K radosti fanoušků na tribunách vyhrávají fotbalisté Francie tento zápas 3:2. Jako první se prosadili hosté, jmenovitě přesně mířil Kane. Ještě před koncem prvního poločasu otočili domácí skóre, prosadili se Umtiti a Sidibe. Ve 48. minutě vyrovnal z pokutového kopu Kane. Za faul, po kterém následovala penalta, dostal červenou kartu domácí Varane. V deseti hrající Francie rozhodla o své výhře v 78. minutě kdy se po výborné Mbappeho pasu prosadil Dembele. Přátelské utkání tak vyhrává Francie 3:2.
90+4
90+4
Poslední nastavená minuta, ještě jeden rohový kop pro hostující celek, který má tak velkou šanci na vyrovnání. Centr, který vyslal Aaron Cresswell nebyl přesný.
90+3
Anglický brankář se nyní vyznamenal. Po parádní akci domácích zakončoval aktivně hrající Kylyan Mbappe. Domácí hráč ale vinou včasného vyběhnutí brankáře neuspěl.
90+2
Francie mohla definitivně potvrdit svou výhru a přidat další branku, ale hned čtyři hostující hráči se dostali do předbrankového prostoru, kde utěsnili všechny mezírky pro zakončení.
90+1
Hosté se dopustili útočného faulu, a tak rozehrávají domácí fotbalisté, kteří se rozhodně nikam neženou.
90+1
Čtyři minuty nad rámec základní hrací doby budou nastaveny.
90
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec základních devadesáti.
89
Domácí Djibril Sidibe je ošetřován lékaři, za jejich asistence odchází z hrací plochy.
89
Za výborné atmosféry, o kterou se starají fanoušci se zápas dohrává. Domácí fotbalisté vedou o jednu branku a zdá se, že utkání skončí výhrou Francie.
88
Po delší době, kdy Anglie byla na útočné polovině, se do střelecké pozice dostal Raheem Sterling, ale jeho rána z ne úplně marné pozice končí vysoko nad. Suvenýr pro jednoho z diváků.
86
Hostující celek se pokouší vyrovnat, ale po bleskové akci domácích musel rychlým výběhem z branky řešit situaci brankář Butland.
85
Hráč, který jej vybojoval, jej také rozehrál. Aaron Cresswell centroval před branku, tam ale fauloval jeho spoluhráče Stones, akce tak končí.
84
Anglie se nastěhovala na útočnou půlku, díky aktivní hře si hostující celek vybojoval rohový kop, byl to Aaron Cresswell, jehož centr byl zablokovaný na roh.
83
Oxlade-Chamberlain vedl akci hostujícího celku, ale do zakončení se on ani jeho spoluhráči nedostal. Domácí defenzivní řada byla opět úspěšná.
82
Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí se po vstřelené brance hodně zatáhli do obrany a čekají na chyby soupeře. Naopak Anglie posílá hodně sil do útoku, neboť se s nepříznivým stavem nehodlá smířit.
81
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Phil Jones, přichází Aaron Cresswell.
80
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, k velké radosti fanoušků Francie se domácí dostali do vedení. Nyní je na tahu Anglie, která má početní výhodu.
78
Francie právě vstřelila branku!
Mám pocit, že stadionu není ani jedno místo, které se netřese, domácí hrající v deseti se dostávají do vedení. Kylian Mbappe našel výborným pasem spoluhráče, tím byl OUSMANE DEMBELE. Ten se neukvapil, počkal na vhodný moment a překonal brankáře soupeře.
78
Kylian Mbappe byl nachytaný v postavení mimo hru, akce domácích tak končí.
77
Francie se nikam nyní nežene, rozehrává od své branky, domácí mají k dispozici velkou podporu od fanoušků.
76
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Kieran Trippier, přichází Adam Lallana. První reprezentační zápas pro Trippiera končí v 76. minutě.
75
Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme velmi pěkný fotbal, který se musí všem divákům líbit. Domácí fotbalisté hrající bez vyloučeného Varaneho si dokáží vypracovat příležitosti.
74
Žlutou kartu dostává Dele Alli (Anglie).
73
Hostující akci zakončoval Sterling, jehož pokus byl zablokovaný jedním z domácích hráčů.
72
Obrovskou šanci měl nyní domácí tým. Kylian Mbappe uvolnil a dostal se ke střele, která končí jen na břevnu. Francie si i v početní nevýhodě šance připravuje, Anglie nyní měla štěstí.
71
I když má Francie vyloučeného hráče, tak si dokáže vypracovat střelecké pozice.
70
Hostující střelec Harry Kane se pokoušel probojovat do šance, aby se tak stalo, musel překonat obránce soupeře. V souboji si ale pomohl faulem, což neuniklo pozornosti sudího.
69
Hra pokračuje dál, domácí fotbalista se po krátkém ošetření mimo hrací plochu vrací do hry.
67
Hra je nyní přerušena, na hrací ploše zůstává ležet jeden z hráčů domácího celku. Je to Sidebe, který má očividně zdravotní problémy.
66
Po bleskové akci hostů končí míč mimo hrací plochu, uvidíme tak rohový kop.
65
Paul Pogba se probojoval do dobré střelecké pozice, oklamal brankáře, který byl úplně mimo hru, následně ale předvedl další kličku, která už byla nepřesná.
64
Mnoho šancí momentálně k vidění není, mimo hrací plochu se rozcvičuje poměrně hodně hráčů, zdá se, že za malý moment přijdou na řadu změny.
63
Samuel Umtiti si v osobním souboji počínal příliš tvrdě, domácímu hráči je pískán faul, a tak volný kop mají k dispozici fotbalisté v bílém.
62
Žlutou kartu dostává John Stones (Anglie).
60
Šedesát minut zápasu je minulostí, skóre je vyrovnané 2:2. Převahu mají fotbalisté Anglie, kteří hrají proti deseti hráčům Francie, vyloučený byl Varane.
60
Mbappe hledal spoluhráče naběhnutého do předbrankového prostoru, ale pas postrádal přesnost.
59
Marně se Francie pokouší něco vymyslet. Jakýkoliv náznak zajímavě vypadající akce okamžitě zastavuje hostující obrana, která nyní podává zodpovědný výkon.
58
Nyní se hraje na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Domácí přečkali velké šance soupeře, a tak se nyní také mohou dostat do kombinace.
57
Zajímavá situace také pro domácí, rohový kop rozehrával Thomas Lemar, ale jeho nadýchaný centr nebyl přesný. Bránící se celek si dokázal poradit.
56
Obrázek hry je už několik minut velmi podobný, domácí se musí bránit tlaku soupeře. Anglie po vyrovnání z pokutového kopu hraje aktivně a drží domácí pod tlakem.
55
Alex Oxlade-Chamberlain vedl další akci svého celku, domácí obrana si dokázala poradit jen za cenu rohového kopu. Trippier rozehrával od praporku, ale obrana Francie byla pozorná.
54
Velmi dobře vyhodnotil situaci pomezní sudí, který odmával postavení mimo hru, ve kterým byl Kylian Mbappe.
53
Fotbalisté v bílém mají početní i optickou převahu, sledujeme snahu Anglie o získává vedení, zatím je ale domácí defenziva pozorná.
52
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Olivier Giroud, přichází Laurent Koscielny. Celkem taktické střídání, které by mělo alespoň částečně zacelit mezeru, která vznikla vyloučením domácího hráče.
51
Další roh pro hosty. Walker posílal míč do vápna, ale domácí defenziva si dokázala s míčem poradit, a tak ani tato akce není úspěšná. Nutno ale dodat, že hosté jsou aktivnější.
50
Trippier od rohového praporku centroval před branku. Akce Anglie vypadala dobře, ale domácí brankář byl pozorný a kryje hlavičkový pokus soupeře.
48
Anglie právě vstřelila branku!
Pokutový kop hosté dokázali celkem jednoznačně proměnit.HARRY KANE poslal brankáře na jednu stranu a míč na druhou. Snadná práce znamená vyrovnání stavu zápasu.
46
Červenou kartu dostává Raphael Varane (Francie). Po faulu domácího hráče v pokutovém území bude následovat penalta.
46
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Heaton, přichází Butland.
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Bertrand, přichází Walker.
46
46
V tomto přátelském zápase vedou po prvním poločase domácí fotbalisté o jednu branku 2:1. Jako první se prosadil hostující Kane. Pak vyrovnal Umtiti a krátce před koncem poločasu poslal Francii do vedení Sidibe.
45+1
45+1
Nastavovat se bude jedna minuta nad rámec prvních pětačtyřiceti.
45
Anglie dostala míč alespoň na polovinu hrací plochy, kde si vynutila faul, a tak si mohou zadní řady oddychnout.
44
Francie dál pokračuje v aktivní hře a hosté se musí bránit tlaku soupeře.
43
Domácí fotbalisté k velké radosti dávají gól a otáčejí stav zápasu. Hostující brankář si s první střelou domácího hráče dokázal senzačně poradit, následně se ale míč dostal do míst, kde byl zcela volný DJIBRIL SIDIBE, který neměl s překonáním gólmana problém.
42
Sterling upaloval s míčem před branku, ale jeho přihrávka postrádala přesnost, akce Anglie tak končí.
41
Z blížícím se koncem poločasu zlepšují domácí fotbalisté hru, hrají rychleji, jednodušeji a přímočařeji. Pogba míří vysoko nad.
40
Giroud získal v dobré pozici míč po rychlé příhře od spoluhráče, ale zkušený hráč francouzského týmu ještě hledal lépe postaveného kolegu. Finální přihrávka postrádala přesnost.
39
Kane se zkoušel probojovat do střelecké pozice, ale útočným faulem si nyní pomohl anglický fotbalista.
38
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, ve kterém zatím sledujeme atraktivní fotbal, který nabídl už dvě branky, a tak je stav utkání nerozhodný.
37
Dembele se po bleskové akci spoluhráčů probojoval před branku. Navedl si míč na střed, pak rychle změnil směr, vrátil se zpět na původní pozici a rychle vypálil. Diváci se zatajeným dechem sledovali, jak míč končí o malý kousek mimo branku.
37
Jeden z domácích hráčů odrazil míč do zámezí, uvidíme tak rohový kop Anglie. Centr se snesl před branku, ale gólman si dokázal poradit s pokusem Bertranda.
36
Sledujeme rychlou hru, oba týmy se snaží hrát aktivně, ale mnoho šancí tento styl hry nepřináší.
35
Domácí mají k dispozici vhazování na útočné polovině, pokoušeli se urychlit hru a dlouhým hodem zkoušel Varane najít Girouda, ale ten byl obsazený.
33
Dier se po zajímavém odrazu míče od Cahilla do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku. Míč se jemně možná odrazil od tyče, ale nic to nemění na tom, že tato akce úspěšná nebyla.
32
Bertrand velmi dobře vypálil, domácí brankář míč jemně tečoval mimo branku, a tak uvidíme rohový kop hostů. Bertrand od rohového praporku bude rozehrávat.
31
Mbappe to udělal velmi dobře, dostal se s míčem až před branku, kde zvolil zakončení na přední tyč, hostující brankář ale dokázal balon vyrazit jen na rohový kop. S tím si obrana dokázala poradit celkem snadno.
30
Půlhodina je pryč, v tomto přípravném utkání jsme mnoho šancí sice neviděli, ale dva góly padly, a tak nyní platí remízový stav.
29
Francie rozehrává postupně od své branky, hosté napadají velmi hluboko v útočné polovině, a tak dostávají své soupeře pod tlak. V jednom ze soubojů si ale Stones pomohl v rozporu s pravidly, a tak akce končí.
27
Nechybělo mnoho a do brejku se nyní dostal domácí Giroud, ale Dier velmi dobře situaci vyhodnotil a zastavil akci Anglie.
26
Míč do hry dlouhým výkopem uvede hostující brankář, který hravě překopl polovinu hrací plochy. míč ale vybojoval domácí hráč.
25
Domácí kombinují bezpečně daleko od branky Heatona, který nyní mnoho práce nemá.
24
Hra se nyní dostala na polovinu hrací plochy, kde probíhaly vzdušné souboje o míč. Hosté se dokázali probojovat do zajímavě vypadající pozice, ale Alli nedokázal přesněji najít spoluhráče.
23
Po vstřelení vyrovnávající branky pokračují fotbalisté v modrém, tedy domácí, v aktivní hře a hostující zadní řady mají plné nohy práce.
22
Domácí celek k velké radosti vyrovnává. Všechno to začalo volným kopem, který skvěle rozehrál jeden z domácích hráčů a SAMUEL UMTITI dokázal odražený míč poslat za brankovou čáru. Aktivní hra ve vápně se nyní domácímu celku vyplatila.
21
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Mendy, přichází Digne.
20
Francie hraje nyní v deseti, neboť Mendy je ošetřován po osobním souboji.
19
Anglie bleskově rozehrává, na útočné polovině se zkoušel k míči probojovat Sterling, který by míč mohl vybojovat, ale musel by do souboje tvrdě a nechtěl riskovat případné zranění.
18
Domácí fotbalisté se pokouší hrát nátlakově, překonat tak obranu soupeře. Mbappe to vzal na sebe, posílal střílený centr před branku, ale tam nebyl nikdo, kdo by mohl míč tečovat.
16
Dembele dostal výborný pas od spoluhráče, s míčem udělal několik rychlých kroků a dostal se do zakončení. Jeho rána končí malý kousek mimo branku. Anglický brankář zasahovat nemusel, ale akce z pohledu domácích to byla dobrá.
14
Sterling to zkoušel samostatně, ale jeho akce končí nepřesným pasem na spoluhráče. Anglie hraje aktivně, vybojovala si vedení a nyní dál pokračuje v rychlých akcích.
13
Giroud se nyní dokázal prosadit, přetlačil posledního obránce Anglie, dostal se do střelecké pozice, ale pro zcela jasné postavení mimo hru branka platit nemůže.
12
Hostující celek splnil svou misi, dokázal se hned v deváté minutě prosadit, a tak nyní svou hru poněkud zatáhl, nyní musí hrát aktivně domácí.
11
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, domácí fotbalisté se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale do vyložené pozice pro zakončení se Francie dostat nemůže.
9
Hostující fotbalisté se dostávají po rychlé akci do vedení. Velmi dobře počkal na vhodný moment pro přihrávku Bertrand, a tak vyzval ke skórování HARRYHO KANEA, který neměl se zakončením do odkryté části branky příliš velký problém. Asistence: Ryan Bertrand.
8
Lloris dlouhým pasem hledal na útočné polovině hrotového útočníka Girouda, který uspěl v osobním souboji, ale poskakující míč nedokázal zpracovat podle svých představ.
8
Domácí se stabilněji dostali na útočnou polovinu, ale Sterling se k míči dostal a rázně ukončil akci Francie.
7
Cahill zkoušel něco vymyslet, ale proti byl Kante, který jej odzbrojil, a tak akce hostujícího celku končí. Chamberlain zkoušel najít spoluhráče na levé straně, pas ale postrádal přesnost.
6
Atmosféra na stadionu je velmi dobrá, fanoušci vytvářejí hlasitou podporu oběma týmům.
5
Francie ale akci soupeře zastavila, a tak zkoušela ze své poloviny díky dlouhému pasu uvolnit Girouda, ale ten byl obsazený, a tak přihrávku zpracovat nedokázal.
5
Anglie hrající v bílých dresech rozehrává od své branky, nikam se hosté neženou a snaží se zejména nechybovat.
4
Domácí fotbalisté se dostali do zajímavé střelecké pozice, ale rána Mendyho byla zablokovaná.
3
Bertrand nedosáhl na míč, který mu vzduchem posílal spoluhráč. Akce Anglie tak končí nepřesným pasem.
3
Nyní se hraje spíše ve středu hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Volný kop na polovině rozehrávají hosté.
2
Heaton musel zasahovat po střele Kanteho. Úvodní střelecký pokus si také vypracovali domácí fotbalisté.
1
Alli vedl první útočnou akci svého týmu, ale obrana domácích si dokázala poradit, následně míč do hry uvedl brankář Francie. Rychle se hra přelévá.
1
Fotbalisté obou týmů nastupují, za malý moment zápas začne.

Francie: Lloris – Mendy, Umtiti, Varane, Sidibe, Lemar, Pogba, Kante, Dembele, Mbappe, Giroud
Náhradníci: Areola, Costil – Digne, Griezmann, Jallet, Kimpembe, Koscielny, Lacazette, Matidi, Payet, Rabiot, Sissoko, Thauvin, Tolisso, Zouma

Anglie: Heaton – Trippier, Jones, Cahill, Bertrand, Dier, Stones, Oxlade-Chamberlain, Alli, Sterling, Kane
Náhradníci: Walker, Butland, Cresswell, Gibson, Smalling, Livermore, Defoe, Lallana, Rashford, Lingard, Forster, Hart..
Jedná se o soupeře, kteří na sebe příliš často nenarazí. Vezmeme-li posledních pět vzájemných zápasů, tak poslední se odehrál na mistrovství Evropy v roce 2004, kdy Francie vyhrála 2:1.
Oba seniorské národní tým se střetly naposledy 17. listopadu 2015, kdy se hrálo na anglické půdě a domácí celek potvrdil roli favorita a vyhrál 2:0.
Anglie v posledním velmi sledovaném zápase remizovala 2:2 se Skotskem, naopak Francie ve venkovním prostředí nestačila na Švédsko 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Francie a Anglie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.