Ligue 1 - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Lille - 14. května 2023   17:05

0:0
(0:0)
Monaco
Nübel – Disasi (C), Matsima, Henrique – Vanderson, Matazo, Fofana, Jakobs – Minamino (74. Akliouche), Golovin (74. Embolo) – Boadu (59. Ben Seghir).
Didillon – Aguilar, Diatta, E. Diop, Magassa, Okou.
Bastien Benoit
Stade Louis-II, Monaco
Lille
Chevalier – Diakité, Fonte (C), Alexsandro, Ismaily – André, Ang. Gomes (77. And. Gomes) – Weah (66. Únás), Cabella, Bamba – David (86. Virginius).
Costil – Baleba, Bayo, Gudmundsson, Martin, Yoro.

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 19:13.
V 35. kole mezi AS Monaco a Lille OSC se zrodila remíza 0:0, kdy nakonec ani jeden ze soupeřů nedokázal míč dostat za brankáře, nejblíže ke gólu měl Minamino, ale v 73. minutě kvůli ofsajdu gól uznaný nebyl, na druhé straně se dostali do největších šancí Gomes s Bambou, ale oba aktéry zastavil svými přesnými zákroky Nübel.
90+4'
90+3'
Žlutá karta pro tým Lille OSC (Bafodé Diakité).
90+2'
V držení balonu jsou hosté na polovině soupeře.
90+1'
Další přímý kop pro domácí.
90'
Na středovém kruhu po držení se píská proti fotbalistům Lille.
89'
Na míč letící do pásma se dostal Chevalier, ten hru chytá do rukavic a rychle na krátko rozehrává.
88'
Dalšího faulu se dopustili hosté a je tu přímák pro Monaco.
87'
Výkop, o který se postaral Nübel.
86'
Střídání v týmu Lille OSC:
ze hřiště odchází Jonathan David, přichází Alan Virginius.
83'
Na pěkný křížný pas do vápna si naběhl Bamba, který po míči skočil rybičkou, ale Nübel jeho pokus dokázal u tyče zastavit.
83'
Lille hraje na půlce domácího týmu.
80'
Disasi napálil míč z dálky, mířil hodně mimo bránu.
79'
Žlutou kartu dostává na střídačce jeden z členů realizačního týmu Monaka.
77'
ze hřiště odchází Angel Gomes, přichází André Gomes.
76'
Gomes se dostal do šance, po povedené nahrávce však nezamířil mezi tři tyče a balón končí kousek nad břevnem.
74'
Střídání v týmu AS Monaco:
ze hřiště odchází Takumi Minamino, přichází Maghnes Akliouche,
ze hřiště odchází Alexandr Golovin, přichází Breel Embolo.
73'
Minamino se dostal za obranu, z následné střely šel balón do sítě, ale branka uznána nebude kvůli ofsajdu.
72'
Žlutá karta pro tým Lille OSC (Angel Gomes).
69'
Bamba se dostal do nebezpečné pozice po prostrčení do vápna, prudkou ranou trefil jen vybíhajícího brankáře Nübela a při pokusu o dorážku je pískán útočný faul.
66'
ze hřiště odchází Timothy Weah, přichází Adam Únás.
64'
Dobrou nahrávku dostal za obranu Weah, ale lehčí pokus v klidu chytá Nübel.
62'
Asi metr za vápnem byl skluzem sražen Weah, Lille budou rozehrávat.
61'
Henrique šel kopat roh, z něj balón došel kousek za velké vápno na kopačku Vandersona, který mířil hodně mimo.
59'
ze hřiště odchází Myron Boadu, přichází Eliesse Ben Seghir.
56'
Cabella šel kopat roh, z něj míč došel do vápna, ale jen na obránce, kteří ho odrazili daleko od své svatyně.
53'
Monačtí předvedli dobrý pas za obranu, z něj z levé strany poslali centr do vápna, ale ten si v klidu pohlídal Chevalier.
52'
Z pravé strany si šel za míčem Bamba, obránce tam byl dřív a odráží hru do bezpečí na out.
51'
Z něj šel balon do středu branky, ale tuto lehkou střelu neměl brankář problém chytit.
50'
Pískán faul na Boadu, je tu přímý kop.
49'
Dlouhý nákop od Chevaliera do 3/4 hřiště.
47'
Diakité poslal hru do vápna, kde ji před dotírajícím útočníkem sebral Nübel.
46'
První část končí, diváci neviděli žádný gól, více faulů bylo k vidění u hráčů Monaka, kteří jich měli 12, Lille udělalo jen 4.
Druhý poločas začne přibližně v 18 10.
45+2'
45'
Domácí zastavují hru dalším faulem a na konci první půle budou rozehrávat fotbalisté v černých dresech.
44'
Henrique na druhé straně poslal přímák z velké vzdálenosti, obrana Lille v klidu odvrací.
42'
Hráč v červeno-bílém fauluje, soupeř bude mít ze střední vzdálenosti centr.
41'
Gomes na hranici vápna dostal nahrávku, z ní vyslal střelu, která končí nedaleko břevna.
39'
Alexsandro faulován na středu půlící čáry, hosté budou rozehrávat.
35'
Gomes si žádá o ošetření, hráč je v pořádku a bude pokračovat v dnešním zápase.
35'
Fofana si připisuje faul proti svému soupeři.
35'
Jakobs poslal centr do vápna, obrana tuto možnost odvrací.
34'
Dlouhý míč od Disasise nenašel své spoluhráče.
32'
Dobrá přihrávka za obranu do níž se dostal Boadu, Chevalier přečetl hru a skočil soupeři pod nohy a míč tak chytil.
30'
Pokus Monaka přenést balon na druhou stranu končí outem na půli hřiště.
29'
Matazo v souboji fauluje a rozehrávat bude soupeř.
27'
Pískán faul proti hráči domácího týmu, rozehrávku má znovu OSC.
26'
Výkop od branky hostů.
24'
Cabella poslal patičku na svého spoluhráče ve vápně, naštěstí se vrátil hráč Monaka a akci tak zmařil.
22'
Hostující výběr z levé strany přenesl hru na pravou na území Monaka, ale o míč poté přichází.
19'
Pískán faul proti týmu AS, rozehrávat bude Lille ze své poloviny.
16'
Takumi Minamino se dostal do šance po nahrávce do vápna, vypálil však z otočky u pravé tyče křížem nepřesně.
13'
V držení hry jsou nyní hráči OSC a snaží se kombinací nahrávek něco vymyslet.
11'
Cabella poslal další roh do vápna na Davida, ten hlavou zakončil doprostřed brány, kde si ho pohlídal Nübel.
10'
Ujal se ho Cabella, obrana hostí hlavičkou odráží hru do bezpečí.
10'
Po povedené nahrávce se do šance protlačil Cabella, obránce ho zastavuje pohotovým blokem a je z toho roh.
9'
Vanderson poslal další balón před branku, obránci tuto možnost odrazili.
7'
André poslal dobrý centr do vápna, domácí hru zastavují.
5'
Jakobs poslal dlouhý pas za obranu na něj však nedosáhl žádný spoluhráč a rozehrávat tak bude Lille.
2'
Je tu první roh pro Monaco, obrana tuto možnost odrazila.
2'
Jakobs ve vápně hledal přihrávkou spoluhráče, ale ta byla odvrácena soupeřem.
1'
Úvodní výkop mají domácí.
1'

AS Monaco: Nübel – Disasi (C), Matsima, C. Henrique – Vanderson, Matazo, Yo. Fofana, Jakobs – Minamino, Golovin – Boadu.
Náhradníci: Didillon – Aguilar, Akliouche, E. Ben Seghir, Diatta, E. Diop, Embolo, Magassa, Okou.
Trenér: Philippe Clement

Lille OSC: Chevalier – B. Diakité, Fonte (C), Alexsandro, Ismaily – André, Ang. Gomes – Weah, Cabella, J. Bamba – David.
Náhradníci: Costil – Baleba, Bayo, And. Gomes, Gudmundsson, Martin, Únás, Virginius, Yoro.
Trenér: Paulo Fonseca

Rozhodčí: Bastien Benoit.
V nedělním pozdním odpoledni si na trávníku Monaka zahrají hráči Lille.

AS Monaco

Z 34. odehraných kol patří domácím 4. místo s 64 body za 19 výher, 7 remíz a 8 proher.

Nebudou hrát: Ben Yedder, Camara, Sarr, Maripan.

Lille OSC

Ze stejného počtu utkání jsou fotbalisté na 5. postu s 59 body za 17 výher, 8 remíz a 9 proher. Na záda jim dýchá Rennes a Lyon, oba celky mají jen o 3b méně.

Nebudou hrát: Djalo, Zhegrova.