Bernardoni – Al Milálí (77. Šabanović), Valery, Hountondji, Ghoulam (70. Abdoula. Bamba), Kalumba (59. S. Doumbia) – Capelle (C), B. Mendy (76. Bahoya Négoce), bin Tálib – Abdelli, Niane (70. Sima).
Schmeichel – Bard (82. Barkley), Dante (C), Todibo, An. Mendy (81. Beka Beka) – Thuram, Rosario (74. Bouanani), Ramsey (73. Ndayishimiye) – Laborde, Moffi (73. Bráhímí), Pépé.
Boulhendi – Amráwí, Belahyane, Bryan.

Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:7. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:10.
První poločas přinesl rychlé branky Moffiho a následné vyrovnání Nianeho.

Druhý poločas byl sice bohatší na šance, ale žádný gól již nepřinesl. Hned po začátku druhé půle kiks spoluhráče hasil brankář Schmeichel o tři minuty později ještě větší požár zlikvidoval v podobě nebezpečné střely bin Táliba opět dánský reprezentační brankář!

Tři minuty před uplynutím hodiny hry parádní hlavičku Labordeho vychytal brankář Bernardoni. Těsně před koncem ještě nebezpečnou střelu na Schmeichel vyslal střídající Šabanadžović.

OGC Nice ani tentokráte neprohrál, nicméně remíza je pro tento tým dalščí bodovou ztrátou a minimálně morálním ziskem pro beznadějně poslední Angrers.
90+4'
90+3'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Himad Abdelli) za faul.
90+3'
Ani bin Tálibova střela nezmění vyrovnáné skóre, když proletěla pouze těsně kolem tyče.
90+2'
Thuram se zcela netradičně ukázal ve své horší podobě prostřednictvím svého faulu.
90+1'
Po akci bin Táliba teč protihráče znamená další roh pro Angers.
89'
Střelu Halida Šabanoviće vytáhl Schmeichel díky svému skvělému odrazu na rohový kop!
88'
Pas Brahimiho tečoval taktéž střídající Bouanani pouze mimo tři tyče.
87'
Todibo se ohnal rukou po pronikajícím Bahoya, ale sudí v tento moment faul nepískal.
86'
Jako správný kapitán chtěl veterán Dante strhnout vedení na stranu svého týmu, jeho dalekonosné bombě k úspěchu chybělo pouzr pár decimetrů.
84'
Jasné potáhnutí soupeře předvedl Abdoulaye Kader Bamba.
83'
Finální pas na paty hrotového hráče Angers značí neúspěch celé akce hrané na jeden dotek.
82'
Střídání v týmu OGC Nice:
ze hřiště odchází Melvin Bard, přichází Ross Barkley.
81'
ze hřiště odchází Antoine Mendy, přichází Alexis Beka Beka.
80'
Sima si byl dobře vědom určité nejistoty hráčů Nice při rozehrávce svým presinkem tentokráte úspěch neslavil.
79'
Po hezké akci Thurama se přes Labordeho dostal míč až Pépému, jehož střelu na poslední chvíli zablokoval bránící hráč.
77'
Střídání v týmu Angers SCO:
ze hřiště odchází Faríd Al Milálí, přichází Halid Šabanović.
76'
ze hřiště odchází Batista Mendy, přichází Jean-Matteo Bahoya Négoce.
76'
Ani další vzájemná spolupráce dvojice Pépé s Thuramem neskončila radostí hráčů Nice.
74'
Žlutá karta pro tým OGC Nice (Youssouf Ndayishimiye) za faul formou držení protihráče.
74'
Sotva přišel na hřiště musel si pomoci urputným držením pronikajícího exslávisty Simy.
74'
ze hřiště odchází Pablo Rosario, přichází Badredine Bouanani.
73'
ze hřiště odchází Terem Igobor Moffi, přichází Bilál Bráhímí,
ze hřiště odchází Aaron Ramsey, přichází Youssouf Ndayishimiye.
72'
Zdravotní problémy hlásí obránce či záložník Angers Batista Mendy.
71'
Centrovaný míč před brankou nezasáhl žádný z hráčů Nice.
70'
ze hřiště odchází Ibrahima Niane, přichází Abdallah Sima,
ze hřiště odchází Faouzi Ghoulam, přichází Abdoulaye Bamba.
68'
Přímý kop Abdelliho našel pouze připraveného brankáře Schmeichela.
67'
Po rychlém kontru souboj Danteho s pronikajícím bin Tálibem sudí posoudil jako faul bránícího hráče. Nutno dodat, že hráč Angers tomu hodně přidal.
66'
Odražený míč poslla Abdelli daleko mimo branku Nice.
65'
Centrovaný míč z přímého kopu srazil člen dvojčlenné zdi Aaron Ramsey na rohový kop pro Angers.
64'
Bin Tálib skvělým pasem nastartoval rychlého Nianeho a toho přímo na hranici pokutového území poslal nedovoleně k zemi tvrdě hrající Todibo.
63'
Valeryho přízemní pas proletěl pokutovým územím a našel na druhé straně hřiště zahnaného spoluhráče Nianeho.
62'
A právě Al Mílálí se zvedal hodně težce za postranní čárou po jednom z mnoha osobních soubojů.
60'
Al Mílálí našel bin Táliba, kterého obehrála o balon hned trojice protivníků.
59'
ze hřiště odchází Justin Noel Kalumba, přichází Souleyman Doumbia.
57'
O chvíli později Pepé poslal nebezpečný centr na který skvěle naskočil Laborde a brankář Bernardoni ukázal famózní zásah proti jeho zakončení hlavou, které končí rohovým kopem pro Nice!
57'
Pepé neskutečně vyškolil debutanta Kalumbu, ale rohový kop z toho není.
55'
Nebezpečný míč mimo pokutové území skvěle odehrál do autu brankář Schmeichel, který názorně ukázal své dlouholeté zkušenosti z angažmá v Anglii.
54'
Kapitán Capelle před svým pokutovým územím stáhl protivníka za dres na zelený pažit.
53'
Ostrý centr Thurama zvládla odvrátit mimo pokutové území pozorná obrana Angers.
52'
Centr z přímého kopu pouze proskákal pokutovým územím Nice až za koncovou čáru.
51'
Po další ohromné hrubce v rozehrávce Nice byl míč rychle přenesen až k bin Tálibovi jehož bombu levačkou výtečně zneškodnil vyražením na rohový kop brankář Schmeichel!
50'
Niane již kulhá za postranní čárou a Schmeichel musí počítat s tím, že při každém kontaktu s míčem uslyší z tribun pískot.
49'
Po necelé minutě byla hra přerušena, aby mohl být ošetřen střelec jediné branky Angers.
48'
Po jalové přihrávce od svého obránce skvěle zásahl Schmeichel před dorážejícím Nianem.
46'
Bard doslova uboural Al Mílálího, dle sudího nešlo o faul, o chvíli později hráči Nice neúspěšně reklamovali hru rukou soupeře.
46'

Fauly: 1:5
Hosté hned na úvod utkání dostal do vedení Moffi, domácí dokázali bleskurchle reagovat vyrovnávací trefou Nianeho. Poté se v klidu bez větších šancí za remízového stavu dohrála první půle.
45+1'
45+1'
Bard se snažil svým centrem do pokutového území něco udělat s nerozhodným výsledkem ještě během první půle.
43'
První poločas se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci.
41'
Zranění zřejmě z jednoho předešlých soubojů hlásí Antoine Mendy a může být ihned lékařem ošetřen.
40'
Batista Mendy zkusil dalekonosnou bombou překvapit brankáře, jeho pokus končí v zámezí mimo branku soupeře.
38'
Svého soupoeře v osobním souboji podrauil středopolař Aaron Ramsey.
36'
Valeryho centr nebll z kategorie úspěšných a nepřekvapil zadní řady soupeře.
34'
Po dvou rychlých brankách se rozhodně dále nekoná fotbalové galapředstavení.
32'
Moffi se dopustil útočného faulu, čehož si všiml hlavní rozhodčí.
31'
Pepe vyslal až příliš důraznou přihrávku na číhajícího spoluhráče Moffiho.
29'
Větší aktivita je v tomto momentu hry více na kopačkách hráčů OGC Nice.
27'
Ibrahima NIane si nepohlídal své ofsajdové postavení.
25'
Neúspěšný centr Barda úspěšně zlikvidovala obrana Angers.
24'
Rosario se provinil proti fotbalovým pravidlům v osobním souboji.
22'
Abdelli dokázal udržet míč na útočné polovině soupeře.
20'
Pokračuje se ve hře, čekalo se až si obránce Valery zaváže kopačku.
19'
Hráči Angers individuální akcí středem hřištěm byli neúspěšná, když včas zasáhla obrana soupeře před pokutovým územím.
18'
Ve vzdušných soubojích byli lepší hráči Nice v oblasti středového kruhu.
16'
Nyní tempo hry poněkud opadlo, sledujeme klidnější pasáž hry.
14'
Angers právě vstřelilo branku!
IBRAHIMA NIANE vypálil pravou nohou a dokázal balon dostat do branky. Poměrně rychle dokázali domácí srovnat.
11'
Hosté hrají dál aktivně, nyní to zkoušel Nicolas Pélé, ale jeho rána byla zblokovaná.
10'
Aaron Ramsey (Nice) si navedl míč před branku, a pak zakončoval. Jeho rána končí nad brankou.
8'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se především na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nemůže dostat do šance.
6'
Hostující Cédric Hountondji rozehrával rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
4'
Domácí celek se pokouší rychle odpovědět, nyní má možnost rohového kopu.
3'
Nice právě vstřelilo branku!
Do střelecké pozice se dostal TEREM MOFFI, který pravou nohou dostal míč do branky. Asistence: Gaetan Laborde.
1'

Angers SCO: Bernardoni – Al Milálí, Valery, Hountondji, Ghoulam, Kalumba – Capelle (C), B. Mendy, bin Tálib – Abdelli, Niane.
Náhradníci: Yah. Fofana – Bahoya Négoce, Abdoula. Bamba, Ousm. Camara II, S. Doumbia, Hunou, Sima, Šabanović, Taïbi.
Trenér: Dujeux

OGC Nice: Schmeichel – Bard, Dante (C), Todibo, An. Mendy – Thuram, Rosario, Ramsey – Laborde, Moffi, Pépé.
Náhradníci: Boulhendi – Barkley, Amráwí, Beka Beka, Belahyane, Bouanani, Bráhímí, Ndayishimiye, Bryan.
Trenér: Digard

Rozhodčí: Wattellier – Parinet Le Tellier, Haulbert.
Předpokládané absence:

Angers SCO

Salama, Blažić, Zinga, Šettí (všichni nespecifikované zranění)
Diony, Eneme-Ella, Kalla (všichni poraněné koleno)
Ghoulam (svalové zranění)

OGC Nice

Atal, Diop, Mendy, Ndayishimiye (všichni nespecifikované zranění).
Angers SCO již čeká na konec sezóny, která je velmi tragická. Poslední výhra se datuje právě k poslednímu vzájemnému s Nice, jenže to se odehrálo 18.9.2022! Od té doby je Angers otloukánkem ligy, malé zlepšení sezóny mohlo zmanat pouť pohárem Coupe de France, ale ta již také skončila v únorovém duelu proti blízkému Nantes.
OGC Nice úspěšně přešel přes soupeře Šeriff Tiraspol mezi nejlepších osm do čtvrtfinále EKL. Poslední ligová porážka se datuje k 2.1.2023 se Stade Rennes 1:2 Po vítězném lednu a únoru, přišel po hříchu takzvaně říkajíc remízový březen, nicméně i tak je bilance Nice velmi solidní 6 – 5 – 0. Nice marně vyhlíží výhru po zdolání ve velkým derby Monaco 3:0. Auxerre, Nantes i Lorient jsou soupeři, který by Nice mělo porážet a jde o zbytečné ztráty bodů.
Beznadějně poslední Angers SCO (20) bude dnes sparingpartnerem soupeři, jenž tradičně bojuje o příčky zaručující start v evropských pohárech OGC Nice (7). Favorit nahrál o třicetčtyři bodů více než soupeř.