Irák - Již. Korea | ONLINE | 7.6.2017 19:00 | Mezinárodní přípravný zápas 2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno! V dnešním souboji Iráku s Jižní Koreou branka nepadla! Korejci byli po celou dobu utkání aktivnějším celkem, ale branku se jim vsítit nepodařilo. Na šance jsme čekali až do druhého poločasu. Son ale spálil dvě dobré šance a Hanova rána z hranice pokutového území zamířila mimo tři tyče. Irák nebyl směrem dopředu vůbec nebezpečný. Dnešní duel proto končí bezbrankovou remízou.
90+2
Konec zápasu.
90+1
Nastavují se dvě minuty!
90
Irák se vydal do ojedinělého útoku. Salim si zpracoval přihrávku do běhu, jenže pozorný obránce Ki jej pohotově připravil o balón.
89
Korejci se i v závěru utkání tlačí do útoku, nicméně obrana Iráku dnes odehrála opravdu skvělý zápas a v nastoleném trendu pokračuje i v závěru střetnutí.
88
Žlutou kartu dostává Bahjat (Irák).
87
Obránce Hong se snažil udržet míč na hrací ploše, ale ve skluzu si přivodil nějaké zranění a nyní zůstává ležet na trávníku.
86
Ji si v pokutovém území brousil zuby na nádherný centr z levé strany, ale pozorný obránce Attwan před ním na poslední chvíli balón přizvedl.
85
Son si zpracoval přihrávku na levou stranu, udělal s míčem dva kroky a vypálil. Brankář Al Jaberi jeho dělovku zkrotil na brankové čáře!
84
Sulaka se po levé straně prohnal do pokutového území a poslal prudký centr před branku. Pozorný obránce však odkopl míč ven ze šestnáctky.
83
Al Jaberi se znovu zapojil do rozehrávky iráckého výběru. Tentokrát vyslal dlouhou přihrávku na Resana, který si ale neporadil se zpracováním.
82
Brankář Al Jaberi dlouho otálel s odkopem od branky a rozhodčí jej musel popohnat. Domácí brankář nakonec rozehrál na pravou stranu.
81
Hong uspěl v hlavičkovém souboji s domácím útočníkem a z hranice pokutového území odhlavičkoval balón do bezpečí.
80
Irák se na malou chvíli vymanil z tlaku svého soupeře a usadil se na korejské polovině. Fotbalisté v bílém dresu kombinují dobrých čtyřicet metrů od branky.
79
Han se na polovině hřiště probil kolem Tariqa, jenže poté si míč ukopl daleko od nohy a jeho spoluhráč Son se provinil proti pravidlům.
78
Park si naběhl na pravou stranu na krásnou přihrávku, ale korejskou akci zastavuje ofsajd. Duel se pomalu chýlí ke konci a stále čekáme na velkou šanci.
77
Korea zahrávala další rohový kop. Prudký centr tentokrát přiletěl na zadní tyč, kde se k němu ale nedostal nikdo v červeném dresu.
76
Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde se rybičkou pokoušel o zakončení Ki. Korejský stoper se k míči neprobil přes Ibrahima.
75
Lee si zpracoval přihrávku do pokutového území, ale ihned se u něj objevili dva obránce Iráku a stoper Attwan odkopl balón na rohový kop.
74
Také Son nyní schytal tvrdou ránu do kotníku. Fotbalisté Iráku už cennou remízu brání zuby nehty a v posledních minutách využívají nedovolených zákroků.
73
Sulaka napadal rozehrávku Korejců na jejich polovině. Domácí útočník dostal soupeře pod tlak, ale stopeři v červených dresech situaci zvládli.
72
Han je v posledních minutách prakticky u všeho, co se na hřišti stane. Nyní se korejský fotbalista dopustil zcela zbytečného faulu.
71
Salim si zpracoval krásnou přihrávku za obranu soupeře, jenže radost mu překazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
70
Han zajel ostrým skluzem do otáčejícího se Resana a může být rád, že za svůj zákrok neviděl z rukou rozhodčího žlutou kartu.
69
Han si posunul míč kolem statického obránce a po lehkém kontaktu se poroučel k zemi. Hlavní rozhodčí měl celou akci přímo před sebou a faul neodpískal.
68
Korejci se v posledních minutách snaží tlačil do útoku, jenže pozorná defenzíva Iráku jim zatím nenechává prostor k zakončení.
66
Tariq se vrátil na vlastní polovinu, kde sebral odražený míč a okamžitě rozjel akci Iráku. Fotbalisté v bílém však u míče dlouho nezůstali.
65
Lee si znovu zpracoval pěknou přihrávku na pravou stranu, obratně se otočil a odcentroval. Jeho střílenou pobídku obrana Iráku s přehledem odvrátila.
64
Sulaka se znovu hnal do pokutového území soupeře, ale tentokrát se mu pod nohy vrhl Jang, jež ve skluzu odpálil míč do zámezí.
63
Ji zkusil překvapit domácího brankáře nečekanou střelou z hranice pokutového území. Brankář Al Jaberi však kontroloval dráhu míče pohledem.
62
Korea se vymanila z rostoucího tlaku svého soupeře a rovněž se vydala do útoku. Lee sprintoval po pravé straně, jenže získal pouze roh.
61
Irák poté rozehrával rohový kop. Yasin tentokrát poslal centr na přední tyč, kde ve vzdušném prostoru kraloval obránce Hong.
60
Exekuce přímého kopu se ujal Yasin. Irácký záložník vyslal střílený centr a brankář Kim skákavý balón raději vyboxoval daleko od branky.
59
Salim se na levé straně pustil do souboje s Jangem, který jej před sebe nepustil jen za cenu nedovoleného zákroku. Irák bude rozehrávat přímý kop.
58
Hong dirigoval korejskou rozehrávku na polovině hrací plochy. Korejský stoper poslal nezjištnou přihrávku za obranu, ale Al Jaberi si doklouzal pro balón.
57
Ibrahim zůstává ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Domácí obránce leží v hodně nefotbalové pozici. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
56
První zajímavá možnost dnešního utkání! Han si udělal prostor na hranici pokutového území, jenže jeho přízemní střela prolétla kolem branky!
55
Ibrahim vyvezl míč na polovinu korejského výběru a po souboji s Kimem se ocitl na zemi. Hlavní rozhodčí odpískal faul. Irák bude rozehrávat.
54
Jižní Korea zahrávala rohový kop. Hong vymyslel dlouhý centr, na který si brousil zuby Nam, jenže korejský fotbalista nedokázal zakončit.
53
Kim si naběhl na přihrávku na pravé křídlo, zpracoval si míč a dobrým krytím tělem se odpoutal od soupeře. Nikdo v červeném mu však nepřišel na pomoc.
52
Irácký obránce Bahjat si v souboji na pravé straně hřiště přivodil zranění stehenního svalu. Fotbalista Iráků si na bolest stěžuje. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
51
Lee kouzlil s míčem na levé straně hřiště. Křídelník korejského výběru se bleskově zbavil soupeře, jenže k odcentrování se neprobil.
50
Na druhou stranu se řítil domácí útočník Sulaka. Střelec Iráku si udělal prostor rychlou kličkou, jenže střela mu nesedla a míč proletěl do zámezí.
49
Son se v pokutovém území dostal k odraženému balónu a pohotově vypálil. Jeho skákavý pokus ale prosvištěl dobrých pět metrů od branky.
48
Yasin poslal zajímavou přihrávku podél pravé postranní čáry. Jeho pobídku ale bez problémů pohlídal obránce Hong, který odkopl míč do bezpečí.
47
Lee byl faulován na polovině Iráku při napadání soupeřovy rozehrávky. Korejský křídelník v dnešním utkání schytal hodně ran.
46
Irák obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Fotbalisté v bílých dresech rozjeli kombinaci na vlastní polovině a hledají cestu vpřed.
46
Začal druhý poločas.
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce dnešního duelu jsme sledovali spíše bojovné utkání. Korea byla sice v průběhu prvního poločasu mnohem aktivnějším celkem, ale na pozornou obranu Iráku zatím recept nenašla. Irák je směrem dopředu naprosto bezzubý. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45
První poločas skončil.
45
Korejský útočník Son se v pokutovém území nepříjemně srazil s brankářem a otřesený zůstává ležet na trávníku. Son bude ošetřen, ale podle všeho bude pokračovat.
44
Nam rozjel akci Korejců středem hřiště, poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, avšak Hung si nedokázal poradit s přesilou obránců.
43
Irák zahrával svůj první rohový kop v dnešním utkání. Yasin poslal nadýchaný centr na značku pokutového kopu, kde po drobném závaru zasáhl Ki.
42
Han už je zpátky na nohou a okamžitě se zapojil do útoku Korejců. Střední záložník se ocitl až na hrotu, ale Al Jaberi před ním schoval míč do rukavic.
41
Na trávníku zůstává ležet korejský záložník Han. Středopolař korejského celku schytal ránu do obličeje. Podle všeho ale bude schopen pokračovat.
40
Al Jaberi tentokrát poslal přesnou přihrávku na Sulaku, nicméně útočník Iráku si v hlavičkovém souboji pomohl rukou a fauloval.
39
Park sprintoval za dlouhou přihrávkou na levou stranu. Záložník korejského výběru ale na vysokou pobídku nedosáhl. Irák bude znovu vhazovat.
38
Brankář Iráku Al Jaberi poslal dlouhý nákop na polovině soupeře. Obránce Jang si pohlídal soupeřův náběh a míč skončil v autu.
37
Jeden z Korejců zůstal po hlavičkovém souboji na polovině hřiště ležet na trávníku s bolestivou grimasou v obličeji. Podle všeho však bude schopen pokračovat.
36
Také Iráčané se nyní dopustili prohřešku proti pravidlům na polovině soupeře. Úvodní poločas je zatím plný naprosto nesmyslných faulů.
35
Irák se snaží zabrzdit rostoucí tlak Korejců postupnou kombinací na vlastní polovině hrací plochy. Nikdo v červeném jejich rozehrávku zatím neatakuje.
34
Son se nyní v souboji s jedním ze stoperů provinil nedovoleným zákrokem, když do souboje vlétl šlapákem. Irák bude rozehrávat.
33
Son se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče. Rána mu vůbec nesedla a nepovedená střela ohrozila spíše rohový praporek.
32
Lee hraje v prvním poločase opravdu aktivně. Korejský záložník si řekl o další přihrávku na polovinu soupeře a byl faulován. Korea rozehrála do kombinace.
31
Brankář Kim vystartoval ven z brankové čáry a na malém vápně vyboxoval do bezpečí zajímavý centr z pravé strany, který se stáčel přímo do branky.
30
Son napadal poněkud statickou rozehrávku Iráku na jeho polovině. Stopeři si s dotírajícím útočníkem poradili a dokázali rozehrát.
29
Lee upadl v souboji těsně před pokutovým územím. Hlavní rozhodčí měl celou akci přímo před sebou a rozhodl se neodpískat faul.
28
Jang si zpracoval vysokou přihrávku na pravou stranu, ale netroufl si na individuální průnik a raději vrátil míč vlastním obráncům.
27
Další útočnou akci Iráku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Jeden z hráčů v bílých dresech se ocitl dobré tři metry za hranicí ofsajdu.
26
Irák se znovu vydal na polovinu soupeře. Prudká přihrávka na levou stranu ale neprošla přes Leeho, který zakopl míč do zámezí.
25
Lee operoval na levé straně pokutového území, zpětnou přihrávkou našel Nama, který mohl pálit, ale jeden z obránců se mu na poslední chvíli položil pod nohy.
24
Hong svou chybu z předchozí akce Iráku napravil. Korejský stoper si počíhal na oblouček do šestnáctky a hlavou prodloužil míč do Kimových rukavic.
23
Son se v pokutovém území dral za centrem z pravé strany, nicméně při náběhu stáhl jednoho ze soupeřů na trávník a dopustil se útočného faulu.
22
Jeden z korejských stoperů si neporadil s prudkou přihrávkou za obranu a málem vyslal jednoho ze soupeřů do šance. Nakonec jej stačil zastoupit kolega ze stoperské dvojice.
21
Hong si po levém křídle naběhl na vysokou přihrávku za obranu, jenže si nepotykal se zpracováním a balón mu uskočil do zámezí.
20
Son si pokryl míč tělem a byl faulován. Korea bude rozehrávat další přímý kop na polovině Iráku. Duel se hraje v komorní atmosféře.
19
Korea rozjela další rozehrávku z vlastní poloviny. Jang si naběhl na dlouhou přihrávku, jenže už nedokázal procedit míč do vápna.
18
Hong se snažil ošálit obránce Iráku na levé straně hřiště, jenže při bleskové kličce se s míčem vytlačil mimo hrací plochu. Irák bude vhazovat.
17
Korejci nadále pokračují v kombinaci na polovině soupeře. Korea s přehledem diktuje tempo hry. Na první šanci však stále čekáme.
16
Další pokus Iráku o překvapivou rozehrávku na polovině soupeře vyústil v nepřesnou přihrávkou do pokutového území. Kim může rozehrát.
15
Snad poprvé v utkání se probudili také fanoušci Iráku. Příznivci fotbalistů v bílém ženou své oblíbence vpřed hlasitým skandováním.
14
Chang vybojoval vhazování v blízkosti pokutového území soupeře. Korejci s rozehrávkou dlouho otáleli a nakonec o balón přišli.
13
Son to nyní přehnal s agresivitou při napadání rozehrávky Iráku a dojel jednoho ze soupeřů. Irák může pokračovat v útočení.
12
Son se zbavil svého strážce na pravé straně hřiště a namířil si to do pokutového území. Jeho přízemní centr zablokoval hned první obránce.
11
Po delší době se k balónu probojovali fotbalisté Iráku. Outsider dnešního souboje chtěl překvapit soupeřovu obranu rychlou rozehrávkou, ale Hong zachytil nepřesnou přihrávku.
10
Korejci zahrávali další přímý kop. Tentokrát jeho rozehrávku hodně uspěchali a prudký centr do pokutového území propadl do autu.
9
Korea je v úvodních minutách utkání aktivnějším celkem a potvrzuje svou roli favorita! Korejci kombinují na polovině Iráku, ale zatím se drží daleko od branky.
8
Hong podpořil korejskou ofenzívu náběhem po levé straně hřiště. Krajní obránce se však nedostal k odcentrování.
7
Hong přečetl přihrávku za korejskou obranu a bez problémů zakopl míč před dotírajícím soupeřem. Irák bude vhazovat na polovině soupeře.
6
Tentokrát uspěl Han o něco lépe. Korejský fotbalista si rychlou kličkou obhodil míč kolem soupeře a byl faulován.
5
Han obdržel přihrávku na levou stranu hrací plochy, ale s míčem se daleko nedostal. Hned za půlící čárou jej o míč připravil pozorný obránce.
4
Před branku Korejců přiletěl vysoký centr z pravé strany. Brankář Kim vystartoval na malé vápno a vysoký centr schoval do rukavic.
3
Také Irák se poprvé v utkání vydal do útoku. Kombinaci outsidera dnešního utkání zastavil nedovoleným zákrokem Nam.
2
Chang si na polovině Iráku pokryl míč tělem a byl faulován. Korea může pokračovat v postupné kombinaci s míčem.
1
Fotbalisté Jižní Korei obstarali výkop do dnešního utkání. Korejci se ihned vydali do útoku, ale nákop na pravou stranu byl nepřesný.
1
Utkání právě začalo.
Oba týmy už nastoupily na hrací plochu. Irák bude hrát v bílém, zatímco Jižní Korea přijela v červených dresech.
Dnes se společně podíváme na přípravný zápas před asijskou fází kvalifikace. Favoritem dnešního utkání bude Jižní Korea, která má přeci jen více zkušeností a několikrát se probojovala na světový šampionát. Irák ale sehrál přípravný duel s Jordánskem, které na domácím trávníku porazil nejtěsnějším možným způsobem 1:0.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z přátelského utkání mezi Irákem a Jižní Koreou! Výkop je stanoven na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.


Články odjinud