Ligue 1 - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lorient : Toulouse - 23. dubna 2023   15:00

0:1
(0:0)
Toulouse
68' Abúchlál  (Chaibi)
Lorient
Mvogo – Silva (65. Cathline), Meïté, Tálbí, Le Goff – Abergel (C) – Faivre, Ponceau (80. Innocent), Le Fée (80. Doucouré), Yongwa (66. Kalulu) – I. Koné (66. Dieng).
Mannone – S. Diarra, Kari, Wackers.
Bollengier – Favre, Berthomieu
Toulouse
Dupé (C) – Desler, Rouault, Nicolaisen, Suazo – Spierings, Onaiwu (64. Ratão) – Abúchlál (79. M. Diarra), Genreau (83. Kamanzi), Sierro (64. Chaibi) – Dallinga.
Haug – Birmančević, L. Costa, Hamulic, Tsingaras.

Dnešní zápas je u konce. Toulouse nakonec odváží plný počet bodů za vítězství 1:0, které týmu vystřelil v 68. minutě Abúchlál. Hosté si tak do tabulky připsali důležité tři body a odskočili sestupujícím týmům na rozdíl deseti bodům.
90+4'
90+3'
Hra byla delší dobu přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů.
90+3'
Zakončení jednoho z domácích skončilo po odrazu na tyčce, tohle je obrovská škoda pro Lorient!
90+2'
Míč se dlouho odrážel ve vápně, nicméně nikdo z domácích nedokázal dobře zakončit.
90+1'
Spierings stáhl unikajícího soupeře k zemi, zastavil útočnou akci a dovolil tak svému týmu se stáhnout za míč.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
90'
Nikoliv, hosté už mají míč a snaží se jej dostat do nejdále od branky Dupého.
89'
Je tu rohový kop pro Lorient. Zaprší z tohoto mráčku?
87'
Domácí se sice pohybují s míčem na útočné polovině, zatím však pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
85'
Doucouré tvrdě dohrál Spieringse, který se svíjí v bolestech. Kartu ale sudí ukazovat nebude.
83'
Střídání v týmu Toulouse FC:
ze hřiště odchází Denis Genreau, přichází Warren Kamanzi.
82'
Kalulu zatáhl za ruční brzdu, stáhl soupeře k zemi a vidí žlutou.
82'
Hosté zastavili útočnou akci za cenu faulu, Lorient bude rozehrávat na středové čáře.
81'
Hosté zahrávali rohový kop, ale centrovaný míč nenalezl nikoho, kdo by mohl dobře zakončit.
80'
Střídání v týmu FC Lorient:
ze hřiště odchází Julien Ponceau, přichází Bonke Innocent,
ze hřiště odchází Enzo Le Fée, přichází Siriné Doucouré.
79'
ze hřiště odchází Zakarjá Abúchlál, přichází Moussa Diarra.
78'
Meïté se provinil nedovoleným zákrokem a vidí žlutou kartu.
74'
Hosté se hnali do rychlé akce po křídle, ale centrovaný míč Chaibiho skončil po odrazu v zámezí. Toulouse bude vhazovat a už rozhodně nikam nespěchá.
71'
Faivre našel přesným pasem za obranou Koného, ten ale nedokázal míč dobře zpracovat.
70'
Žlutá karta pro tým FC Lorient (Laurent Abergel).
68'
Toulouse právě vstřelilo branku!
Je tu úvodní gól zápasu! Chaibi dostal skvělou přihrávku k vápnu soupeře, našel přesným pasem ZAKARJU ABÚCHLÁLA, jenž chytrou střelou zakončil k tyčce.
66'
ze hřiště odchází Ibrahima Koné, přichází Bamba Dieng,
ze hřiště odchází Darlin Yongwa, přichází Gédéon Kalulu.
65'
ze hřiště odchází Igor Silva, přichází Yoann Cathline.
64'
ze hřiště odchází Vincent Sierro, přichází Fares Chaibi,
ze hřiště odchází Ado Onaiwu, přichází Rafael Ratão.
62'
Domácí nyní požadovali odpískání penaltového zákroku po pádu jednoho z útočníků, ale rozhodčí řekl ne.
60'
První hodina hry je za námi a stále čekáme na úvodní gól zápasu. Domácí nyní hrají s míčem u středové čáry.
57'
Dallinga se pokusil zakončit technickou ranou zpoza vápna, jeho pokus ale skončil vysoko nad brankou.
55'
Hosté zahrávali standardní situaci, Nicolaisen vyskočil nejvýše, ale jeho hlavičku dokázal Mvogo lehce zachytit.
53'
Le Fée nacentroval do vápna, jeden z domácích si našel cestu k zakončení, ale netrefil branku.
51'
Domácí kooperují kolem vápna soupeře, zatím si však příliš neví s rozestavenou defenzivní řadou soupeře.
49'
Sierro se pokusil zakončit přízemní ranou, zeď sice obstřelil, ale brankář Mvogo si s jeho pokusem poradil.
48'
Zajímavá standardní situace pro hostující celek. Míč si postavil Sierro.
46'
Faivremu proklouzl po pravé straně až do vápna soupeře, poté mu však míč utekl do zámezí, a tak bude Dupé odkopávat od branky.
46'
Více ze hry měli lehce hosté, kteří zahrávali hned šest rohových kopů, nicméně ani jednou se jim nepodařilo udeřit. Druhý poločas začne za malou chvíli, zůstaňte s námi.
První půle nám toho příliš nenabídla. Oba týmy se dostaly pouze k jedné střele na branku, a tak není divu, že je stav 0:0.
45'
45'
Rozhodčí nebude nastavovat ani minutu.
45'
Žalostná ofenzíva i na druhé straně. První poločas se chýlí ke svému konci.
43'
Nikoliv, znovu je to domácí tým, který se žene kupředu.
42'
Hosté budou zahrávat další standardní situaci od rohového praporku. Podaří se jim otevřít skóre?
40'
Toulouse zahrávalo rohový kop, zkusilo to na krátkou vzdálenost, ale následný centr byl nepřesný.
37'
Lorient se znovu dostal na útočnou polovinu, nicméně k zakončení to nedospělo.
35'
Domácí zahrávali standardní situaci z pravé strany, ale centrovaný míč odvrátila obrana Toulouse.
33'
Míč směřoval na Koného, jenže ten byl čistě odstaven pozorným obráncem hostujícího celku.
31'
Domácí se sice dostali na útočnou polovinu, tam však narazili na dobře rozmístěné defenzivní řady soupeře.
29'
Pro nezaujaté diváky se zatím jedná o nesmírně nezáživné utkání. Ani jeden z týmů se nemůže dostat do míst, odkud by se dala ohrozit branka soupeře.
26'
Nyní je to domácí tým, který drží balón na svých kopačkách. Je však třeba dodat, že poměrně daleko od branky Toulouse.
24'
Pokus o rychlý přechodu do útoku hostům nevyšel, Dallinga se nacházel v ofsajdovém postavení.
23'
Onaiwu dostal míč do vápna, ihned vyzkoušel vypálit z otočky, ale jeho pokus prolétl těsně vedle tyče.
22'
Stále čekáme na první vážnější šanci, oba týmy hrají poměrně opatrně.
20'
Mvogo zatím po rohových kopech předvádí skvělou práci. Nyní si opět došel pro vysoký centr a zachytil jej do rukavic.
18'
Znovu jsou to hosté, kteří mají míč ve své moc a tlačí se kupředu.
16'
Lorient zahrával rohový kop, ale nedokázal přijít na recept, kterým by přelstil obranu soupeře.
14'
Lorient zahrával standardní situaci, centr nebyl vůbec špatný, ale nakonec nemusel brankář Dupé ani zasahovat, neboť si obrana poradila sama.
12'
Toulouse se delší dobu drželo na útočné polovině, ale nedokázalo vymyslet nic, co by stálo za zmínku.
10'
Z pravé strany centroval Faivre, nicméně jeho míč nenalezl nikoho z domácích hráčů.
8'
Hosté zahrávali další rohový kop, i tentokrát však vyniknul brankář Mvogo, který balón zachytil do rukavic.
7'
Nejvýše vyšplhal brankář Mvogo, který míč vyboxoval pryč. Hosté ihned převzali balón a znovu se tlačí k zakončení.
6'
Z levého křídla do vápna proklouzl Sierro, pokusil se nacentrovat, ale míč byl sražen do zámezí, je tu roh.
4'
Hosté jsou stále na míči, zatím však poměrně daleko od branky Lorientu.
2'
Toulouse drží míč na vlastních kopačkách a postupně se tlačí kupředu.
1'

FC Lorient: Mvogo – Silva, Meïté, Tálbí, Le Goff – Abergel (C) – Faivre, Ponceau, Le Fée, Yongwa – I. Koné.
Náhradníci: Mannone – S. Diarra, Cathline, Dieng, Doucouré, Innocent, Kalulu, Kari, Wackers.
Trenér: Le Bris

Toulouse FC: Dupé (C) – Desler, Rouault, Nicolaisen, Suazo – Spierings, Onaiwu – Abúchlál, Genreau, Sierro – Dallinga.
Náhradníci: Haug – Birmančević, L. Costa, M. Diarra, Hamulic, Chaibi, Tsingaras, Ratão, Kamanzi.
Trenér: Montanier

Rozhodčí: Bollengier – Favre, Berthomieu.
Poslední vzájemné utkání spolu týmy sehrály v srpnu loňského roku. Tehdy duel na stadionu Toulouse skončil remízou 2:2. Za domácí skóroval Ratao a Dallinga, za hosty pak Lauriente a Kone.
Toulouse je na dvanáctém místě, má osmatřicet bodů a záporné skóre 47:54. V minulém zápase tým z jihozápadní Francie padl doma s Lyonem 1:2, skóroval Aboukhlal.
Lorient se nachází na desátém místě ligové tabulky. Z jednatřiceti zápasů vytěžil pětačtyřicet bodů, ke kterým patří skóre 43:43. Lorient v minulém zápase padl na hřišti Monaka 1:3. Jediný gól vstřelil Kone.
Dobrý den, vítám vás u online přenosu z fotbalové Ligue 1. Na programu je zápas dvaatřicátého kola, ve kterém změří síly FC Lorient a Toulouse FC. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 15:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.