Úkíddžá – Centonze, Bronn, Kouyaté, Boye (C), Delaine – L. Gueye (70. Yade), Angban, Maïga, Maziz (69. Sarr) – Leya Iseka (70. Ambrose).
Hamel – Grosbost, Lang
Stade Saint-Symphorien, Mety
Nice
Benítez (C) – Daniliuc, Saliba, N'Soki – Thuram – Atál (66. Lotomba), Búdawí (89. Claude-Maurice), Reine-Adélaïde, Kamara – Rony Lopes (66. Dolberg), Gouiri (88. Ndoye).

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Nice si sice do druhého poločasu odneslo jednobrankové vedení, nicméně ani tentokráte se mu ho nepovedlo udržet až do konce. Méty se totiž postupem času dostaly k velkému náporu, vyrovnávací branka pramenící z tlaku nakonec přišla necelých deset minut před koncem řádné hrací doby. V závěru zápasu jsme se nedočkali ničeho zajímavého, oba celky si tak rozdělí po bodu. Zřejmě se jedná o spravedlivou dělbu bodů, přesto Nice je o trochu smutnější.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:8.
90+2'
90+2'
Nice se přeci jenom prokousalo na druhou stranu, kde to ovšem nepříliš dobře provedl střídající Ndoye, který se s míčem vracel, čímž naprosto zabrzdil akci svého celku.
90'
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
89'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Hišám Búdawí, přichází Alexis Claude-Maurice.
88'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Amine Gouiri, přichází Dan Ndoye.
87'
Nice mělo problémy s přechodem na druhou stranu, nakonec musel vypomoct také brankář Benítez, který našel pouze domácího obránce Kouyatého.
86'
Také Benítez odkopem poslal míč na opačnou polovinu, kde se pokoušel konečně najít Dolberga. Ten se ani tentokráte neprosadil a Nice je tak bez balónu.
85'
Daleko od kopačky si předkopl míč domácí Ambrose, který se přesto nacházel pouze v ofsajdu, čehož si pochopitelně všiml také pozorný pomezní sudí.
84'
Oukidja si přichystal odkop od své branky, který poslal přesně do vzdušného souboje mezi Yadem a Nsokim. Úspěšnější byl nakonec druhý jmenovaný hráč.
83'
Poté musel vysoko do vzduchu také domácí Bronn, který za sebe nepustil centr směřující na Dolberga. Dán ve službách Nice je absolutně neviditelným hráčem.
82'
Nice se už poměrně dlouho nedostalo k opačnému pokutovému území. Naopak se také v tomto případě muselo bránit, Nsoki zablokoval centr na další aut.
81'
Nice tak ani v tomto duelu nedokázalo udržet své jednobrankové vedení, začínáme tedy opět od začátku. Psychickou výhodu pochopitelně má domácí celek.
79'
Méty právě vstřelily branku!
Domácí se přeci jenom dočkali vyrovnávací branky! Do pokutového území přiletěl centr z kopačky Angbana, kterému se povedlo najít své spoluhráče. Po menší skrumáži jeden z domácích trefil pouze tyč, od které se míč příhodně odrazil k domácímu kapitánovi JOHNU BOYEMU, jenž ho poslal do prázdné branky soupeře.
79'
Domácí hráči poté ještě pokračovali v útočení, jenomže to přineslo pouze ofsajdové postavení Boyeho. Benítez tak nebude s odkopem nikam moc spěchat.
78'
Méty si nyní vybojovaly standardní situaci ze zajímavé vzdálenosti od branky. Rozehrávky se nakonec chopil Ambrose, který neukázal nic závratného.
77'
Na druhou stranu se pohodlně dostal domácí Centonze, který se pokoušel nastartovat naběhnuvšího Yadeho. Před ním se ovšem povedlo zakročit Nsokimu.
77'
Žlutou kartu dostává Hišám Búdawí (OGC Nice).
74'
Zakončením z otočky to zkoušel nový muž na hrací ploše Ambrose. Jeho rána přesto proletěla výrazně vedle branky, Benítez tak nemusel vůbec zasahovat.
73'
Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem dvaceti minut. Domácím se stále nedaří zatlačit svého soupeře k pokutovému území, Nice se brání velice dobře.
72'
Benítez si před malým momentem způsobil menší zdravotní problém, kvůli kterému musel být ošetřován u své branky. Nakonec bude moci pokračovat ve hře.
71'
Benítezovi vypadl míč z rukavic, avšak ke štěstí hostujícího celku se k němu jako první dostal připravený obránce Daniliuc, který ho odehrál ze šestnáctky.
70'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Lamine Gueye, přichází Papa Ndiaga Yade.
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Aaron Leya Iseka, přichází Thierry Ambrose.
69'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Youssef Maziz, přichází Pepe Sarr.
69'
Méty si vybojovaly standardní situaci z pravé strany, avšak ta trefila jediného hráče ve zdi. Ten dokázal odvrátit, nicméně pouze za cenu rohového kopu.
68'
V pokutovém území se nabídl ke spolupráci Gouiri, ke kterému na poslední chvíli přispěchal protihráč. Ten ztečoval míč k Lopesovi, jenž vystrašil Oukidju.
67'
První žlutá karta také pro hostující celek, u postranní lajny nevybíravě fauloval Nsoki.
66'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Júsuf Atál, přichází Jordan Lotomba.
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Rony Lopes, přichází Kasper Dolberg.
65'
Nice si přesto vybojovalo autové vhazování, ke kterému se postavil obránce Nsoki. Po jeho provedení se hostujícímu mužstvu povedlo přenést hru křížem.
64'
Na útočnou polovinu se poté pokoušel dostat hostující Nsoki, kterému se to sice povedlo na jedničku, avšak poté už nedokázal najít kolegu Kamaru.
63'
Máme za sebou více než hodinu hry, na druhou branku stále marně čekáme. Druhý poločas přináší hodně vyrovnanou podívanou, aktivnější jsou ale hosté.
62'
Poloprázdnou branku měl před sebou hostující Reine-Adelaide, který přesto mířil přímo doprostřed branky, kde se bleskově postavil zpět na nohy Oukidja.
61'
Ven ze své branky poté musel domácí brankář Oukidja, který se k míči dostal před dotírajícím Atalem. Posléze jsme sledovali výhoz na nohu Centonzeho.
59'
Benítez své hráče vyslal ke středovému kruhu, kam také odkopával. Do vzdušného souboje se pokoušel dostat Kamara, který neodhadl dráhu dopadu.
58'
V pokutovém území dokázal odvrátit míč hostující Saliba, avšak našel pouze protihráče. Ten se sice dostal do zakončení, které nedoletělo až k brance.
57'
Na opačné straně jsme rovněž sledovali střelecký pokus. Gueye si potáhl míč na levou nohu, z dobré pozice ovšem zamířil přímo do rukavic brankáře Nice.
56'
Atala se přes pravé křídlo pokoušel dostat k hranici pokutového území, kde nahrál do tandemu na Boudaouiho. Jeho střela ovšem směřovala doprostřed.
55'
Poté se na druhou stranu hrací plochy dostal také domácí celek. Centonze si řekl o nahrávku, před dotírajícím protihráčem přesto vrátil míč na nohu Angbana.
54'
Nice si pro změnu vybojovalo standardní situaci z hranice pokutového území. Centrovaná nabídka se snášela k zadní tyči, kde nepřesně zakončil Saliba.
53'
Poprvé ve druhém dějství se k míči dostal také hostující brankář Benítez. Jeho pas směřoval za středový kruh, kde se v souboji dokázal prosadit domácí Maiga.
51'
Prou Oukidju se tak jednalo o signál k odkopu od své branky, přičemž se snažil míč poslat na druhou stranu hrací plochy, kde se ale dokázal prosadit protihráč.
50'
Do pokutového území si na druhé straně dokázal seběhnout Rony Lopes, který tak dlouho zkoušel najít prostor k případnému centru, jenž ho ale nenašel.
49'
Vzápětí před zraky sudího fauloval hostující Reine-Adélaïde, který ramenem poslal na zem Angbana. FC Méty tak budou zahrávat další standardní situaci.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu to nekompromisním odkopem zkoušel vyřešit hostující obránce Saliba, který ovšem u středového kruhu našel Kouyatého.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hostující hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nepřinesl nikterak atraktivní podívanou. Dočkali jsme se jediné branky, o kterou se díky pokutovému kopu postaral hostující Amine Gouiri. Méty se po této inkasované brance herně zvedly a několikrát vážně ohrozily branku soupeře. Benítez se ovšem zatím překonat nenechat a jeho celek tak vede nejtěsnějším možným způsobem. Nice tento scénář zná velice dobře, hodněkrát v průběhu letošní sezony po poločase vedlo, přesto se mu nepovedlo dovést utkání do vítězného konce.
45+2'
45+2'
Poté se do pokutového území dokázal prodrat Rony Lopes, který sice v souboji spadl na zem, přesto pokračoval v útočném snažení, které nic nepřineslo.
45+1'
Nice bezpečně přešlo na útočnou polovinu, kde neměl komu nahrát záložník Kamara. Proto si raději počkal na náběh v podání Daniliuce.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
44'
Delaine musel v tísni nahrávat zpět na vlastní polovinu, kde se k míči dostal také brankář Oukidja, který pro změnu odkopával do volného prostoru.
42'
Do pokutového území Nice snad poprvé v tomto duelu přiletěl centr, který si přichystal křídelník Maziz. Jeho nabídka přesto doplachtila na kopačku Saliby.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Určitě se bude nastavovat, odhadovat se dají tři minutky.
39'
Přenesením hry mezi domácí obránce to poté zkoušel obránce Saliba, který to myslel chytře. Dalekonosný pas přesto poslal mimo dosah kolegy Gouiriho.
38'
Oukidja obdržel nedůraznou zpětnou nahrávku a před Gouirim musel odkopávat ven z hrací plochy. Autové vhazování si přichystal Atal, který nevhodil správně.
37'
Druhá žlutá karta tohoto zápasu, tentokráte šel příliš ostře do souboje domácí Maziz.
36'
Po delší době se do kombinace svého celku zapojil také brankář Benítez, který na jistotu rozehrál po zemi na Thurama Uliena, jenž se s míčem rychle otočil.
35'
Střílenou nabídkou to poté zkoušel Boudaoui, který také v tomto případě trefil pouze připraveného protihráče. Tím byl Boye, který ihned odhlavičkoval.
34'
Vzápětí skončil po souboji na zemi hostující Kamara, kterého zezadu fauloval napadající Leya. Další jednoznačný faul, Nice okamžitě rozehrálo po zemi.
33'
Delaine neudržel míč na hrací ploše a bude se tak muset bránit. Nice si totiž vybojovalo autové vhazování, o které se z pravé strany postaral Daniliuc.
31'
Benítez si přesto lehce sáhl na míč, to znamenalo zisk rohového kopu pro domácí celek. Nakonec se o rozehrávku postaral Maziz, který našel pouze Salibu.
30'
Co scházelo! Po kratší době znovu zahrozily Méty, konkrétněji se jednalo o Gueyeho, který si zasekl míč na levou nohu a poté mířil pouze na horní síť.
29'
Nice mělo možnost rozehrávat standardní situaci z pravé strany, kterou na sebe vzal záložník Reine-Adélaïde. Jeho střílenou nabídku včas odvracel Bronn.
28'
Kouyaté měl pořádně namále. Domácí obránce totiž jednu žlutou kartu již obdržel, v dalším tvrdém souboji fauloval Atala, za což mohl jít předčasně do sprchy.
27'
Nice pokračovalo v kombinaci na útočné polovině, kterou se domácí smečka hráčů pokouší aktivně napadat. Saliba musel jednat před dotírajícím Leyou.
26'
Na levém křídle si o nahrávku řekl zcela osamocený Kamara, který si navedl míč na levou nohu, avšak následným centrem nenašel nikoho ze spoluhráčů.
25'
Posléze šel příliš agresivním způsobem do souboje domácí Leya, čehož si pochopitelně všiml také hlavní sudí zápasu. Volného kopu se poté ujal Boudaoui.
24'
Hodně místa měl ve středu hrací plochy Maiga, kterému se povedlo přenést hru na pravou stranu, kde to centrovanou nabídkou zkoušel obránce Centonze.
23'
V ofsajdovém postavení se nacházel domácí Gueye, který tak nemohl pokračovat v útočném výpadu. I opakovaný záběr skutečně nabídl jasný ofsajd domácích.
22'
První zákrok pro brankáře Beníteze, který měl plné ruce práce. Do pokutového území si totiž dokázal seběhnout Angban, jehož ránu dokázal Benítez vyrazit.
21'
U postranní lajny si obrannou povinnost splnil hostující Boudaoui, který za sebe nepustil Delaineho. Druhý jmenovaný vybojoval aut, kterého se sám ujal.
20'
Méty to budou mít najednou hodně složité, prohrávají totiž o jednu branku. Přesto do konce zápasu zbývá hodně času, výsledek se tak může klidně obrátit.
18'
Nice právě vstřelilo branku!
Tak přeci jenom se hosté dostávají do vedení! K exekuci pokutového kopu se totiž postavil AMINE GOUIRI, který na jistotu vypálil po zemi doprostřed branky, zatímco se domácí brankář Oukidja vydal k pravé konstrukci.
17'
Žlutou kartu dostává Boubakar Kouyaté (FC Méty).
16'
Penalta to bude, Kouyaté totiž rukou zahrál!
15'
Jeden z hostujících hráčů se dožadoval hraní rukou v podání protihráče, sudí ale nechává pokračovat ve hře. Dost možná celou situaci ještě přezkoumá.
12'
Nice se sice radovalo z první branky, avšak ta nakonec neplatí. Boudaoui se totiž zcela evidentně nacházel v ofsajdu, jeho zakončení tak bylo zbytečné.
12'
Po vhazování na útočné polovině se dokázal nejlépe s míčem zorientovat hostující Reine-Adélaïde, který daleko nedošel. Fauloval ho totiž domácí Angban.
11'
Rohový kop ovšem nepřinesl nic nebezpečného, po rozehrávce nakrátko si nedovoleným zákrokem pomohl Atal. Méty okamžitě rozehrály tuto standardku.
10'
K hranici pokutového území se poté pokoušel dostat hostující Boudaoui, kterého ovšem dokázal eliminovat Boye, od kterého šel míč pouze na rohový kop.
9'
Nice poté kombinovalo na vlastní polovině hrací plochy, načež se Salibovi povedlo dostat míč na útočnou stranu hrací plochy, kde se mu nabídl Daniliuc.
8'
Následovala snadná práce pro domácího brankáře Oukidju, který si s dalším centrem poradil na jedničku. Následovala rozehrávka, která skončila podklouznutím.
7'
Na pravé křídlo si poté dokázal seběhnout hostující Atal, kterému se sice povedlo odcentrovat k hranici malého vápna, avšak tam zasahoval zadák Kouyaté.
6'
O provedení autového vhazování se před malým momentem postaral hostující Nsoki. Jeho nabídka putovala na Boudaouiho, jenž to zkouší středem hřiště.
5'
V krátkém časovém sledu další nedovolený zákrok, tentokráte to pořádně schytal hostující Kamara, do kterého u autové lajny nevybíravě zajel Centonze.
4'
Nice se ovšem daleko s míčem nedostalo a poprvé se k němu dostal domácí brankář Oukidja, který to pro změnu zkoušel dalekonosným odkopem vpřed.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu si nedovoleným zákrokem pomohl napadající Leya, který místo míče trefil nohu soupeře. Rozehrávat tak bude moci Daniliuc.
2'
Úvodní slovo tohoto zápasu si vzali na starost domácí hráči, kteří rozehráli. FC Méty budou v prvním dějství útočit zprava doleva.
1'

FC Méty: Úkíddžá – Centonze, Bronn, Kouyaté, Boye (C), Delaine – L. Gueye, Angban, Maïga, Maziz – Leya Iseka.
Náhradníci: Caillard – Ambrose, Boahene, Fofana, Vagner, Tchimbembé, Sarr, Traore, Yade.

OGC Nice: Benítez (C) – Daniliuc, Saliba, N'Soki – Thuram – Atál, Búdawí, Reine-Adélaïde, Kamara – Rony Lopes, Gouiri.
Náhradníci: Cardinale – Claude-Maurice, Dolberg, Trouillet, Pelmard, Ndoye, Lotomba, Coly, Mahou.

Rozhodčí: Hamel – Grosbost, Lang.
OGC Nice

Na opačné straně stojí Nice, které zřejmě bude v roli papírového outsidera tohoto zápasu. Nice okupuje až třináctou pozici tabulky a na svého dnešního soupeře ztrácí dva body. Hostující tým tohoto zápasu z posledních pěti zápasů vyhrál pouze jedinkrát, naposledy tomu tak bylo před necelými třemi týdny. Od té doby přišly na řadu tři zápasy, během kterých se Nice povedlo ukořistit jediný bod. V minulém kole si Nice připsalo letošní sedmou ligovou porážku, v tabulkově vyrovnaném souboji proti Brestu nakonec prohrálo výsledkem 0:2 a bodově se tak neposunulo.
FC Méty

Fotbalisté Mét neprožívají vůbec špatný vstup do ligového ročníku, po osmnácti kolech se nacházejí na sympatické jedenácté pozici, což by se vedení klubu v konečném důsledku určitě líbilo. Méty mají na svém kontě čtyřiadvacet bodů a na sestupové pásmo je dělí jedenáct bodů. Domácí celek tohoto zápasu ovšem z posledních dvou duelů vybojoval pouze bod, bylo tomu tak na nerozhodný výsledek 0:0 z minulého kola proti Bordeaux. Méty patří mezi devítku nejlepších domácích mužstvem, na svém stadionu totiž dohromady odehrály devět duelů, během kterých se jim povedlo bodovat hned v šesti případech.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Francouzská Ligue 1 Uber Eats má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi FC Méty a OGC Nice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.