Ligue 1 - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nantes : Ajaccio - 13. listopadu 2022   15:00

Nantes
71' Blas (Mohamed) • 89' Ganago (Simon)
2:2
(0:0)
Ajaccio
57' Youssouf   • 66' Hamouma  (Bilajlí)
Nantes
Lafont – Corchia (82. Appiah), Castelletto, Girotto, Merlin – M. Sissoko, Chirivella (82. Moutoussamy) – Guessand (59. Ganago), Blas, Simon – Mohamed.
Descamps – Bamba, Coco, Doucet.
Ajaccio
B. Leroy – Youssouf, Gonzalez, I. Diallo, Y. Koné – Nouri (88. Alphonse), Marchetti, Coutadeur (88. Laci), Bilajlí (72. Bayala) – El Idrissy (81. Mangani), Hamouma (72. Moussiti-Oko).
Sollacaro – Barreto, Cimignani, Spadanuda.

Ajaccio se dostalo do dvoubrankového vedení, domácí v závěru zápasu snížili a v posledních minutách se dokázali prosadit a srovnat na konečných 2:2.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:17.
90+3'
90+3'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
90+1'
Tři minuty uvidíme nad rámec prodloužení. Hosté se nyní pokouší získat náskok zpět.
89'
Nantes právě vstřelili branku!
Trpělivá hra se vyplatila a domácí celek srovnává stav zápasu, po centru spoluhráče se hlavou prosazuje IGNIATIUS GANAGO. Asistence: Moses Simon.
88'
Střídání v týmu AC Ajaccio:
ze hřiště odchází Mathieu Coutadeur, přichází Qazim Laci,
ze hřiště odchází Riad Nouri, přichází Mickaël Alphonse.
86'
Ajaccio situaci přečkalo a dokázalo si poradit s akcí soupeře. Směr hry se tedy poměrně rychle otáčí.
86'
Domácí aktivněji hrající celek vybojoval rohový kop. Nantes je nyní lepším týmem.
85'
Nantes kombinuje na polovině hrací plochy, Samuel Moutoussamy se pokoušel najít spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.
83'
Ludovic Blas to vzal na sebe, dostal se do střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky. Jeho ráně nechybělo moc.
83'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice.
82'
Střídání v týmu FC Nantes:
ze hřiště odchází Sébastien Corchia, přichází Dennis Appiah,
ze hřiště odchází Pedro Chirivella, přichází Samuel Moutoussamy.
81'
ze hřiště odchází Mounaïm El Idrissy, přichází Thomas Mangani.
80'
Benjamin Leroy rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, ale jeho spoluhráči si nedokázali poradit a rychle přenést hru.
78'
Ludovic Blas vypracoval šanci pro spoluhráče, ale zakončení Ganaga končí v moci brankáře.
77'
Quentin Merlin vyhrál hlavičkový souboj, akce domácích tak mohla pokračovat. Centr se snesl před branku.
76'
Čtvrthodina hry zbývá do konce zápasu, domácím se sice podařilo snížit, ale další šance si vypracovávají jen těžko.
74'
Žlutá karta pro tým FC Nantes (Antoine Kombouare). Domácí trenér dostává kartu.
73'
Mohamed Youssouf a Andrei Girotto se dostali do souboje na polovině hrací plochy. U míče zůstanou hosté.
72'
ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Bevic Moussiti-Oko.
72'
ze hřiště odchází Júsuf Bilajlí, přichází Cyrille Bayala.
71'
Tentokrát to domácím už vyšlo a je sníženo. Po bleskové akci a šikovném přiklepnutí patičkou se prosazuje LUDOVIC BLAS.
66'
Ajaccio právě vstřelilo branku!
Hostující celek navyšuje svůj náskok. Po bleskové akci a přenesení hry se do zakončení dostal ROMAIN HAMOUMA. Přijal míč od spoluhráče a šikovně zakončoval do prázdné branky. Asistence: Júsuf Bilajlí.
65'
Centr se snesl před branku, ale hráči Nantes se nedokázali dostat do zakončení.
64'
Domácí fotbalisté přečkali aktivní hru soupeře a nyní se pokouší něco vymyslet na útočné polovině. Ludovic Blas centroval před branku, ale jeho pokus byl zblokovaný na rohový kop.
62'
Žlutá karta pro tým FC Nantes (Andrei Girotto).
62'
Mounaïm El Idrissy byl ošetřen na hrací ploše a přestávku využili hráči k tomu, aby se mohli občerstvit.
61'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, hostující celek bude vhazovat. MÍč do hry uvedl Mounaïm El Idrissy.
60'
Hodina hry je pryč, hostující celek vede o jednu branku a domácí se jen těžko dostávají do zakončení. Uvidíme, jak se hra změní po prvním střídání.
59'
ze hřiště odchází Evann Guessand, přichází Igniatius Ganago.
58'
Po vstřelené brance pokračuje hostující celek v aktivní hře a domácí obrana je pod tlakem, což vedlo k faulu Girottiho.
57'
Hostující celek velkou šanci dokázal proměnit, střelou do středu branky přepisuje skóre MOHAMED YOUSSOUF.
56'
Penalta pro hosty.
55'
Moussa Sissoko si počínal hodně důrazně v pokutovém území, bude z toho penalta?
53'
Domácí hráči se pokoušeli dostat se do útočné fáze, ale Andrei Girotto si počínal nedovoleně. U míče budou hosté.
52'
Zatím stále sledujeme stejné jedenáctky, ani jeden celek se nerozhodl pro střídání.
51'
Žlutá karta pro tým AC Ajaccio (Oumar Gonzalez).
50'
Benjamin Leroy kryje akci domcácích. Quentin Merlin centroval před branku a hlavičkoval Moussa Sissoko.
50'
Po pasáži hry klidného fotbalu rozehrávali hosté rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem, zdá se, že ani jeden celek nestřídal.
46'
45+3'
45+2'
Youssouf Koné zůstává ležet na hrací ploše, zdá se, že je zraněný.
45+2'
Žlutá karta pro tým FC Nantes (Jean-Charles Castelletto).
45+1'
Žlutá karta pro tým AC Ajaccio (Riad Nouri).
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Rohový kop rozehrávali hosté, následně Júsuf Bilajlí minul nůžkami branku.
42'
Domácí hráči se propracovali před branku soupeře, ale do zakončení se tým nedostal.
41'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto poločase, hraje se spíše na polovině hrací plochy.
39'
Moses Simon posílal míč před branku, následně spoluhráč hlavičkuje nad.
38'
Rohový kop pro hosty, centr se snesl před branku, ale obrana si snadno poradila.
37'
Žlutá karta pro tým FC Nantes (Ludovic Blas).
36'
Domácí rozehrávají volný kop. Ludovic Blas pálil a jeho rána byla zblokovaná. Následná rána Pedra Chirivelly končí vysoko nad brankou.
35'
Žlutá karta pro tým AC Ajaccio (Youssouf Koné).
33'
Riad Nouri centroval před branku, jeho spoluhráči se k míči nedostali, Andrei Girotto odhlavičkoval do bezpečí.
32'
Ajaccio se usadilo na polovině soupeře, ale obrana Nantes byla pozorná a dokázala si poradit jen za cenu rohového kopu.
30'
Alban Lafont senzačně zastavil velkou šanci hostů. Mathieu Coutadeur zakončoval nůžkami a brankář skvěle zasáhl. Rohový kop, který následoval, obrana zastavila.
30'
Půlhodina hry je pryč, sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky bavit. Zatím stále platí bezbrankový stav.
29'
Quentin Merlin od rohového praporku centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.
29'
Nantes nyní kombinuje na polovině hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet.
28'
Romain Hamouma to zkoušel individuálně, dostal se do zakončení, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.
27'
Hostující celek se po rychlé akci dostal do zakončení, ale rána končí vedle branky.
24'
Alban Lafont zůstal ležet na hrací ploše, Júsuf Bilajlí byl v kontaktu s domácím brankářem.
23'
Sledujeme pasáž hry, která je plná nepřesností a špatných přihrávek na obou stranách.
20'
Dvacet minut hry je pryč, zatím mají střeleckou převahu domácí, ale jedinou ránu na branku vyslal hostující celek.
19'
Youssouf Koné rozehrával autové vhazování, následně ale jeho tým přišel o míč.
18'
Diváci vytvářejí zápasu velmi dobrou atmosféru, ale zatím sledují podprůměrný fotbal.
17'
Nantes uklidnilo hru a dostalo míč do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.
16'
Mathieu Coutadeur centroval před branku, ale jeho spoluhráč na dlouhý centr nedoškočil.
15'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se převážně na polovině hrací plochy. ANi jeden celek se nemůže dostat do šance.
14'
Romain Hamouma poslal centr před branku, hledal spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit a zastavila akci hostů.
11'
Rohový kop domácí rozehrávali na krátko, do výraznější šance se tým nedostal. Brankář zasahvoat nemusel.
10'
Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Následně balon zastavil brankář Benjamin Leroy.
9'
Ludovic Blas se po rychlé kombinaci odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti. Jeho akci zastavil blok obránce. Míč končí těsně vedle branky, uvidíme rohový kop.
7'
Pedro Chirivella se probojoval po rohovém kopu k míči a dostal se k zakončení. Jeho rána mířila do tyče branky.
6'
Domácí měli dvakrát možnost rozehrávat rohový kop, ale ani jeden z pokusů nevedl k výraznější šanci.
4'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
3'
Mohamed Youssouf vedl protiakci hostů, ale přes obranu Nantes se nedostal do střelecké pozice.
2'
Hraje se klidnější úvod zápasu, sledujeme domácí vhazování na polovině hrací plochy.
1'
Domácí hrají ve žlutém, hosté v černém.
1'

FC Nantes: Lafont – Corchia, Castelletto, Girotto, Merlin – M. Sissoko, Chirivella – Guessand, Blas, Simon – Mohamed.
Náhradníci: Descamps – Appiah, Bamba, Coco, Doucet, Ganago, Moutoussamy.

AC Ajaccio: B. Leroy – Youssouf, Gonzalez, I. Diallo, Y. Koné – Nouri, Mangani, Coutadeur, Bilajlí – El Idrissy, Hamouma.
Náhradníci: Sollacaro – Alphonse, Barreto, Bayala, Cimignani, Laci, Moussiti-Oko, Spadanuda.
Nastupují proti sobě sousedé v tabulce. Domácí jsou šestnáctí s dvanácti body, hosté sedmnáctí s body jedenácti. Nantes poslední zápas prohrálo s Reims 0:1, naopak Ajaccio porazilo Štrasburk 4:2. Mírným favoritem vzhledem k tabulce jsou domácí, nicméně hosté z posledních pěti zápasů celkem třikrát bodovali. Lze očekávat nepříliš atraktivní fotbal.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Nantes a AC Ajaccio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.