Ligue 1 - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Nice - 24. září 2019   21:00

Monaco
30' Golovin (Fàbregas) • 74' Golovin (Slímání) • 81' Ben Yedder (Golovin)
3:1
(1:0)
Nice
54' Burner
Monaco
Lecomte – Maripán, Jemerson, Badiashile – G. Martins, Bakayoko, Fàbregas (88. Adrien Silva), Golovin, Bastiao Dias (46. Ballo-Touré) – Augustin (61. Ben Yedder), Slímání.
Benaglio – Glik, Onyekuru, Ballo-Touré, Adrien Silva, Ben Yedder, K. Baldé.
Lesage – Ocak, Viala
Stade Louis-II, Monaco
Nice
Benítez – Pelmard, Nsoki, M. Sarr (79. Lees-Melou) – Atál, Tameze, Cyprien, Burner – Únás (64. Búdawí), Dolberg (64. Ganago), Maurice.
Clementia – Ganago, Lusamba, Búdawí, Danilo, Lees-Melou, Coly.

To je z mé strany vše, přeji hezký večer či dobrou noc.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:13.
Je dobojováno. Trápící se Monako zvládlo těžký domácí celek proti Nice a nakonec si dokráčelo pro vítězství 3:1. Velkou zásluhu na tom má domácí Golovin, který dvě branky vstřelil a třetí připravil, takže jasný muž utkání. Monako tedy získalo cenné tři body a odlepilo se z předposledního místa.
90+4'
90+4'
Ještě jedna šance pro Monako, ale po centru hlavičkoval Tiemoué Bakayoko těsně vedle levé tyče!
90+3'
Monako kontroluje konec zápasu a je jasné, že dnes získá všechny tři body.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Cesc Fàbregas, přichází Adrien Silva.
87'
Žlutou kartu dostává Andy Pelmard (OGC Nice).
85'
Monako je stále u míče a nikam se netlačí, což je zcele pochopitelné.
83'
Domácí zvládají konec utkání na jedničku, drží míč, kontrolují své vedení a jdou za třemi důležitými body.
81'
Monaco právě vstřelilo branku!
Jenže nyní už je nejspíše rozhodnuto, protože domácí celek jde do vedení 3:1! Aktivní Alexandr Golovin získal míč, poslal ho do vápna a WISSAM BEN YEDDER se v těchto situacích nemýlí! Pokud se nepletu, tak útočník, který přišel ze Sevilly, vstřelil v pátém utkání za Monako svou čtvrtou branku! Nutno ale dodat, že velkou zásluhu na této brance má Golovin, který dnes hraje fantastické utkání.
81'
Celek Nice má zhruba deset minutek na to, aby něco udělal s nepříznivým výsledkem, takže nás nejspíše čeká hodně divoký konec zápasu, protože hosté už hrají víceméně jen na dva obránce.
79'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Malang Sarr, přichází Pierre Lees-Melou.
76'
Další šance domácích! Do vápna se dostal Islám Slímání, který to vyzkoušel z úhlu, ale z těžké pozice branku trefit nedokázal!
74'
Jenže přišla rychlá a nenápadná akce Monaka a domácí jdou do vedení 2:1! Islám Slímání dostal míč do vápna, obtočil se kolem protihráče, přihrál na hranici penalty a ALEXANDR GOLOVIN procedil míč za brankáře!
74'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje, hraje se hlavně okolo středového kruhu a na další šanci stále čekáme.
72'
Míč poslal do vápna zkušený Cesc Fàbregas, ale po zásahu hráče skončil v zámezí a rozehrávat tak bude Walter Benítez.
71'
Rohový kop pro Monako.
70'
Je před námi posledních dvacet minutek a vzhledem k tomu, že Monako hraje s Nice stále 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
68'
Domácí dobře kombinovali na polovině soupeře, ale ani tentokrát se žádný z hráčů nedostal do zakončení.
66'
Žlutou kartu dostává Tiemoué Bakayoko (AS Monaco FC).
65'
Adam Únás byl odnesen na nosítkách, tak snad bude brzy v pořádku. Každopádně zápas může pokračovat.
64'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Kasper Dolberg, přichází Igniatius Ganago.
64'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Adam Únás, přichází Hišám Búdawí.
63'
Adam Únás je stále ošetřován, takže se nehraje.
62'
Nebude. Rozhodčí celou situaci přezkoumal na videu, ale pokutový kop nenařídil. Hosté se zlobí, ale k ničemu jim to není.
61'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Jean-Kévin Augustin, přichází Wissam Ben Yedder.
61'
Ve vápně nyní upadl hostující Adam Únás a rozhodčí celou situaci zkoumá na videu. Bude to penalta?
60'
Nyní to vzal na sebe Fodé Ballo-Touré, ale z hranice velkého vápna poslal míč až na tribunu, hodně nepovedený pokus.
58'
Nyní se domácí hráč prokličkoval do vápna Nice, tam po souboji upadl, ale pokutový kop rozhodčí nenařídil.
56'
Monako se hned vydalo dopředu, ale ve druhém poločase se domácí celek trápí a do zakončení se ještě nedostal.
54'
Nice právě vstřelilo branku!
Ale po tomto rohovém kopu už je vyrovnáno! Ve vápně se k míči dostal PATRICK BURNER, který ho napálil pod břevno a Benjamin Lecomte se pouze ohlédl.
54'
Po střele z dálky musel Benjamin Lecomte zasahovat, ale poradil si a míč vyrazil na rohový kop.
52'
Domácí to zvládli a ubránili se. Poté se Monako rychle vydalo dopředu, ale byla z toho jen další nepřesná přihrávka.
51'
Po další rychlé akci je tu znovu rohový kop pro hosty.
50'
Míč poslal do vápna Wylan Cyprien, ale ani z tohoto snažení hosté nic nevytěžili a stále tedy prohrávají o jednu branku.
49'
Rohový kop pro celek Nice.
48'
Domácí také v tomto zápase trápí nepřesné přihrávky, což je zatím velkým problémem Monaka v této sezoně.
46'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Gil Bastiao Dias, přichází Fodé Ballo-Touré.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:03 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, které zatím výsledkově lépe zvládá domácí Monako, které po brance Golovina vede nad Nice 1:0. Domácí přidali i druhou branku, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatila. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+3'
45+2'
Hosté zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už nic nestane.
45+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Adam Únás se dostal do vápna, po skluzu soupeře upadl, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
42'
Domácí kombinovali na polovině soupeře, ale byla z toho pouze nepřesná přihrávka a u míče je Walter Benítez.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
38'
Po rohu se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale jeho pokus nebyl přesný a stav utkání se nemění.
37'
35'
Po zisku míče se dopředu vydali i hosté, ale jejich snažení ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
34'
Ale domácí jsou po vstřelené brance při chuti, stále se tlačí dopředu a nyní jsou lepším týmem.
32'
A domácí dali druhou branku, konkrétně Islám Slímání, ale gól nakonec neplatí, protože centrující Gelson Martins byl v ofsajdu.
30'
A domácí celek jde po rohovém kopu do vedení. Po rozehrávce se do vápna dostal ALEXANDR GOLOVIN, který parádní dělovkou poslal míč pod břevno a Walter Benítez byl zcela bez šance.
30'
29'
Hostující trenér, kterým je legendární Patrick Vieira, nyní potleskem povzbudil své svěřence, kteří skvěle ubránili standardní situaci.
27'
Nsoki zatáhl za záchranou brzdu a také vyfasoval žlutou kartu.
26'
Gil Bastiao Dias se na hranici velkého vyhnul protihráče, poté se prezentoval dobrým technickým pokusem, ale míč orazítkoval tyč!
25'
Na trávníku se pořádně přiostřilo, další žlutou kartu uviděl faulující Dolberg.
23'
Žlutou kartu dostává Gelson Martins (AS Monaco FC).
22'
Hosté nyní skvěle napadali a Jemersonovi nezbylo nic jiného, než míč jen tak odkopnout co nejdál ze své poloviny.
20'
Tiemoué Bakayoko je stále na trávníku a nevypadá to s ním vůbec dobře, tak uvidíme, zda bude pokračovat.
19'
Na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru raději přerušil. Domácí pískají, protože hosté míč odmítli zakopnout do zámezí.
17'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže na první branku v tomto utkání stále čekáme.
16'
14'
Hosté jsou stále aktivnější a domácí trenér na to reaguje a svým svěřencům nyní pořádně vyčinil.
12'
K míči se postavil Wylan Cyprien, ale poslal míč jen do hráče ve zdi a Benjamin Lecomte byl tedy bez práce.
11'
Hosté vybojovali standardní situaci z hranice velkého vápna.
10'
Vzápětí se do zakončení tlačil Adam Únás, ale nakonec se od něj míč odrazil do zámezí a rozehrávat bude Benjamin Lecomte.
9'
Kasper Dolberg dostal míč do vápna, jenže ho netrefil ideálně, navíc mu míč skončil na ruce a rozhodčí to viděl a odpískal.
8'
Nakonec to vzal na sebe Jean-Kévin Augustin, ale jeho rána z hranice velkého vápna byla spíše propagační a Walter Benítez neměl žádné problémy.
6'
Nyní se ale Monako usadili na polovině soupeře, kombinovalo, ale do zakončení se žádný z hráčů nedostal.
5'
Hosté jsou stále aktivnější a nebezpečnější, domácí se zatím vůbec nemohou dostat do utkání.
3'
Z prvního rohu ale nic nebylo. Hosté jsou však stále u míče a snaží se něco kloudného vymyslet.
2'
Hosté začali velmi aktivně a hned se dostali do první velké šance! Po střele z blízkosti ale dobře zasáhl Benjamin Lecomte, který míč vyrazil na roh.
1'

AS Monaco FC: Lecomte – Maripán, Jemerson, Badiashile – G. Martins, Bakayoko, Fàbregas, Golovin, Bastiao Dias – Augustin, Slímání.
Náhradníci: Benaglio – Glik, Onyekuru, Ballo-Touré, Adrien Silva, Ben Yedder, K. Baldé.

OGC Nice: Benítez – Pelmard, Nsoki, M. Sarr – Atál, Tameze, Cyprien, Burner – Únás, Dolberg, Maurice.
Náhradníci: Clementia – Ganago, Lusamba, Búdawí, Danilo, Lees-Melou, Coly.

Nice – Monako 4:0
OGC Nice je na tom o poznání lépe. Hostující celek naopak pokračuje ve velmi dobrých výkonech a po šesti kolech má solidních 12 bodů, patří mu třetí pozice. V posledním kole hostil celek Nice mužstvo Dijonu a nakonec z toho byla výhra 2:1, tak uvidíme, jak si povede dnes.
AS Monaco FC pokračuje v bídným výkonech z minulé sezony. Královské mužstvo patřilo k tradičním účastníkům Ligy mistrů, ale v minulé sezoně přišlo hodně bídné období, ze které se Monako nedokázalo zatím vyhrabat. Domácí obměnili kádr, mají v něm řadu skvělých hráčů, ale i přesto mají po šesti kolech jen 3 body a jsou předposlední. Dnes tedy mají o motivaci postaráno.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Ligue 1 má na programu vložené kolo a my budeme sledovat duel mezi Monakem a Nice. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.