Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Wales : Panama - 14. listopadu 2017   20:45

Wales
Wales
75' Lawrence
1:1
(0:0)
Panama
Panama
90+2' Cooper
Wales
Ward – Taylor, Davies, Chester, Gunter (C) – Ampadu, Edwards – Woodbum, Lawrence, Brooks – Vokes.
Panama
Penedo – Ovalle, Escobar, Baloy (C), Murillo – Guardia Avila, Vargas, Heraldez, Cooper – Perez – Torres.

Tohle utkání si nejspíš remizový stav nezasloužilo. Wales byl v celém zápase lepším týmem a potvrdil to patnáct minut před koncem, když se po nádherném sólu prosadil Lawrence. V nastavení ale domácí hráči zažili studenou sprchu. Cooper se dostal po pohledné kombinaci až před branku a nezaváhal, přitom to byla teprve druhá šance od Panamy, skvělá produktivita. Z dnešního utkání to je vše, dobrou noc.
90+4'
90+2'
Panama právě vstřelila branku!
Tak tohle je neuvěřitelné. Druhá šance v celém utkání od Panamy a stejně je stav vyrovnán! ARMANDO COOPER si nádherně několikrát vyměnil přihrávku se spoluhráčem a rázem se objevil osamocený před brankářem. Svou střelu umístil do pravého dolního rohu. Asistence: Ismael Diaz.
90'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
A další žlutá karta na domácí straně. Kapitán Gunter si v souboji pomohl nohou a udeřil svého protihráče. Rozhodčí neměl jinou možnost než šáhnout do kapsičky.
87'
Střelec dnešní jediné brank podržel za dres svého protihráče, toho si rozhodčí všiml a útočníka odměnil žlutou kartou.
87'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Perez, přichází Stephens.
85'
Skvostný zákrok Peneda. Ke střele zpoza vápna se dostal Crofts a miřil těsně pod horní tyč. Penedo drží svůj tým na dostřel jediné branky.
83'
Tak tohle byl ostrý skluz, který by do přátelského utkání patřit neměl a nově příchozí hráč zcela zaslouženě obdržel žluté napomenutí.
81'
Taylor skvěle předpověděl rozehrávku Panamy a vypíchl míč, poté rozehrál útočnou akci. Hráči se už ale nikam nehrnou a hru zklidnili.
79'
Do šance se dostal Watkins, ale jeho snahu přerušil hlavní rozhodčí, který mu odpískal faul na hostující brankáře.
77'
Domácí obránci kombinují u své branky a už se nikam nehrnou.
75'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Heraldez, přichází Gonzalez.
75'
Wales právě vstřelil branku!
Tak domácí se přecejen dočkali a ujímají se vedení! Nádherná branka. TOM LAWRENCE si z levé strany převzal míč a nechal za zády hned několik protihráčů, naprosto bez problému se dostal do pokutového území a svoje sólo završil střelou na vzdálenější tyč.
72'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Brooks, přichází Watkins.
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Woodburn, přichází Hedges.
70'
Ke střele z levé strany se dostal Lawrence s snažil se míč stočit na vzdálenější tyč. Záměr pěkný, ale provedení už nebylo horší a míč skončil mimo brankovou konstrukci.
69'
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Vargas, přichází Butrago.
Třetí rohový kop Walesu byl docela nebezpečný. Ke střele se dostla Chester, ale jeho pokus hlavičkou letěl pouze kolem levé tyče.
67'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Ampadu, přichází Crofts.
66'
Panama zahrávala rohový kop, ale posléze z toho žádné ohrožení branky nebylo.
66'
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Avila, přichází Vargas.
65'
Brooks si nachystal už po několikáte míč ke střele zpoza vápna, ale opět svou střelu neusměrnil mezi tři tyče.
64'
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Torres, přichází Diaz.
64'
Gabriel Torres se dokázal uvolnit před dva protihrráče a poté přihrál na druhou stranu svému spoluhráči. Panama ale o míč velice rychle přišla a bude se muset opět bránit.
62'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Edwards, přichází Evanes.
60'
Bradshaw se objevil na zemi, ale rozhodčí zůstal v klidu a upozornil útočníka, že tohle už akceptovat nebude a ať raději rychle vstáva.
58'
Vargas se ocitl na zemi a bude ošetřován. Uvidíme, zda se dočkáme nuceného střídaní.
57'
Po zaslouženém uznání se Gunter ujmul rozehrávky a snaží se vybídnout útočníky k náběhu.
55'
Tak tohle byla gólovka a překvapivě od hostující Panamy. Do samostatného úniku se dostal Gabriel Torres. Míč si moc předkopl, ale i přesto dokázal zakončit. Po zákroku brankáře si balón ještě jednou odrazil k útočníkovi, ale na poslední chvíli dokázal zasáhnout domácí kapitán Gunter.
54'
Cooper se nenechal poučit a i po napomenutí se prezentoval nevhodnými připomínkami. Poté už obdržel žlutou kartu.
53'
Taylor se hodně rozčílil a vyříkáva si situaci s Cooperem. Druhý jmenovaný byl napomenut rozhodčím, ať se uklidní.
52'
Brooks je v zápase velice aktivní. Před chvíli se dostal do pokutového území a snažil se míč procpat až před branku. Jeho pokus byl zblokovaný a domácí budou zahrávat rohový kop, kterého se ujme sým Brooks.
51'
Taylor měl se dostal do úzkých a měl štěstí, že Cooper o přehnal se snahou a hlavní rozhodčí odpískal útočný faul. Wales bude zahrávat volný kop.
49'
Po nepřesném pokusu Brookse se brankář Penedo ujme odkopu od své branky.
47'
Zatím jsou fanoušci svědky toho samého, co v prvním poločse. Wales kombinuje před brankou soupeře a snaží se najít ideální střeleckou pozici.
46'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Vokes, přichází Bradshaw.
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Davies, přichází Lockyer.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:50.
První poločas nabídl jasnou převahu domácího Walesu, ale i přesto je stav stále vyrovnaný. Hráči v červených dresech se dostali do několika gólovek, a ta největší byla tři minuty před koncem prvního poločasu. Po faulu na Edwardse domácí měli výhodu pokutového kopu, brankář Penedo tuto situaci vychytal a drží bezbrankový stav.
45+1'
45'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat jedinou minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Woodbum špatně zpracoval míč a ten následně skončil mimo hřiště. Panama bude vhazovat uprostřed hrací plochy.
42'
K míči se postavil kapitán Sam Vokes a svou střelu namířil do levého dolního rohu. Brankář Penedo to ovšem tušil a skvělé zasáhl, poté obdržel zasloužené uznání od spoluhráčů.
42'
Edwards byl zfaulovaný v malém vápně a pět minut před koncem prvního poločasu bude mít Wales výhodu penaltového kopu!
41'
Domácí tým se ještě snaží o závěrečný tlak.
40'
V posledních minutách se hráči snaží překvapit brankáře z větší vzdálenosti. Tentokrát to byl Perez a rovněž mířil nad brankovou konstrukci.
38'
Lawrence to vzal na sebe a z velké dálky se snažil trefit mezi tři tyč. Rána nakonec letěla nad branku.
37'
Další šance domácího týmu. Brook se dostal ke střele, ta byla následně zblokována jedním z obránců a na poslední chvíli změnila trajektorii míče. Domácí budou mít výhodu rohového kopu.
36'
Brankář Penedo byl pod tlakem a míč raději odkopl daleko od své branky.
34'
Heraldez se pokusil z voleje ohrozit branku, udělal si jednu nožičku a to bylo vlastně vše, jeho následný pokus skončil možna i nad tribunou.
32'
Ukázkový obranný zákrok Davies znamená, že Torres se nedostane do samostatného úniku. Obránce posléze zaslouženě dostáva poděkování od brankáře.
30'
Teď na sebe upozornila i Panama. Torres se z levé strany dostal ke střele a snažil se ji ztočit až na vzdálenější tyč, to se mu nakonec nepovedlo. Brankář Ward se ujme odkopu.
29'
Brook akceptoval hned několik soubojů a diky své aktivitě míč nakonec pokryl. Poté vyslal centr do vápna, který už ale nenašel žádného z útočníků.
28'
Obránce Taylor si udělal výlet až do pokutového území a z levé strany se snažil ohrozit branku. Střela mu na poslední chvíli sklouzla na vnější nárt a skončila nad brankou.
26'
Hráči v červeném drese se dostali do rychlého protiútoku, ale ztroskotali na finální přihrávce. Budou muset zakládat novou akci.
23'
Wales bude mít výhodu standartní situace. Po následném centru fauloval domácí kapitán Gunter a hra byla velice rychle přerušena.
21'
Lawrence se dostal do slušné šance. V pokutovém území obešel hned dva protihráče a už byl téměř před brankářem, míč mu ovšem na poslední chvíli odskočil a už nestihl zakončit.
20'
Domácí záložník se provinil ostrým faulem uprostřed hrací plochy a hlavní rozhodčí neměl jinou možnost než vytáhnout první žluté napomenutí v zápase.
18'
Tlak domácího týmu na chvíli polevil a k Panama kombinuje u své branky za účelem dostat se až před brankářem Warda.
17'
Nakonec to nebylo nic vážného a záložník bude normálně pokračovat ve hře.
16'
Cooper se po ostrém souboji ocitl na zemi a bude ošetřován.
15'
Svou chybu brankář Ward napravil a centr, co mířil do vápna si schoval do svých rukavic.
14'
Tak tohle brankář Ward neudělal moc dobře. Míč jasně letěl mimo hřiště, ale i přesto se gólman míče dotkl a hosté budou mít výhodu rohového kopu.
13'
Brooks zblokoval přihrávku protihráče a Panama bude opět vhazovat uprostřed hrací plochy.
12'
Nádherná dlouhá přihrávka Ampada, ale jeho pass nedokázal zpracoval Woodbum a míč posléze končí mimo hřiště. Brankář Penedo se ujme odkopu.
11'
Wales má v utkání zatím navrh a diktuje tempo hry.
9'
Wales se dostal do rychlého protiútoku a Sam Vokes toho moc nevymýšlel, hned ohrozil branku zpoza vápna. Jeho střela letěla těsně nad.
8'
Vargas se snažil z první vyslat spoluhráče do úniku, ale nahrávka mu vůbec nesedla a skončila mimo hřiště.
7'
Wales hned v úvodu utkání dokazuje, že to je právě on, kdo chce dnes plně bodovat.
6'
Brooks přešel přes tři protihráče a poté vyslal centr do vápna. K hlavičce se dostal Vokes a jeho pokus musel zněškodnit brankář Penedo.
5'
Domácí fotbalisté kombinují u své branky a snaží se přejít až před branku soupeře.
4'
Edwards se snažil přihrávkou najít jednoho z útočníku, ale míč mu sklouzl na placíru a skončil mimo hřiště. Bude se odkopávat od branky.
1'

Wales: Ward – Taylor, Davies, Chester, Gunter – Ampadu, Edwards – Woodbum, Lawrence, Brooks – Vokes.
Náhradníci: Allen, Bradshaw, Crofts, Evenas, Hedges, Hennessey, King, Ledley, Lockyer, Maxwell, Watkins, Williams.

Panama: Penedo – Ovalle, Escobar, Baloy, Murillo – Guardia Avila, Vargas, Heraldez, Cooper – Perez – Torres.
Náhradníci: Builtrago, Calderon, Davis, Diaz, Gonzalez, Chen, Nunez, Sanchez, Stephens, Vargas..
Týmy spolu zatím neodehrály žádné vzájemné utkání.
Panama
Panama ma poněkud střídavou formu. V poslední utkání podlehla Íranu o jednu branku. V prvním poločase inkasovala dvakrát a zareagovat se ji podařilo pouze z pokutového kopu, který proměnil Torres. V předposledním utkání si hráči dost zastříleli a rozdrtili Granadu o pět branek. Dvěma přesnými zásahy se prezentovali Small a Dinolis. V dnešním zápase budou hráči plnit roli mírného outsideru a uvidíme, jak se s tím poperou.

Poslední tři zápasy týmu:

Írán 2:1 Panama
Grenada 0:5 Panama
Panama 2:1 Kostarika
Wales
Wales tři dny zpět odehrál přátelské utkání proti Francii, která nenechála ani přátelák v náhodě a nastoupila sestava plný hvězd v čele s Griezmann či mladou hvězdou Mbappem. Domácí zvítězili o dvě branky. V prvním poločase se prosadil jíž zmíněný střelec Atletica Madrid, poté přidal branku Giroud. Do dnešního utkání zcela určitě nezasáhné Gareth Bale, který opět léčí svalové zranění a uvažuje se o jeho odchodu z Realu Madrid. V dnešním zápase bude Wales favoritem a očekává se od něho vítězství.

Francie 2:0 Wales
Wales 0:1 Irsko
Gruzie 0:1 Wales
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.