Maignan – Celik (70. Djaló), J. Fonte (C), Botman, D. Bradarić – Araújo, André, Soumaré (81. Sanches), Bamba (81. Xeka) – Yazıcı (70. Ikoné), David (84. Weah).
Racioppi – Boey (67. Chafik), Écuélé Manga (C), Panzo, Muzinga – Ndong, Lautoa – Marié (67. Sammaritano), Celina (80. Dobre), M. Baldé (81. Mou. Konaté) – Assalé (25. Dina Ebimbe).

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:6.
Druhé dějství už branku nenabídlo, Lille v klidu bránilo svůj těsný náskok a ač pár možností k vidění bylo, spíše se hrál nudný fotbal a to z obou stran. Výsledku by možná více slušela remíza, Lille rozhodně svého protivníka nepřevyšovalo.
90+4'
90+3'
Ještě jeden žlutý trest po hodně tvrdém faulu Chafika na soupeře.
90+2'
Domácí dohrávají duel na soupeřově polovině.
90+1'
Lille ale drží balón daleko od své svatyně.
90+1'
Dijon má na vyrovnání ještě tři minuty.
89'
Příliš to nevypadá na nějaký velký závěrečný tlak Dijonu, hosté si velmi špatně přihrávají a po jednom takovém nepřesném pasu bude rozehrávat od brány Mike Maignan. Je jasné, že rozehrávku maximálně zdržuje.
86'
Anthony Racioppi vyběhl proti balónu a uklidil jej do své náruče. Pak rychle rozehrál, neboť se jeho celku krátí čas.
84'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan David, přichází Timothy Weah.
82'
Žlutou kartu dostává Xeka (Lille OSC), který srazil k zemi soupeře.
81'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Boubakary Soumaré, přichází Renato Sanches.
81'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Xeka.
81'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Mama Baldé, přichází Moussa Konaté.
80'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Bersant Celina, přichází Mihai-Alexandru Dobre.
80'
Frédéric Sammaritano už na rozdíl od svého spoluhráče pálil, avšak příliš vysoko nad břevno.
77'
Bersant Celina příliš dlouho váhal se střelou, třebaže měl před sebou dost volného prostoru. Místo rychlé rány z voleje si míč ještě zpracovával, díky tomu se obránci stačili vrátit a jeden z nich nakonec zblokoval střelu.
75'
Žlutou kartu dostává Didier Ndong (Dijon FCO).
73'
Didier Ndong pálil hodně nepřesně a hodně vysoko, Mike Maignan tak zasahovat nemusel.
71'
Jonathan Ikoné se k volnému míči nedostal, neboť byl čistě odstaven. Anthony Racioppi tak mohl balón v klidu ukrýt do své moci.
70'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Yusuf Yazıcı, přichází Jonathan Ikoné.
70'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Zeki Celik, přichází Tiago Djaló.
69'
Po krátké hře, která se odehrávala znovu převážně u středového kruhu, se chystá další střídání, tentokrát na straně Lille.
67'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Sacha Boey, přichází Fouad Chafik.
67'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Jordan Marié, přichází Frédéric Sammaritano.
66'
Ale mohli o něj nyní přijít, kdyby Didier Ndong přihrával přesněji.
65'
Znovu se hraje spíše nudný fotbal, domácí brání svůj těsný náskok.
62'
Zeki Celik načasoval dobrý centr pro svého spoluhráče, Jonathan David hlavičkoval před odkrytou bránou, ale temenem zamířil vysoko nad břevno.
61'
Hosté se na chvíli usadili v útoku, ale o míč hned přišli.
59'
Hra se trochu zklidnila a odehrává se daleko od obou branek.
56'
Eric Junior Dina Ebimbe dokázal projít až do střelecké pozice, pravačkou však střílel po zemi jen do náruče připraveného Maignana, jenž si připsal první zákrok zápasu.
54'
Centr před hostující bránu byl ovšem odvrácen, nikdo v červeném dresu se k hlavičce nedostal.
54'
Lille má šanci zvýšit, rozehrávat bude nedaleko pokutového území Dijonu.
52'
Stejný hráč o chvíli později se už už dostával sám před brankáře, skluzem mu ale jeden z protihráčů míč vypíchl.
50'
Jonathan David zasprintoval k bráně, avšak obránce jej doběhl a míč mu sebral.
48'
Rohový kop rozehrají hosté, svůj druhý v zápase.
46'
Lille sice odchází do kabin s jednobrankovým vedením, ovšem to mu soupeř daroval defacto na zlatém podnose, jinak toho favorit až na jednu šanci směrem dopředu moc nepředvedl, třebaže je aktivnější. Ovšem ani Dijon v útoku nebyl nijak nebezpečný a Mike Maignan se zatím musí spíše nudit.
45+3'
45+2'
Opět balón končí u hostujícího brankáře, který už moc pospíchat nechce.
45+1'
Anthony Racioppi si počkal až k němu doběhne někdo z protihráčů a teprve poté sebral míč do rukou.
45+1'
Nastavovat se budou ještě dvě minuty.
45'
Benjamin André hlavičkoval příliš prudce a příliš vysoko a gólmana Dijonu tak nemohl ohrozit.
44'
V závěru první půle přichází ještě rohový kop pro Lille.
42'
Ngonda Muzinga se snažil přihrávkou najít někoho ze spoluhráčů, míč byl zblokován do autu.
41'
Domácí byli rychle zpátky v útoku a stejně rychle o míč vinou dalšího faulu přišli.
39'
Teď už se faul píská, provinil se Jonathan David, který před bránou Dijonu atakoval Sachu Boeye.
38'
Souhra na jeden dotek hráčům Lille nevyšla, soupeř míč odehrává do bezpečí.
37'
Míč se obloučkem snesl k brankáři hostů, který vyběhl a uklidil jej do rukou.
36'
Luiz Araújo skončil po ataku protihráče na zemi u hranice šestnáctky, hra však pokračuje.
34'
Lille šlo ve čtyřech proti čtyřem, avšak svoji šanci nevyužilo, střela jednoho z hráčů byla zblokována včas.
33'
Yusuf Yazıcı nebyl daleko od druhého zásahu, jeho křižná rána k levé tyči ale nenašla svůj cíl a zasvištěla jen do zámezí.
32'
Domácí hráč pohlídal míč v cestě za brankovou lajnu a Mike Maignan si tak po delší době sáhne na míč.
29'
Lille právě vstřelilo branku!
Bruno Écuélé Manga si příliš dlouho a příliš riskantně hrál s míčem u svého pokutového území, YUSUF YAZICI jej o něj připravil, z ostrého úhlu se dostal před brankáře, kterému udělal kličku a pak zamířil po zemi do prázdné brány. Hostující hráč se pak zlobil na hlavního arbitra, že neodpískal faul, ale zbytečně.
28'
Ngonda Muzinga pálil levačkou z dálky, a zamířil vysoko nad břevno soupeřovy svatyně.
26'
Jonathan David byl tísněn, přesto se mu povedlo zakončit, ovšem mířil příliš mimo. Anthony Racioppi může v klidu rozehrát.
25'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Roger Assalé, přichází Eric Junior Dina Ebimbe.
24'
Lille pokračuje v útočné aktivitě, ale do zakončení mu soupeře nedovoluje se dostat.
23'
Domácí si vynutili faul a rozehrají standardku poblíž pokutového území soupeře.
22'
Na trávníku sedí jeden z fotbalistů Dijonu a možná bude nutné střídání.
21'
Hosté v posledních minutách drželi míč na kopačkách, ale celou akci až zbytečně překombinovali.
18'
Lille vyrazilo do přečíslení, Jonathan Bamba dostal přihrávku na levou stranu a zamířil do protipohybu brankáře, ale vzdálenější tyč jeho brány minul. Navíc pálil hodně slabě.
16'
Sven Botman si po rohovém kopu vyskočil na míč a hlavou jej adresoval pod břevno, Anthony Racioppi jej fantastickým zákrokem vytěsnil nad.
14'
Yusuf Yazıcı nezpracoval přihrávku a do šance se tak nedostal.
13'
Žlutou kartu dostává Sven Botman (Lille OSC) za faul na unikajícího Baldého.
12'
Hosté v poslední chvíli zblokovali přihrávku před bránu a odkopli míč do bezpečí.
10'
Boubakary Soumaré střílel před pokutovým územím hodně nebezpečně a jen o kousek minul vzdálenější tyč.
9'
Hosté se provinili faulem na soupeřově straně a míč musí odevzdat.
7'
Lille se chytilo do ofsajdové pasti.
6'
Brankář hostů si při svém zákroku nebyl moc jistý, míč se mu ale povedlo vyboxovat do bezpečí.
6'
Domácí po zblokované přihrávce rozehrají první roh v zápase.
5'
Anthony Racioppi po malé domů rozehrál hodně nepřesně a míč poslal za postranní čáru.
3'
Zatím se na hřišti nic neděje, míč drží hosté, kteří si přihrávají na své polovině.
1'

Lille OSC: Maignan – Celik, J. Fonte (C), Botman, D. Bradarić – Araújo, André, Soumaré, Bamba – Yazıcı, David.
Náhradníci: Chevalier – Djaló, Xeka, Ikoné, Sanches, Lihadji, Weah, Reinildo, Niasse.

Dijon FCO: Racioppi – Boey, Écuélé Manga (C), Panzo, Muzinga – Ndong, Lautoa – Marié, Celina, M. Baldé – Assalé.
Náhradníci: Allagbé – Coulibaly, Chafik, Pape Diop, Sammaritano, Dina Ebimbe, Dobre, Mou. Konaté, Chouiar.

Rozhodčí: J. Pignard – E. Finjean, P. Jeanne.
Posledních pět vzájemných zápasů

Dijon – Lille 0:2
Dijon – Lille 1:0
Lille – Dijon 1:0
Dijon – Lille 1:2

Dijon ještě nedokázal svého protivníka na jeho hřišti porazit, co víc, z pěti klání hraných v Lille zaznamenal jedinou vstřelenou branku. Na druhou stranu duel nikdy neskončil o víc jak dva góly.
Dijon FCO

To hosté se plácají na úplném spodu tabulky, s patnácti body jim patří osmnácté místo, první sestupové, avšak mají stejný počet bodů jako devatenáctý Lorient i dvacáté Nimes a na sedmnácté Nantes ztrácí body tři. Mimo svůj stadion odehráli dosud deset mačů a připsali si devět bodů díky dvěma výhrám a třem remízám, vstřelili jedenáct branek a devatenáct inkasovali. V posledním venkovním utkání prohráli hodně smolně v Lorientu 2:3, když po poločase vedli 2:1 a třetí branku inkasovali po vlastenci svého gólmana z poslední akce zápasu.
Tabulku střelců týmu vede se šesti zápasy Mama Baldé z Guiney.
Lille OSC

Domácí celek atakuje přední příčky Ligue 1, nachází se na třetí pozici se stejným počtem bodů, jen s horším skóre, jako druhé PSG a bod ztrácí na vedoucí Lyon, který má navíc odehrán jeden zápas navíc. Na svém trávníku se mu navíc daří, z jedenácti duelů jich sedm vyhrál, třikrát bral bod za remízu a prohrál pouze jednou, 1:2 s Angers. Celkem na své půdě vstřelil dvacet branek a pouze sedm inkasoval, lepší je jen PSG, které na svém stadionu dosud inkasovali ještě o dvě branky méně. V posledním domácím utkání porazilo Lille 2:1 mužstvo Reimsu, třebaže po poločase prohrávalo 0:1. Rozhodující branku vstřelilo v první minutě nastavení druhé půle.
Nejlepším střelcem klubu je devítigólový Turek Burak Yilmaz, jenž momentálně vinou zranění absentuje.
Krásný poslední lednový den přeji všem fotbalovým fanouškům. Sedmi zápasy dnes bude dohráno 22. kolo nejvyšší francouzské fotbalové ligy, jako předposlední přijde na řadu duel týmů z vrchní a spodní části tabulky, Lille a Dijonu. Prvně zmíněný celek je velkým favoritem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.