Ligue 1 - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nice : Nîmes - 8. února 2020   20:00

Nice
6' Maurice (Maolida)
1:3
(1:1)
Nîmes
43' Landre  (Benrahou) • 53' Philippoteaux   • 90+2' Koné
Nice
Benítez – Burner (58. Hérelle), Danilo, Dante (C), Nsoki – Lees-Melou, Thuram (64. Ganago), Búdawí – Maolida (77. Lusamba), Dolberg, Maurice.
Clementia – Hérelle, Wagué, Ganago, Lusamba, Durmisi, M. Sarr.
Antony Gautier – Mickaël Annonier, Mathieu Grosbost
Allianz Riviera, Nice
Nîmes
Bernardoni – Paquiez, Landre, P. Martinez (C), Miguel – Sarr, Fomba – Ferhat, Benrahou (90. Buadés), Philippoteaux (58. Koné) – Roux (76. Briancon).
Dias – Buadés, Alakouch, Valério, Briancon, Duljević, Koné.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 0:3. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:13.
Je konec. OGC Nice podlehlo na domácí půdě Nîmes Olympique 1:3.
Už v 6. minutě poslal domácí celek do vedení Maurice. Ovšem posléze měli více ze hry hosté a přišlo zasloužené vyrovnaní, když se trefil ve 43. minutě Landre. O minutu později se hosté opět radovali z gólu, ale branka Philippoteauxa nakonec nebyla uznána. Ve 49. minutě předvedl velký zkrat Búdawí, když uviděl za svůj jasný faul červenou kartu. V 53. minutě se už hosté dočkali branky, kterou dal Romain Philippoteaux. Posléze se Nice sice snažilo něco vymyslet, ale v 90+2. minutě potvrdil výhru hostů Koné.
90+6'
90+6'
Ovšem centr ze standardní situace byl přetažen a skončil jen v zámezí.
90+5'
Nice ještě získalo ke konci nastaveného času volný kop z levé strany.
90+4'
Ani Kasperu Dolbergovi se nepovedlo něco vymyslet na hranici vápna a k míči se tak opět dostali hosté.
90+3'
Domácí se ještě snažili něco vymyslet, ale míč skončil jen v moci brankáře Bernardoniho.
90+2'
Nîmes právě vstřelil branku!
Je hotovo, jelikož hostující celek jde do vedení 3:1! Domácí hráč skluzem nechtěně zblokoval přihrávku soupeře přesně do běhu MOUSSA KONÉMU, jenž nabral rychlost a posléze zakončil kolem brankáře k levé tyči.
90+1'
Hostující hráč se nyní ocitl v ofsajdovém postavení a útok Olympique tak nic nepřinesl.
90'
Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.
90'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Yassine Benrahou, přichází Lucas Buadés.
89'
Dante si poradil s nákopem soupeře a založil tak nový útok Nice, které v lize prohrála doma naposledy v říjnu s PSG.
88'
Následný centr ale přistál pouze na hlavě hostujícího obránce.
87'
Domácí mužstvo získalo standardní situaci z pravé strany a to je šance na srovnání.
86'
Nebezpečný centr z domácí strany sice letěl do vápna, ale hosté si s ním poradili bez problémů.
85'
Nyní se Nice nemůže dostat vůbec dopředu, jelikož přichází plno nepřesností.
83'
Balón se ocitl v zámezí a Nîmes Olympique tak získal autové vhazování na polovině soupeře, se kterým rozhodně nebude pospíchat.
81'
Domácí jsou vysunuti nahoře a obklopují vápno hostujícího celku.
80'
Paul Bernardoni vyboxoval centr z pravé strany a zatím drží hosty ve vedení i nadále.
78'
Nice má balón pod kontrolou ale stále se nemůže dostat k nějaké střele na svatyni soupeře.
77'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Myziane Maolida, přichází Arnaud Lusamba.
76'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Anthony Briancon.
75'
Sidy Sarr podkopl soupeře, který se rozbíhal a uviděl žlutou kartu.
73'
Nîmes Olympique tak měl autové vhazování na své polovině, ale po chvíli přišel o balón.
72'
Nebezpečný centr domácích z pravé strany letěl do vápna, ale nakonec skončil jen v zámezí.
70'
Nice sice hraje v oslabení, ale momentálně má na hřišti převahu.
68'
Hosté se nyní prokombinovali na pravou stranu, odkud přišel dlouhý nákop, který nakonec končí u brankáře Beníteze.
67'
Fantastický zákrok Paula Bernardoniho! Po centru do vápna si míč na vlastní bránu poslal Nolan Roux, ale hostující gólman balón parádně vyrazil!
66'
Kasper Dolberg šel opět k zemi, když jej tam povalil Loïck Landre a Nîmes se tak dopouští hodně faulů.
65'
Benrahou a vzápětí také Paquiez se dopustili faulu, každý tak uviděl od sudího žlutou kartu.
64'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Khéphren Thuram, přichází Igniatius Ganago.
62'
Po centru do vápna se snažil Dante vrátit balón před bránu, ale ocitl se jen v ofsajdu.
61'
Kasper Dolberg dostal kolenem někde do obličeje a Nice tak má k dispozici volný kop.
60'
Je před námi poslední půlhodinka hry a Nice prohrává doma s Nîmes 1:2 a navíc hraje v deseti.
59'
Gaëtan Paquiez se dopustil faulu ve středu hrací plochy.
58'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Patrick Burner, přichází Christophe Hérelle.
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Romain Philippoteaux, přichází Moussa Koné.
57'
Romain Philippoteaux je odnesen na nosítkách.
55'
Nyní je hra opět přerušená, jelikož hostující hráč zůstal ležet na hrací ploše a potřebuje ošetření.
53'
Hosté po pár minutách využívají přesilovou hru a jdou do vedení 2:1! Centr z volného kopu odvrátil Dante a posléze Dolberg, ale to jen proti noze ROMAINA PHILIPPOTEAUXA, jenž přízemní tvrdou ránou překonal gólmana Beníteze.
52'
Další velice ostrý zákrok ze strany domácích, kterého se tentokrát dopustil Danilo, ale uviděl pouze žlutou kartu.
51'
Hostující hráč po ošetření už je zpět na nohou a vypadá to, že bude moct pokračovat. Nîmes tak hraje přesilovku zcela zadarmo.
49'
Velká komplikace pro domácí mužstvo! Červenou kartu totiž dostává Hišám Búdawí (OGC Nice), kterému snad přeskočilo, když ve skluzu šel po kotníku soupeře.
48'
Nakonec byla přihrávka zblokována hostujícím hráčem do zámezí.
47'
Nice drží míč na své polovině a postupně se pokouší něco vymyslet.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas je u svého konce a Nice zatím hraje s Nîmes 1:1. Už v 6. minutě poslal domácí celek do vedení Maurice. Ovšem posléze měli více ze hry hosté a přišlo zasloužené vyrovnaní, když se trefil ve 43. minutě Landre. O minutu později se hosté opět radovali z gólu, ale branka Philippoteauxa nakonec nebyla uznána.
45+3'
45+2'
Domácí celek se snažil projít po pravé straně, ale to se mu nakonec nepovedlo.
45'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
44'
Hosté už se radovali z branky Romaina Philippoteauxe na 2:1 a rychlého obratu, ale po přezkoumání videa hlavní rozhodčí gól odvolal! Hostující hráč se totiž při akci dotkl rukou míče.
43'
Máme srovnáno na 1:1! Centr z rohového kopu letěl do malého vápna přesně na hlavu LOÏCKA LANDREHO a jeho zakončení z bezprostřední blízkosti neměl šanci gólman Banítez vyrazit. Asistence: Yassine Benrahou.
42'
A hosté se čím dál víc dostávají do vápna soupeře jako nyní, ale rána Zinedine Ferhata z otočky byla zblokována a následuje roh.
41'
Potom co se hra kouskuje je u míče častěji Nîmes, které ale od šesté minuty prohrává a musí se tak pokoušet něco vymyslet.
40'
Zinedine Ferhat už je na nohou, ale nevypadá zrovna dvakrát dobře a jeho další pokračování v zápase je tak otazník.
38'
Hostující hráč Zinedine Ferhat se ale předtím ještě srazil s protihráčem a je ošetřován lékaři. Hra je tak opět přerušená a myslím, že se dočkáme dlouhého prodloužení první půle.
37'
Tak tohle byl krásný okamžik! Nolan Roux se pokusil o nůžky na hranici vápna, ale ty nakonec skončily těsně vedle pravé tyče domácí svatyně!
35'
Nyní už se pokračuje ve hře a Stanley Nsoki si sice poradil se soupeřem, ale nakonec Olympique získal rohový kop.
34'
Hostující hráč na tom nevypadá dobře a je ošetřován na hrací ploše.
33'
A opět je hra přerušená, neboť se Nsoki dopustil tvrdého faulu a uviděl rovněž kartu žluté barvy.
32'
Ovšem následný volný kop OGC letěl na prvního hráče soupeře a nenabídl tak nic nebezpečného.
31'
Pablo Martinez se tentokrát dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu.
29'
Nice je lepším týmem, ale stále není k vidění nic nebezpečného.
26'
Bohužel nám tohoto momentálně zápas moc nepřináší a hraje se hlavně ve středu hrací plochy.
24'
Opět se Nice dostalo dopředu po pravé straně, ale následný centr nebyl nijak nebezpečný.
22'
Do velké šance se tentokrát dostalo domácí mužstvo, ale brankář Paul Bernardoni na brankové čáře dokázal vyboxovat míč!
21'
Hostující celek se snažil dostat dopředu z levé strany, ale obrana Nice zachytila míč.
19'
Khéphren Thuram se sice dostal do vápna soupeře, ale posléze podklouzl a z útočné šance tak nic nebylo.
18'
Domácí drží balón na svých kopačkách a snaží se prodrat středem hrací plochy.
16'
Ovšem následná exekuce přímého kopu z nohy Yassine Benrahoua skončila vedle pravé tyče.
14'
Dante se provinil faulem nebezpečně blízko své branky, zhruba dva metry od hranice šestnáctky.
12'
Opět má hostující celek rohový kop z pravé strany a může tak srovnat stav utkání.
11'
Nîmes drží balón na své polovině, ale nemůže se dostat do nějaké šance nebo zakončení.
10'
Olympique sice získal další rohový kop, ale ani ten tentokrát nebyl nijak nebezpečný.
8'
Zinedine Ferhat se snažil dostat přes Danteho, ale domácí obránce si míč zkušeně pohlídal a následuje tak odkop od svatyně Beníteze.
7'
Opět se Nice dostává dopředu po levé straně, ale nakonec z toho bude aut pro hosty.
6'
Nice právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku už v šesté minutě, kterou dává domácí celek! Myziane Maolida skvělou přihrávkou do vápna našel ALEXISE CLAUDE MAURICEHO, jenž se dostal přes obránce a posléze zakončil k pravé tyči. Asistence: Myziane Maolida.
5'
Nákop hostů skončil jen u brankáře Waltera Beníteze.
3'
Nîmes je na začátku zápasu aktivnějším týmem, ale Florian Miguel poslal nepřesnou přihrávku, která skončila v zámezí.
2'
Hosté se hned na začátku zápasu dostali do šance a vybojovali rohový kop z levé strany.
1'

OGC Nice: Benítez – Burner, Danilo, Dante (C), Nsoki – Lees-Melou, Thuram, Búdawí – Maolida, Dolberg, Maurice.
Náhradníci: Clementia – Hérelle, Wagué, Ganago, Lusamba, Durmisi, M. Sarr.

Nîmes Olympique: Bernardoni – Paquiez, Landre, P. Martinez (C), Miguel – Sarr, Fomba – Ferhat, Benrahou, Philippoteaux – Roux.
Náhradníci: Dias – Buadés, Alakouch, Valério, Briancon, Duljević, Koné.

Rozhodčí: Antony Gautier – Mickaël Annonier, Mathieu Grosbost.
Nice je aktuálně na 8. příčce se 33 body a skóre 33:31. V posledním zápase zavítalo na půdu Reims, odkud si přivezlo remízu 1:1.
Nîmes najdeme momentálně až na 18. pozici s 21 body a skóre 21:36. V poslední době to ale vypadá, že budou lepší časy neboť vyhrálo 3:1 nad Monakem a v posledním utkání porazilo doma Dijon 2:0.
Ve 24. kole Francouzské Ligue 1 se proti sobě utkají týmy OGC Nice a Nîmes Olympique. Naposled se spolu tato mužstva utkala v srpnu minulého roku na půdě Nimes, kde ale Nice zvítězilo 2:1. Dnes se bude hrát v Allianz Riviera, Nice. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Antony Gautier a jeho asistenti Mickaël Annonier a Mathieu Grosbost. Úvodní výkop je naplánován na 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.