Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Argentina : Uruguay - 18. listopadu 2019   20:15

Argentina
Argentina
63' Aguero  • 90+2' Messi
2:2
(0:1)
Uruguay
Uruguay
34' Cavani   • 69' Suarez
Argentina
R. Reinshreiber
Bloomfield Stadium
Uruguay

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera!
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 16:5. Střely mimo: 3:1. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 18:22.
Je tu konec dnešního mezistátního přátelského utkání! Druhý poločas nám přinesl tři branky. Nejprve se v 63. minutě po centru Lionela Messiho dokázal hlavou prosadit Sergio Aguero. Netrvalo to však dlouho a Uruguay šla zpět do vedení, exekuci přímého kopu zpoza vápna si vzal na starost Luis Suarez, jeho rána k levé tyči znamenala druhou branku hostů. I když už se nezdálo, že Argentina vyrovná, tak nakonec přece jen. Hlavní arbitr v nastaveném času odpískal po ruce penaltu, kterou bez problémů proměnil Messi.
90+6'
90+4'
Po faulu je tu velká strkanice, rozhodčí ovšem celou situaci uklidňuje, protože se schyluje ke konci utkání.
90+4'
Žlutou kartu dostává Nicolas Ivan Gonzalez (Argentina).
90+2'
Argentina právě vstřelila branku!
A je opět vyrovnán! LIONEL MESSI si postavil balón na penaltový puntík a chladnokrevně ho posílá po zemi do levé části branky.
90+1'
Bude se kopat penalta! Po hře rukou ve vápně mají k dispozici penaltu hráči Argentiny!
90+1'
Rozhodčí nastavuje pět minut!
90'
Sergio Aguero se po centru dostal k hlavičce z hodně velké blízkosti, ale brankář Uruguaye celou situaci zachránil, když vyrazil míč na rohový kop!
89'
Centr z pravé strany poslal obrana hostů pryč z vápna, Argentina ovšem pokračuje ve velkém nátlaku.
88'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Rodrigo De Paul, přichází Guido Rodriguez.
88'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Brian Lozano, přichází Brian Rodriguez.
87'
Lionel Messi si udělal místo ke střele, obránci Uruguaye míč skvěle zblokovali.
86'
Ztráta hráčů Uruguaye znamená autové vhazování, domácí mohou pokračovat v nátlaku.
85'
Do konce zápasu zbývá pět minut a nějaké to nastavení, Argentina drží balón.
84'
Caceres centroval před branku Argentiny, kde si pro míč pouze došel brankář Campana.
82'
Centr Argentiny sice zamířil do vápna, ale tam ho ani jeden z nabíhajících útočníku nedokázal nasměrovat mezi tři tyče, rozehrává hostující brankář.
81'
Na zemi nyní leží záložník Arsenalu Lucas Torreira, je ošetřován, ale vypadá, že bude moci pokračovat.
80'
Střela Lozana z velké dálky vůbec nepřinesla žádnou šanci, zamířila do prvního hráče před ním.
79'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Leandro Paredes, přichází Ivan Gonzalez.
78'
Argentina bude mít k dispozici další přímý kop po faulu, chystají se ovšem další střídání.
77'
Akce hostů po pravé straně končí, jeden z hráčů totiž při snaze o kličku ztrácí balón.
76'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Lautaro Martinez.
75'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Rodrigo Bentancur.
75'
Paulo Dybala se dostal ke střele, ale jeho pokus byl skvěle zblokován, následuje rohový kop.
73'
Teď navíc hráči Uruguaye kombinaci narušili, domácí musí začít znovu od poloviny.
72'
Argentinští kombinují, ale opět se vůbec nedostávají do šancí, ani do zakončení.
71'
Aguero se dostal ke střele, která mu ale vůbec nesedla, skončila někde v horní části tribuny.
69'
Uruguay právě vstřelila branku!
Uruguay si bere své vedení zpět! LUIS SUAREZ z přímého kopu zpoza vápna trefuje míč do levé části branky, gólman Andrada se balónu sice dotkl, ale nedokázal ho vytěsnit z prostoru tří tyčí. Bez asistence.
68'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Marcos Acuna, přichází Nicolas Dominguez.
67'
Další faul Paredese již mohl přinést pro argentinského záložníka druhou žlutou kartu, nakonec přichází pouze varování.
66'
Fotbalisté Argentiny se dostali k rohovému kopu, ale do velké šance se nedostali, hosté si s dlouhým centrem do vápna poradili.
65'
Střelec branky Argentiny Aguero si nyní v souboji počínal nedovoleně, hra je hlavní rozhodčím přerušena.
64'
Uruguay po inkasované brance rychle postupovala vpřed, ale přihrávka na Luise Suareze byla nepřesná.
63'
Argentina vyrovnává! SERGIO AGUERO po krásném centru Lionela Messiho trefuje hlavou míč k pravé tyči z hodně velké blízkosti. Asistence: Lionel Messi.
61'
De Paulo se snažil postupovat individuálně, ale jeho úmysl vystihla obrana Uruguaye.
59'
Nyní se hodně zlobí trenér Argentiny, který po kontaktu na půlící čáře vyletěl jako čert z krabičky, hlavní rozhodčí ho upozorňuje.
58'
Na druhé straně totožná situace, autové vhazování pro Uruguay a následná ztráta míče po útočném faulu.
57'
Domácí vybojovali autové vhazování na polovině Uruguaye, argentinští hráči ovšem nedokázali dlouho míč udržet a odevzdali ho hostům.
56'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Diego Laxalt.
54'
Argentinský útočník s číslem deset sice namířil míč z přímého kopu mezi tři tyče, ale brankář Uruguaye si s jeho střelou poradil.
53'
Žlutou kartu dostává Diego Godin (Uruguay).
52'
Dlouhý balón do vápna Urguaye nebyl přesný, Lionel Messi ho nedokázal zachytit.
51'
Balón se nyní dostal až k brankáři Campanovi, ten ho pouze poslal dlouhým odkopem do středu hřiště.
50'
Argentina kombinuje před vápnem Uruguaye, ke střele to zatím vůbec nevede.
49'
Hlavní rozhodčí opět přerušuje hru, nedovolenou hru předvedl Paredes, který již dnes má jednu žlutou kartu.
48'
Argentina začíná kombinovat na své polovině stejně jako v prvním poločase.
46'
Saravia střílel z velkého úhlu, ale vůbec nedokázal trefit branku.
46'
Po prvním poločase vede v přátelském utkání Uruguay nad Argentinou 1:0. Jedinou branku utkání prozatím vstřelil útočník PSG Edinson Cavani po přihrávce Luise Suareze.
45+2'
45'
Hlavní arbitr nastavuje v prvním poločase jednu minutu!
44'
Lionel Messi rozehrál přímý kop ze zajímavé pozice, rána k levé tyči z pohledu brankáře nebyla nijak nebezpečná.
43'
Žlutou kartu dostává Matias Vecino. (Uruguay).
41'
Hlavní arbitr je opět donucen pozastavit hru po faulu jednoho z hráčů Uruguaye, Argentinští rozehrávají zhruba z poloviny.
40'
Messi se za velkým vápnem dostal do zakončení, ale by skvěle bráněn, takže jeho pokus vůbec branku Uruguaye neohrozil.
40'
Žlutou kartu dostává Leandro Paredes (Argentina).
39'
Žlutou kartu dostává Edinson Cavani (Uruguay).
38'
Míč sice skončil v brance, ale Dybala předtím zahrál rukou, takže branka nemůže být uznána, z vlastního vápna budou rozehrávat hosté.
38'
Poté ovšem nepřišel žádný centr ani zakončení, Argentinci pokračují na míči.
37'
Na druhé straně Dybala nyní vybojoval rohový kop a společně s Messim ho ihned rozehrál nakrátko.
34'
Uruguay jde do vedení! EDINSON CAVANI dokázal po přihrávce Suareze ve vápně ve skoku zasáhnout balón z velké blízkosti, čímž nedal brankáři Argentiny žádnou šanci. Asistence: Suarez.
33'
Rohový kop rovněž žádnou příležitost pro Argentinu nepřinesl, hosté míč z vápna dokázali odvrátit.
32'
Paredesova rána zblokovaná, uvidíme další rohový kop Argentiny.
32'
Caceres fauloval jednoho z Argentinců a může být rád, že nedostal žlutou kartu, Argentinci budou rozehrávat volný přímý kop.
30'
Lozano měl na levé straně hodně prostoru, ale dlouhou přihrávku nedokázal zachytit, rozehrávat bude brankář Andrada.
29'
Tagliafico hledal jednoho ze svých spoluhráčů ve středu pole, ale jeho přihrávka nebyla přesná, a proto mohou hrát hosté.
28'
Lionel Messi rozehrál rohový kop nakrátko, následně centroval Paredes, ale ve vápně Uruguaye fauloval Otamendi.
28'
Argentinští se z rozehrávky z půlící čáry dostanou k rohovému praporku, následuje rohový kop.
27'
Faul na polovině hrací plochy, rozehrávat bude Argentina.
25'
Lozano mířil někam na zadní tyč, ale jeho centr byl přetažený až moc, žádného spoluhráče nenašel.
24'
Po akci na levé straně vybojovala Argentina rohový kop, exekuci si vezme na starost Lozano.
23'
U míče uruguayští, hra je zatím hodně nepřesná, ani jeden z celků si zatím nevypracoval vetší šanci.
22'
Messi se snažil z levé strany najít ve vápně jednoho ze svých spoluhráčů, ale jeho přihrávka byla zblokovaná do zámezí.
20'
Suarez se dostal do velké šance, když po přihrávce ve vápně střílel z velké blízkosti. Střela ovšem skončila pouze u jednoho z obránců, jenž jí dokázal pohotovým zákrokem srazit do bezpečí.
20'
Argentina opět v držení míče, ve kterém hosty prozatím hodně přehrává.
19'
Stejný hráč se nyní dopustil faulu, Argentina bude rozehrávat přímý volný kop.
18'
Paredes zkoušel ohrozit branku hostů z velké dálky, jeho pokus však končí vysoko nad břevnem.
17'
Argentina nedokázala využít rohového kopu, obrana Uruguaye si s centrovaným balónem bez větších problémů poradila.
17'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází S. Coates, přichází G. Gonzalez.
16'
Na zemi zůstává ležet Coates, který má problémy se stehenním svalem, je ošetřován.
15'
Messi zkoušel střílet z podobné dálky jako Vecino, střela končí v bloku obránců, následuje rohový kop.
14'
Vecino se dostal ke střele zpoza vápna, jeho pokus však neměl dostatečnou razanci, lehká práce pro gólmana Andrada.
13'
Otamendi poslal centr na levé křídlo na Aguera, ten ovšem míč ztratil, dopředu mohou hosté.
11'
Saravia si v souboji počínal nedovoleně, je mu odpískán faul, balón míří na kopačky Uruguayců.
9'
Útočník Barcelony zvolil centr na bližší tyč, obrana Uruguaye situaci zvládla a s dlouhým balónem si poradila.
8'
Dybala faulován Godinem, Argentina má k dispozici standardní situaci ze zajímavé pozice, Messi si staví balón.
7'
Lionel Messi fauloval, čehož si všiml hlavní rozhodčí, hra je přerušena, rozehrávat bude Uruguay.
6'
Dybala sice dostal přihrávku na pravé křídlo, ale nedokázal se s míčem dostat dále, byl nucen přihrát zpět dozadu.
5'
Argentinští fotbalisté kombinují na své vlastní polovině, u míče opět Otamendi.
4'
Rohový kop žádnou velkou příležitost nepřinesl, míč z vápna vyhlavičkoval Cavani.
3'
Míč po akci Argentiny končí za brankou Uruguaye, domácí budou rozehrávat od rohového praporku.
2'
U míče po chybné přihrávce Argentina, konkrétně stoper Manchesteru City, Otamendi.
1'
Suarez po akci na levé straně končí na zemi, rozhodčí zůstává v klidu.
1'
O úvodní rozehrávku se postaral útočník PSG Edinson Cavani, hosté začínají kombinovat.
1'
Začátek utkání se o něco posune, oba dva celky se teprve fotí.
Právě na stadion zní hymny obou zemí, utkání začne za několik okamžiků!

Argentina: E. Andrada – R. Saravia, G. Pezzela, N. Otamendi, N. Tagliafico – R. De Paulo, L. Paredes, M. Acuna – P. Dybala, L. Messi, S. Aguero
Náhradníci: Marchesin, Musso, Foyth, Pérez, Kannemann, Rodriguez, Lo Celso, Allister, Domínguez, González, Martínez, Alario

Uruguay: M. Campana – M. Caceres, S. Coates, D. Godin, M. Vina – L. Torreira – E. Cavani, M. Vecino, F. Valverde, B. Lozano – L. Suarez
Náhradníci: Muslera, Méndez, Gonzalez, Silva, Laxalt, Bentancur, Pereiro, Suárez, Gómez, Rodríguez, Stuani.
Uruguay

Uruguay o dehrála své poslední utkání rovněž v pátek, Jihoameričani vyhráli v Budapešti 2:1 nad Maďarskem. Branky Uruguayců vstřelili Edinson Cavani a Brian Rodriguez. Po Maďarsku ovšem Uruguay čeká o mnohem těžší výzva – postavit se Argentině, která je v zápase favoritem.

Poslední odehraná utkání:
Maďarsko – Uruguay 1:2
Peru – Uruguay 1:1
Uruguay – Peru 1:0
Argentina

Argentinští fotbalisté odehráli své poslední utkání v pátek proti Brazílii. Hráči v čele s hvězdným Messim po výborném výkonu porazili Kanárky 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil právě kandidát na zisk zlatého míče. V dnešním přátelském utkání čeká Argentince další těžký soupeř, i když je Argentina favoritem utkání, tak to pro ni dnes rozhodně nebude nic jednoduchého.

Brazílie – Argentina 0:1
Argentina – Ekvádor 6:1
Německo – Argentina 2:2
Dobrý den! Vítám Vás u textového přenosu přátelského mezistátního utkání mezi Argentinou a Uruguayí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.