Ligue 1 - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Reims : St. Etienne - 8. prosince 2019   15:00

Reims
10' Oudin  • 67' Dia (Chavalerin) • 90+2' Doumbia
3:1
(1:0)
St. Etienne
59' Hamouma  (Aholou)
Reims
P. Rajković – Foket, Disasi, Abdulhamíd (C), Kamara – Munetsi, Dingomé (65. Doumbia) – Oudin (81. Suk Hjun-Čun), Chavalerin, Cafaro (72. Sissoko) – Dia.
Lemaitre – Mbuku, Donis, Suk Hjun-Čun, Sissoko, Doumbia, L. Costa.
Dtéphanie Frappartová – Hicham Zakrani, Mikael Berchebru
Stade Auguste-Delaune II, Reims
14 512 diváků
St. Etienne
Ruffier – Debuchy, Fofana, Perrin (C), Gabriel Silva – M. Camara, M'Vila (79. Berić) – Honorat, Boudebouz (53. Hamouma), Bouanga – Diony (53. Aholou).
Moulin – Nordin, Moukoudi, Hamouma, Berić, Youssouf, Aholou.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 14 512 diváků.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:8. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:14.
Utkání je u konce a domáći Reims se může radovat z výhry a tří bodů. Přitom lepší vstup do druhé půle měli hosté, ti se v 59. minutě dočkali srovnání po křížné střele Romaina Hamoumiho a předváděli zajímavý fotbal. Jenže svůj tlak nevyužili a naopak po rychlém brejku inkasovali, úspěšným střelcem byl hlavičkující Boulaye Dia. V nastaveném čase přidal ještě jednu branku Moussa Doumbia a uzavřel skóre na 3:1. Reims tak bodovalo počtvrté v řadě, poprvé však za všechny tři body.
90+3'
90+2'
Reims právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto. Hostující Honorat zaváhal s odkopem, přišel o míč a rázem byl před gólmanem volný MOUSSA DOUMBIA a tvrdou ranou Ruffiera prostřelil – 3:1.
90+1'
Standardní situaci teď mají domácí, bude to centr z pravé strany. A s rozehrou se nepospíchá.
90'
Rozhodčí nastaví tři minuty.
90'
Romain Hamouma to zkusil přímo na branku, poslal však pouze pozdrav na tribunu.
89'
Hassane Kamara byl potrestán žlutou kartou za hru rukou u pokutového území. Je tu zajímavý přímý kop pro Saint-Étienne.
88'
Franck Honorat se dostal ke střele z pravé strany, jenže trefil přesně prostor, kde stál připravený Rajković.
87'
Dia sice nevyhrál vzdušný souboj o míč, nicméně hra pokračuje směrem k Ruffierově brance.
86'
Akce je u konce, Berić se na branku netrefil, Rajković pomalinku a polehounku rozehrává.
85'
Hamoumova střela byla zablokována, pískalo se ale provinění domácích, takže hráči v zeleném pokračují v tlaku.
84'
Je to teď na jednu branku, na tu domácí, stále ale platí, že se Saint-Étienne nemůže prosadit.
83'
Po Debuchyho centru došlo ke vzdušnému souboji o míč, odnesl to domácí Foket, už je ale zase na nohou a bude pokračovat.
82'
Zleva i zprava to hosté zkouší, centry ovšem stále neprochází a obrana Reimsu funguje na výbornou.
81'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Suk Hjun-Čun.
80'
Střídání se chystá i na straně domácích, tady se ale ještě čeká na přerušení hry.
79'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yann M'Vila, přichází Robert Berić.
77'
Nyní už Honorat odcentroval, jenže přesně do rukavic vyběhnutého brankáře Rajkoviće.
77'
Po pravé straně se do vápna nedostali jak Debuchy, tak ani Honorat. Reims se dobře brání.
75'
Musí si ale dávat pozor na chyby v obraně. Po jedné takové zakončoval M'Vila, jeho technická střela po zemi skončila vedle levé Rajkovićovy branky.
74'
Obrana Reimsu nyní nepouští rozehru hostů do velkých příležitostí, tohle domácím bohatě stačí.
72'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Sambou Sissoko.
71'
Střela z voleje v podání Aholoua skončila mimo, rozehrává se opět od Rajkovićovy branky.
69'
Další výpad domácích byl veden pravým křídlem, Cafaro se ale k centru nedostal, míč mu odskočil do zámezí.
67'
No a z protiakce padá gól, kterým se Reims dostává opět do vedení. Po útoku levou stranou našel Chavalerin centrem nabíhajícího BOULAYEHO DIU a ten svou prudkou hlavičku poslal přesně k tyči – 2:1.
67'
Rajković si dobře postavil obranu, centr byl odvrácen a rozehrávat se bude od Rajkovićovy branky.
66'
Faul na hostujícího Aholoua, Saint-Étienne bude rozehrávat přímý kop z levého křídla.
65'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Tristan Dingomé, přichází Moussa Doumbia.
64'
Žlutí se a to na straně hostů. Za faul na rozehrávajícího Rajkoviće byl potrestán Denis Bouanga.
63'
Další faul Reimsu, nyní se na Silvovi provinil Oudin. S verdiktem nesouhlasí, nic s ním ovšem neudělá.
61'
No a po přímém kopu se hra posunula až na pravou stranu, kde po zemi zakončoval Camara. Rajković byl na zemi včas a svým zákrokem udržel vyrovnaný výsledek.
60'
Foket se dopustil nedovoleného zákroku a Saint-Étienne tak může jít od středu do dalšího útoku.
59'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
A je srovnáno! Po zisku na útočné polovině vznikl rychlý kontr, zprava centroval Honorat, jeho pas nejprve chtěl využít Aholou, tomu ale míč nesedl a křížnou ranou po zemi se prosadil až střídající ROMAIN HAMOUMA – 1:1.
58'
Opět tu máme pasáž zápasu, kdy se na trávníku mnoho neděje a hře schází tempo.
56'
Chavalerin přehnal důraz v souboji o míč a místo centru fauloval Debuchyho.
54'
Jean-Eudes Aholou se ihned prezentoval faulem na Diu a dostal za něj žlutou kartu.
53'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Jean-Eudes Aholou.
53'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Romain Hamouma.
52'
Na druhé straně hosté předvedli centr z pravého křídla, Rajković si ale v pokutovém území poradil a předvedl jisté vyběhnutí na míč.
51'
Cafaro to zkusil obstřelením zdi, jenže mu to vůbec nesedlo a výsledkem byla střela na tribunu.
50'
Faul na Oudina, provinil se Bouanga. Je tu celkem zajímavý přímý kop pro Reims!
49'
Z dálky to zkoušel domácí Kamara, odvážná rána však neměla přesnost a skončila zcela mimo.
47'
Po rozehrání se k míči dostal Disasi a i když byl zády k brance, zvládl si poradit a zahrozil pěknými nůžkami. Jeho zakončení šlo kousek nad břevno.
46'
Domácí ihned z prvního útoku zahrozili, centr z pravé strany musel Fofana odvracet na roh.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:00.
Je za námi první půle, která přinesla zajímavý úvod, když se už v desáté minutě trefil trochu akrobatickým způsobem domácí Rémi Oudin, jenže poté už tempo pokleslo, ubylo šancí a naopak přibylo osobních soubojů. Reims tak svůj těsný náskok uhlídalo a po pauze se pokusí o vedení nepřijít, ale naopak je ještě navýšit.
45'
43'
Domácí Dia vystihl rozehrávku soupeře a najednou byl ve velké šanci na navýšení náskoku. Svou střelu tlačil k bližší tyči, skončilo to ale možná metr vedle!
42'
Rychlá narážečka měla skončit u nabíhajícího Foketa, přihrávka na něj ale byla až příliš prudká.
41'
Centr z levého křídla končí přesně u Ruffiera, ten si vysoký míč stáhl do rukavic a poté ihned rozehrál.
40'
Sledujeme boj, technických akcí mnoho nevidíme. Drtivá většina akcí končí u půlky.
39'
Axel Disasi skluzem atakoval Boudebouze, čistým způsobem jej obral o míč, takže Saint-Étienne místo útoku pouze vhazuje.
38'
Reims nyní kombinuje na vlastní polovině, hráči v červeném se vůbec nikam neženou.
36'
Boulaye Dia přehnal důraz v souboji o míč, okamžitě se pískalo proti domácímu týmu.
35'
Je to teď docela rozhárané, hře chybí tempo. Rajković se chystá k odkopu z vlastní poloviny.
33'
Domácí Thomas Foket chtěl pozdržet rozehrávku Saint-Étienne tím, že zvedl míč, což se ovšem nelíbilo rozhodčí a ta mu udělila žlutou kartu.
32'
Kamara se vydal mezi tři protivníky, o míč však přišel a jak se ukázalo, tak čistým způsobem.
30'
Ruffier odkopával od vlastní branky, míč se však velice rychle vrátil před jeho branku. Domácí mají stále mírnou převahu.
29'
Cafarův centr sice pouze prolétl prostorem, jenže domácí se v útoku zdrželi a Ruffier ještě chvíli musel dávat pozor.
27'
Trochu ostřejší zákrok hostujícího Dionyho, od rozhodčí dostává rázné varování.
25'
Kamara vybojoval v pokutovém území míč, okamžitě přihrál do druhé vlny na Cafara, jeho rána z první se však vznesla vysoko nad břevno!
23'
Mahdi Camara se snažil projít pravým křídlem, čistým skluzem jej však o míč obral domácí Hassane Kamara a ihned rozehrál opačným směrem.
21'
Nakonec z toho byl povedený zákrok gólmana Rajkoviće, ten neměl na brankové čáře problém.
20'
Camara se odvážně vydal mezi několik soupeřů a kousek od vápna byl faulován Disasim. Je tu hodně zajímavá standardka pro Saint-Étienne.
18'
Tempo se nám teď lehce uklidnilo, stále ale platíc, že více ze hry mají domácí fotbalisté.
16'
Už se zase hrálo na opačné straně, centr z levého křídla ovšem pouze neškodně prolétl šestnáctkou.
15'
Debuchy se sice kličkami neprosadil, nicméně akce hostů pokračovala a ranou z dálky se prezentoval Boudebouz. Táhlá střela skončila těsně vedle levé Rajkovićovy tyče.
13'
Domácí jsou v laufu, v pokutovém území se k míči dostal Dia, ve skluzu však poslal míč přesně do Ruffierových rukavic.
12'
Další šance Reimsu a opět v tom byl Oudin. Nyní zakončoval zprava, dělovka šla těsně nad branku.
10'
Domácí jdou do vedení. Po rychlé akci pravou stranou přišla přihrávka na vápno na Cafara, jeho rána byla ještě zablokována, ale míč se odrazil k RÉMIMU OUDINOVI a ten se akrobatickým způsobem zvládl prosadit, když zamířil mimo Ruffierův dosah.
9'
Zatím sledujeme aktivní fotbal z obou stran, momentálně se hraje na polovině Reimsu.
8'
Hraje se zatím docela tvrdě, nyní se nedovoleným zákrokem provinil domácí Cafaro.
7'
Ruffier má míč ve svém držení, rozehrává od vlastní branky. Nikam s tím nepospíchá.
6'
Domácí se vydali do rychlého protiútoku, ten zastavil Wesley Fofana faulem a je prvním hráčem, potrestaným žlutou kartou.
6'
O mnoho lépe mířil Diony, trefil branku, jenže místa, kde stál připravený gólman Rajković.
6'
Už je po akci, po druhém centru střílel z voleje Honorat, jenže míč poslal pouze vysoko nad branku.
5'
První roh hostů. Boudebouz svým centrem našel Fofanu, jeho hlavička byla tečována a sražena na další roh.
4'
Abdulhamíd skvělým postavením zablokoval centr hostujícího Honorata, je z toho pouze autové vhazování pro Saint-Étienne.
3'
Oudin už odcentroval, jeho pas vzduchem však skončil u obrany Saint-Étienne.
2'
Domácí zaútočili pravou stranou, Dia se hnal za prudkou přihrávkou, odcentrovat ovšem nezvládl.
1'

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Disasi, Abdulhamíd (C), Kamara – Munetsi, Dingomé – Oudin, Chavalerin, Cafaro – Dia.
Náhradníci: Lemaitre – Mbuku, Donis, Suk Hjun-Čun, Sissoko, Doumbia.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Fofana, Perrin (C), Gabriel Silva – M. Camara, M'Vila – Honorat, Boudebouz, Bouanga – Diony.
Náhradníci: Moulin – Nordin, Moukoudi, Hamouma, Berić, Youssouf, Aholou.

Rozhodčí: Dtéphanie Frappartová – Hicham Zakrani, Mikael Berchebru.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stade Auguste-Delaune II začne v 15 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavní rozhodčí tohoto utkání bude Dtéphanie Frappartová, které budou na pomezí asistovat Hicham Zakrani a Mikael Berchebru.
AS Saint-Étienne

Hosté jsou na tom o něco lépe, na sedmém místě mají 25 bodů a i forma je v posledním období lepší, vždyť mužstvo v posledních pěti duelech vybojovala deset bodů. Tři z nich přišly v minulém kole, kdy Saint-Étienne vyhrálo doma nad Nice 4:1. O góly se postarali Bouanga z penalty a poté Hamouma, Fofana a znovu Bouanga.

Stade de Reims

Domácí tým je v tuto chvíli na 13. místě se ziskem 21 bodů. Tým už pět ligových utkání čeká na výhru, nicméně prohrál jen jednou. Zbývající čtyři zápasy skončily remízou, a platilo to i minulé kolo, kdy Reims hrálo doma s Bordeaux a na Majovu branku reagoval ve třetí minutě nastavení Dia a zařídil tak konečný výsledek 1:1.

Reims – Nîmes 0:0
Nice – Reims 2:0
Reims – Angers 0:0
Méty – Reims 1:1
Reims – Bordeaux 1:1
Dobré odpoledne u francouzské Ligue 1. Společně se podíváme na utkání 17. kola mezi týmy Stade de Reims a AS Saint-Étienne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.