Ligue 1 - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Troyes - 23. ledna 2022   15:00

Angers
26' Mangani  • 37' Mangani
2:1
(2:1)
Troyes
11' Domingues
Angers
Petković – Manceau, I. Traoré (C), Mendy – Cabot (74. Capelle), bin Tálib (90. Fatar), Fulgini, Mangani, Pereira Lage – Brahimi, Ninga (84. Taïbi).
Mandrea – Bamba, Meddah, Taïbi, Capelle, Corduan, Fatar, Nadje, Mbock.
Lissourgue – Finjean, Rahmouni
Stade Raymond Kopa, Angers
Troyes
Gallon – El Hajjam (46. Mama Baldé), Salmier, Palmer-Brown, Biancone – Conté, Chambost (81. Dingomé), Tardieu (C), Domingues (74. Camara) – Chavalerin – Rodrigues.
Renot – Giraudon, Larouci, Namri, Dingomé, Diop, Mama Baldé, Camara, Soumaoro.

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:21.
Vše důležité se odehrálo v první půli. Na branku Dominguese stačil hned dvakrát z pokutových kopů reagovat Mangani. Ve druhém poločasu byla jediná solidná příležitost ke skórování, kdy po necelé hodině hry tutovou šanci pohřbil nepřesnou koncovkou Ninga. Angers SCO si připisuje vydřené body za těsnou výhru nad ESTAC Troyes 2:1! Mějte hezký zbytek dne.
90+5'
90+5'
Rodrigues jasně ukazoval kdy a kam bude nahrávat, toto bylo velmi snadno čitelné.
90+4'
Petković velmi dlouho protahuje svůj odkop od branky.
90+3'
Míč ze vzduchu stahuje do svých rukavic v pokutovém území brankář Petković.
90+2'
Dlouhý nákop Gallona snadno odvrátili dobře hlavičkující hráči Angers SCO.
90+1'
ESTAC Troyes se ve velké křeči marně snaží o vyrovnání.
90'
Rozhodčí nastaví pět minut.
90'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Nabíll bin Tálib, přichází Noah Fatar.
90'
Biancone, který byl velmi aktivní v protestech se štěstím unikl žluté kartě, jinak by musel být vyloučen.
90'
Žlutou kartu dostává Gauthier Gallon (ESTAC Troyes) za protesty.
89'
Rohový kop pro Angers, který vzbudil velké amoce.
88'
Žlutou kartu dostává Waniss Taïbi (Angers SCO) za faul.
87'
Taibi skluzem zezadu ostře zajel do pronikajícího Tristana Dingomého.
86'
Brahímí unikal již unavenému Rodriguesovi a ten ho na hraně faulu volající po žluté kartě odeslal expresně na trávník.
85'
Jasným držením si na hranici pokutového území v souboji pomohl faulující Gerson Rodrigues.
84'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Casimir Ninga, přichází Waniss Taïbi.
83'
Hlavní rozhodčí přerušuje hru kvůli ležícímu Mathiasu Pereira Lage.
82'
Přetažený centr Brahímího trefil hráč Angers pouze v záklonu.
81'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Dylan Chambost, přichází Tristan Dingomé.
80'
Ve středu hřiště postupujícího obránce Salmiera zezadu fauloval opět netsíhající Nabil bin Tálib.
79'
Bin Tálib se provinil faulem v osobním souboji ve středu hřiště.
78'
Brankář Petković výměnou míče velmi šikovně nasbíral několik cenných desítek vteřin.
77'
Manceau zatím s přehledem diriguje trojčlenou obranu Angers.
76'
Hráči Troyes neví co mají vymyslet proti pozorné obraně Angers SCO.
75'
Hráči Troyes sportovně odehráli míč do autu kvůli sedícímu Bilal Brahímímu.
74'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Brandon Domingues, přichází Mamadou Camara.
74'
Vhazuje se míč rozhodčího. Cabot tedy musel opustit předčasně dnešní utkání kvůli zranění.
74'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jimmy Cabot, přichází Pierrick Capelle.
73'
Na hřiště se v nejbližších minutách chystá Capelle, ale nyní je ošetřován jeho kolega z obranné řady.
72'
Střela hostí byla zablokována ještě před pokutovým územím.
71'
Kulhající Cabot je za doprovodu lékaře a maséra doprovázen za postranní čáru mimo hrací plochu.
70'
Přes tři hráče prošel drze pronikající Cabot, než ho zezadu sundal číhající Tardieu.
68'
Conté pod tlakem opravdu nemohl detailně promýšlet přesnost své polostřely/polopřihrávky.
67'
Sice se diví a moc se mu to nelíbí, ale tentokráte si opravdu útočným faulem vypomohl Brahímí.
66'
Jimmy Cabot i tentokráte vyšel vítězně ze soubojes Contém.
65'
Snadný nákop z dálky končí pouze v náruči brankáře Danijela Petkoviće.
64'
Hráči Angers pohodlně ovládli vzdušný prostor ve středu hřiště.
63'
Pěkné akrobatické zakončení zvolil Rodrigues, bohužel pro něj míč letěl přímo pouze do připraveného Petkoviće.
62'
Ninga se ohnal loktem po faulujícím protihráči. Po krátkém ošetření se může pokračovat.
60'
Nic netušící Jimmy Cabot musel dlouho rozdýchávat srážku s Abdu Conté.
59'
Navíc další hráč v modrobílém dresu potřebuje ošetření.
58'
Pereira Lage vymyslel na levé straně výbornou akci, co chtěl více zakončující Casimir Ninga! Je z toho pouze rohový kop.
57'
Žlutou kartu dostává Yoann Salmier (ESTAC Troyes) za faul.
57'
Salmier příliš hokejově v osobním souboji dohrál Pereiru Lageho.
55'
Po šikovné kličce nestíhající Manceu odeslal na trávník v rozpotu s pravidly Mama Baldého.
54'
Ve vzdušném souboji ve středu hrací plochy byl faulován hráč ESTAC Troyes.
53'
Conté se u postranní čáry opakovaně neprobil přes pečlivě hlídajícího Cabota.
52'
Přes bránícího hráče se sice uvolnil Brahímí, ale jeho zakončení nebylo z těch nejpřesnějších.
51'
Jeden z hráčů Angers se na trávníku nachází v nepříliš fotbalové pozici.
50'
Po špatně provedeném autu se autového vhaziování zhostí hráči Angers SCO.
49'
Domingues nevyužil dobrou pozici k zakončení, ale po zásahu obránce to bude roh pro ESTAC Troyes.
49'
Rohový kop pro Angers SCO z levé strany hřiště.
48'
Podkopnutí Fulginiho nakonec končí pouze autovým vhazováním.
47'
Po laciné ztrátě míče musel být faulován šikovnější Domingues.
46'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Oualid El Hajjam, přichází Mama Baldé.
46'

Fauly: 5:10
Domingues velmi pohotově otevřel skóre utkání z povedené dorážky. Dlouho se nic nedělo, ale pouze do momentů, kdy hráči Angers se rozhodli navšítivit pokutové území, ze dvou náštěv byli rázem z toho dvě penalty. Obě s přehledem proměnil Mangani. Angers SCO tedy vede po první půli 2:1. Díky gifům kolegy Michala Rašky máte krásný přehled o tom co zajímavého se v tomto utkání událo. Druhý poločas začne cca v 16:03 hodin.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Jimmy Cabot před nebezpečným Contém odehrál učebnicovým skluzem míč do bezpečí.
43'
Přízemní zakončení Mathiase Pereiry Lage končí pouze v rukavicích brankáře Gallona.
42'
Bilal Brahímí s bolestivou grimasou ve tváři leží ve středu hrací plochy.
41'
V osobním souboji proti Jimmy Cabotovi si pomohl útočným faulem Abdu Conté.
40'
Za pomoci soupeře vstává z trávníku po vzájemném souboji Mathias Pereira Lage.
39'
Nepřesné zakončení ze střední vzdálenosti zvolil hráč Angers SCO.
38'
El Hajjam hrál jako první míč, nicméně následně je mu odpískán nedovolený zásah vůči soupeři.
37'
Angers právě vstřelilo branku!
Autorem branky z pokutového kopu je THOMAS MANGANI, který posílá míč jistě pod břevno a brankář Gallon skočil ke své pravé tyči a tudíž Angers díky penaltám Manganiho otáčí průběžný stav v utkání – 2:1!
36'
Žlutou kartu dostává Giulian Biancone (ESTAC Troyes) za faul.
35'
Obránce Troyes je ošetřován v pokutovém území.
34'
Mathias Pereira Lage končí po souboji na trávníku a je z toho druhý pokutový kop pro Angers!
33'
Na centr z přímého kopu přeci jen dosáhl v pokutovém území natahující se Rodrigues, ale míč končí nad brankou Angers.
31'
Šikovný Conté byl nedovoleně soupeřem poslán na zelený pažit.
30'
Půlhodina hry za námi, nenabídla nějaké extra fotbalové představení, ale padli již dvě branky, průběžný stav je stále 1:1.
28'
Neskutečně komplikovaně, ale nakonec s velkým štěstím se k míči dostal obránce Palmer-Brown.
27'
Velmi tvrdý souboj nakonec končí odpískáním faulu hráčů Angers SCO.
26'
Autorem branky z pokutového kopu je THOMAS MANGANI, který si vybral levou stranu a ačkoliv Gallon skočil správně na balon nedosáhl – 1:1!
25'
Protesty hostujících hráčů na tom již nic nezmění.
24'
Nestíhající Salmier přišlápl zezadu pronikajíícho Brahímího a rozhodčí bez váhání nařizuje pokutový kop!
23'
Ofsajdovou pozicí se provinil rychlonohý Abdu Conté.
21'
Drobné zaváhání mohlo vésti ke gólové šanci domácích, vše na poslední chvíli uhasila obrana ESTAC Troyes.
20'
Hráči nyní spolu soutěží kdo snadněji ztrátí míč. Nepřesností je opravdu velmi velké množství.
19'
Tvrdě dohrál svého soupeře v osobním souboji Cabot.
18'
Po krátkém ošetření hostujícího hráče hra i nadále pokračuje.
17'
Batista Mendy ukázal dvě perfektní kličky, ale vše končí následnou zblokovanou střelou.
15'
Po centru zprava jen slabě hlavičkoval doprostřed branky zakončující Xavier Chavalerin.
14'
Petković zachytil centrovaný míč z rohu, ale následně jej zbrkle rozehrál a velmi snadno odevzdal zpět soupeři.
13'
Další brejk hostí po zablokováním obránce končí pouze rohovým kopem z pravé strany hřiště.
11'
Troyes právě vstřelilo branku!
Rychlý brejk vedl Conté předal míč v pravý čas spoluhráči Rodriguuesovi, jehož ránu Petković vyrazil pouze před sebe a z dorážky se tak snadno prosazuje do opuštěné branky BRANDON DOMINGUES – 0:1! Bez asistence.
11'
Centr z přímého kopu hravě odehrála obrana ESTAC Troyes mimo své pokutové území.
10'
Velmi kostrbatá kombinace včetně malé domů znamená lacinou ztrátu míče pro hráče v bílomodrých drersech.
9'
Centrovaný míč lehce sbírá do svých rukavic brankář Petković.
8'
Přímý kop ze své poloviny hřiště budou rozehrávat hráči ESTAC Troyes.
7'
Brahímího stáhl k zemi nestíhající El Hajjam a mohl být velice rád, že místo žluté karty byl sudím pouze slovně napomínán.
5'
Hvizd píšťalky hlavního rozhodčího předčasně ukončuje útočnou snahu Troyes.
4'
Před Contém včas zasáhl na výtečnou obránce Vincent Manceau.
3'
V souboji jeden na jednoho prokázal větší sílu a stabiuitu obránce Angers než pronikající Rodrigues.
1'
Míč zleva se před branku Troyes nedostalo dostat, následně byl u postranní čáry faulován Bilal Brahímí.
1'
ESTAC Troyes bude hrát v bílomodrých dresech, Angers SCO nastoupí v v černých dresech.

Angers SCO: Petković – Manceau, I. Traoré (C), Mendy – Cabot, bin Tálib, Fulgini, Mangani, Pereira Lage – Brahimi, Ninga.
Náhradníci: Mandrea – Bamba, Meddah, Taïbi, Capelle, Corduan, Fatar, Nadje, Mbock.

ESTAC Troyes: Gallon – El Hajjam, Salmier, Palmer-Brown, Biancone – Conté, Chambost, Tardieu (C), Domingues – Chavalerin – Rodrigues.
Náhradníci: Renot – Giraudon, Larouci, Namri, Dingomé, Diop, Mama Baldé, Camara, Soumaoro.

Rozhodčí: Lissourgue – Finjean, Rahmouni.

Náhradníci: Mandrea – Bamba, Meddah, Taïbi, Capelle, Corduan, Fatar.

Náhradníci: Renot – Giraudon, Larouci, Namri, Dingomé, Diop, Mama Baldé, Camara.

Předpokládané absence:

Angers SCO:

Bahoken, Búfál, Únáhí, Ebosse (všichni reprezentace – Africký pohár)
Doumbia (červená karta)
Cho (nespecifikované zranění)
Thomas (poranění zad)
Ould Khaled (poranění stehna)

ESTAC Troyes

Kaboré, Kouame, Túzghár (všichni reprezentace – Africký pohár)
Chadli, Koné, Ripart, Suk Hjun-Čun (všichni nespecifikované zranění)

ČK: 14. Doumbia (Angers)

Angers: Petković – Manceau, I. Traoré (C), Mendy – Cabot, bin Tálib (71. Capelle), Mangani, Fulgini, Doumbia – Ninga (72. Cho), Brahimi (72. Pereira Lage).
Poslední utkání ESTAC Troyes:

Montpellier HSC – ESTAC Troyes 0:1 (0:0)

Branka: 74. Chavalerin

ŽK: 39. Mollet, 58. Souquet, 66. Chotard, 68. Mavididi, 87. Ferri – 21. Biancone

ČK: 62. Savanier (Montpellier)

Troyes: Gallon – Biancone, Palmer-Brown (86. Larouci), Rami (C) (46. El Hajjam), Salmier – Chavalerin, Tardieu, Chambost, Chadli (33. Domingues) – Rodrigues, Dingomé (69. Camara).
Angers SCO po výhře nad Stade Reims na začátku prosince neuspěl ve třech ligových zápasech v řadě. V posledním utkání v bretaňském derby remizoval s Lorient 0:0 Navíc vypadl ve francouzském poháru s Linas-Monthery 0.2.
ESTAC Troyes po velmi špatném prosinci nevstoupil ideálně ani do roku 2022 po prohře s Lyonem 0:1. K tomu je nutné připočíst i vyřazení od AS Nancy ve francouzském poháru. Zadařilo se až ve středeční dohrávce na hřišti Montpellieru 1:0.
Angers SCO (12) přivítá na svém hřišti soupeře z podobných pater tabullky ESTAC Troyes (15). Angers nahrálo o šest bodů víc enež soupeř.