Ligue 1 - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Troyes : Toulouse - 14. srpna 2022   15:00

0:3
(0:1)
Toulouse
36' Larouci (vl.)  • 54' Ratão  (Abúchlál) • 85' Healey
Troyes
Gallon – Bruus (83. Balde), Porozo (59. Ugbo), Palmer-Brown, Salmier (83. Odobert), Larouci – Ripart (59. Rami), Kouamé, Tardieu (C), Chavalerin (59. Dong) – M. Baldé.
Moulin – Dingomé, N'jo, Túzghár.
Toulouse
Dupé – Desler, Rouault, Nicolaisen, Sylla – Spierings, van den Boomen – Abúchlál (87. M. Diarra), Dejaegere (C) (76. Genreau), Ratão (76. Onaiwu) – Dallinga (69. Healey).
Haug – Begraoui, L. Costa, Keben Biakolo, Mvoué.

Toulouse FC naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas a získává body do ligové tabulky. Domácí měli jen dvě střely na branku, ale ani jedna nebyla výrazně nebezpečná.
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:19.
90+1'
90+1'
Zajímavá akce domácích, ale pokus, který vyslal Mama Baldé, končí nad.
90+1'
Jednu minutu uvidíme navíc.
90'
Rohový kop pro domácí, jedna z mála šancí v posledních minutách. Centr se snesl před branku a Maxime Dupé jej ukryl do náruče.
88'
Toulouse pokračuje v aktivní hře, ale domácí obrana si nyní dokázala poměrně snadno poradit.
87'
Střídání v týmu Toulouse FC:
ze hřiště odchází Zakarjá Abúchlál, přichází Moussa Diarra.
85'
Toulouse právě vstřelilo branku!
V pohodě hrající hostující celek navyšuje své vedení a znovu rozjásal své příznivce. Balon si na střed hrací plochy před brankou navedl RHYS HEALEY. Následně vyslal důraznou střelu a balon zapadl přesně k tyči.
84'
Domácí fanoušci vytvářejí na zápase dobrou atmosféru, ale mnoho důvodů k radosti zatím neměli.
83'
Střídání v týmu ESTAC Troyes:
ze hřiště odchází Andreas Bruus, přichází Thierno Balde.
ze hřiště odchází Yoann Salmier, přichází Wilson Odobert.
83'
Troyes se pokouší hrát aktivně, ale nedaří se příprava pozice pro finální zakončení.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, více ze hry mají nyní domácí, ale sráží se špatná koncovka.
79'
Volný kop nyní budou rozehrávat domácí fotbalisté. Centr se snesl před branku, následně hlavičkoval Mama Baldé, jehož pokus tak tak minul branku. Nechybělo moc a domácí skórovali.
78'
Mnoho fotbalové krásy k vidění není, Maxime Dupé rozehrává od své branky, pokoušel se rychle přenést hru na polovinu soupeře, ale nepodařilo se mu najít spoluhráče.
77'
Hostující celek hraje aktivněji, má převahu na útočné polovině a snadněji se dostává do zakončení.
76'
ze hřiště odchází Brecht Dejaegere, přichází Denis Genreau.
ze hřiště odchází Rafael Ratão, přichází Ado Onaiwu.
75'
Gauthier Gallon si organizuje své spoluhráče, hosté mají převahu, znovu se díky dobré přihrávce dostali do šance, ale Anthony Rouault minul.
74'
Žlutá karta pro tým ESTAC Troyes (Florian Tardieu).
71'
Rominigue Kouamé to vzal na sebe, vylepšil si střeleckou pozici a vypálil. Jeho rána končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
71'
Troyes mělo možnost dalšího rohového kopu, ale ani tentokrát se domácí do výraznější šance nedostali.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, sledujeme rychlý fotbal, který především musí bavit fanoušky hostů. Toulouse kontroluje hru, vede o dvě branky a míří za výhrou.
69'
ze hřiště odchází Thijs Dallinga, přichází Rhys Healey.
67'
Kyliane Dong mířil sám na branku soupeře, ale vracející se obránci byli dost rychlí, a tak akci doběhli a zastavili.
67'
Mama Baldé vhazoval na útočné polovině, ale do výraznější šance se on ani jeho spoluhráč nedostali.
65'
Domácí Troyes rozehrávalo rohový kop. Centr mířil před branku, ale znovu sudí viděl útočný faul. Adil Rami byl tím, kdo si počínal nedovoleně.
63'
Toulouse rozehrávalo rohový kop, ale útočící celek si pomohl útočným faulem.
62'
Rychle její však vybojovali a Rafael Ratão hledal dobrou přihrávkou před brankou spoluhráče, obrana si v pohodě dokázala poradit.
61'
Mikkel Desler se zapojil do rozehrávky na své polovině, následně ale jeho spoluhráči o balon přišli.
60'
Hodina hry je pryč, nyní sledujeme klidnější pasáž hry. Souboje o balon se odehrávají především na polovině hrací plochy.
59'
ze hřiště odchází Xavier Chavalerin, přichází Kyliane Dong.
ze hřiště odchází Renaud Ripart, přichází Adil Rami.
ze hřiště odchází Jackson Porozo, přichází Ike Ugbo.
58'
Po domácím faulu rozehrávali hosté přímý kop. Centr se snesl před branku, ale následná rána byla zblokovaná.
56'
Troyes se po delší době dostalo do zajímavé pozice, Jackson Porozo nedokázal přesněji vypálit, navíc mu byl následně pískaný ofsajd.
54'
V pohodě hrající tým Toulouse dává další branku a navyšuje své vedení.. Po krátké přihrávce spoluhráče se střelou do prázdné branky prosazuje RAFAEL RATÃO. Dokázal balon uklidit do brány.
53'
Branco van den Boomen rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
52'
Přímá rána na branku a balon Gauthier Gallon vyrazil mimo hrací plochu. Od Toulouse to nebylo vůbec špatné.
51'
Mama Baldé se vrátil do hry, ale bude muset nyní sledovat, jak se jeho tým bude bránit rozehrávce volného kopu soupeře.
50'
Mama Baldé odchází z hrací plochy, zdá se, že nebude moci v zápase pokračovat.
49'
Jeden z domácích hráčů má nějaké zdravotní problémy, vypadá to na křeče a má je Mama Baldé.
47'
Hostující celek se usadil na polovině soupeře, ale Mikkel Desler nedokázal přesněji centrovat. Brecht Dejaegere vybojoval pro svůj tým rohový kop.
46'
Zdá se, že ani jeden celek během poločasové přestávky nestřídal. Podle všeho pokračují stejné jedenáctky.
46'
45+1'
45'
Rohový kop pro domácí. Centr se snesl před branku, ale Maxime Dupé vyhodnotil dobře situaci a vyskočil. Následně se Mama Baldé dostal k nedůrazné střele, kterou obránce odehrál.
44'
Zajímavá šance domácích byla na hranici malého vápna zblokovaná. Míč končí mimo hrací plochu, rohový kop.
43'
Branco van den Boomen rozehrával volný kop na polovině hrací plochy, následně jeho tým pokračoval v akci, ale prosadit se nedokázal.
42'
Žlutá karta pro tým ESTAC Troyes (Rominigue Kouamé).
42'
Toulouse se propracovalo na útočnou polovinu, ale drží se daleko od branky.
41'
Mnoho fotbalové krásy v posledních minutách k vidění není, sledujeme hodně defenzivní fotbal.
40'
Stijn Spierings byl hodně důrazně dohraný soupeřem, Xavier Chavalerin si počínal nedovoleně.
38'
Hostující celek nyní rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, nikam se nežene.
36'
Zaslouženě se hostující celek dostává do vedení, po pěkné akci následovat centr před branku, který si nešikovně do své branky srazil domácí YASSER LAROUCI. Brecht Dejaegere byl v souboji s tímto hráčem, ale podle všeho je to vlastní branka.
35'
Troyes se usadilo na útočné polovině, ale dobře se pohybující Mama Baldé nedokázal dostat do zakončení. Následně Rasmus Nicolaisen vybojoval míč a rychle otočil směr hry.
32'
Issiaga Sylla byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale jeho zakončení nebylo přesné, obrana si dokázala poradit.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím čekáme na nějakou výraznější šanci, více ze hry v prvních desítkách minut měli hosté.
30'
Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Thijs Dallinga).
29'
Hraje se na polovině hrací plochy, Mama Baldé vybojoval balon, což znamená jednu z mála domácích šancí na rychlé přenesení hry. Hráči v modrém zakončit ale nedokázali.
26'
Opět centr na bližší tyč, ale Troyes si pomohlo útočným faulem.
25'
Rohový kop rozehrávali domácí. Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila za cenu dalšího rohu.
23'
Blesková akce domácích. Mama Baldé se dostával do střelecké pozice, ale Rasmus Nicolaisen byl první u míče a výborně akci zastavil. Následovat bude rohový kop.
23'
Jen těžko se domácí fotbalisté dostávají do zajímavých střeleckých pozic, převaha je nyní na straně Toulouse, které vybojovalo další autové vhazování.
20'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, Toulouse hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale Troyes hraje zodpovědně.
20'
Jeden z hostujících hráčů se dostal do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit. Rána byla zblokovaná.
19'
Souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy.
17'
Domácí se nyní musí bránit aktivní hře soupeře. Troyes hraje pozičně dobře a nedává hostům mnoho prostoru.
16'
Issiaga Sylla vybojoval autové vhazování na útočné polovině, Toulouse se pokouší hrát aktivně.
15'
Patnáct minut hry je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí tento zápas nenabízí.
13'
Domácí Mama Baldé se dostal do střelecké pozice, ale jeho zakončení hlavou míří vedle branky.
10'
Branco van den Boomen centroval před branku, ale obrana dokázal dobře vyhodnotit situaci a balon odehrála do bezpečí.
9'
Brecht Dejaegere pálil z první, jeho pokus končí vedle branky. Míč byl tečovaný, následovat bude rohový kop.
9'
Zakarjá Abúchlál hledal na útočné polovině spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.
8'
Brecht Dejaegere rozehrával volný kop, ale do výraznější šance se tým nedostal.
6'
Hostující celek hraje v úvodu zápasu aktivně, tlačí se do zakončení, ale domácí obrana je pozorná.
4'
Troyes vybojovalo balon na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet, ale přihrávka na půlku nebyla přesná. Následně Toulouse faulovalo.
3'
Hosté se k zakončení nedostali, míč končí vedle. Gauthier Gallon bude rozehrávat od své branky.
3'
Issiaga Sylla vybojoval vhazování na polovině hrací plochy, jeho tým pokračuje v akci.
2'
Utkání začalo, sledujeme klidnější pasáž v úvodu zápasu.
1'

ESTAC Troyes: Gallon – Bruus, Porozo, Palmer-Brown, Salmier, Larouci – Ripart, Kouamé, Tardieu (C), Chavalerin – M. Baldé.
Náhradníci: Moulin – Dingomé, Dong, N'jo, Odobert, Rami, Túzghár.

Toulouse FC: Dupé – Desler, Rouault, Nicolaisen, Sylla – Spierings, van den Boomen – Abúchlál, Dejaegere (C), Ratão – Dallinga.
Náhradníci: Haug – Begraoui, L. Costa, M. Diarra, Genreau, Healey, Keben Biakolo, Mvoué, Onaiwu.
Kluby se spolu střetly v rámci přípravy a Toulouse vyhrálo drtině 6:1.
Toulouse v prvním zápase ligy remizovalo v domácím prostředí s Nice 1:1. Toulouse do vedení poslal Dalinga, ale za hosty v 78. minutě srovnal Ramsey.
Troyes FC prvním mistrovském zápase nové sezony prohrálo. Nestačilo na Montpellier 2:3. Troyes v zápase dvakrát dokázalo smazat jednobrankvou ztrátu, ale na gól Svaniera z 81. minuty už neodpovědělo.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase druhého kola proti sobě nastoupí ESTAC Troyes a Toulouse FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.