Ligue 1 - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Nantes - 26. dubna 2024   21:00

Montpellier
2' Adams (Al-Taamari)
1:1
(1:1)
Nantes
7' Abline  (Mohamed)
Montpellier
Lecomte – Tchato, Jullien, Sagnan, Mincarelli Davin – Omeragić, Chotard (69. Ferri) – Nordin, Savanier (C) (90+4. I. Sylla), Al-Taamari (69. Fayad) – Adams (69. Karamoh).
Bertaud – Leroy, Hefti, Kouyaté, T. Coulibaly.
Stinat – Mouysset, Boudikian
Stade de la Mosson-Mondial 98, Montpellier
Nantes
Lafont (C) – Amian, Castelletto, Pallois, Cozza – Coco (75. A. Bamba), Chirivella (62. Moutoussamy) – Mollet (87. Kadewere), M. Sissoko, Abline (87. B. Traoré) – Mohamed (75. Cömert).
Petrić – Appuah, Zeze, Duverne.

Utkání je u konce a došlo na dělbu bodů. Ve druhé půli už ubylo šancí, spíše se bojovalo a tak ani brankáři se nemuseli tak činit. Za hosty pouze zahrozil Mollet se svým zakončením zblízka, domácí Savanier zase mířil kousek nad břevno. V úplném závěru byli domácí potrestáni dvěma červenými kartami, když za fauly byli vyloučeni Mincarelli Davin a Nordin, závěrečný přímý kop však skončil na zdi a duel byl ukončen za stavu 1:1. Po tomto výsledku je Montpellier na 12. místě s 37 body, Nantes je je na 14. místě a má 32 bodů.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:14.
90+9'
90+9'
Přímý kop si vzal na starost Cömert, dělovkou ale trefil jen zeď.
90+8'
Nantes má k dispozici přímý kop a to z docela zajímavé situace.
90+6'
Cozza je ošetřován, má dokonce na hlavě obvaz a v obličeji se mu rozlévá slušná modřina.
90+5'
A další červená pro domácí tým! Arnnaud Nordin šel vysokou nohou proti Cozzovi, trefil jej do hrudi a hlavně obličeje a sudí neváhal ani okamžik!
90+4'
Střídání v týmu Montpellier HSC:
ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Issiaga Sylla.
90+3'
Domácí budou ještě střídat, už jen natahují závěr.
90+2'
Kontrolovalo se ještě video, zda unikající Traoré nebyl v ofsajdu, ale nakonec byla červená karta potvrzena.
90+1'
Domácí budou dohrávat v deseti, neboť unikajícího Traorého zastavil Lucas Mincarelli Davin a sudí byl nekompromisní, neboť tasil červenou kartu.
90'
Domácí Fayad se snažil o centr, proti dvěma obráncům ale neměl moc šancí uspét.
89'
Míč je mimo pokutové území Montpellieru, nicméně u něj jsou stále hosté a snaží se o překvapivý výpad.
88'
Roh pro Nantes.
87'
Střídání v týmu FC Nantes:
ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Tino Kadewere.
87'
ze hřiště odchází Matthis Abline, přichází Bénie Traoré.
86'
Na hostující straně se chystá dvojnásobné střídání, do hry se chystají Kadewere a Traoré.
85'
Bamba neprošel levou stranou, domácí Tchato jej ubránil a nechal míč proskákat do autu.
84'
Na opačné straně upadl v pokutovém území Abline, sudího ale neobalamutil, tohle na penaltu rozhodně nebylo.
83'
Mincarelli Davin centroval do vápna, Lafont vše dobře přečetl a míč si stáhl do rukavic.
82'
Další akce z obou stran, teď ale velký kus od šestnáctek.
81'
Ve vápně domácích se najednou objevil Moutossamy, který zpracoval příhru z levé strany, následný oblouček však s gólmanem přelétl i branku.
80'
Na trávníku pak po zákroku chvíli posedával i Omeragić, už je ale zase připraven do hry.
79'
Po kombinaci s Omeragićem upadl v pokutovém území Nordin, domácí se ale dnes penalty zřejmě nedočkají.
77'
Po akčnějších okamžicích tu máme zase útlum, domácí Mincarelli Davin vhazuje u svého rohového praporku.
75'
ze hřiště odchází Mustafa Mohamed, přichází Eray Cömert.
75'
ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Abdoul Kader Bamba.
73'
Pěknou ránu z dálky předvedl domácí Savanier, jeho táhlý pokus musel Lafonta hodně vystrašit!
71'
Odražený míč končí u branky hostujícího celku, Lafont má hodně času na klidnou rozehrávku.
69'
ze hřiště odchází Musa Al-Taamari, přichází Khalil Fayad.
69'
ze hřiště odchází Akor Adams, přichází Yann Karamoh.
69'
ze hřiště odchází Joris Chotard, přichází Jordan Ferri.
68'
Najednou tu byla šance hostů, kdy si na centr z levé strany naběhl Mollet, jenže vystrčenou nohou zakončil těsně vedle.
67'
Není to teď zrovna strhující fotbal, oba celky si dávají velký pozor při obranné činnosti.
65'
Moutoussamy s Palloisem zvládli obrannou práci ve vápně a zastavili výpad domácích. Následuje odkop od Lafontovy branky.
64'
Za brankou hostujícího celku nám fanoušci odpálili pyrotechniku, na trávník se lehce vkrádá dým.
62'
ze hřiště odchází Pedro Chirivella, přichází Samuel Moutoussamy.
62'
Na trávníku sedí hostující Pedro Chirivella, probíhá jeho ošetření a vypadá to, že dnes pro zranění dohrál.
60'
Centr od rohového praporku nepatřil k těm, který by měl ohrozit branku, dopředu už jde Montpellier.
59'
Centr i na opačné straně, Coco hledal Mohameda, ten byl na poslední chvíli předskočen a je z toho jen roh pro Nantes.
57'
Gólman Lafont musel bleskově z brankové čáry, aby zkrotil vysoký centr, který mířil na Adamsovi.
55'
Hosté spáchali ve středu velkou chybu a najednou tu byl brejk Montpellieru tři na jednoho. Jenže Al-Taamarimu odskočil míč od kopaček.
54'
Po rozehrání zakončoval z hranice vápna Cozza, jeho ránu srazil Al-Taamari na další roh.
54'
Mezi obránce dostal přihrávku hostující Mohamed, ten hned zakončoval, do střely mu ale skočil pohotový Sagnan. Roh pro Nantes.
52'
Máme tu ošetřování na straně domácích, na problém s ramenem si stěžuje Musa Al-Taamari.
51'
Trochu zápasnický chvat u půlky, hosté rozehrávají přímý kop.
50'
Na opačné straně byl k vidění centr do vápna, vysoký pas odhlavičkoval pozorný Pallois.
48'
V úvodu druhé půle zasprintoval hostující Abline, střela z levé strany ale letěla vedle.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:07.
Je za námi první poločas, který přinesl velice akční úvod a do sedmé minuty jsme viděli hned dva góly. Jako první se prosadili domácí a po rychlém kontru otevřel skóre Akor Adams. Jenže náskok dlouho nevydržel a i hosté prakticky z první střely skórovali. Po prostrčení do vápna se trefil Matthis Abline. Poté tempo lehce pokleslo, ubylo i šancí a nejnebezpečnější akci předvedl hostující Mohamed, jehož hlavičku gólman Lecomte vyrazil. Do šaten se odešlo za stavu 1:1.
45+7'
45+6'
Ve vápně hostů upadl Al-Taamari, ale ani tohle na pokutový kop dle sudího nebylo.
45+5'
První žlutá karta na straně hostujícího celku, za nevybíravý zákrok na Savaniera si ji prohlédl Moussa Sissoko.
45+3'
Teď to zkoušel Mohamed, Lecomte se rozhodně v posledních minutách nenudí.
45+2'
Zajímavý prostor pro střelu měl hostující Mollet, jeho pokus Lecomte vyrazil před sebe. Pak ještě dorážel Ablin, ani on ale neuspěl.
45'
Ten nevyšel, hosté se už drali do kontru a ten faulem zastavil Enzo Tchato. A měl to za žlutou kartu.
44'
Savanier rozehrál přímý kop, jeho táhlý centr hledal Sagnana, hosté i tohle odvrátili na roh.
42'
Za domácí potáhl akci Mincarelli Davin, chyběla mu ale podpora spoluhráčů a o míč přišel ještě kus před vápnem.
41'
Povedený zákrok domácího gólmana Lecomteho, který se musel vymrštit ke své levé tyči, aby vyrazil Mohamedovu prudkou hlavičku od penalty!
39'
Roh pro hosty, ale ani zde to nevyšlo podle představ. Následoval brejk, který u pomezní čáry zastavil tvrdým zákrokem Sissoko.
37'
Adams raději fauloval, než aby dovolil soupeři založit rychlý protiútok. Nantes rozehrává ze své poloviny.
36'
Po delší době se hosté dostali na útočnou polovinu, jenže ten jim pak odskočil a skončil u Lecomteho. Ten v poklidu rozehrál.
34'
Roh opět nebyl z těch nejpovedenějších, hráči ve žlutém se bez potíží osvobodili a dostali hru k půlce.
33'
Dobrý centr do pokutového území Nantes, na hlavičku si naskočil Sagnan a nebyl daleko od úspěchu. Pallois ale míč lehce tečoval a je z toho jen roh.
31'
Standardka se moc nepovedla, míč se bleskově ocitl dokonce u gólmana Lecomteho.
30'
Přihrávku do běhu dostal Nordin, vystřelil přes Palloise a i když to šlo vedle, bude domácí celek pokračovat rohem, neboť právě obránce Nantes míč tečoval.
28'
Montpellier kombinuje na půlce, nikam se teď domácí nehrnou a raději volí trpělivou rozehru.
26'
Do Lafonteho nyní vrazil Adams a sám to odnesl nějakým bolestivým šrámem. Tempo zase pokleslo.
25'
Vypadá to, že Pallois bude v pořádku a bude muset pokračovat. I tak se ale začali rozcvičovat náhradníci Nantes.
24'
No a po několika málo okamžicích ukázal rozhodčí Téji Savanierovi i žlutou kartu. Zcela po zásluze.
23'
Vše už je u konce, pískal se totiž útočný faul Téjiho Savaniera na Palloise. Ten schytal nepříjemné šlápnutí na nárt.
22'
Po hodně akčních minutách tu máme menší útlum, sledovat budeme vhazování domácích na útočné polovině.
20'
Lafonte musel na zem, aby pokryl dorážku z úhlu. Předtím byla k vidění rána, kterou zblokoval Castelletto.
19'
Po další akci domácích upadl Nordin, vyčítavě se podíval po rozhodčím, ten opět nepískal.
17'
Svému spoluhráči teď možná vzal gól z nohy Adams, který si zpracoval pas z pravé strany a po nalezení pozice na ránu vystřelil těsně nad!
17'
Pískala se ruka hostujícího Mustafy Mohameda, míč se mu na končetinu odrazil po těsném souboji na útočné polovině.
16'
Pěkná narážečka domácích u vápna, zakončení vyšlo na Nordina, jeho tvrdá rána pravačkou ale prolétla nad břevnem Lafontovy branky.
14'
Přímý kop domácích, centr dolétl do pokutového území, po několika zákrocích vše definitivně odvrátil Castelletto.
12'
Dlouhý auto hostujícího Cozzy až k malému vápnu, tohle si domácí pohlídali.
10'
Domácí reklamovali faul na hranici pokutového území, sudí byl ale poblíž a hned ukazoval, že tohle pískat nebude.
9'
Domácí uklidnili rozehru, zpětná příhra přišla na střed na Julliena, od něj pokračuje kombinace do šířky.
8'
Zatím sledujeme opravdu povedený fotbal, oba celky to pojaly útočně. Dopředu už jde zase Montpellier.
7'
Nantes právě vstřelili branku!
Hosté bleskově srovnávají krok! Hráči Montpellieru ztratili na půlce míč, na levé straně tak pro Nantes vznikl prostor pro brejk, Mohamed potáhl k vápnu, kde vysunul MATTHISE ABLINEHO a ten pravačkou zakončil křížnou ranou k tyči – 1:1.
6'
Akce domácích skončila kousek za půlkou, ale ani Nantes se teď nedostalo daleko...
5'
Od Lecomteho začíná další postupná akce Montpellier, úvod patří právě domácím.
4'
Domácí kapitán Savanier si všiml, že je Lafont venku z branky a pokusil se ho od půlky přehodit. Překopl ale i branku.
3'
Hráči Nantes tak mohou hodit do koše předzápasové plány, budou muset rozhodně ukázat povedený výkon směrem dopředu.
2'
Montpellier právě vstřelil branku!
No tak to je start jako hrom! Hosté nezvládli přímý kop, centr z pravé strany byl odvrácen, vznikl z toho bleskový kontr, na přihrávku z levé strany si naběhl zcela volný AKOR ADAMS a neměl problém prostřelit gólmana Lafonta – 1:0!
1'

Montpellier HSC: Lecomte – Tchato, Jullien, Sagnan, Mincarelli Davin – Omeragić, Chotard – Nordin, Savanier (C), Al-Taamari – Adams.
Náhradníci: Bertaud – Ferri, I. Sylla, Leroy, Hefti, Kouyaté, Fayad, T. Coulibaly, Karamoh.
Trenér: Michel Der Zakarian

FC Nantes: Lafont (C) – Amian, Castelletto, Pallois, Cozza – Coco, Chirivella – Mollet, M. Sissoko, Abline – Mohamed.
Náhradníci: Petrić – Cömert, B. Traoré, A. Bamba, Appuah, Kadewere, Moutoussamy, Zeze, Duverne.
Trenér: Antoine Kombouare

Rozhodčí: Stinat – Mouysset, Boudikian.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stade de la Mosson-Mondial 98 začne ve 21:00, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Montpellier HSC

Domácí celek je v tuto chvíli na 12. místě tabulky se ziskem 36 bodů a může se pyšnit velice slušnou formou. Tým bodoval čtyřikrát v řadě, vybojoval deset bodů a mohl se tak uklidnit při záchranářských bojích. Naposledy se klub představil na půdě Reimsu, kde vedl po gólu Sagnana, jenže po pauze srovnal Agbadou. Už to vypadalo na remízu, jenže v 86. minutě se trefil Mousa Al Ta'mari a rozhodl o exportu bodů.

FC Nantes

Hosté jsou na tom hůře, na 14. místě mají 31 bodů a musí se dívat pod sebe, neboť na barážovou pozici mají pouze tříbodový náskok. Nantes naposledy hrálo doma proti Rennes a nedopadlo to vůbec dobře. Domácí neskórovali, naopak třikrát inkasovali a po výsledku 0:3 nenavázali na předchozí výhru 1:0 z Le Havre.
Dobrý večer u francouzské Ligue 1. Společně se podíváme na utkání 31. kola mezi týmy Montpellier HSC a FC Nantes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.