Ligue 1 - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lorient : Montpellier - 29. listopadu 2020   15:00

0:1
(0:0)
Montpellier
79' Škuletić  (Delort)
Lorient
Nardi – Hergault, Laporte, Gravillon, Le Goff – T. Chalobah (82. Diarra), Abergel – Le Fée (82. Moffi), Boisgard (72. Lemoine), Wissa (72. Lauriente) – Grbic (61. Hamel).
Montpellier
Omlin – Sambia, Mendes, Congré, Ristić (68. Oyongo) – Savanier, Ferri, Mollet (78. Dolly) – Laborde (78. Škuletić), Delort (88. Hilton), Mavididi (68. Yun).
Bertaud – Cozza, Dolly, Hilton, Chotard, Škuletić, Souquet, Yun, Oyongo.

Montpellier vyhrává tento, na šance chudý, zápas 1:0. Hostující celek neproměnil v prvním poločase pokutový kop, což ho mrzet až tak nemusí, protože vítězný gól dal Petar Škuletić. Trefil se krátce poté, co přišel na hřiště. Body z toho zápasu berou hosté.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 6:9. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:14.
90+3'
90+3'
Andrew Gravillon (Lorient) měl velkou možnost na vyrovnání, ale jeho zakončení dokázal zastavit se štěstím Jonas Omlin.
90+2'
Domácí hráč si pomohl nedovoleně na útočné polovině, rozehrávat tedy budou hostující hráči. Ti se nikam neženou.
90+1'
Tři minuty uvidíme navíc, signalizuje světelná tabule.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
90'
Žlutou kartu dostává Téji Savanier (Montpellier HSC).
88'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Vitorino Hilton.
87'
Krásná rána domácích končí těsně vedle branky. Fabien Lemoine (Lorient) z nějakých pětadvaceti metrů napřáhl a jeho pokusu chyběl malý kousek. Vyrovnáno není.
86'
Stéphane Diarra (Lorient) špatně přihrál spoluhráči, a tak míč získal hostující celek, následně Paul Nardi vyběhl ze své branky, soupeř jej obehrál, ale míč odkopl jeden z obránců na brankové čáře.
84'
Další velká šance domácích, ale brankář Jonas Omlin podržel své spoluhráče a dokázal přízemní střelu vyrazit. Následně se už směr hry otáčí.
83'
Mnoho času už domácí fotbalisté nemají, sledujeme další zajímavou akci, Jordan Ferri (Montpellier) si nabíhal na rychlou přihrávku, ale míč na hrací ploše nestihl.
82'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Trevoh Chalobah, přichází Stéphane Diarra.
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Enzo Le Fée, přichází Terem Igobor Moffi.
81'
Vyrovnal mohli domácí právě teď, jenže Vincent Le Goff (Lorient) nedokázal z dobré pozice trefit branku. Míč končí mimo, a tak bude vykopávat Jonas Omlin.
79'
Montpellier právě vstřelil branku!
Po bleskové akci se hostující celek dostává do vedení. Po rychlé akci spoluhráčů připravil Andy Delort míč pro PETARA ŠKULETIĆE. Jeho tvrdou ránu ještě tečoval bránící Jerôme Hergault do své branky. Gól platí, hosté vedou.
78'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Keagan Dolly.
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Petar Škuletić.
77'
Téji Savanier, který v prvním poločase neproměnil pokutový kop, si nyní vypracoval další zajímavou šanci. Jeho rána mu vůbec nesedla, míč končí výrazně mimo branku.
75'
Rohový kop rozehrával Enzo Le Fée. Jeho centr se sice snesl před bránu, ale obrana si bez výraznějších problémů dokázala poradit.
74'
Domácí celek se propracoval do střelecké pozice, ale Vincent Le Goff ohrozit branku nedokázal, nakonec je z toho rohový kop.
72'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Yoane Wissa, přichází Armand Lauriente.
72'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Quentin Boisgard, přichází Fabien Lemoine.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, aktuálně stále platí nerozhodný bezbrankový stav. Největší šanci měl hostující celek, ale Téji Savanier neproměnil penaltu.
69'
Hostující fotbalisté hrají aktivněji, snaží se něco vymyslet na útočné polovině, ale obrana Lorientu hraje zatím zodpovědně a nedává mnoho prostoru pro zakončení.
68'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Mihailo Ristić, přichází Ambroise Oyongo.
68'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Il-Lok Yun.
67'
Zdá se, že k prvnímu střídají se odhodlají také trenéři hostujícího celku.
66'
Hostující celek je nyní aktivnější, kombinuje na útočné polovině hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet.
64'
Florent Mollet (Montpellier) rozehrával od praporku, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit. Následně se hosté dopustili útočného faulu.
63'
Stephy Alvaro Mavididi (Montpellier) se pokoušel odcentrovat před branku, ale obrana si s jeho akcí poradila. Následovat bude rohový kop HSC.
61'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Adrian Grbic, přichází Pierre-Yves Hamel.
60'
Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do nějaké výraznější střelecké pozice.
59'
Vincent Le Goff (Lorient) pálil z velké dálky, jeho rána byla hodně nepřesná, míč ale zastavil brankář, který následně vykopl a hra pokračuje dál.
58'
Adrian Grbic (Lorient) vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování na útočné polovině.
57'
Lorient pokračuje v aktivní hře, Yoane Wissa (Lorient) přihrával před branku, ale obrana dokázala tuto akci odvrátit.
56'
Adrian Grbic (Lorient) to zkoušel individuálně, ale nedokázal nic vymyslet sám před brankou. Gólman zasahovat nemusel, rána byla zblokovaná.
55'
Domácí brankář se rozhodl pro dlouhou rozehrávku, na polovině hrací plochy pokračovali jeho spoluhráči. Do šance se ale touto rychlou akcí nedostali.
52'
Žlutou kartu dostává Enzo Le Fée (FC Lorient).
51'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
50'
Jerôme Hergault (Lorient) zůstal ležet na hrací ploše, bylo to po faulu soupeře, rozehrávat tedy bude domácí celek od své branky.
49'
Aktivně vstoupil domácí celek do druhého poločasu, snaží se něco vymyslet a vypracovat si výraznější šanci.
48'
Žlutou kartu dostává Julien Laporte (FC Lorient).
47'
Domácí celek hraje nyní aktivně, usadil se na polovině soupeře, ale nedokázal se prosadit.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem, zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě.
46'
Po prvním poločase platí nerozhodný bezbrankový stav, velkou šanci v závěru měli hosté, ale nedokázali proměnit pokutový kop. Téji Savanier vůbec netrefil branku.
45+3'
45+3'
Téji Savanier (Montpellier HSC) neproměňuje pokutový kop. Hostující hráč netrefil branku.
45+3'
Po konzultaci s videorozhodčím je to jasné, uvidíme pokutový kop hostujícího celku.
45+1'
Vypadá to na VAR, zdá se, že bychom mohli vidět pokutový kop.
45'
Poslední minuta hry, Andy Delort to zkoušel individuálně, ale nedokázal projít přes obránce.
44'
Hosté svou zajímavou šanci proměnit nedokázali, ale směr hry se rychle otáčí. Hrají tedy domácí.
43'
Jonas Omlin (Montpellier) se rozhodl pro dlouhý výkop od branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, jeho spoluhráči pokračovali v akci, ale vypálit nedokázali.
41'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, rozehrávat nyní bude hostující brankář Jonas Omlin.
40'
Po faulu v domácím pokutovém území se hráči hosté dožadují pokutového kopu, sudí se rozhodl, že hra bude pokračovat.
38'
Hostující celek rozehrává od své branky, žádný zběsilý pokus o útok, ale postupné vedení útočné akce a pozvolný přechod. Na půlce se akce HSC pozastavila.
36'
Andrew Gravillon (Lorient) není pravděpodobně úplně v pořádku, dost možná bude muset střídat, uvidíme.
35'
Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu, Andrew Gravillon (Lorient) zůstává ležet na hrací ploše, absolvoval tvrdý souboj se soupeřem. Zdá se, že bude v zápase pokračovat.
34'
Yoane Wissa (Lorient) se dopustil faulu, hrát tedy budou hostující fotbalisté.
32'
Dobrá hlavička Gaëtana Labordea zamířila do středu branky, kde byl připravený gólman Paul Nardi.
31'
Hostující celek se dostal do zajímavé pozice, Gaëtan Laborde se díky dlouhé přihrávce spoluhráče dostal do střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná. Gólman zasahovat nemusel.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím v tomto zápase dvanáctého kola platí bezbrankový stav.
29'
Domácí fotbalisté se dopustili faulu na své polovině, a tak budou čelit přímému kopu soupeře. Quentin Boisgard (Lorient) pokračoval v akci, dostal se do střelecké pozice, ale jeho pokus o ránu byl zblokovaný.
27'
Jonas Omlin (Montpellier) rozehrává od své branky, přenechal míč pro obránce, kteří pokračují v rychlé snaze dostat hru na polovinu soupeře.
26'
Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, zde se také hra nejvíce odehrává.
25'
Hosté znovu rozehrávají od své branky, Téji Savanier (Montpellier) se pokoušel něco vymyslet na polovině hrací plochy, ale přihrávka na nabíhajícího hráče byla zblokovaná.
24'
Domácí celek se propracoval na útočnou polovinu, kde vybojoval rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
22'
Yoane Wissa (Lorient) hledal nabíhajícího spoluhráče, Julien Laporte se dostával do dobrého prostoru, ale přihrávka na něj byla zblokovaná.
20'
Největší šance dosavadního průběhu zápasu. Daniel Congré hlavičkoval po centru spoluhráče velmi dobře, ale trefil brankovou konstrukci. Jeho zakončení nechybělo mnoho.
19'
Montpellier se pokouší hrát aktivně, ale nemůže se dostat středem hracího pole, který je hodně přehuštěný.
17'
Fotbalisté v bílém kombinují na útočné polovině hrací plochy, na nějakou výraznější šanci stále čekáme.
16'
Domácí se nyní pokouší něco vymyslet. Vincent Le Goff kombinoval na polovině se spoluhráči, ale nedokázal se rychle dostat do střelecké pozice.
14'
Obrázek hry je stále stejný, převahu mají hosté, Téji Savanier zkoušel něco vymyslet, ale nedokázal v souboji jeden na jednoho uspět.
14'
Hostující celek rozehrává od své branky, Junior Sambia (Montpellier) se zapojil do rozehrávky, ale nemůže se se svými spoluhráči propracovat k zakončení.
13'
Ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit na polovině soupeře, mnoho šancí jsme momentálně zatím neviděli.
10'
Centr se snesl před branku, ale obrana Lorientu si snadno dokázala poradit.
9'
Téji Savanier (Montpellier) rozehrával volný kop na útočné polovině. Centr odvrátila obrana. Následně ještě jeden z hostujícících, Florent Mollet (Montpellier), pálil z hranice velkého vápna, jeho rána ale končí mimo branku. Míč byl zblokovaný, a tak bude následovat rohový kop.
8'
Mírnou převahu mají hostující fotbalisté, kteří se pokouší něco vymyslet. Na polovině kombinují, ale do výraznější šance se tým nedostal.
6'
Téji Savanier (Montpellier) zůstává ležet na hrací ploše, zdá se, že bude v pořádku.
5'
Gaëtan Laborde (Montpellier) se dostal na druhé straně v pokutovém území k míči, ale jeho rána končí výrazně mimo branku.
5'
Lorient nyní rozehrává od své branky a hraje hodně opatrně. Nechce zbytečně riskovat.
4'
Domácí hráči se dostali do zajímavé střelecké pozice, ale Quentin Boisgard (Lorient) nedokázal po přihrávce spoluhráče přesněji zakončit.
2'
Jonas Omlin (Montpellier) se zapojil do rozehrávky svého týmu, dlouhým míčem chtěl oslovit spoluhráče na útočné části hrací plochy, ale nepodařilo se mu to.
1'
V poklidném tempu zápas začal, hraje se spíše na polovině hrací plochy.
1'

FC Lorient: Nardi – Hergault, Laporte, Gravillon, Le Goff – T. Chalobah, Abergel – Le Fée, Boisgard, Wissa – Grbic.
Náhradníci: Dreyer – Diarra, Fontaine, Hamel, Lauriente, Lemoine, S. Marveaux, Moffi, Wadja.

Montpellier HSC: Omlin – Sambia, Mendes, Congré, Ristić – Savanier, Ferri, Mollet – Laborde, Delort, Mavididi.
Náhradníci: Bertaud – Cozza, Dolly, Hilton, Chotard, Škuletić, Souquet, Yun, Oyongo..
Hrát se bude na stadionu Stade du Moustoir v Lorientu a hlavním sudím bude B. Depechy.
Poslední vzájemný ligový zápas se odehrál 15.4. 2017 a domácí Montpellier vyhrál 2:0.
Domácí fotbalisté mají velký problém v koncovce, v posledních čtyřech zápasech se nedokázali prosadit. Snadné to nebudou mít hráči Lorientu ani v tomto utkání,
FC Lorient neprožívá povedenou část sezóny. Tým z 11 zápasů získal jen 8 bodů a v tabulce je na osmnácté pozici, na barážovém místě. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jediný. Poradil si s Reims 3:1. Remizoval s Dijonem 0:0. Prohrál s Marseille 0:1, Nantes 0:2 a Lille 0:4.
Montpellier HSC má aktuálně bilanci 6-2-3 a získal 20 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál tento tým tři. Poradil si se St. Etienne 1:0, Bordeaux 2:0 a Štrasburkem v přestřelce 4:3. Remizoval s Monakem 1:1 a nestačil na Reims 0:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzského ligového klubového fotbalu. V tomto zápase 12. kola proti sobě nastoupí FC Lorient a Montpellier HSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.