Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lorient : Lens - 13. září 2020   15:00

Lorient
13' Grbic (Wissa) • 90+3' Wissa
2:3
(1:2)
Lens
31' G. Kakuta   • 34' Medina   • 63' Ganago  (Sotoca)
Lorient
Nardi – H. Mendes (82. T. Chalobah), Laporte, Morel, Le Goff – Diarra (46. Abergel), Lemoine (74. Bozok), S. Marveaux (64. Le Fée) – Boisgard, Grbic, Wissa.
Lens
Leca – Gradit, Badé, Medina – Clauss (57. Michelin), Cahuzac (71. Perez), Doucouré, Boura (85. Issiaga Sylla) – G. Kakuta (71. Mauricio) – Sotoca, Jean (57. Ganago).

Racing Club De Lens vyhrává tento zápas 3:2. Domácím se podařilo utkání zdramatizovat, když v nastaveném čase snížili na jednu branku, proměnili pokutový kop. Lorient ale vyrovnat nedokázal. Body bere Lens.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 2:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 20:16.
90+5'
90+5'
To už probíhá poslední minuta nastaveného času. Domácí ještě vybojovali rohový kop. Quentin Boisgard (Lorient) jej bude rozehrávat.
90+3'
Lorient právě vstřelil branku!
Domácí celek se prosazuje a pokouší se ještě zdramatizovat zápas. Gól z pokutového kopu dává YOANE WISSA.
90+2'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Loïc Badé (Racing Club De Lens). Za faul v pokutovém území vidí hráč druhou žlutou a zápas pro něj končí.
90+1'
Pět minut uvidíme navíc.
90'
Paul Nardi (Lorient) snadno zasahuje proti střílené přihrávce do vápna. Bude vykopávat od své branky.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Hostující celek drží hru daleko od své branky, kombinuje na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale na nějakou gólovou akci čeká.
86'
Hostující brankář bude nyní po útočném faulu rozehrávat na své polovině. Rozhodl se pro dlouhý centr.
85'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Ismaël Boura, přichází Issiaga Sylla.
84'
Jean-Louis Leca (RC Lens) vyběhl od své branky a chtěl pomoci spoluhráčům s rozehrávkou. Nakonec tak tak stihl odehrát míč před útočníkem.
82'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Houboulang Mendes, přichází Trevoh Chalobah.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase. Ke střele se nyní dostal jeden z hostujících hráčů, ale míč končí nad brankou. Vykopávat bude Paul Nardi.
79'
Žlutou kartu dostává Loïc Badé (Racing Club De Lens).
78'
Hostující celek kombinoval na útočné polovině, ale do výraznější šance se propracovat nedokázal. Míč získávají domácí.
77'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není. Lens míří za výhrou v tomto mači..........................
75'
Domácí celek měl k dispozici rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
74'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Umut Bozok.
73'
Domácí brankář bude odkopávat od své banky. Tony Mauricio (RC Lens) se dostal do střelecké pozice. Z hranice velkého vápna však branku trefit nedokázal.
71'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Yannick Cahuzac, přichází Manuel Perez.
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází Tony Mauricio.
70'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž zápas.
68'
Lorient má problémy s přechodem do útočné fáze, sledujeme klidnější pasáž hry. Lens má náskok dvoubrankový a drží hru daleko od své branky.
67'
Žlutou kartu dostává Enzo Le Fée (FC Lorient).
64'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Sylvain Marveaux, přichází Enzo Le Fée.
63'
Lens právě vstřelilo branku!
V pohodě hrající hostující celek přidává třetí branku v tomto zápase. Z bezprostřední blízkosti se prosazuje obranou nedostatečně pokrytý IGNIATIUS GANAGO.
60'
Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, hostující celek stále vede o jednu branku a má mírnější převahu.
58'
Hostující celek se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale na nějakou výraznější šanci čeká.
57'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Jonathan Clauss, přichází Clément Michelin.
57'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Corentin Jean, přichází Igniatius Ganago.
55'
Deset minut hry z druhého poločasu je pryč, domácí fotbalisté zjistili, že je nic snadného nečeká.
54'
Domácí rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, Julien Laporte hlavičkoval těsně vedle branky.
52'
Houboulang Mendes (Lorient) to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ze které zakončoval. Jeho pokus končí nad brankou.
50'
Domácí rozehrávali volný kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
49'
Žlutou kartu dostává Yannick Cahuzac (Racing Club De Lens).
47'
Paul Nardi (Lorient) byl připravený a dokázal si poradit s nepříjemnou střelou soupeře ze střední vzdálenosti.
46'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Stéphane Diarra, přichází Laurent Abergel.
46'
45+4'
45+4'
V poklidném tempu se poločas dohrává.
45+3'
Sylvain Marveaux (Lorient) se dopustil faulu, rozehrávat tak bude hostující celek.
45+2'
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Domácí fotbalisté se usadili na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.
45+1'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
45'
Žlutou kartu dostává Stéphane Diarra (FC Lorient).
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Corentin Jean zkoušel centrovat před branku, ale jeho spoluhráči nedokázali před brankou nic vymyslet.
42'
Lens se pokouší vrátit se k aktivní hře, Sylvain Marveaux se dopustil faulu, a tak hosté u míče ještě zůsstanou.
41'
Domácí nyní centrovali ze strany před branku, ale Jean-Louis Leca se dobře zorientoval v pokutovém území a míč chytil.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, mnoho šancí k vidění není. Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.
38'
Jean-Louis Leca (RC Lens) vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu. Lens se ale do výraznější šance nedostal.
36'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější šance.
34'
Hostující celek se dostává do vedení. Elegantním zakončením nůžkami se prosazuje z vápna FACUNDO MEDINA.
33'
Aktivně hrající celek dokázal vyrovnat, a i teď pokračuje v aktivní hře a snaží se vstřelit vedoucí branku v tomto zápase.
31'
Je vyrovnáno, velkou šanci dokázal hostující celek proměnit. GAËL KAKUTA se štěstím prostřelil brankáře. Paul Nardi sice vystihl směr střely, ale tvrdou ránu zastavit nedokázal.
30'
Pokutový kop pro hosty.
30'
Žlutou kartu dostává Julien Laporte (FC Lorient).
29'
Quentin Boisgard (Lorient) vhazoval na polovině hrací plochy, moc daleko se jeho spoluhráči dostat nedokázali.
28'
Facundo Medina (RC Lens) kombinoval se spoluhráči na útočné polovině, ale do nějaké šance se hráči v bílém zatím nedostali.
25'
Lens pokračuje v aktivní hře, domácí fotbalisté se musí momentálně bránit.
24'
Po dlouho době se hostující celek dostal ke střele na branku. Gaël Kakuta pálil vysoko nad. Vykopávat bude Paul Nardi od své branky.
19'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
17'
Hostující celek se dostal do pokutového území, kde hráč spadl. Hosté se dožadují pokutového kopu.
15'
Rozhodčí s VARem dlouhou dobu řešil, zda brance nepředcházel ofsajd. K velké nelibě hostujícího celku branka platí.
13'
Z první výraznější šance se prosazuje domácí celek, platnost branky potvrdil ještě VAR. Po dobré přihrávce na ofsajdovou hranu se prosazuje ADRIAN GRBIC.
13'
Jeden z hostujících hráčů se dopustil útočného faulu, míč mají poblíž poloviny hrací ploše domácí.
12'
Domácí fotbalisté se nyní prokombinovali na útočnou polovinu, dostali se do střelecké pozice, ale vypálit nikdo nedokázal.
10'
Gaël Kakuta (RC Lens) se propracoval do střelecké pozice. Jeho rána končí nad brankou. Paul Nardi zasahovat nemusel.
9'
Lens hraje aktivně, snadněji se dostává do střeleckých pozic, naopak domácí se musí bránit tlaku soupeře.
7'
Hostující celek se vrací k aktivní hře, vybojoval vhazování na útočné polovině.
6'
Žlutou kartu dostává Quentin Boisgard (FC Lorient).
5'
Hosté se do výraznější šance dostat nedokázali, směr hry se otáčí.
4'
Jonathan Clauss (RC Lens) se dostal do výborné střelecké pozice, jeho tvrdou ránu vyrazil brankář Paul Nardi (Lorient) na rohový kop.
1'

FC Lorient: Nardi – H. Mendes, Laporte, Morel, Le Goff – Diarra, Lemoine, S. Marveaux – Boisgard, Grbic, Wissa.
Náhradníci: Dreyer – Abergel, Bozok, Fontaine, Hergault, T. Chalobah, Le Fée, Wadja, Monconduit.

Racing Club De Lens: Leca – Gradit, Badé, Medina – Clauss, Cahuzac, Doucouré, Boura – G. Kakuta – Sotoca, Jean.
Náhradníci: Faríñez – Banza, Fortes, Ganago, Mauricio, Michelin, Issiaga Sylla, Perez, da Costa..
Vzhledem k výsledku prvních dvou zápasů není papírovým favoritem ani jeden celek.
Poslední vzájemný zapas se odehrál 2. listopadu a Lens vyhrálo těsně 1:0.
Oba týmy mají zatím shodnou bilanci.Tedy jedna výhra a jedna porážka. Ovsvkluby mají shodně tři body.
V tomto zápase proti sobě nastoupí sousedé v tabulce. Po dvou odehraných zápasech jsou hosté na třinácté pozici, domácí jsou dvanáctí.
Zdravím všechny faninky a fanoušky francouzské nejvyšší fotbalové ligy. V tomto zápase třetího kola proti sobě nastoupí FC Lorient a Racing Club De Lens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.