Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Bělorusko : Maďarsko - 6. června 2018   19:00

Bělorusko
Bělorusko
27' Saroka
1:1
(1:1)
Maďarsko
Maďarsko
30' Varga
Bělorusko
Gorbunov – Šitov, Volodko, Majevski, Sivakov – Dragun, Poljakov, Kislijak (63. Karnickij), Staševič (83. Skavyš), Savickij (72. Kavaleu), Saroka (72. Laptseu)
Baga, Ščikavko, Veretilo, Kovalev, Skavyš, Matvejčuk, Gutor, Karnickij, Laptěv, Ščerbinskij, Gavrilovič
Maďarsko
Gulácsi – Szabó, Dzsudzsák (65. Sallai), Elek (71. Pátkai), Kádár, Vinícius – Nagy (47. Vádocz), Szalai, Kleinheisler (79. J. Varga), Varga – Lovrencsics
Bode, Vádocz, Pátkai, Varga, Guzmics, Sallai, Eppel, Korcsmár, Kovácsik, Szoboszlai, Dibusz, Botka

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 9:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:12.
Je konec! Bělorusko v přátelském utkání uhrálo s Maďarskem remízu 1:1! Po pětadvaceti minutách se do ní dostal Saroka, který poslal Bělorusko do vedení. To však domácím dlouho nevydrželo. O chvíli později totiž hlavou vyrovnal Nagy! Poté se hra uklidnila a dalších branek jsme se nedočkali. Utkání se hrálo před fantastickou návštěvou. Domácí fanoušci vytvořili opravdu parádní kulisu.
90+2'
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Žlutou kartu dostává J. Varga (Maďarsko).
89'
Žlutou kartu dostává Pátkai (Maďarsko).
88'
Bělorusko nadále hraje s míčem na kopačkách. Domácí se opět usadili před pokutovým územím soupeře, nicméně nikdo v bílém se nemůže dostat do zakončení.
87'
Maďaři vyrazili do rychlého protiútoku, jenže jeden z obránců se dokázal rychle vrátit a odkopl míč mezi diváky na tribuně.
85'
Centr z následného přímého kopu přiletěl na malé vápno, kde kraloval jeden z obránců v bílém dresu. Zadáci Běloruska dnes hrají opravdu dobře.
84'
Varga se po pravém křídle prodral do blízkosti pokutového území, kde byl faulován. Domácí zadák jej poslal k zemi a daroval Maďarům přímý kop.
83'
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Staševič, přichází Skavyš.
82'
Tempo hry po změně stran pořádně opadlo. Ani jeden z týmů se nedostává do útoku. O něco aktivnější jsou domácí, kteří ale nemohou najít recept na obranu soupeře.
81'
Vinicius si před napadajícím soupeřem rovněž pomohl malou domů. Stoper Maďarska si nechtěl přidávat práci a raději zahrál na jistotu.
80'
Šitov nechtěl riskovat a raději si v těžké pozici pomohl malou domů. Běloruský brankář poté nakopl míč na polovinu hrací plochy.
79'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Kleinheisler, přichází J. Varga.
78'
Varga si na polovině hrací plochy skvěle pokryl míč a nechal se chytře faulovat. Rozhodčí měl zákrok přímo před očima a odpískal faul.
77'
Exekuce následného přímého kopu se ujal Dragun. Středopolař Běloruska odcentroval na značku pokutového kopu, kde zakročil Vinicius.
76'
Majevski prošel s míčem do blízkosti pokutového území, kde se rychlou kličkou zbavil svého strážce, jenže nikdo v bílém se mu neuvolnil do volného prostoru.
75'
Fanoušci Běloruska se skvěle baví a podporují svůj celek hlasitým skandováním. Pro Maďary je hra v takové atmosféře nesmírně náročná.
74'
Z rychlého protiútoku se pokusilo zahrozit také Bělorusko. Vysoký centr se snesl na malé vápno, kde kralovali stopeři v červených dresech.
73'
Maďarsko zahrávalo rohový kop. Prudký centr přiletěl na malé vápno, kde nebyl nikdo v červeném dresu. Obránce Poljakov vyhlavičkoval míč ven ze šestnáctky.
72'
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Saroka, přichází Laptseu.
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Savickij, přichází Kavaleu.
71'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Elek, přichází Pátkai.
70'
Bělorusko zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, odkud hlavičkoval Savickij, jehož pokus letěl vysoko nad břevnem.
69'
Dragun operoval s míčem v blízkosti pokutového území. Bělorusko se nadále snaží hledat cestičku do šestnáctky, ale Maďarsko brání na hranici sebeobětování.
68'
Staševič měl moře volného prostoru na levé straně a pohotově vyslal prudkou přihrávku pod sebe. K míči měl nejblíže obránce Vinicius.
67'
Brankář Gulacsi dostal malou domů a musel dávat pozor na dotírajícího soupeře. Maďarský brankář těžkou situaci zvládl a míč odkopl do bezpečí.
66'
Rozhodčí musí na pravé straně krotit emoce. Dva fotbalisté z obou týmů se do sebe pustili na pravé straně. Sudí vše zvládl vyřešit hodně rychle.
65'
Střídající Karnickij se s míčem prosmýkl do pokutového území, kde si přizvedl míč, jenže vnějším nártem o malý kousek minul vzdálenější tyč!
64'
Bělorusko nepolevuje ve svém aktivitě. Fotbalisté v bílých dresech se tlačí do útoku, jenže nikdo z nich nemůže najít recept na pozornou obranu Maďarska.
63'
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Kislijak, přichází Karnickij.
62'
Domácí příznivci vytvářejí utkání fantastickou kulisu. Příznivci Běloruska ženou své oblíbence do útoku. Maďarská defenzíva však nadále odolává.
61'
Bělorusko následně zahrávalo rohový kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, kde hlídkoval pozorný obránce Lovrencics.
60'
Saroka se po hodině hry natahoval po dalším prudkém centru do pokuového území. Nyní se natlačil před svého strážce, ale hlavičkoval pro změnu nepřesně.
59'
Pokračuje stejná podívaná jako v první půli. Ani jeden z celků se stále nemůže prodrat do pokutového území soupeře. Rozehrávku Maďarů brzdí nepřesné přihrávky.
58'
Saroka dostal přihrávku do vynikající pozice. Domácí útočník se tlačil mezi maďarské stopery, jenže brankář Gulacsi vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic.
57'
Savickij se na hranici pokutového území ve skluzu natáhl po nepřesném centru a vrátil jej na malé vápno. Pozorný obránce balón odkopl do bezpečí.
56'
Varga si v pokutovém území brousil zuby na krásný centr z levé strany, jenže svým náběhem se před obránce nedostal. Sivakov odkopl míč do autu.
55'
Staševič se tentokrát probil k odraženému míči a opřel se do něj pravačkou. Jeho zakončení však postrádalo potřebnou přesnost. Míč proletěl nad břevnem.
54'
Dragun poslal přihrávku do pokutového území. Za jeho pobídkou spěchal Staševič, ale obránce Vinicius včasným skluzem odkopl míč do bezpečí.
53'
Varga prošel s míčem po pravém křídle až do pokutového území, jenže místo zakončení zvolil přihrávku na Szalaie. Místo něj ale trefil domácího obránce.
52'
Szabo předvedl parádní obranný zákrok. Maďarský obránce se rozběhnutému soupeři položil pod nohy a včasným skluzem jej připravil o míč.
51'
Staševič si naběhl na prudkou přihrávku mezi obránce soupeře, zpracoval si míč, jenže z ostrého úhlu už nedokázal zakončit mezi tři tyče.
50'
Maďarsko zahrávalo rohový kop. Dzsudzsak odcentroval na malé vápno, kde na přihrávku číhali hned tři fotbalisté v červeném, ale Gorbunov si došel pro míč.
49'
Staševič dostal přihrávku do blízkosti pokutového území, přehodil si míč na levou nohu, jenže jeho zakončení levačkou prolétla kolem vzdálenější tyče.
48'
Saroka se pro přihrávku stáhl až na vlastní polovinu. Běloruský fotbalista poté přenesl hru na levou stranu hřiště, kde byl osamocený Volodko.
47'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Nagy, přichází Vádocz.
46'
Bělorusko obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nikdo v bílém nezastihl přihrávku na levou stranu hřiště.
46'
První poločas končí! Oba týmy se v úvodní pětačtyřicetiminutovce snažily hrát aktivně. Přesto jsme na první šanci museli dlouho čekat. Po pětadvaceti minutách se do ní dostal Saroka, který poslal Bělorusko do vedení. To však domácím dlouho nevydrželo. O chvíli později totiž hlavou vyrovnal Nagy! Poté se hra uklidnila a dalších branek jsme se do změny stran nedočkali.
45'
45'
Saroka dohnal dlouhou přihrávku na polovinu soupeře, nicméně dobře postavený obránce Vinicius se mu položil pod nohy a jeho centr srazil na rohový kop.
44'
Maďarský útočník Dzsudzsak si v souboji s jedním z obránců přivodil nepříjemný šrám. Maďarský střelec potřebuje ošetřit. Uvidíme, zda bude nadále pokračovat.
43'
Kleinheisler si na pravé straně hrací plochy přehodil míč na levačku, ale jeho centr byl velmi nepřesný. Obrana domácího výběru mohla zůstat klidná.
42'
Vinicius diriguje rozehrávku Maďarska na polovině hrací plochy. Maďaři hledají skulinku mezi soupeři, jenže nikdo v červeném stále nemůže najít volný prostor.
41'
Saroka se hnal za přihrávkou na levou stranu pokutového území. Míč se před ním odrazil a proskákal do zámezí. Rozehrávat budou Maďaři.
40'
Staševič dostal volný prostor na levé straně hřiště. Krajní záložník domácí reprezentace prošel s míčem do blízkosti vápna, ale místo střely roztáhl hru do strany.
39'
Obránce Běloruska Šitov vyvezl míč vpřed po pravé straně hrací plochy, jenže jeho nepřesná přihrávka do pokutového území skončila na kopačkách hráčů v červeném.
38'
Szalai si naběhl na vysokou přihrávku na hranici pokutového území, zpracoval si míč, jenže po přehození na pravou nohu už nedokázal přesně vypálit.
37'
Bělorusko se nyní vůbec nemůže dostat na polovinu soupeře. Zadáci Maďarska pouze sbírají nepřesné přihrávky mezi hráče v červených dresech.
36'
Hosté zahrávali další přímý kop v blízkosti pokutového území domácích. Szalai vyslal prudký centr těsně nad zemí, ale trefil pouze zeď.
35'
Dzsudzsak si nabíhal za dlouhou přihrávku mezi obránce domácího celku, nicméně stoper Poljakov proti němu vystoupil a hlavou poslal míč do bezpečí.
34'
Rozehrávka přímého kopu se domácím vůbec nepovedla. Střílený přízemní centr přiletěl na přední tyč, kde se k balónu neprobil nikdo v bílém.
33'
Bělorusko se hnalo do další šance. Volodko z levé strany pronikal do pokutového území, ale nedovoleným zákrokem jej zastavil Lovrencsics.
32'
Hra se nyní přelévá z jedné strany hrací plochy na druhou. Před maďarskou branku přiletěl prudký centr z levé strany, na který nedosáhl nikdo v bílém.
30'
Maďarsko právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Domácím vedení nevydrželo ani tři minuty! Maďarsko zahrávalo přímý kop. Na přesný centr si v pokutovém území naskočil ROLAND VARGA a jeho hlavička zapadla k tyči!
29'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na trávníku a zřejmě bude potřebovat ošetření. Podle všeho však bude schopen pokračovat.
27'
Bělorusko právě vstřelilo branku!
Po dalším rohovém kopu se domácí celek dostává do vedení! Prudký centr propadl na zadní tyč, kde číhal osamocený ANTON SAROKA, jehož rána rozvlnila hostující síť!
26'
Domácí zahrávali rohový kop. Bělorusové se rozhodli pro rozehrávku do kombinace, jenže Dragun z těžké pozice nenašel nikoho v bílém dresu.
25'
Volodko si všiml dotírajícího Szalaie a vysokou přihrávkou našel svého spoluhráče ze stoperské dvojice. Běloruská obrana zatím hraje sebevědomě.
24'
Maďarsko vybojovalo míč na své kopačky a hosté se rovněž snaží uklidnit dění na hrací ploše. Nikdo v bílém jejich rozehrávku na polovině hřiště neatakuje.
23'
Staševič se z levé strany prosmýkl do pokutového území, kde se krásnou kličkou zbavil obránce, jenže střelou levačkou rozvlnil jen boční síť.
22'
Bělorusko se opět usadilo na polovině svého soupeře a domácí fotbalisté si hledají cestičku do pokutového území. Zadáci Maďarska však brání velmi dobře.
21'
Staševič z levé strany hrací plochy odcentroval do pokutového území. Nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nedosáhl. Maďaři mohou začít další útok.
20'
Sivakov si na hranici pokutového území počkal na přihrávku na pravé křídlo a před rozběhnutým soupeřem vypíchl míč do bezpečí.
19'
Volodko si dal pozor na dotírajícího Vargu a před maďarským fotbalistou zakopl míč do zámezí. Bělorusko se trápí při přechodu z vlastní poloviny.
18'
Domácí brankář Gorbunov vyrazil ven z branky a akrobatickým způsobem odkopl míč do zámezí. Maďaři mohou pokračovat v kombinaci.
17'
Lovrencsics si na polovině hrací plochy vystoupil proti Dragunovi a dopustil se nedovoleného zákroku loktem. Rozehrávat budou domácí.
16'
Na druhé straně spěchal za prudkou přihrávkou Szalai. Maďarský záložník si naběhl na přihrávku mezi obránce, ale z ostrého úhlu už nedokázal přihrát.
15'
Volodko byl znovu v hlavní roli. Běloruský obránce vlétl s míčem až do pokutového území, kde svedl souboj se soupeřovým obráncem a dopustil se faulu.
14'
Volodko podpořil ofenzívu Běloruska dlouhým sprintem po levém křídle. Krajní obránce domácí reprezentace poté odcentroval, ale nenašel nikoho v bílém.
13'
Bělorusko uklidňuje hru kombinací v zadních řadách hrací plochy. Fotbalisté v bílých dresech svému soupeři nechtějí půjčit balón.
12'
Na druhé straně se do zakončení dostal Kleinheisler. Rána maďarského záložníka měla dobrou razanci, ale mířila do míst, kde stál Gorbunov.
11'
Domácí celek tentokrát vyrazil do útoku po pravém křídle. Majevski si přehodil míč na levou nohu, jenže jeho technický pokus minul zadní tyčku.
10'
Maďaři kombinují s míčem na kopačkách na polovině soupeře. Fotbalisté v červených dresech Bělorusům prakticky nepůjčují míč.
9'
Maďarsko vybojovalo svůj první rohový kop v dnešním střetnutí. Jeho rozehrávky se chopil Dragun, jehož nadýchaný centr skončil na hlavě pozorného obránce.
8'
Domácí fanoušci bouří při každém útoku Běloruska. Staševič se po křídle hnal na polovinu Maďarska, ale nikdo ze spoluhráčů mu nepřišel pomoci.
7'
Hosté vhazovali v blízkosti pokutového území Běloruska. Dlouhý aut přiletěl až do pokutového území, kde kraloval dobře postavený obránce Sivakov.
6'
Nagy vyslal vysokou přihrávku na levé křídlo, kde na míč číhal Varga, jenže druhý jmenovaný si tentokrát nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do autu.
5'
Kislijak dohnal dlouhou přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže skákavý míč mu uskočil do zámezí. Hosté budou vhazovat na polovině hřiště.
4'
Staševič prošel s míčem až na hranici pokutového území, přehodil si míč na pravačku, ale už neměl dostatek času na odcentrování před branku.
3'
Také domácí fotbalisté rozjeli svůj první výpad po levé straně hrací plochy. Bělorusko se sice dostalo do blízkosti šestnáctky, ale Staševič pokazil přihrávku.
2'
Vinicius poslal prudkou přihrávku na pravé křídlo, jenže nikdo z jeho spoluhráčů se mu nedokázal uvolnit do volného prostoru. Bělorusové tak mají míč.
1'
Maďarsko obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale prudkou přihrávku na pravé křídlo nedohnal nikdo v červeném.
1'
Oba týmy už nastupují na hřiště. Bělorusko zvolilo červené dresy, zatímco Maďaři přijeli v bílém.
Dnes budeme sledovat souboj dvou týmů, které se na světový šampionát do Ruska nepodívají. Maďaři skončili ve skupině na třetím místě za Portugalskem a Švýcarskem. Bělorusko dokonce obsadilo poslední místo ve skupině se Švédskem, Nizozemskem, Francíí, Bulharskem a Lucemburskem.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z přátelského utkání mezi Běloruskem a Maďarskem. Výkop je stanoven na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.