Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Japonsko : Ghana - 30. května 2018   12:25

Japonsko
Japonsko
0:2
(0:1)
Ghana
Ghana
8' Thomas   • 51' Boateng
Japonsko
Nakamura – Higašiguči, Ghoji, Sakai G., Sakai H., Ueda, Wataru
Ghana
Ati-Zigi, Kassim, Kwasi Okyere, Dwamena, Gyasi, Adomah, Acqua

Japonsko vstupovalo do zápasu jako favorit. Nicméně Ghana v prvním poločase proměnila volný kop, v tom druhém proměnila penaltu. Japonsko si vypracovalo velké šance, ale nedokázalo je proměnit. Skvěle zachytal brankář Ofori.
90+5'
90+5'
Ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
90+3'
Ghana se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale Gyasi pálil nad.
90+2'
Japonsko dál pokračuje v útočné hře, nyní se do šance dostal Muto, jehož projektil končí mimo.
90+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
90'
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. V poklidném tempu se tento duel dohrává.
87'
Sakai se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho akci zastavil dobře hrající obránce.
86'
V poklidném tempu se zápas dohrává, hostující celek kontroluje hru. Domácí si své šance vypracovat dokázali, ale neproměnili je.
85'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, Ošima vedl akci svého celku, ale o balon přišel.
84'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase. Zápase, ve kterém Ghana proměnila volný kop penaltu.
83'
Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Attamah, přichází Wriedt.
82'
Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Boateng, přichází Okyere.
82'
Japonský obránce si pomohl faulem.
81'
Osaka zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho rána však končí mimo branku.
80'
Ofori senzačně vytáhl balon po střele domácího Idegučiho. Japonsko má nyní převahu, ale nemůže přesněji vypálit.
79'
Okazaki centroval před branku, s jeho akcí si poradila obrana Ghany,
78'
Mnoho šancí k vidění není, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.
77'
Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Sumaila, přichází Gyasi.
76'
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Hasebe, přichází Ideguči.
73'
Kagawa centroval před branku, jeho spoluhráč hlavou zakončovat. Balon kryje brankář Ghany, který následně rozehrává.
71'
Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Sackeys, přichází Kasim.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu. Ghana vede o dva góly a míří za výhrou v tomto zápase.
67'
Nagatomo hledal spoluhráče, následně hlavičkoval Kagawa, jehož zakončení končí nad brankou.
66'
Hráči v modrém se snaží vstřelit kontaktní branku, ale další nepřesná akce končí mimo branku.
64'
Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Acheampong, přichází Dwamena.
63'
Momentálně se hraje spíše na polovině hrací plochy.
62'
Ofori vyboxoval balon před sebe, tam byl domácí hráč, který se však k dorážce nedostal.
61'
Jeden z domácích hráčů vypálil z velké dálky, jeho rána byla zblokovaná.
59'
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Honda, přichází Higašiguči.
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Jamaguči, přichází Šibakasi.
59'
Hasabe to zkoušel z velké dálky, minul branku.
59'
Sakai centroval před branku, jeho pokus dobře zblokoval Lumor.
58'
Domácí celek se snaží hrát aktivně, ale nemůže se dostat do výraznější střelecké pozice. Někdy balon špatně odskočí, jindy chybí hráči pohyb.
57'
Od své branky rozehrávají fotbalisté v modrém. Nagatomu hledal spoluhráče před brankou, ten byl však obsazený.
56'
Honda hlavičkoval před brankou, jeho pokus končí vysoko nad. Další nepřesná akce Japonska.
55'
Ofori kryje balon, rozehrávat se bude od jeho branky. Japonsko hraje aktivně, jeho soupeř čeká na brejky.
54'
Honda se pokouší dostat do zakončení, ale přes dobrou hru obránců Ghany se prosadit nedokázal.
52'
Japonsku se nedaří stabilněji se dostat do útočnou polovinu, naopak Boateng vede další akci svého týmu.
51'
Ghana právě vstřelila branku!
Ghana nabídnutou šanci využila, dobře to vymyslel EMMANUEL BOATENG. Na jeho ránu gólman nedosáhl, a tak vede Ghana 2:0.
50'
Pokutový kop po faulu japonského brankáře.
49'
Japonský celek se pokouší vyrovnat, nyní pálil příchozí Kagawa, jeho rána však končí mimo branku.
46'
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Haraguči, přichází Sakai.
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Usami, přichází Kagawa.
46'
Po volném kopu, který proměnil Thomas, vede i po prvním poločase Ghana na japonské půdě o jednu branku. Domácí si několik šancí vypracovali, ale nedokázali je proměnit.
45+2'
45+2'
Gnaha vybojovala rohový kop. Centr se snesl před branku, kde balon získal brankář.
45+1'
Dvě minuty se budou nastavovat.
45'
Uvidíme, kolik minut se bude k prvnímu poločasu nastavovat.
45'
Jeden z hráčů Ghany leží na hrací ploše, je to Ampomah.
43'
Honda to vzal na sebe. Jeho rána byla snadným cílem pro obránce Ghany, který následně poslal míč do autu. Vhazování pro Japonsko.
43'
Haraguči byl faulovaný, volný kop pro domácí celek z dobré pozice.
42'
Hraje se na polovině hrací plochy, hra pokračuje po ošetření dvou hráčů po vzájemné kolizi.
39'
Ofori měl nyní velké problémy, ale dokázal balon vytěsnit mimo branku, následně už pokračovali obránci.
37'
Boateng se pokoušel propracovat do šance, ale neprošel přes posledního obránce.
36'
Japonsko přišlo o balon, a tak se musí rychle bránit protiakci soupeře. To se podařilo, Attamah špatně přihrával.
36'
Haraguči se svými spoluhráči kombinuje na útočné polovině, ale k zakončení se fotbalisté v modrém zatím nedostali.
33'
Dobrá rána Hondy končí vyražená a gólman Gnahy má na svém kontě další zákrok. Rohový kop dokázala obrana odvrátit. Následně akce pokračovala dál a znovu zakončoval Honda. Jeho ránu senzačně vyrazil gólman Ofori.
32'
Skvěle se natlačil do dobré pozice Honda, který si tak vynutil faul soupeře. Volný kop pro Japonsko.
31'
Půlhodiny hry je pryč, Ghana díky volnému kopu vede o jednu branku. Japonsko má velké problémy s přechodem na útočnou polovinu.
30'
Okopu je ošetřován, hráči doplňují tekutiny, není to pro ně snadné utkání. Je velmi teplo a prší.
28'
Domácí Usami dobře vypálil, jeho tvrdou ránu na vzdálenější tyč tak tak vytěsnil brankář Ofori.
27'
Haraguči centroval před branku, tam byl jeho spoluhráč. Následná hlavička však končí mimo branku.
26'
Opoku fauloval, rozehrávat tak bude domácí celek od své branky, Ghana se musí bránit. Dlouhý pas na Usamiho však postrádal přesnost.
25'
Japonsko má velké problémy s přechodem do útočné fáze, naopak Ghana hraje klidně, vede o jednu branku a čeká na chyby soupeře.
24'
Honda rozehrával od své branky, ale o míč přišel. Při útočné snaze se Ghana dopustila útočného faulu, rozehrávat tak bude domácí celek.
23'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
21'
Ofori rozehrává od své branky, jeho spoluhráči postupně zakládají další pokus o útočnou akci.
20'
Japonsko hraje aktivně, pokouší se rychle o vyrovnání, ale obrana Ghany je zatím pozorná a akce soupeře dokáže poměrně rychle zastavit.
19'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není. Japonsko na výraznější příležitost čeká.
17'
Usami dobře zakončoval rychlou akci svého celku, jeho rána však končí mimo branku.
15'
Sumaila to zkoušel z velké dálky, jeho rána postrádala přesnost, ale byla tečovaná. Rohový kop pro Ghanu.
14'
Útočného faulu se dopustil Honda, a tak hrají fotbalisté v bílém. i se rychle dostali na útočnou polovinu a málem také do zakončení. Thomas však ještě přihrával do prostoru, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
14'
Po střele z velké dálky brankář Ghany balon jen vyrazil před sebe. O zbytek se pak postarala obrana.
13'
Dobře to nyní sehráli domácí, Osako vypálil a jeho ránu jen obránce srazil mimo hrací plochu. Rohový kop bude následovat.
12'
Japonská obrana rozehrává od své branky, nikam se nežene. Čeká na vhodný moment pro vedení útočné akce.
11'
Fanoušci vytvářejí dobrou atmosféru, zatím ale mnoho radosti nemají. Jejích tým prohrává o jednu branku.
10'
Hraje se na polovině hrací plochy, domácí celek se pokouší rychle vyrovnat.
8'
Hostující celek se dostává do vedení. Volný kop výborně proměnil THOMAS. Jeho rána byla nechytatelná, gólman Kawašima loví míč z branky a Japonsko prohrává.
7'
Nagatomo dobře hledal před brankou spoluhráče, Osako se však k balonu nedostal. Hraje obrana Ghany.
5'
Japonsko se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, Haraguči hledal spoluhráče před brankou, ten byl však obsazený obránci soupeře.
4'
Thomas se pokoušel něco vymyslet na útočné polovině, ale jeho akci ukončil domácí obránce.
3'
Ghana rozehrávalo rohový kop, ale obrana si dokázala poradit.
1'

Japonsko: Kawašima – Makino, Jošida, Nagatomo – Jamaguči, Hasebe – Honda, Usami, Ošima, Haraguči – Osako
Náhradníci: Nakamura – Higašiguči, Ghoji, Sakai G., Sakai H., Ueda, Wataru

Ghana: Ofori – Yiadom, Lumor, Sumaila, Opoku, Attamah, Sackey, Acheampong, Boateng, Partey, Ampomah
Náhradníci: Ati-Zigi, Kassim, Kwasi Okyere, Dwamena, Gyasi, Adomah, Acqua.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Japonsko a Ghana.

Japonsko z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Severní Koreu porazilo 1:0 a Čínu 2:1. Nestačilo na Jižní Koreu 1:4 a na Ukrajinu 1:2. Remizovalo s Mali 1:1.

Ghana z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Porazila Niger 2:0, Nigérii 4:1 a Saúdskou Arábii 3:0. Remizovala s Ugandou 0:0 a Egyptem 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:25.