedokázali.
56'
Victor Osimhen (Lille) se dostal ve vápně Toulouse do zakončení, ale z levé strany brankáře soupeře neprostřelil.
55'
Jonathan Bamba (Lille) poslal z levé strany míč do vápna, kde ale nikdo z jeho spoluhráčů vystřelit nedokázal.
54'
Míč končí v autu, domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
52'
Oba týmy nyní ztrácejí pravidelně míče u půlící čáry.
51'
Mauro Goicoechea (Toulouse) odkopává míč, ten ale končí v autu.
49'
Nepřesný pas na levou stranu, kde se nabízel Domagoj Bradarić (Lille), míč získávají hosté.
48'
Toulouse rohový kop soupeře ubránilo a hosté zkusí zaútočit.
47'
Rohový kop pro Lille, hosté se hned v úvodu druhé půle budou bránit.
46'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wesley Saïd, přichází Mathieu Dossevi.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První půle byla v podstatě jen na jednu branku. Lille nepustil Toulouse přes půlící čáru téměř celou dobu a po zásluze vede o dva góly. Pokud bude obrázek hry stejná i ve druhé půli, dají se očekávat další góly domácích.
45+3'
45+1'
Nanitamo Jonathan Ikoné (Lille) na trávníku poté, co ho svalil v osobním souboji Issiaga Sylla (Toulouse).
45'
43'
Mauro Goicoechea (Toulouse) pouze odkopává míč z vlastního vápna, hrají tak opět domácí.
42'
Ibrahim Sangaré (Toulouse) musí být, po zákroku domácího Osimhena, ošetřován.
41'
Žlutou kartu dostává Victor Osimhen (Lille OSC).
39'
Zasloužený druhý gól domácích, kteří mají od úvodních vteřin drtivou převahu. Domagoj Bradarić přihrál před branku, z levé strany, kde na vzdálenější tyči zůstal volný LOÏC RÉMY, který nasměroval míč do branky.
38'
Lille znovu na polovině Toulouse, hosté jen vyčkávají, co předvede soupeř.
37'
Domácí rozehráli volný přímý kop z levé strany, ale hosté se ubránili.
36'
Wesley Saïd (Toulouse) fauluje Bradariće u pravého rohového praporku, na vlastní polovině.
35'
Nicméně krátce po zisku míče o něj hosté zase přicházejí, to je zatím to, co sráží hru Toulouse v dosavadním průběhu.
34'
Zeki Celik (Lille) vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině, míč vybojovali hosté.
33'
Obrázek hry stále stejný – domácí nepouští soupeře přes půlící čáru.
32'
Bafodé Diakité (Toulouse) ubránil Sanchese, ale míč skončil v autu, vhazují domácí.
30'
Je za námi první půl hodina hry, domácí vedou časným gólem a mají hlavně velkou převahu, přidají další góly do konce první půle?
29'
José Fonte (Lille) šel lokty do hlavičkového souboje s Gradelem, to byl zákrok na kartu... obešlo se to však bez ní.
28'
Renato Sanches (Lille) rozehrál, míč poslal do vápna Toulouse, kde se nakonec José Fonte (Lille) dostal k zakončení, zády k brance ale míjí.
27'
Rohový kop pro Lille, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
26'
Lille znovu na polovině Toulouse, hosté se ještě nedokázali vymanit z tlaku.
24'
Žlutou kartu dostává Aaron Leya Iseka (Toulouse FC).
24'
Benjamin André (Lille) rozehrává volný kop svého týmu, centr zamířil do vápna Toulouse, kde se ale domácí prosadit nedokázali.
23'
Stále se nehraje, Jonathan Bamba (Lille) je již ale na nohou a odchází za postranní čáru.
22'
S domácím záložníkem to nevypadá dobře, na trávníku jsou lékaři a je to zřejmě nějaký problém s pravou nohou.
21'
Jonathan Bamba (Lille) končí na trávníku, bez cizího zavinění a vypadá to na nějaké svalové zranění.
19'
Statistika držení míče – 48% : 52%.
18'
Tak nikoliv, nakonec je z toho výkop od branky Toulouse, odkud se míč dostává na polovinu Lille.
17'
Jonathan Bamba (Lille) vybojoval roh pro svůj tým, rozehrávat se bude z levé strany.
16'
Max-Alain Gradel (Toulouse) se těžce zvedá z trávníku, po zákroku Zeki Celika... ale už se hraje, hosté zkouší něco vymyslet na polovině Lille.
15'
Další faul domácích, znovu to byl Zeki Celik, který šel ostře do souboje u půlící čáry.
14'
Špatnou přihrávkou končí akce Lille, na polovině Toulouse, hosté útočí po levé straně, kde drží míč Max-Alain Gradel.
13'
Zeki Celik (Lille) fauluje, takže hosté zůstanou u míče.
12'
Od branky Toulouse začíná další rozehrávka hostů, kteří ale mají velké problémy již u půlící čáry.
11'
Hosté s přehledem ubránili rohový kop domácích a hosté tak mohou rozehrát.
10'
Benjamin André (Lille) faulován na polovině Toulouse, domácí rychle rozehráli a nakonec vybojovali roh z levé strany.
9'
Toulouse s míčem u půlící čáry, přesto ale stále na své polovině, domácí dobře napadají rozehrávku.
7'
Zeki Celik (Lille) vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině, míč ale získávají hosté.
6'
Lille má velmi dobrý vstup do zápasu, soupeře v podstatě domácí nepouští přes půlku.
5'
Nanitamo Jonathan Ikoné (Lille) to zkusil ze střední vzdálenosti, branku Toulouse ale netrefuje.
4'
Tak uvidíme, zda první brzký gól dá zápasu patřičný náboj.
2'
Skvělý vstup domácích do zápasu, hned druhá útočná akce je gólová! Nanitamo Jonathan Ikoné přihrál z pravé strany na střed, na hranici vápna, kde si míč sklepl LOÏC RÉMY, který poté levačkou prostřelil gólmana Toulouse.
2'
Victor Osimhen (Lille) se dožaduje rohového kopu, ale sudí je jiného názoru, odkop od branky Toulouse.
1'

Lille OSC: Maignan – Celik, J. Fonte, Gabriel, D. Bradarić – Ikoné, Sanches, André, Bamba – Osimhen, Rémy.
Náhradníci: Jardim – Djaló, Pied, Soumaré, Gaitán, Araújo, Xeka.

Toulouse FC: Goicoechea – Diakité, Isimat-Mirin, Rogel, Issiaga Sylla – I. Sangaré – Saïd, Kone, Vainqueur, Gradel – Leya Iseka.
Náhradníci: Bloch – Makengo, Koulouris, Goncalves, Boisgard, Dossevi, Sanogo.

Rozhodčí: Léonard – Lang, Jeanne.
TOULOUSE FC
Jak již zmíněno, Toulouse bude v souboji s Lille jasným outsiderem. V současné době suverénně nejhorší ligový tým má totiž na posledním místě již osmibodovou ztrátu na předposlední Amiens a hlavně již čtrnáctibodovou ztrátu na záchranu. Je tedy pravděpodobné, že toto bude pro Toulouse sestupová sezóna. Z výhry se naposledy Toulouse radovalo na konci října minulého roku, od té doby v lize třináct zápasů prohrálo, pouze v jednom dokázalo vybojovat bod za bezbrankovou remízu.
LILLE OSC
O poháry bojující Lille jde do souboje s Toulouse v pozici jasného favorita. Domácí v minulém kole ukončili třízápasovou sérii výher, když doma prohráli s Olympique Marseille 1:2. Během zmíněné série vyhrálo Lille 2:1 ve Štrasburku, 1:0 doma porazilo Rennes a poté vyhrálo 2:0 na hřišti Angers. Marseille letos hraje výtečně, takže prohra v posledním ligovém kole nemusí Lille tak úplně bolet. Nicméně proti Toulouse bude chtít OSC brát opět již plný počet bodů.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 26. kola francouzské Ligue 1, v němž LILLE OSC přivítá na svém stadionu TOULOUSE FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.