Ligue 1 - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Reims : Paris SG - 29. srpna 2021   20:45

0:2
(0:1)
Paris SG
16' Mbappé  (Di María) • 64' Mbappé  (Hakimí)
Reims
P. Rajković – Gravillon, Faes, Abdulhamíd (C) – Foket, Munetsi, Cassama (46. Locko), Lopy (70. van Bergen) – Kebbal (75. Flips), Mbuku (46. Valon Beriša) – Touré (81. Ekitike).
Diouf – Valon Beriša, Cafaro, F. Doucouré, Ekitike, Flips, Konan, Locko, van Bergen.
Letexier – Mugnier, Rahmouni
Stade Auguste-Delaune, Reims
Paris SG
Navas – Hakimí, Kehrer, Marquinhos (C), A. Diallo (75. Kimpembe) – Wijnaldum (66. A. Herrera), I. Gueye, Verratti (75. Paredes) – Di María (81. Draxler), Mbappé, Neymar (66. Messi).

S konstatováním, že započala nová éra francouzského klubového fotbalu, jelikož poprvé za PSG nastoupil Lionel Messi, se loučím a přeji vám dobrou noc.
Paris Saint-Germain se vrací do čela francouzské nejvyšší soutěže! Ovšem vítězství se rozhodně nerodilo snadno. Reims předvedla svou kvalitu, soupeře několikrát pozlobila a dokázala, že předchozí výsledky nebyly náhodou. Jenomže kvalita PSG je úplně jinde a dvěma góly rozhodl střetnutí talentovaný Kylian Mbappé. V šestašedesáté minutě bouchl stadion nadšením, když na hrací plochu přišel Lionel Messi. Argentinec zatím nic velkého nepředvedl, ovšem potřebuje trochu času na adaptaci v nejlepším francouzském mužstvu.
90+6'
90+6'
Na pravé straně šestnáctky obešel soupeře Mitchell van Bergen, který se už nacházel ve velkém úhlu, a tak si jeho zakončení na zadní tyč pohlídal Keylor Navas.
90+4'
Po chvíli přišla přihrávka do vápna, kde si míč posunul Andrew Gravillon, avšak čistým skluzem situaci zažehnal Presnel Kimpembe. Následně přišel centr z pravé strany, který zase Keylor Navas nepřesvědčivě vyboxoval.
90+3'
Dlouhý míč skvěle zpracoval Hugo Ekitike, ovšem měl na zádech hned soupeře. Domácí mužstvo dál pokračuje v kombinaci na útočné polovině.
90+1'
Nastavuje se ještě šest minut, velkou dávku na tom má rozhodování VARU při neuznané brance Stade de Reims.
90'
Na levé straně pokutového území se nejprve Kylian Mbappé napřáhl, až po chvíli vystřelil. Jenomže skvěle proti němu vystoupil Wout Faes.
89'
Pas za obranu vyslal Julian Draxler, ovšem Kylian Mbappé to měl k míči pak velmi daleko. Z branky vystartoval Predrag Rajković, jenž hlavou odvrátil nebezpečí.
88'
Hlavní rozhodčí počkal až se Leandro Paredes (PSG) soupeři omluví. Následně si jej vzal stranu a ukázal mu, jak vypadá žlutá karta.
87'
Hostující celek drží balon a pomalu se přesouvá blíže k brance. Rozhodně se nedá říct, že by Paris Saint-Germain někam spěchala. Navíc přišla ztráta a hru nedovoleně přerušil Leandro Paredes.
86'
Jenomže centr od rohového praporku zamířil na první tyč, odkud byl odvrácen. Po chvíli se na hranici vápna nacházel Júnis Abdulhamíd, jehož pokus byl příliš slabý a navíc mířil doprostřed branky.
85'
Valon Beriša měl na zádech dva soupeře a musel postupovat k rohovému praporku. Po jeho přihrávce k vápnu přišlo zahrání soupeře, jenž poslal míč na roh.
84'
Nově příchozí Hugo Ekitike (Reims) se zapisuje do statistik žlutou kartou, když zezadu atakoval Kyliana Mbappého.
82'
Středem hrací plochy postupoval Julian Draxler, který přihrával na levou stranu šestnáctky, kde se nacházel Kylian Mbappé. Ovšem celou situaci úspěšně přečetl Andrew Gravillon.
81'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází El Bilal Touré, přichází Hugo Ekitike.
81'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Julian Draxler.
80'
El Bilal Touré zůstal ještě ležet na trávníku a potřebuje lékařskou pomoci. Mezitím Paris Saint-Germain chystá další střídání.
79'
Ángel Di María a Lionel Messi si neporozuměli, a tak kormidlem hry otočil Mitchell van Bergen. Následně směřoval přihrávku do šestnáctky, kde si situaci pohlídal Keylor Navas, jehož ještě fauloval El Bilal Touré.
78'
Lionel Messi získal míč a vydal se do akce, při které roztáhl hru na pravou stranu šestnáctky. Francouz chtěl hvězdě PSG míč vrátit, ovšem domácí obránci Argentince pohlídali.
76'
Krásnou přihrávku poslal do šestnáctky Valon Beriša, který našel spoluhráče. Jenomže El Bilal Touré byl zády k brance a potřeboval se otočit. Domácí útočník neustál souboj se dvěma spoluhráči, ovšem tohle na penaltu opravdu nebylo.
75'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Ilan Kebbal, přichází Alexis Flips.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Leandro Paredes.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Abdou Diallo, přichází Presnel Kimpembe.
75'
Jenomže ani podruhé ohrožení branky nepřišlo, do akce tak mohlo jít PSG. Ovšem Kylian Mbappé si míč ukopl k soupeři, a tak nemohl pokračovat v kombinaci s Messim.
74'
Centr od praporku zamířil na zadní tyč, kde se nacházel Valon Beriša, jehož střela byla ještě tečována. Domácí mužstvo dostává šanci na reparát.
73'
Hostující celek nikam nespěchá, spíše se snaží vytáhnout soupeře vysoko. Jenomže Reims se balonu chopila a zakončením se prezentoval Ilan Kebbal. Jeho pokus byl sražený na rohový kop.
71'
Po centru ze standardní situace si na míč naskočil Júnis Abdulhamíd, jehož zakončení z hranice vápna postrádalo větší razanci. Keylor Navas byl na správném místě a schoval balon do rukavic.
70'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Dion Lopy, přichází Mitchell van Bergen.
70'
Píše se sedmdesátá minuta a Paris Saint-Germain vede o dvě trefy. Hostující celek se dlouho nacházel na útočné polovině, avšak Marco Verratti nezvládl přihrávku středem.
68'
Na hrací ploše zůstal ležet jeden z domácích hráčů, který potřebuje lékařskou pomoc. Francouzská režie si ale neustále vybírá Messiho, který je také vítán spoluhráči.
67'
Lionel Messi je poprvé na trávníku v soutěžním zápasu v dresu PSG! Fanoušci obou týmů oslavují, vidí totiž jednoho z nejlepších fotbalistů světa!
66'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Neymar, přichází Lionel Messi.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Georginio Wijnaldum, přichází Ander Herrera.
64'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
PSG získalo míč a vydalo se do otevřené obrany soupeře! Na pravé straně vytáhl míč Achraf Hakimí, který předal míč na zadní tyč, kde se nacházel KYLIAN MBAPPÉ. Predrag Rajković se sice snažil přesunout, ale tady prostě nemohl být – 0:2. Asistence: Achraf Hakimí.
62'
Po pěkné kombinaci balon sebral Dion Lopy, který za sebou neviděl lépe nabíhajícího Valona Berišu. Zakončení prvního zmíněného bylo tečované a mířilo k první tyči. Keylor Navas měl tak plné ruce práce a balon na dvakrát zpacifikoval.
61'
Hodina hry je pryč a Paris Saint-Germain stále vede o jedinou trefu. Marco Verratti může být rád, že se nejde sprchovat, jelikož teď zastavil soupeře hokejovým stromem.
60'
Po hodině hry se na levé straně uvolňoval Kylian Mbappé, kterého za rameno zatáhl Wout Faes. Za malou chvíli PSG rozehraje další standardní situaci.
59'
Georginio Wijnaldum si u středové čáry pokryl balon, a tak jej Júnis Abdulhamíd fauloval. Hostující hráči rychle rozehráli a už střádají plány na další útočnou akci.
58'
Fanoušci na tribunách bouří! Z lavičky se zvedl Lionel Messi, který se vydal rozcvičovat. Fotbalovou superstar vítají také domácí příznivci.
57'
Po předešlých minutách je jasné, že Reims cítí šanci na bodový příděl. Hráči v červených dresech rozhodně nic nevzdávají, ikdyž jsou trpaslíkem střetnutí.
55'
Dalším potrestaným hráčem je Abdou Diallo (PSG), který ve středovém kruhu nabral ve skluzu Marshalla Munetsiho.
54'
Branka je pro ofsajd odvolána, VAR odhalil, že Marshall Munetsi se nacházel v těsném ofsajdu a zapojil se do hry.
52'
Celou situaci ještě řeší VAR, je videorozhodčí rozhodne? Spíše to vypadá, že gól pro ofsajd nebude platit, ale pořád se o momentu diskutuje.
51'
Reims právě vstřelilo branku!
Podívejme se na to, je vyrovnáno! Centr z pravé strany mířil před branku, kde si naskočil El Bilal Touré, jehož pokus vyrazil Keylor Navas před sebe, kde se pohyboval důrazný MARSHALL MUNETSI.
50'
Až nyní se domácí hráči chopili míče, ovšem jsou s ním jen na vlastní polovině hrací plochy. Navíc útočným hráčům chybí větší pohyb, a tak přišla laciná ztráta. Hostující celek bude vhazovat u středové čáry.
49'
Reims by potřebovala více držet míč na kopačkách, ovšem proti takovému favoritovi, jakým je PSG, je to velice těžké.
48'
Andrew Gravillon zpracoval balon pouze pro Neymara, který se přiblížil šestnáctce, ovšem následný oblouček do vápna si pohlídal Thomas Foket.
47'
PSG už se nachází na útočné polovině, kde kombinovalo na levé straně. Kylian Mbappé přisunul míč proti noze spoluhráči, ovšem Idrissa Gueye byl znovu zablokován.
46'
Začínáme druhý poločas, v němž se jako první chopil míče Neymar. Hostující celek ještě nechává Messiho na lavičce náhradníků.
46'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Nathanaël Mbuku, přichází Valon Beriša.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moreto Cassama, přichází Bradley Locko.
46'
Patnáct minut hry se hrála vyrovnaná partie, poté už se rozvinula dominance Pařížanů. Průběžný stav zápasu otevřel zatím jedinou trefou Kylian Mbappé. Poté PSG často kombinovalo na útočné polovině, čímž přivádělo Reims do rozpaků. Domácí hráči už nekapitulovali, a tak mohl v závěru poločasu Moreto Cassama, jemuž chyběla větší dávka štěstí. Ovšem utkání rozhodně není pro hráče v červeném ztracené. Kamery si často vybírají Messiho a otázkou je, zda přijde na hrací plochu.
45+1'
45+1'
Po odraženém míči zakončil z hranici vápna Abdou Diallo, jehož pokus šel jen nad branku. Ovšem Predrag Rajković si nebyl jistý, a tak míč raději ještě přizvedl. Po dalším rohu už zakončení nepřišlo, a tak se do kabin půjde za stavu 0:1.
45'
Kylian Mbappé naznačil střelu, ale vymyslel přihrávku na pravou stranu, odkud Ángel Di María nedostal míč před branku. Avšak Paris Saint-Germain bude rozehrávat rohový kop.
44'
Marco Verratti (PSG) je prvním potrestaným hráčem a zcela zaslouženě. Na útočné polovině se snažil získat míč, ovšem zezadu zajel skluzem do Ilana Kebbala.
42'
Ou, tak tohle vypadalo velmi nadějně! Za vápnem dostal trochu prostoru Moreto Cassama, a tak z kroku vystřelil. Jeho nepříjemná střela se otřela o horní hranu spojnice tyčí! Keylor Navas sice plachtil vzduchem, ale na pokus nemohl dosáhnout.
41'
Jdeme do závěrečných minut prvního poločasu, kterému PSG sice dominuje, ovšem Reim ztrácí pouze jednu trefu. Stále je stav zápasu otevřený také pro trpaslíka zápasu.
40'
Krásnou stahovačkou se Ilan Kebbal zbavil krajního obránce a následně posílal přihrávku před branku. Kam si nabíhal El Bilal Touré, jenž na míč nedosáhl, a tak se zákrokem předvedl hostující brankář.
39'
Přihrávka domácího celku mířila na pravou stranu, kde byl v náběhu Thomas Foket, jenže tomu se pod nohy položil Idrissa Gueye. Bude z toho pouze odkop od branky Keylora Navase.
38'
Bohužel od patnácté minuty sledujeme hru pouze na jedné polovině hrací plochy. Reims by potřebovala psychickou vzpruhu, jenomže PSG soupeři míč téměř nepůjčuje.
37'
Dlouhý nákop mířil z vlastní poloviny až na hranici velkého vápna, kam si nabíhal Kylian Mbappé. Jenomže z branky také vystartoval Predrag Rajković, který celou situaci úspěšně vyřešil.
36'
Reims chvíli drží míč a snaží se probojovat na útočnou polovinu, ovšem soupeř se velmi dobře pohybuje a zatím mu nic nedovoluje. Navíc přišla nepřesná přihrávka, kterou Thomas Foket neudržel na hrací ploše.
34'
Kombinace hostujícího týmu stále trvá a vstříc vápnu se vydal Neymar, který dal těžkou přihrávku na spoluhráče. Brazilec ale po chvíli své lehké zaváhání napravil.
33'
Domácí mužstvo je už dlouhou dobu přitisknuté na vlastní šestnáctce, Pařížané stále vymýšlí, jak přidají druhý zásah dnešního večera.
32'
Ke standardní situaci se postavili Neymar a Ángel Di María. Ke střele se odhodlal druhý jmenovaný, ovšem ve zdi skvěle zasáhl Andrew Gravillon. Toho balon trefil do hlavy, a tak se skácel na zelený pažit.
31'
Po chvíli se k odraženému míči dostal Kylian Mbappé, jehož pokus letěl kousek nad trávníkem, avšak skvěle zasáhl Wout Faes. Poté se míče chopilo znovu PSG a Neymar byl opět faulován.
30'
Hráči v tmavě modrých dresech drží míč stále na svých kopačkách. PSG hraje se neuvěřitelným přehledem a je otázkou času, kdy přidá další branku.
29'
Na hranici vápna zamířil aktivní Neymar, jenž se dlouho chystal ke střele, až jej obránci domácího mužstva zablokovali. Tlak PSG dál roste, to je nepříjemná pozice pro Reims.
28'
A znovu je Neymar na hrací ploše, když jej podruhé nedovoleně atakoval Moreto Cassama. Rozhodčí si faulujícího hráče zavolal na kobereček.
27'
Kombinace hostujícího mužstva dál pokračuje, nejprve byl Georginio Wijnaldum zablokovaný a následně byl faulovaný hvězdný Neymar.
26'
V souboji sedmadvacítek byl úspěšnější Idrissa Gueye. Pařížané tak dál kombinují na útočné polovině a dále hledají recept na překonání obrany domácího mužstva.
25'
Velkou rychlost nabral Kylian Mbappé, jehož náběh skvěle navázal Wout Faes. Francouz si navíc míč ukopl, a tak se jen mohl omlouvat nabíhajícím spoluhráčům.
24'
Dobrá zpráva, Dion Lopy je v pořádku a hned se předvedl obranným zákrokem, když o míč obral hvězdného Neymara. Reims se vydala na útočnou polovinu, kde si nepřesnou přihrávku pohlídal Marquinhos.
23'
Centr od šestnáctky poslal od rohového praporku Neymar, avšak před vlastní brankou vypomohl útočník El Bilal Touré. PSG ale pokračuje v tlaku. Po chvíli přišel centr zprava, avšak Marquinhos netrefil hlavou zařízení.
22'
Ovšem nejprve musí dojít na ošetření, jelikož na hrací ploše zůstal ležet Dion Lopy, který se srazil s Brazilcem Neymarem.
21'
Na hranici vápna se snažil nasadit soupeři jesličky Ángel Di María, ovšem nepovedlo. Odraženého míče se pak chopil Georginio Wijnaldum, který byl znovu zablokován. PSG pak na levé straně vybojovalo rohový kop.
20'
PSG přebírá otěže zápasu a začíná se více tlačit do šestnáctky. Na její pravé straně se nacházel Georginio Wijnaldum, který dlouho váhal, a tak jeho zakončení zastavil Wout Faes.
19'
Velkou rychlost nabral Neymar, který mířil do otevřené obrany. Brazilec následně roztáhl hru na pravou stranu, odkud Ángel Di María nenašel do vápna nabíhajícího Achrafa Hakimího.
18'
Domácí mužstvo je aktivní, nic na tom nezměnila ani inkasované branka. Na útočnou polovinu se hnal El Bilal Touré, jenž byl faulován ve středovém kruhu.
16'
Jeden z největších talentů světového fotbalu otevírá výsledek dnešního střetnutí! Nadýchaný centr vyslal z pravé strany Ángel Di María a na první tyč si nabíhal KYLIAN MBAPPÉ. Zakončení hlavou zamířilo do přesných míst. Velkou vinu na gólu nese Andrew Gravillon, jenž nenabral pohyb Francouze – 0:1. Asistence: Ángel Di María.
15'
Patnáct minut hry je minulostí a hraje se stále bez branek. Oba celky zaznamenaly po jedné nadějné akci, bez zákroků brankářů.
14'
Thomas Foket výborně zapracoval u postranní lajny, když odzbrojil Neymara. Následně se domácí bek pokoušel o přihrávku dopředu, ale míč na autové vhazování srazil dobře postavený Marco Verratti.
13'
Stade de Reims získala míč a okamžitě s ním upalovala na útočnou polovinu. Kolmici do vápna poslal Ilan Kebbal a za míčem se vydal El Bilal Touré, který nemířil přesně z nadějné pozice.
11'
Před domácí brankou bylo pořádně horko, nejprve se nepodařilo zakončit Ángelu Di Maríovi, následně se za vápnem nacházel ještě Kylian Mbappé.
10'
Marco Verratti zvedl hlavu a poslal pas na pravou stranu, kde se nacházel Kylian Mbappé, jehož pokryl Júnis Abdulhamíd. Po chvíli se talentovaný Francouz znovu nacházel na stejné straně vápna, avšak zamířil jen do boční strany sítě.
9'
Neymar u středové čáry napadal Thomase Foketa, nutno říct, že čistě. Ovšem domácí celek alespoň vhazoval. Po chvíli přišla akce PSG, jenomže hvězdný Brazilec byl zastaven.
8'
Skvělým skluzem zachytil míč na malou chvíli Marco Verratti, jenž PSG o balon rychle přišlo a faulu se dopustil Idrissa Gueye. Na druhou stranu si za obranu zaběhl El Bilal Touré, který byl neustále atakován, a tak jeho pokus byl nepřesný. V opačném případě by se pískal znovu ofsajd.
7'
Snad poprvé kombinuje Paris Saint-Germain na útočné polovině. Ángel Di María přihrával napravo, kde byl v náběhu Achraf Hakimí, avšak kapitán Júnis Abdulhamíd situaci zastavil.
6'
Na levé straně kombinovali Nathanaël Mbuku a Júnis Abdulhamíd. Druhý jmenovaný pak nedal přesnou přihrávku a do hry se zapojil také hostující brankář.
5'
Kapitán Marquinhos dal nepřesnou přihrávku, a tak se musí se spoluhráči bránit. Stade de Reims na útočné polovině nic nevymyslela a musela se vrátit. Následný pas pak mířil na hráče v ofsajdové pasti.
4'
Dlouhý nákop Pařížanů mířil na pravou stranu šestnáctky, kam si nabíhal Ángel Di María. Ovšem pas byl příliš dlouhý, a tak to měl k balonu blíže brankář Predrag Rajković.
3'
Ovšem po chvíli letěl praporek pomezního rozhodčího nad hlavu, když se v těsné pasti nacházel Ilan Kebbal. Po rozehrání se Reims rychle vrátila k míči, jenže pouze za cenu faulu.
2'
Do dnešního střetnutí nastoupil domácí celek v červených dresech, naopak PSG hraje v tradičně tmavě modré sadě. Vraťme se na trávní, kde na pravé straně útočného pásma kombinuje Reims.
1'
Abdou Diallo dal pomalou přihrávku na vlastního brankáře, na něhož zle dotíral El Bilal Touré, a tak Keylor Navas musel balon poslat na tribunu.
1'
Jdeme na to, zatímco Lionel Messi se perfektně baví na lavici náhradníků. Domácí fanoušci připravují skvělou kulisu, výkopu se chopil El Bilal Touré.
1'
Do základní sestavy PSG se zatím nevešel Lionel Messi, naopak na útočném křídle se poprvé nachází Brazilec Neymar. Na lavičce je poprvé v letošní sezóně také Leandro Paredes. Stade de Reims dnes nečeká nic snadného, ovšem může využít faktu, že nebude pod psychický tlakem a překvapí.

Stade de Reims: P. Rajković – Gravillon, Faes, Abdulhamíd (C) – Foket, Munetsi, Cassama, Lopy – Kebbal, Mbuku – Touré.
Náhradníci: Diouf – Valon Beriša, Cafaro, F. Doucouré, Ekitike, Flips, Konan, Locko.

Paris Saint-Germain FC: Navas – Hakimí, Kehrer, Marquinhos (C), A. Diallo – Wijnaldum, I. Gueye, Verratti – Di María, Mbappé, Neymar.
Náhradníci: G. Donnarumma – Draxler, Messi, Danilo Pereira, Dina Ebimbe, A. Herrera, Kalimuendo, Kimpembe, Paredes.

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni.
Ještě jednou vítám všechny fanoušky francouzského fotbalu u závěrečného zápasu čtvrtého kola Ligue1. Po dnešním hracím dnu už PSG není vedoucím celkem tabulky, alespoň zatím, jelikož jej o bod přeskočilo Angers. Stade de Reims pak bylo odsunuto na patnáctou příčku. Zápas startuje zhruba za padesát minut, a tak si pojďme představit sestavy obou soupeřů.
Střetnutí posledního zápasu čtvrtého kola Ligue1 startuje ve 20 hodin 45 minut a připravujeme z něj pro vás podrobný textový přenos, kterým vás provede Michal Luxa. Pojďme se bavit skvělým fotbalem, jenž snad nabídne spoustu zajímavých situací.
V loňské sezóně se oba celky utkaly dvakrát, a vždy se radovala Paris Saint-Germain. Jednalo se o přesvědčivé výhry, na domácí půdě vyhrálo PSG dokonce 4:0. Stade de Reims se dnes bude chtít vzepřít osudu, šňůru nezdarů přetrhnout a překvapit obrovského favorita.
Při pohledu na tabulku zjistíme, že ani jedno mužstvo v Ligue1 ještě neprohrálo, ovšem obě se nacházejí úplně v jiných pozicích. Stade de Reims získala tři body, když pokaždé remizovala. Domácí celek se tak nachází na dvanácté pozici, což znamená ve středu ligové tabulky. Nejlepším střelcem týmu je Moreto Cassama, který vsítil dvě branky. Naopak PSG vždy zvítězilo, a tak jej najdeme na prvním místě, kde už má dvoubodový náskok na své pronásledovatele, ikdyž otázkou stále je, jak bude rozhodnutý duel Nice. Nejlepším střelcem Pařížanů je Mauro Icardi, jenž se radoval ze vstřeleného gólu dvakrát.
Vítám všechny fanoušky francouzské Ligue 1 Uber Eats, která má na programu čtvrté kolo. Jako poslední do něj zasáhne také největší aspirant na titul, jímž je Paris Saint-Germain, jejíž dres by měl obléknout také Leo Messi. Soupeřem PSG bude Stade de Reims, která zase může pouze překvapit. Souboj startuje ve 20 hodin 45 minut.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.