Ligue 1 - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  St. Etienne : Lens - 3. března 2021   19:00

St. Etienne
40' Moukoudi (Aouchiche) • 90+5' Bouanga
2:3
(1:2)
Lens
20' Sotoca   • 24' Kalimuendo  (Fofana) • 90+3' da Costa  (Michelin)
St. Etienne
Moulin – Debuchy (C), Moukoudi, Cissé, Kolodziejczak (71. Trauco) – Aouchiche (71. Neyou) – Nordin (61. Modeste), Douath (82. Boudebouz), M. Camara, Monnet-Paquet (61. Bouanga) – Abi.
Bajič – Sow, Trauco, Neyou, Bouanga, Boudebouz, Youssouf, Modeste, Rivera.
Lens
Leca – Gradit, Badé, Medina – Clauss (85. Michelin), Cahuzac (C), Fofana, Haidara – Mauricio (75. da Costa) – Kalimuendo (75. Banza), Sotoca.
Faríñez – Fortes, Boura, Michelin, da Costa, Traoré, Jean, Banza, Oudjani.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 10:4. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:12.
Dnešní utkání je u konce. Důležité tři body v boji o poháry si připisuje hostující Lens za výhru 3:2. Po prvním poločase to bylo také o jednu branky, když se trefil Florian Sotoca a Arnaud Kalimuendo. Za hosty pak korigoval Harold Moukoudi. Ve druhém dějství padaly branky až v nastavení. Nejprve rozvlnil síť střídající David Pereirra da Costa a za domácí pak využil pokutový kop Denis Bouanga. Saint-Étienne čeká v dalším utkání výjezd na stadion Angers. Lens se 6.3. utkají v poháru na hřiště Red Star.
90+5'
90+5'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
K pokutovému kopu se postavil DENIS BOUANGA, který zvolil tu nejjednodušší variantu, míč napálil na střed branky a domácí tak po vypršení nastavení ještě snižují na rozdíl jediné branky.
90+4'
Byla nařízena penalta. Mahdi Camara centroval z pravé strany do vápna, kde trefil ruku Michelina a rozhodčí takřka okamžitě ukázal na puntík.
90+3'
Lens právě vstřelilo branku!
Je to třetí branka pro hostující tým a pravděpodobně definitivní razítko na výsledek dnešního střetnutí. Parádní kolmici za obranu soupeře dostal Clément Michelin, který se rozhodně nezachoval jako sobec a ještě míč předložil před prázdnou branku pro skórujícího DVAIDA DA COSTU.
90+2'
Po pravé lajně se opět protáhl Mathieu Debuchy a zkusil další centr do vápna. Tentokrát ale pouze nastřelil jednoho ze soupeřů.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90'
Začíná poslední minuta základních devadesáti. Domácí se stále tlačí dopředu, ale k nějaké velké šanci se nedokázali dostat.
89'
Dlouhý nákop domácích cíl nenašel a skončil v rukavicích Lecy, který nyní může trochu podržet čas.
88'
Standardní situaci opět rozehrával Ryad Boudebouz. Tentokrát si pro jeho centr došel brankář Jean-Louis Leca.
87'
Roh pro Saint-Étienne.
86'
To byla velká šance na ukončení zápasu. Seko Fofana si z levé strany navedl míč na střed a pravačkou zkusil vypálit. Důrazný pokus ale skončil vedle branky.
85'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Jonathan Clauss, přichází Clément Michelin.
84'
Florian Sotoca zasáhl soupeře rukou do obličeje, za což vidí oprávněnou žlutou.
84'
Ryad Boudebouz si postavil míč u praporku a centroval do vápna. Na tom malém našel Abiho, jehož hlavička až nečekaně skončila nad brankou.
83'
Rohový kop pro domácí.
82'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Lucas Douath, přichází Ryad Boudebouz.
80'
Do konce zápasu máme deset minut. V posledních minutách jsou rozhodně aktivnější domácí, na vyrovnání to zatím nestačí.
79'
Charles Nathan Abi si zkoušel najít centr z pravé strany od Debuchyho. O kousek ale nedosáhl a pro míč si došel Jean-Louis Leca.
78'
Žlutou kartu dostal i hostující kouč Franck Haise.
77'
Žlutou kartu dostává Simon Banza (Racing Club De Lens).
77'
Z levé strany se do vápna zkusil dostat domácí Denis Bouanga. Když mu to nevyšlo, tak zkusil alespoň získat penaltu, což se mu nepovedlo.
76'
Z hodně velké dálky centroval do vápna Mathieu Debuchy. Zkušený bek našel pouze hlavu Badého.
75'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Arnaud Kalimuendo, přichází Simon Banza.
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Tony Mauricio, přichází David Pereirra da Costa.
74'
Kolmou nahrávku mezi řady dostal Charles Nathan Abi a zkusil vypálit. Rychlý pokus letěl pouze do postranní sítě.
72'
Po levé straně se parádně proháčkoval dopředu Anthony Modeste, který po překonání třech soupeřů našel Abiho, jehož rána z druhého doteku branku výrazně netrefila.
71'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Timothée Kolodziejczak, přichází Miguel Trauco.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Adil Aouchiche, přichází Yvan Neyou.
70'
Hosté se chtěli dostat do dalšího rychlého brejku vpřed. Veškerou snaha však zhatila nepřesná nahrávka Mauricia.
69'
Riskantně se pustil mezi dva soupeře hostující Jonathan Gradit a byl faulován.
68'
Zpětnou kličkou se sice Camara zbavil soupeře, ale následnou nahrávkou pouze namazal soupeři na brejk.
66'
Domácí Lucas Douath nejprve ztratil míč na středu hřiště a poté musel takticky fauloval soupeře postupujícího vpřed.
65'
Do obrovské šance se nyní dostal hostující Florian Sotoca, který dostal zpětnou nahrávku na hranici vápna, z voleje ale trefil pouze blokujícího hráče soupeře.
64'
Na trávníku se nyní nachází hostující Massadio Haidara. V posledních minutách aktivní hráč má nějaký zdravotní problém.
63'
Z pravé strany se na střed uvolnil domácí Camara, který si ale předkopl míč moc dopředu a přišel o něho.
61'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Anthony Modeste.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Denis Bouanga.
61'
Na levé straně protáhl krok Massadio Haidara a centroval do vápna, kde našel pouze připraveného beka soupeře.
60'
Po hodině hry dostal míč na hranici vápna Yannick Cahuzac a z voleje zkusil vypálit. Jeho levačka míč poslal pouze na střed branky, kde byl připraven Moulin.
59'
Na pravou stranu pokutového území dostal míč Arnaud Nordin a trochu zbrkle nahrával do vápna. Pro míč si došel brankář Jean-Louis Leca.
58'
Míč si postavil u praporku Massadio Haidara a centroval do vápna. Tam si pro míč na středu našel brankář Jessy Moulin.
57'
Rohový kop pro Lens.
56'
Na zadní tyčce dostal nahrávku Massadio Haidara, který nedokázal trefit ani prázdnou branku a míč poslal pouze do tyčky branky Moulina.
55'
Na levou stranu hřiště dostal míč Massadio Haidara a z voleje zkusil důrazně nacentrovat do vápna. Našel ale pouze prvního soupeře na cestě.
53'
Na hranici vápna se pohotově uvolnil Charles Nathan Abi a levačkou vypálil na přední tyčku. Jeho pokus skončil jen o kousek v postranní síti.
52'
Aktuální statistika držení míče: 65%:35%.
51'
Nejdříve se chtěl po levé straně dostat dopředu Kévin Monnet-Paquet, pak si to ale rozmyslel a hru otočil dozadu.
50'
Hosté jsou aktuálně rozhodně aktivnějším, než tomu bylo před přestávkou.
49'
Důrazně naletěl Mathieu Debuchy na středu hřiště do Fofany. Hrát tak nyní mohou hostující hráči.
48'
Po vysokém nákopu se natahoval hostující útočník Florian Sotoca. Kousek před ním se však dostal k hracímu předmětu Moulin.
47'
Zprava na levou stranu chtěl hru přenést Timothée Kolodziejczak. Míč ale poslal jen na prázdnou tribunu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:03.
První poločas je za námi. Přinesl nám hned tři branky a vedení hostujícího Lens 2:1. Hosté šli do vedení po dvaceti minutách hry, když faul na Arnauda Kalimuenda potrestal z pokutového kopu Florian Sotoca. Druhou branku pak přidal o čtyři minuty později sám Arnaud Kalimuendo. Za domácí dokázal pouze snížit stav Harold Moukoudi po přesném centru z rohu od Adila Aouchicheho.

Statistiky 1. poločasu

Držení míče: 65%:35%
Střely na branku: 2:2
Rohy: 6:0
Fauly: 6:6
45+2'
45+2'
Mathieu Debuchy se uvolnil na pravé straně hřiště a levačkou centroval do vápna. Charles Nathan Abi však nedokázal vyhrát svůj hlavičkový souboj v šestnáctce.
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.
45'
Dlouhý nákop hostujícího Lens končí pouze u Moulina a domácí tak jdou znovu dopředu.
44'
Rozhodčí pravděpodobně ještě komunikoval s videem, zda to nebyl zákrok na červenou kartu, což nebyl.
43'
Aktuálně je přerušená hra u postranní čáry, kde neúmyslně fauloval soupeře Arnaud Nordin.
42'
Domácí pokračují ve svém tlaku. Po centr z levé strany se natahoval Abi, který na něho ale o kousek nedosáhl.
40'
Domácí ještě před změnou stran snižují stav utkání. Adil Aouchiche si postavil míč u rohového praporku a jeho přesný centr na střed šestnáctky našel přesně hlavu HAROLDA MOUKOUDIHO, který šancí nepohrdl a poslal míč přímo k tyčce hostující klece.
40'
Rohový kop pro domácí Saint-Étienne.
39'
Domácí v klidu hrají na polovině soupeře a čekají na chybku v obraně soupeře.
38'
Do dalšího slibného brejku se hnali hosté. Slibný byl ale pouze do té doby, než Arnaud Kalimuendo poslal nepřesnou kolmici pro jednoho ze spoluhráčů.
37'
K centru z pravé strany se dostal domácí Mathieu Debuchy. Jeho nabídka někam na penaltu skončila pouze na hlavě jednoho z hostů.
36'
Na středu hřiště se šikovně uvolnil Mathieu Debuchy a zkusil přímým nártem vypálit. Hodně důrazný pokus dokázal brankář Jean-Louis Leca vytěsnit na poslední chvíli.
35'
Z levé strany centroval do vápna Timothée Kolodziejczak. Pro jeho nabídku si v klidu došel Jean-Louis Leca.
34'
Nepřesným zpracováním málem Lucas Douath namazal na brejk soupeři. Naštěstí pro domácí své zaváhání hned napravil.
33'
Po vysokém pasu na polovinu soupeře se natahoval Arnaud Kalimuendo. Agilní hráč na míč dosáhl, ale napálil ho jen do vyběhnutého brankáře Moulina.
31'
U praporku si míč důkladně přichystal Adil Aouchiche a centroval na střed vápna. Tam se nejvýše dostal Facundo Medina a míč odklidil do bezpečí.
30'
Po půlhodině hry budou míč domácí rohový kop.
29'
Na pravé straně ukázal rychlou koloběžku Adil Aouchiche a nacentroval do vápna. Jeho pohotovou akci překazil pouze nepřesný centr do šestnáctky.
28'
Až k rohovému praporku dostal míč Charles Nathan Abi. Maximem, co mohl vytěžit, byl zisk autu pro svůj tým.
27'
Rozhodčí ještě musel uklidňovat rozvášněného domácího trenéra Puela.
26'
Mathieu Debuchy (Saint-Étienne) sáhl zezadu na hostujícího hráče a rozhodčí to ocenil kartou.
24'
Už je to o dvě branky a domácí si zadělávají na problém! Seko Fofana se šikovně uvolnil na středu hřiště a následnou kolmicí našel v pokutovém území naběhnutého ARNAUDA KALIMUENDA, který důraznou střelou propálil brankáře Moulina.
23'
To změnil až Adil Aouchiche, který zkusil vypálit z nějakých třiceti metrů. Na jeho ránu si dokázal ještě sáhnout Jean-Louis Leca.
22'
Jako by domácí tým inkasovaná branka překvapila. Nyní nejsou schopní překročit polovinu hřiště s míčem.
20'
Hosté jdou po dvaceti minutách hry do vedení. Na značku pokutového kopu si míč postavil FLORIAN SOTOCA a nezahrál penaltu úplně ideálně. Brankář Moulin totiž vystihl směr jeho nepříliš povedené penalty, ale následně mu míč propadl mezi rukavicemi až do sítě.
19'
Za penaltový zákrok byl ještě Harold Moukoudi oceněn žlutou kartou.
19'
Byla nařízena penalta. Parádní nahrávku do běhu dostal Arnaud Kalimuendo, který míč zatáhl do vápna. Tam se nechal faulovat od přehnaně důrazného Harolda Moukoudiho. Rozhodčí neváhal ani chvilku.
18'
Na vápně dostal míč do těla Arnaud Kalimuendo a omylem si ho zpracoval rukou. Rozhodčí to okamžitě viděl a pískal.
17'
Důrazný míč si našel na pravé straně Mathieu Debuchy a z voleje ho nacpal do vápna. Tam na něho nikdo v zeleném nedosáhl.
16'
Tentokrát si to na starost vzal Seko Fofana, ale jeho centr si pouze našel Moulin a míč vyboxoval do bezpečí.
15'
Timothée Kolodziejczak se nyní dopustil faulu na levé straně hřiště a hosté budou kopat přímý kop z podobné pozice.
14'
Tony Mauricio si postavil míč a centroval do pokutového území, kde našel hlavičkujícího Fofanu, který zamířil kousek vedle levé tyčky.
13'
Přímý kop z pravé strany pro hostující borce.
12'
Snad poprvé v utkání je Lens po delší časový úsek v držení míče. Hraje ovšem pouze okolo středového kruhu.
11'
Následující vysoký míč za obranu si dobře pozičně našel Loïc Badé a má odkopl do autu.
10'
To nyní změnil na levé straně Kévin Monnet-Paquet, který pronikl do vápna a nahrávkou pod sebe našel Camaru. Ten z voleje pálil pouze do nejbližšího soupeře.
9'
Domácí nyní hrají na polovině soupeře, k vápnu se ovšem moc netlačí.
8'
Vysoký míč si na polovině soupeře zpracoval Arnaud Kalimuendo, záhy však pochopil, že proti přesile nemá šanci a hru otočil dozadu.
7'
Na hrací ploše se aktuálně nachází Mathieu Debuchy. Tvrdě ho došlápl Sotoca a s bývalým hráčem londýnského Arsenalu to nevypadá moc dobře.
6'
Rychlou nahrávku na střed hřiště dostal Tony Mauricio, jehož zradil první dotek. Tím totiž připravil míč soupeři.
5'
Na pravé straně se šikovně uvolnil Mathieu Debuchy, jenže jeho následná nahrávka na lajnu pro Nordina skončila v autu.
4'
Kousek za vápnem se o průnikovou patičku pokoušel Florian Sotoca. Hostující bek však nahrál jen do rukavic Moulina.
3'
O centr se z pravé strany pokoušel zkušený bek Mathieu Debuchy, který ale trefil pouze prvního soupeře v cestě.
2'
V úvodu utkání drží míč domácí celek a hraje s ním na vlastní polovině hřiště.
1'

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy (C), Moukoudi, Cissé, Kolodziejczak – Aouchiche – Nordin, Douath, M. Camara, Monnet-Paquet – Abi.
Náhradníci: Bajič – Sow, Trauco, Neyou, Bouanga, Boudebouz, Youssouf, Modeste, Rivera.

Racing Club De Lens: Leca – Gradit, Badé, Medina – Clauss, Cahuzac (C), Fofana, Haidara – Mauricio – Kalimuendo, Sotoca.
Náhradníci: Faríñez – Fortes, Boura, Michelin, da Costa, Traoré, Jean, Banza, Oudjani..
Racing Club De Lens

Lens je na tom o mnoho lépe a měl by být favoritem tohoto duelu. Na svém kontě má totiž po sedmadvaceti odehraných utkáních čtyřicet jedna bodů, což je velmi dobrá šestá příčka. Na rozdíl od svého soupeře však mají kladné skóre, i když těsně (+2). Hostující fotbalisté v posledních třech duelech vybojovali bodů pět. Dvakrát remizovali, a to s Remeší a v posledním duelu také s Angers. Mezi tyto remízy se vklínila výhra nad Dijonem.
AS Saint-Étienne

Saint-Étienne patří mezi ty nejhorší týmy letošní francouzské ligy. Po dvaceti sedmi zápasech má na svém kontě jen třicet bodů, které mu zaručují až šestnáctou pozici. Domácí fotbalisté mají značně záporné skóre, a to -12. V posledních třech duelech ale vybojovali čtyři body, když porazili Rennes a remizovali s Remeší. V posledním duelu ale nestačili na Lorient 1:2.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci Ligue1! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi AS Saint-Étienne a Racing Club De Lens. Výkop je naplánován na 19:00 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.