Úkíddžá – Centonze, Bronn (C), Kouyaté – Udol, Maïga, Pajot (79. B. Traoré), Sarr, Sabaly (59. Yade, 74. Delaine) – L. Gueye (59. Vagner) – Niane.
Reims
P. Rajković – Abdulhamíd (C), Faes, Gravillon (79. Ekitike) – Konan, Munetsi, Cassama (51. Chavalerin), Foket – Touré, Cafaro (46. Mbuku) – Kebbal.

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:14.
Ačkoli Stade de Reims dostali míč podruhé do sítě, branka neplatila pro předcházející, útočný faul. Utkání tedy končí remízou 1:1. Nejzajímavějhší moment byl několik minut před koncme, kdy sudí Batta vyloučil oba trenéry! Branky a veškeré důležité situace v gifech pro Vás připravila Vendula Zdražilová. Přeji všem čitatelům onlajnů, pěkný podvečer.
90+5'
90+5'
Žlutou kartu dostává Vagner (FC Méty) za faul na Kebbala.
90+4'
Obránci si pohlídali rohový kop týmu FC Méty.
90+3'
Přímý kop Nianeho z velmi dobré pozice končí zahrán pouze do dobře postavené zdi soupeře.
90+1'
Ani rohový kop rozehraný Udolem nebyl pranic nebezpečný pro soupeře.
90'
Rozhodčí nastaví 5 minut!
90'
Domácí obrana ubránila rohový kop Stade Reims.
89'
Ano a červenou kartu uviděl i trenér FC Méty pan Frederic Antonetti!
88'
Velké srocení hráčů je kolem rozhodčího.
87'
Sudí Batta rovnou vylučuje dokonce trenéra Garciu z lavičky Stade Reims!
84'
Dle všeho to vypadá, že oba celky budou spokojené, když si rozdělí toto utkání po bodu.
81'
Centr Vagnera hledal v pokutovém území Maigu, k adresátovi však nedoletěl.
79'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Boubacar Traoré.
79'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Andrew Gravillon, přichází Hugo Ekitike.
78'
Po kombinaci, při které šel míč po ose Gravillon – Mbuku, až doputoval k Foketovi, který však svou střelu měl vychýlenou a brankový prostor nezasáhl.
76'
Rohový kop tým Stade de Reims byl uhlídán hráči v temně rudých barvách.
74'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Papa Ndiaga Yade, přichází Thomas Delaine.
70'
Utkání je stále herně vyrovnané, těžko odhadnout zda některý z týmu gólově zaútočí a strhne vítězství na svou stranu.
66'
Konan si naběhl na dobrou přihrávku od spoluhráče, ale jeho střela postrádala potřebnou razanci a Úkíddžá neměl problém s její likvidací.
63'
Méty dlouhou kombinací vyčkávají, aby jejich hráči mohli zaskočit obranu soupeře rychlým brejkem.
61'
Zakončení Illana Kebbala nebylo špatné a těsně minulo branku soupeře.
60'
Žlutou kartu dostává Andrew Gravillon (Stade de Reims) je dalším hráčem napomínaným žlutou kartou.
59'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Cheikh Tidiane Sabaly, přichází Papa Ndiaga Yade.
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Lamine Gueye, přichází Vagner.
56'
Trenér hostí nese neuznanou branku velmi nelibě.
54'
Po dobré kombinaci se svým spoluhráčem, strhává opět vedení na stranu Stade de Reims útočník Ilan Kebbal po asistenci El Bilal Tourého! Jenže VAR systém odhalil v souboji faul útočícího hráče, tudíž je branka odvolána a neplatí!
53'
Kouyaté zůstál ležet na zemi, nicméně Kebbal dále pokračuje ve hře.
51'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moreto Cassama, přichází Xavier Chavalerin.
47'
Cheick Tidiane Sabaly se dopustil faulu v osobním souboji, když podrazil soupeře.
46'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Nathanaël Mbuku.
46'
Hostující Stade de Reims skvěle vstoupil do utkání což potvrdil i vedoucí brankou Munetsiho. Reakce týmu FC Méty přišla zanedlouho v podobě trefy Maigy. Druhý poločas by měl začínat cca v 16:02 hodin.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Střelecký pokus Fabiena Centonzeho končí pouze u připraveného brankáře Rajkoviće.
41'
Žlutou kartu dostává Thomas Foket (Stade de Reims).
40'
Po zákroku na Pepe Sarra bude potrestán kartou žluté barvy i hostující Foket.
39'
Střela Abdulhamíd a končí pouze na levé boční síti branky týmu FC Méty
36'
Žlutou kartu dostává Pepe Sarr (FC Méty).
36'
Po ošklivém zákroku další žlutou kartu si připíše Sarr po zásahu na Munetsiho.
35'
Žlutou kartu dostává Ibrahima Niane (FC Méty).
34'
Domácí hráči přitvrdili a spíše po akrobatickém výkonu v souboji s Foketem dostává za faul kartu Niane.
32'
Žlutou kartu dostává Dylan Bronn za faul (FC Méty).
32'
Obránce Centonze v souboji jeden na jednoho ubránil útočícího Mathieu Cafara.
30'
Po rohovém kopu se ve slibné pozice tlačil do zakončení Ibrahima Niane.
27'
Úkiddžá likviduje další centr , který přiletěl do ejho pokutového území z kopačky soupeře.
25'
Hráči FC Méty vysouvají hluboko svůj presink při rozehrávce soupeře.
22'
Stade Reims dlouhou přihrávkou operuje na své polovině hřiště.
20'
A po další skrumáží před brankou budou hráči Stade de Reims zahrávat třetí rohový kop.
17'
Hostující tým bude zahrávat druhý rohový kop v utkání.
14'
Méty právě vstřelily branku!
Autorem branky je po přesném zásahu HABIB MAÏGA a vyrovnává na 1:1!
9'
A mohla přijít rychlá reakce od domácích hráčů, když po centru skvěle hlavičkoval Niane, ale brankář Rajković předvedl vynikající zásah!
7'
Reims právě vstřelilo branku!
A po dalším centru zleva od Konana se přesně hlavou do míče opřel MARSHALL MUNETSI a otvírá svým přesným zásahem účet tohoto utkání – 0.1! Asistence: Ghislain Konan.
7'
Na centr zprava nedosáhl u zadní tyče nabíhající hostující hráč.
6'
Hráči ze Stade Reims stále drží útočnou snahu na levé straně hřiště.
5'
Přímý kop na levé straně hřiště, na útočné polovině Stade de Reims.
4'
Stadionem otřásá pořádná dávky pyrotechniky.
3'
Vzápětí Maiga podkopl v osobním souboji protihráče ze Stade Reims.
3'
Centr zleva již tentokráte jistě stáhl přímo ze vzduchu brankář Úkíddžá.
2'
Domácí hráč byl čistě obrán o míč daleko před pokutovým územím soupeře.
1'
Hned první útok zakončený střelou Cafara nadělal Úkíddžovi větší starosti než by bylo zdrávo.
1'
Méty budou hrát v temně rudých dresech, Stade de Reims bude hrát ve světlých dresech.

FC Méty: Úkíddžá – Centonze, Bronn (C), Kouyaté – Udol, Maïga, Pajot, Sarr, Sabaly – L. Gueye – Niane.
Náhradníci: Caillard – Delaine, Niakaté, Alakouch, B. Traoré, Tchimbembé, Bassi, Yade, Vagner.

Stade de Reims: P. Rajković – Abdulhamíd (C), Faes, Gravillon – Konan, Munetsi, Cassama, Foket – Touré, Cafaro – Kebbal.
Náhradníci: Penneteau, Diouf – Chavalerin, Flips, F. Doucouré, Mbuku, Brahimi, Valon Beriša, Ekitike, Lopy.

Konan a Hornby (oba svalové zranění)
Sierhuis, Locko, Doumbia (všichni nespecifikované zranění)
Poslední utkání FC Méty:

FC Nantes – FC Méty 2:0 (1:0)

Branky: 12. Kolo Muani, 49. Blas

ŽK: 53. Blas, 90. Coco (oba Nantes)

FC Méty: Úkíddžá – Delaine (83. Yade), Udol (C), Bronn, Centonze – Sarr (83. Sabaly), N'Doram (30. Alakouch), Pajot – Maïga (61. B. Traoré), Niane, Bassi (61. Vagner).
Poslední utkání Stade de Reims:

Stade de Reims – Montpellier HSC 3:3 (2:3)

Branky: 7. a 26. Cassama, 82. Kebbal – 5. Cozza, 39. Delort, 43. Laborde

ŽK: 31. Cafaro a 48. Locko (oba Stade Reims)

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Gravillon, Faes, Abdulhamíd, Locko (55. Kebbal) – Cafaro (55. Touré), Cassama (70. Valon Beriša), Chavalerin – Ekitike (70. Sierhuis), Mbuku (55. Munetsi).
FC Méty dokázaly okrást o bod šmapioná z Lille za remízu 3:3, ale v zápase už vedly 3:1, jenže po vyloučení hráče dovolily soupeři vyrovnat. Druhé kolo bylo nepovedené a následovala porážka 0:2 v Nantes.
Stade de Reims vstoupilo od soutěže velmi zajímavým stylem. V prvním kole uhrálo nečekanou remízu v Nice 0:0, načež posléze remizovalo i na domácí půdě v divokém nerozhodném výsledku 3:3 s Montpellierem.
Ve třetím kole se ve vzájemném duelu potká celek FC Méty (15) proti Stade de Reims (10).