Ligue 1 - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Angers - 5. března 2023   15:00

Montpellier
2' Chazrí (Maouassa) • 25' Savanier  • 45+3' Maouassa  • 51' Savanier (Sylla) • 73' Wahi (Sylla)
5:0
(3:0)
Montpellier
Lecomte – Sacko, Jullien, Kouyaté (71. Sakho), Sylla – Ferri (71. Fayad), Chotard – Nordin (71. Germain), Savanier, Maouassa (61. Mavididi) – Chazrí (61. Wahi).
Kamara – P. Mendes, Tamas, Bongemba.
Angers
Bernardoni – Valery, Hountondji, Ousm. Camara II (46. Blažič), Šettí (46. Šabanović) – B. Mendy, bin Tálib, Abdelli (67. Capelle) – Sima (77. Hunou), Niane (46. Al Milálí), Salama.
Yah. Fofana – Abdoula. Bamba, Bahoya, Thioub.

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:18.
90+1'
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase.
89'
V poklidném tempu se zápas dohrává, uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat.
87'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí mají převahu, Khalil Fayad kombinuje se spoluhráči na útočné polovině.
85'
Volný kop pro domácí z dobré pozice těsně před vápnem. Téji Savanier a Elye Wahi se domlouvali, kdo rozehraje. Nakonec Téji Savanier nepřesně.
83'
Montpellier rozehrává volný kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě poradila, Téji Savanier netrefil dobře
82'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Miha Blažič).
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase, sledujeme poklidný závěr zápasu.
79'
Cédric Hountondji neměl komu přihrát, a tak vrátil míč svému brankáři, který rychle vykopává od své branky.
79'
Stephy Mavididi se pokoušel dostat hru na útočnou polovinu, ale dopustil se faulu. Hrát tak budou hosté.
77'
Střídání v týmu Angers SCO:
ze hřiště odchází Abdallah Sima, přichází Adrien Hunou.
75'
Domácí fotbalisté dál kombinují na útočné polovině hrací plochy, Angers se tak tak brání tlaku soupeře.
73'
Montpellier právě vstřelil branku!
V pohodě hrající domácí celek navyšuje své vedení, po bleskovém přenesení hry se povedenou střelou ke vzdálenější tyči prosazuje ELYE WAHI. Asistence: Issiaga Sylla.
71'
Střídání v týmu Montpellier HSC:
ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Khalil Fayad,
ze hřiště odchází Boubakar Kouyaté, přichází Mamadou Sakho,
ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Valère Germain.
70'
Dvacet minut hry dělí domácí celek od výhry v tomto zápase, Montpellier má jasnou převahu.
68'
Domácí fotbalisté vybojovali rohový kop. Téji Savanier poslal centr před branku, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.
67'
ze hřiště odchází Himad Abdelli, přichází Pierrick Capelle.
66'
To nyní už neplatí, protože po rychlé domácí akci hlavičkoval těsně vedle branky Issiaga Sylla.
65'
Hraje se převážně na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
63'
Yan Valery se po individuální akci dostal do střelecké pozice, ale jeho rána byla hodně nepovedená. Míč bude rozehrávat domácí brankář.
61'
ze hřiště odchází Faitout Maouassa, přichází Stephy Mavididi,
ze hřiště odchází Wahbí Chazrí, přichází Elye Wahi.
61'
Centr se snesl před branku a jeden z obránců na poslední chvíli odehrál na rohový kop.
60'
Hodina hry je pryč, domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, vybojovali volný kop na útočné polovině.
57'
Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Angers SCO (Nabíll bin Tálib). Hostující hráč fauloval soupeře, za což dostal žlutou kartu. Následně proti trestu protestoval a dostal další. Zápas pro něj pro červenou kartu končí.
57'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Nabíll bin Tálib).
55'
Deset minut hry z druhého poločasu je pryč a hosty nečeká vůbec nic snadného pokus chtějí zdramatizovat zápas.
53'
Halid Šabanović hledal dlouhým centrem spoluhráče, ale obrana domácícíh si dokázala poměrně snadno poradit.
51'
Domácí se usadili na polovině soupeře a po rychlé kombinaci navyšují svůj náskok, prosazuje se dobře hrající TÉJI SAVANIER. Dostal přihrávku na osu a pálil přesně. Asistence: Issiaga Sylla.
50'
Domácí celek se dostal do zakončení, ale Christopher Jullien pálil mimo branku.
47'
Hned tři změny v sestavě udělal během přestávky hostující trenér, uvidíme, zda se to nějak promítne na obrazu hry.
46'
ze hřiště odchází Iljás Šettí, přichází Halid Šabanović,
ze hřiště odchází Ousmane Camara, přichází Miha Blažič,
ze hřiště odchází Ibrahima Niane, přichází Faríd Al Milálí.
46'
45+4'
45+3'
V pohodě hrající domácí celek přidává další branku, po rychlé akci a nepřehledné situaci se k odraženému míči před brankou dostal FAITOUT MAOUASSA. Jeho rána zapadla ke vzdálenější tyči.
44'
Dostáváme se do finální fáze hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat k první části zápasu. Nyní pálil hostující Nabíll bin Tálib nad.
42'
Issiaga Sylla absolvoval tvrdý souboj se soupeřem, vypadá to, že je v pořádku a bude moci pokračovat.
40'
Rohový kop si vyzkouší i hosté. Centr se snesl před branku, Nabíll bin Tálib ho tam poslal. Jeho centr byl hodně nepovedený.
39'
Domácí pokračují v aktivní hře, po tlaku na útočné polovině se do zakončení dostal rychlý Arnaud Nordin. Jeho ránu vyrazil brankář.
38'
Téji Savanier centroval před branku od rohového praporku, následná rána končí nad brankou.
37'
Zhruba deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu, rohový kop budou rozehrávat domácí.
35'
Faitout Maouassa byl po faulu soupeře dohraný a leží na hrací ploše. Uvidíme, zda bude v zápase pokračovat.
33'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Ousmane Camara). Hodně nešikovný zákrok v osobním souboji se soupeřem je oceněný žlutou kartou pro hostujícího hráče.
32'
Vstup do zápasu mají výrazně lepší domácí fotbalisté, kteří se dokázali dvakrát prosadit.
31'
Hosté sice rozehrávali rohový kop, ale centr před branku vůbec nevyšel. Balon po hlavičce končí vysoko nad. Rozehrávat bude brankář.
30'
Benjamin Lecomte rozehrává po nepřesné akci soupeře od své branky. Jeho tým následně rychle přenesl hru.
28'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není. Hraje se především na polovině hrací plochy.
25'
Domácí celek navyšuje své vedení, s přehledem dokázal pokutový kop proměnit TÉJI SAVANIER. Ze svého pohledu poslal míč doprava, brankář si vybral druhou stranu.
23'
Arnaud Nordin byl ostře dohraný v pokutovém území, uvidíme penaltu?
19'
Ibrahima Niane se z ničeho nic dostal do zakončení, jeho hlavička končí těsně nad brankou.
18'
Sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky bavit. Zatím spokojenější mohou být domácí příznivci, jejichž oblíbenci se prosadili jako první.
17'
Boubakar Kouyaté měl před malou chvíli možnost velké šance, ale gólman se vyznamenal.
16'
Volný kop pro domácí. Centr se snesl před branku a výborně zasáhl brankář Paul Bernardoni.
14'
Angers rozehrává na polovině hrací plochy, Iljás Šettí kombinuje se spoluhráči. Hosté na nějakou výraznější šanci čekají.
14'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se především na polovině hrací plochy.
12'
Montpellier pokračuje v dobré hře, Wahbí Chazrí se sice dostal k zakončení, ale jeho rána nebyla přesná. Rozehrávat bude brankář.
10'
Úvodní pasáž zápasu vyšla lépe domácím, kteří se dokázali prosadit jako první a navíc pokračují dál v aktivní hře.
10'
Joris Chotard poslal centr před branku, ale obrana si dokázala poradit. Ke střele se domácí nedostali.
8'
Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Boubakar Kouyaté). Domácí hráč dostává žlutou kartu za hodně nevybíravý faul.
6'
Paul Bernardoni rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.
5'
Hraje se převážně na polovině hrací plochy. Abdallah Sima nechal centrovat soupeře, ale k zakončení se domácí nedostali.
3'
Angers pokračovalo v aktivní hře, Ousmane Camara se pokoušel dostat do zakončení, ale obrana si poradila.
2'
Autorem branky je WAHBÍ CHAZRÍ. Asistence: Faitout Maouassa.
1'
Cédric Hountondji rozehrává na své polovině, balon mají hráči hostujícího celku.
1'
Utkání začalo, hraje se v poklidném tempu, ani jeden celek se nemůže dostat před branku v úvodu zápasu.
1'

Montpellier HSC: Lecomte – Sacko, Jullien, Kouyaté, Sylla – Ferri, Chotard – Nordin, Savanier, Maouassa – Chazrí.
Náhradníci: Kamara – Fayad, Germain, Mavididi, P. Mendes, Sakho, Tamas, Wahi.

Angers SCO: Bernardoni – Valery, Hountondji, Ousm. Camara II, Šettí – B. Mendy, bin Tálib, Abdelli – Sima, Niane, Salama.
Náhradníci: Yah. Fofana – Abdoula. Bamba, Blažič, Capelle, Al Milálí, Hunou, Bahoya, Šabanović, Thioub.
Poslední vzájemný zápas se v rámci ligy odehrál na začátku září a domácí Angers dokázali svého soupeře porazit 2:1.
Montepllier je v tabulce na čtrnácté pozici, z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Porazil Brest 3:0 a Troyes 1:0, zatím naposledy remizoval s Lens 1:1. Tým má po 25 zápasech 27 bodů.
Angers neprožívají povedený ročník, v tabulce jsou s velkou ztrátou na posledním místě. Z 25 zápasů získal tým pouze 10 bodů, z nichž dva získal tým v posledních pěti zápasech za dvě remízy.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzského ligového fotbalu. V rámci 26. kola nejvyšší ligy proti sobě nastoupí Montpellier HSC a Angers SCO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.