Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Již. Korea : Panama - 16. října 2018   13:00

Již. Korea
Již. Korea
5' Joo-Ho  • 33' Hwang In
2:2
(2:1)
Panama
Panama
45' Arroyo   • 49' Blackburn
Již. Korea
Panama

Domácí celek se dostal do dvoubrankového vedení, v závěru prvního poločasu Panama snížila. Z kraje druhé části hry se trefil Blackburn, jehož gól znamenal vyrovnání. Přes další šance jsme další branku neviděli, a tak se o ba týmy rozchází po remíze 2:2.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 14:9.
90+4'
90+3'
Escobar se mohl stát hrdinou, ale ve vyložené střelecké pozici trefil jen obránce.
90+2'
Korejští fotbalisté rozehrávají na polovině hrací plochy. Hraje se hodně otevřený fotbal. Remíza, zdá se, nevyhovuje ani jednomu celku.
90+1'
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Blackburn, přichází Martinez.
90+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty. Rohový kop pro hosty. Davis nakrátko rozehrál.
90'
Panama v posledních minutách poločasu hraje aktivněji a pokouší se vstřelit rozhodující branku.
88'
Žlutou kartu dostává Kim Young-Gwon (Jižní Korea).
86'
Jižní Korea hraje v závěru aktivně, znovu to byl Nam Tae-Hee, kdo zakončoval. Jeho hlavička jen o malý kousek končí mimo branku.
84'
Nam Tae-Hee se v pokutovém území sice dostal k míči, ale nedokázal jej přesně poslat směrem na branku. Rychle Panama otáčí směr hry.
83'
Hostující Torres se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale byl nachytaný v postavení mimo hru.
81'
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Camargo, přichází Escobar.
80'
Deset minut hry zbývá do konce tohoto zápasu, zdá se, že oba celky dohrají tento duel hodně takticky. Ani jeden z nich nechce prohrát.
79'
Ze strany na stranu se nyní přelévá hra, ani jeden celek se ale nemůže dostat do výrazné šance.
78'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Kim Min-Jae, přichází Jang Hyun-Soo.
76'
Murillo působí jako mozek panamské rozehrávky. Vymýšlí hodně centrů a přihrávek na spoluhráče.
75'
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Rodriguez, přichází Torres.
73'
Panamští fotbalisté se pokoušeli dostat do zakončení, ale Seon-Min výborně zasáhl a nenechal soupeře vypálit.
71'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Park Joo-Ho, přichází Hong Chul.
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Hwang Hee-Chan, přichází Moon Seon-Min.
71'
Camargo se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho projektil postrádal přesnost. Rána končí mimo branku.
70'
Korea se pokouší získat vedení zpět na svou stranu, zatím ale marně.
68'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Ovalle, přichází Davis.
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Cooper, přichází Barcenas.
65'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Hwang In-Beom, přichází Jung Woo-Young.
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Suk Hyun-Jun, přichází Hwang Eui-Jo.
63'
Šance jsou k vidění na obou stranách, sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky bavit.
62'
Machado hlavičkoval po centru před branku, gólman Jo byl pozorný.
61'
Hostující Murillo centroval před branku, tam byl volný spoluhráč, ale také Kim Min-Jae, který odvrátil na roh.
59'
Výborně to nyní udělali domácí. Heung-Min Son rozehrával volný kop a jeho ránu gólman Panamy vyrazil na roh.
55'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho velkých šancí k vidění není.
52'
Žlutou kartu dostává In-Beom Hwang (Jižní Korea).
52'
Hee-Chan Hwang hrál rukou, a tak rozehrávali hostující fotbalisté. Ti si však výraznější šanci nevypracovali.
49'
Panama právě vstřelila branku!
Hostující celek dokázal v úvodu druhé části hry vyrovnat. K míči se dostal ROLANDO BLACKBURN a povedenou střelou z dobré pozice dostal kotouč do sítě.
46'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Lee Yong, přichází Moon-Hwan Kim.
46'
V prvním poločase byla Korea aktivnější, dostala se do dvoubrankového vedení. V samotném závěru první části hry hosté snížili, hlavou se trefil Arroyo.
45+1'
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
45'
V samotném závěru prvního poločasu se trefuje hostující celek. Míč hlavou do branky po volném kopu dostal ARROYO.
44'
Mejia rozehrává od své branky.
43'
Jeden z korejských hráčů mířil sám na branku, jeho akce však končí pro postavení mimo hru.
43'
Útočného faulu se dopustil Son Heung-Min, a tak se směr hry otáčí.
41'
Panama hrající v bílém kombinuje na útočné polovině, ale nemůže se dostat do výraznější příležitosti.
40'
Ovalle uvede míč do hry díky autovému vhazování na polovině hrací plochy.
39'
Korejská obrana hraje velmi pozorně, soupeře do výraznějších šancí nepouští, zatím se marně snaží hosté vypracovat si výraznější šanci.
37'
Panamští fotbalisté kombinují na polovině hrací plochy Godoy centroval nepřesně před branku.
35'
Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu. Korea vede o dva góly a pokračuje v aktivní hře.
33'
Jižní Korea právě vstřelila branku!
Domácí celek navyšuje své vedení. Po rychlé akci se prosazuje HWANG IN. Zůstal nepokrytý a dokázal balon dostat do sítě.
31'
Panama vybojovala volný kop. Camargo to vzal na sebe. Jeho rána končí vysoko nad brankou.
30'
Půlhodiny hry je pryč, Korejci hrají aktivně.
29'
Domácí brankář vykopává do své branky, následně ale Panama vybojovala na obranné polovině míč. Murillo hledal pasem spoluhráče, akce pokračuje dál.
28'
Panama vybojovala autové vhazování na své polovině, následně ale Hwang In-Beom překazil akci Panamy.
22'
Do výborné pozice se dostal Hee-Chan Hwang se propracoval do zakončení, jeho ránu jemně brankář vyrazil do tyčky, a pak se míč odrazil do hry.
21'
Domácí kapitán Son Heung-Min se propracoval do šance, jeho rána byla zblokovaná.
19'
Cummings hledal dlouhým centrem spoluhráče, ale přihrávka na Arroya byla nepřesná.
18'
Jižní Korea vybojovala autové vhazování. Následně byl jeden z hráčů faulovaný, a tak se směr hry otáčí.
16'
Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se se nemůže dostat do zakončení.
14'
Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, ale Godoy zakročil dobře, a tak se centr před branku nepovedl.
13'
Camargo se pokoušel dostat do střelecké pozice, Kim Min-Jae výborně zasáhl a zastavil akci Panamy.
11'
Deset minut hry je pryč, Camargo se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale minul branku.
10'
Ki Sung-Yong centroval před branku, rozehrával rohový kop.
9'
Panama rozehrává na své polovině, Cooper hledal dlouhým pasem spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.
7'
Lee Yong nyní po dobré akci soupeřů zamezil akci Panamy, předvedl povedený zákrok.
5'
Po rychlé akci se domácí celek dostává do vedení. Tvrdou ránou po přihrávce spoluhráče se prosazuje z předbrankového prostoru PARK JOO-HO.
4'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
1'

Jižní Korea: Jo – Lee Yong, Kim Min-Jae, Kim Young-Gwon, Park Joo-Ho – Ki Sung-Yong – Hwang In-Beom, Nam Tae-Hee – Hee-Chan Hwang, Son Heung-Min (C)
Náhradníci: Kim Jin-Hyong, Kim Seung Gyu – Hong Chul, Hwang, Jang Hyun-Soo, Jung Seung-Hyun, Jung Woo-Young, Kim, Kim Seung-Dae, Lee Seung-Woo, Moon Seon-Min, Park Ji-Soo

Panama: Mejia – Murillo, Cummings, Machado, Ovalle – Rodriguez, Godoy, Camargo, Cooper – Blackburn, Arroyo
Náhradníci: Calderon – Barcenas, Davis, Escobar, Avila, Martinez, Palacios, Pimentel, Torres.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Jižní Korea a Panama.

Jižní Korea v tomto cyklu mezinárodních zápasů odehrála tři utkání. Dvakrát vyhrála a jednou remizovala. Proti Chile hrála bez branek. Poradila si s Kostarikou 2:0 (Lee Jae-Sung, Nam Tae-Hee) a Uruguayí 2:1 (Hwang, Jung Woo-Young).

Panama.
V tomto cyklu odehrála dva zápasy a nedařilo se jí. Nejprve nestačila na Venezuelu 0:2, a pak na Japonsko 0:2. Panamští fotbalisté si dokáží vypracovat střelecké pozice, ale mají problém v koncovce. Poslední gól dala tato reprezentace 24. června Anglii, trefil se Baloy. V zápase proti Tunisku si dal soupeř vlastní branku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.