Ligue 1 - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Rennais - 29. srpna 2021   15:00

Angers
57' Boufal  • 89' Cho
2:0
(0:0)
Angers
Bernardoni – Doumbia, I. Traoré, Cabot, Thomas – Mangani (77. Ounahi), Manceau, Mendy, Cho (90+2. Bahoken) – Boufal (76. Capelle), Fulgini.
Petković – Bamba, Capelle, Al Milálí, Ninga, Ounahi, Pereira Lage, Taïbi, Bahoken.
Rennais
A. Gomis – H. Traoré, Badé, Aguerd, Meling – Santamaría, Terrier (46. Guirassy) – Bourigeaud (82. Majer), Tait (73. Del Castillo), Abline (46. Omari) – Sulemana (46. Camavinga).
Salin – Assignon, Camavinga, Del Castillo, Guirassy, Omari, Truffert, Ugochukwu, Majer.

Fotbalisté Angers se nyní díky výhře po obrovských individuálních chybách soupeře dostávají do čela francouzské nejvyšší soutěže. Během dalších zápasů o tuto pozici mohou přijít.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:10.
90+3'
90+3'
Sudí ještě nějaký čas přidal.
90+2'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mohamed-Ali Cho, přichází Stéphane Bahoken.
90+2'
Probíhá už druhá nastavená minuta v tomto zápase. Domácí budou rozehrávat od své branky.
90+1'
Dvě minuty uvidíme navíc, Angelo Fulgini to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se nedostal.
90'
Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Angers právě vstřelilo branku!
Po rychlé akci se do brejku dostal MOHAMED-ALI CHO. První jeho ránu brankář vyrazil, míč se k němu znovu odrazil, a pak zakončující hráč v pohodě navyšuje vedení.
88'
Hraje se znovu na polovině hrací plochy, což vyhovuje domácímu týmu.
87'
Azzedine Ounahi to vzal na sebe, jeho rána končí vedle branky, gólman zasahovat vůbec nemusel.
87'
Souleyman Doumbia se pokoušel po rychlé akci dostat do zakončení, ale obrana si s jeho pokusem v pohodě dokázala poradit.
87'
Hosté se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře, ale domácí obrana hodně aktivně likviduje jednu akci za druhou.
85'
Hamari Traoré rozehrával na své polovině hrací plochy, vyslal dobrou přihrávku na polovinu soupeře, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
84'
Žlutou kartu dostává Angelo Fulgini (Angers SCO).
83'
Paul Bernardoni sice vyrazil míč, ale ne moc šikovně, akce pokračovala dál. Následně se Rennes do šance nedostalo.
83'
Romain Del Castillo bude podle všeho tím, kdo uvede míč do hry.
82'
Ismaël Traoré si pomohl nedovoleně, fauloval soupeře, a tak budou hosté rozehrávat volný kop z dobré pozice.
82'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Benjamin Bourigeaud, přichází Lovro Majer.
81'
Romain Del Castillo to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do výraznější šance.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí stále vedou o jednu branku.
78'
Centr se snesl před branku od rohového praporku, ale obrana si dokázala poradit.
77'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Azzedine Ounahi.
76'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Pierrick Capelle.
73'
Warmed Omari to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal. Obrana si dokázala poradit.
73'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Flavien Tait, přichází Romain Del Castillo.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek vede o jednu branku.
69'
Rennes to zkoušelo rychlou akcí, ale míč končí u domácího brankáře, který zastavil velmi nepovedenou akci soupeře. Hrát tedy mohou domácí od své branky.
67'
Domácí nyní vybojovali rohový kop. Sofiane Boufal poslal přihrávku před branku na spoluhráče, jehož rána byla zblokovaná.
65'
Thomas Mangani přihrával před branku na spoluhráče, ale dlouhá kombinace končí přihrávkou na hráče v ofsajdu. Postavení mimo hru je odmávané i odpískané.
64'
Domácí fotbalisté po sérii nepřesností dokázali uklidnit hru a postupně se dostávají na polovinu soupeře. Rennes svou výraznou převahu neproměnilo.
62'
Ačkoliv hosté hrají v deseti, tak nyní hrají velmi dobře a snaží se něco vymyslet na polovině soupeře.
61'
Paul Bernardoni skvěle přečetl hru a vytáhl zakončení soupeře. Sehrou Guirassy si dobře zpracoval míč, ale trefil jen vybíhajícího brankáře.
61'
Stade Rennes FC se nyní propracovalo před branku, kde se snažilo něco vymyslet. Benjamin Bourigeaud nedokázal vyprodukovat střelecký pokus.
60'
Hodina hry je pryč, domácí hráči se prosadili jako první a nutno poznamenat, že jim k tomu soupeř výrazně pomohl.
59'
Jimmy Cabot to zkoušel znovu rychlou akcí, ale k zakončení se nedostal.
57'
Obrovská chyba hostujícího brankáře a obrany. Alfred Gomis špatně rozehrál a míč získal následně SOFIANE BOUFAL. Ten pak v pohodě zakončoval do prázdné branky. Nayef Aguerd přihrával nešikovně svému brankáři.
55'
Deset minut hry je pryč ze druhého poločasu, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí jsme zatím neviděli. Bezbrankový stav stále platí.
53'
Benjamin Bourigeaud centroval před branku, nakonec z toho byl zajímavý pokus který obrana tak tak odehrála na rohový kop.
51'
Tým Rennes se nastěhoval na útočnou polovinu, Benjamin Bourigeaud se dostal po rychlé akci na malý moment do šance, ale nedokázal přesněji vypálit.
50'
Domácí fotbalisté vybojovali autové vhazování na útočné polovině, ale následně se dopustili faulu, hrát tak budou hosté.
48'
Mnoho šancí v úvodu druhého poločasu k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
47'
Hned tří střídání provedl na úvod druhého poločasu hostující trenér, jehož tým hraje o deseti. Angers zatím nevyužilo ani jedno střídání.
46'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Matthis Abline, přichází Warmed Omari.
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Kamaldeen Sulemana, přichází Eduardo Camavinga.
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Martin Terrier, přichází Sehrou Guirassy.
46'
Nemnoho fotbalové krásy jsme viděli v prvním poločase, zde na stadionu platí bezbrankový stav. Domácí měli více ze hry, byli aktivnější, navíc budou hrát zbytek zápasu proti soupeři hrajícímu v deseti.
45+0'
45'
Volný kop pro domácí. Míč byl napálený přímo do dni. Následně si brankář s lehkou střelou poradit. Angelo Fulgini zakončoval.
43'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Loïc Badé (Stade Rennes FC). Pokud byl první faul zbytečný, tak tentokrát mu nic jiného nezbývalo.
42'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, stále na výraznější šanci čekáme.
40'
Mohamed-Ali Cho byl volný, dostal míč a rychle vypálil. S jeho pokusem si poradil jeden z obránců, který zblokoval zakončení.
40'
Domácí rozehrávají volný kop, Sofiane Boufal zkoušel ohrozit přímo branku, ale obrana si v pohodě poradila.
38'
Sofiane Boufal byl faulovaný při pokusu o průnik, byl to Nayef Aguerd, kdo si počínal nedovoleně.
37'
Do rozehrávky se zapojil také brankář Angers, který přenechal spoluhráčům, akce pokračuje dál. Jimmy Cabot akci přibrzdil. Následně Souleyman Doumbia.
36'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, míč kontrolující domácí fotbalisté.
34'
Rennes postupovalo na útočnou část hrací plochy, ale znovu špatná přihrávka do středu.
32'
Obrázek hry je stále stejný, domácím nelze upřít snahu o aktivní kombinační hru, ale hosté hrají dobrou protihru.
31'
Žlutou kartu dostává Loïc Badé (Stade Rennes FC). Hodně zbytečný faul hostujícího hráče.
30'
Půlhodina hry je pryč a stále čekáme na první střelecký pokus mezi tři tyče.
29'
Sofiane Boufal hledal nabíhajícího spoluhráče před brankou, ale hostující obrana si v pohodě dokázala poradit.
27'
Matthis Abline byl připravený na zakončení, ale přihrávka na něho nebyla přesná. Dobře zapracovala domácí obrana.
26'
Míč končí na tribuně po nevedeném odkopu, a tak budou vhazovat hosté na útočné polovině.
25'
Thomas Mangani rozehrával volný kop, následně Angelo Fulgini centroval nepřesně před branku.
24'
Domácí kombinují na útočné polovině, ale k zakončení se příliš nehrdou. Vyčkávají na příhodnější šanci.
20'
Dvacet minut hry je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry, zatím na nějakou výraznější šanci čekáme.
20'
Domácí rozehrávají volný kop, Sofiane Boufal vypálil přímo na branku, ale jeho rána končí mimo.
18'
Angelo Fulgini ani Jimmy Cabot nedokázali přesněji zakončit zajímavě vypadající akci svého celku. Míč poměrně snadno získal brankář.
17'
Rychlá domácí akce a zakončení Mohameda-Ali Choa. Jeho rána končí mimo branku.
16'
Paul Bernardoni měl co dělat, aby zastavil míč, za kterým pospíchal soupeř. Domácí brankář své spoluhráče podržel.
14'
Matthis Abline se propracoval do zakončení, jeho rána končí v moci brankáře. Paul Bernardoni neměl snadnou úlohu, protože ještě před ním míč poskočil.
13'
Hosté dostali míč do branky, ale gól pro ofsajd neplatí. První výraznější šanci sice hostující celek proměnil v situaci, po které skončil míč v brance, ale správně pro ofsajd nemůže platit.
12'
Hosté z ničeho nic vybojovali volný kop na útočné polovině.
10'
Deset minut hry je pryč, domácí hrají výrazně aktivněji, Jimmy Cabot elegantně vypálil, ale jeho projektil v pohodě kryje brankář. Rennes rozehrává.
9'
Hamari Traoré si před brankou počínal zodpovědně a nenechal soupeře vypálit. Míč získal brankář, který rychle vykopává.
7'
Domácí celek se pokouší hrát aktivně, kombinuje na polovině hrací plochy. Jimmy Cabot to zkoušel individuálně, i proti dvojici obránců vybojoval míč.
6'
Matthis Abline se dostal do zakončení, po rychlé akci si naběhl k tyči, ale ve skluzu nedokázal vypálit přesněji. Míč netrefil podle představ.
4'
Domácí celek vybojoval díky aktivní hře rohový kop. Sofiane Boufal se rozhodl pro centr před branku, ale zakončení bylo hodně nepovedené.
4'
Loïc Badé dokázal zblokovat střelecký pokus z ostré pozice, který zkoušel Sofiane Boufal.
3'
Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se zatím stabilněji nedostal před branku soupeře stabilněji.
2'
Nayef Aguerd rozehrává od své branky, následně se jeho spoluhráči nedostali do výraznější šance.
1'
Hamari Traoré odehrál míč do zámezí, vhazovat budou domácí. Ti oblékli černé dresy, hosté hrají ve žlutém.
1'

Angers SCO: Bernardoni – Doumbia, I. Traoré, Cabot, Thomas – Mangani, Manceau, Mendy, Cho – Boufal, Fulgini.
Náhradníci: Petković – Bamba, Capelle, Al Milálí, Ninga, Ounahi, Pereira Lage, Taïbi.

Stade Rennes FC: A. Gomis – H. Traoré, Badé, Aguerd, Meling – Santamaría, Terrier – Bourigeaud, Tait, Abline – Sulemana.
Náhradníci: Salin – Assignon, Camavinga, Del Castillo, Guirassy, Omari, Truffert, Ugochukwu..
Poslední vzájemný zápas se odehrál 17. dubna a hostující Rennes vyhrálo 3:0.
Angers SCO odehrálo 3 zápasy a také vždy bodovalo. Vyhrálo nad Štrasburkem 2:0, Lyonem 3:0 a remizovalo s Bordeaux 1:1. Tým je aktuálně na třetí pozici v tabulce.
Stade Rennes FC odehrálo tři zápasy a ve všech bodovalo. Remizovalo s Lens 1:1 a Brestem 1:1. Rennes porazilo Nantes 1:0. V tabulce ligy je aktuálně na sedmé pozici.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase čtvrtého kola proti sobě nastoupí Angers SCO a Stade Rennes FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.