Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Ekvádor : Argentina - 13. října 2019   16:00

Ekvádor
Ekvádor
49' Mena
1:6
(0:3)
Argentina
Argentina
20' Alario   • 27' Espinoza (vl.)  • 32' Paredes   • 66' Pezzella   • 82' Dominguez   • 86' Ocampos
Ekvádor
Angulo – Espinoza (46. López), Álvarez, Arreaga, Estupiñán (69. Palacios) – Cifuentes (46. Quiñónez), Méndez – Plata, Sornoza (46. Valencia), Castillo (46. Mena) – Estrada
Padilla – Palacios, López, Valencia, Alvarado, Porozo, Mena, Quiñónez
Barbeno – Tuttifrutti, Parody
Estadio Manuel Martínez Valero (Elche)
Argentina
Marchesín – Foyth (78. Saravia), Pezzella (C) (82. Balerdi), Kannemann, Acuňa – De Paul, Paredes (46. Rodríguez) – González (74. Vargas), Ocampos – Alario (57. Domínguez), Martínez (46. Dybala)
Martínez, Musso – Dybala, Pereyra, Correa, Tagliafico, Rodríguez, Balerdi, Domínguez, Saravia, Rojo, Vargas

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 1:1. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 16:17.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Argentiny, která svého soupeře porazila poměrem 6:1. Ekvádoru se sice v úvodu druhého poločasu podařilo snížit, jenomže poté se prosazoval už jen soupeř. Argentinci si připsali ještě další tři přesné zásahy, díky kterým pečetili své vysoké vítězství. Dnešní utkání rovněž nabídlo celou řadu nedovolených zákroků.
90+4'
90+3'
Dalekonosné přenesení hry našlo na levém křídle Dybalu, který ihned spolupracoval s Ocamposem. Následná nahrávka byla hodně nepovedená.
90+2'
Marchesín se ještě jednou ujal odkopu od své branky, přičemž i tentokráte rozehrával pouze do strany. Argentina se snaží neudělat žádnou chybu.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
88'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, do konce zápasu tak nezbývá moc času. Uvidíme, zda hlavní sudí bude nastavovat.
86'
Argentina právě vstřelila branku!
Je tu šestý zásah reprezentace Argentiny! Nejprve to zpoza pokutového území zkoušel Vargas, jehož technické zakončení dokázal Angulo vyrazit vedle sebe. Tam jako první přispěchal LUCAS OCAMPOS, který z velkého úhlu přeci jenom procedil míč až do branky.
85'
Po delší době se s míčem seznámil také Marchesín, který si nechtěl komplikovat život a konstruktivní rozehrávkou roztáhl hru k levé autové lajně.
84'
Ekvádor tak prohrává už o čtyři přesné zásahy, což značí opravdu hodně složitý úkol. Po rozehrávce byl López donucen ke zpětné nahrávce až na brankáře.
82'
I po další standardní situaci jsme sledovali přesné zakončení! Samotný centr sice nic nebezpečného nepřinesl, avšak poté se v pokutovém území nejlépe zorientoval NICOLAS DOMÍNGUEZ, jehož okamžitá rána zpoza pokutového území směřovala ke vzdálenější tyči.
82'
Vargas to zkoušel vzít sám na sebe, jenomže střed hrací plochy byl pokryt velice zodpovědně. Proti pravidlům si počínal Arreaga, který si pomohl rukama.
81'
Už se opět pokračuje ve hře, nakonec se nejednalo o nic nebezpečného. Střídající Saravia se ihned zapojil do útočné snahy, míč se mu nepodařilo vydolovat.
80'
Valencia šel do hlavičkového souboje hodně agresivním způsobem, což pocítil také De Paul. Ten se ihned svalil na zem, načež sudí běžel zkontrolovat stav.
79'
Na hrací plochu se dostala už celá řada náhradníků, posledním střídání měla na starost Argentina. Nicméně Ekvádor prostřídal téměř celou jedenáctku.
74'
Ani další útočná snaha Argentiny nepřinesla nic nebezpečného. Místo toho Domínguez přihrával na vlastní polovinu, kde se nacházel kolega Pezzella.
73'
Vargas se protáhl podél autové lajny, načež se dostal k prudkému centru levou nohou. Ten i přesto zapadl do rukavic Angula, který si počínal na jedničku.
72'
Po nedovoleném zákroku se na zemi ocitl Domínguez, který nekontrolovaně upadl. Nakonec se nejednal o nic vážnějšího, může se tak pokračovat ve hře.
71'
Angulo si po delší době připsal zákrok, který přinesl zakončení pouze doprostřed branky. To znamenalo snadné sousto, se kterým si brankář dokázal poradit.
70'
Za tímto odkopem se pokoušel vydat Dybala, jenomže i tentokráte se jednalo o ofsajdové postavení. Tuto skutečnost potvrdil také následný opakovaný záběr.
69'
V pokutovém území se přeci jenom povedlo zakročit Kannemannovi, který hrudníkem zpracoval neposedný míč pro Pezzellu, jenž pro změnu ihned odkopával.
68'
Pomezní sudí si všiml posledního dotyku s míčem Lópeze, autové vhazování tak přisoudil soupeři. Rodríguez ale nenahrával přesně, našel pouze protihráče.
66'
Argentinci si berou tříbrankové vedení zpět! I tentokráte jsme sledovali standardní situaci, na kterou se vyhoupl sám kapitán GERMÁN PEZZELLA, který hlavičkou zamířil velice přesně. Obrana Ekvádoru si v tomto případě počínala katastrofálně.
65'
Po dalším i z nich skončil na zemi Ocampos, který pro změnu dostal naloženo u postranní lajny. Předchozí zákrok by neměl přinést další žlutou kartu.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, druhý poločas nám zatím přináší celou řadu ostrých zákroků. Tohle rozhodně nevypadá na přátelské utkání.
63'
Tentokráte jsme sledovali nedovolený zákrok v podání Quiñóneze, který byl v souboji o míč příliš pozdě. Hlavní sudí okamžitě odpískl nedovolený zákrok.
61'
Žlutou kartu dostává German Pezzella (Argentina).
59'
Arrega to pro změnu zkoušel vysokým odkopem od své branky, který se stal snadnou kořistí pro Pezzellu, jenž si i tentokráte pomohl nedovoleným zákrokem.
58'
Ekvádor se kostrbatým způsobem přeci jenom dostal na opačnou stranu, kde Valencia celkem brzo přišel o míč. S ním v tuto chvíli hraje Paredes.
57'
Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Lucas Alario, přichází Nicolas Dominguez.
56'
Hlavní sudí měl problémy se sluchátkem, které mu zřejmě padalo z ucha. Chvíli se tak nehrálo, následně došlo k upevnění předmětu u postranní lajny.
55'
Brankář Angulo se tak mohl postarat o odkop od své branky, který zamířil daleko na opačnou stranu. Tam se nejvýše do vzduchu dostal hráč Ekvádoru.
54'
I posléze se do akce dostal pomezní sudí, který si všiml dalšího ofsajdového postavení. Tentokráte se v něm zjevil Dybala, který si nenačasoval svůj náběh.
53'
Posléze se do útoku vydal také nenápadný Ocampos, který si sbíhal na levou stranu, jenomže přihrávka na jeho osobu směřovala pouze do ofsajdu.
52'
Na zadní tyči dohrál celou situací González, jenomže nedokázal trefit padající míč. Navíc se dožadoval pokutového kopu, který sudí naprosto ignoroval.
51'
V tuto chvíli to bude ještě hodně zajímavé, najednou je to totiž už jen o dvě branky. Ekvádor udeřil hned ze své první šance, která skončila až v síti.
49'
Ekvádor právě vstřelil branku!
Hned v úvodu druhého poločasu tady máme kontaktní branku! K rozehrávce standardní situace se postavil střídající DELGADO MENA, jenž to zkoušel přetaženým centrem do pokutového území, který se nakonec snesl až do branky. Marchesín se nechal zaskošit.
49'
Nakonec budeme sledovat nadějnou standardní situaci. Kousek od pokutového území totiž fauloval Pezzella, který poslal k zemi útočníka Lópeze.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu se do šance dostával Valencia, proti kterému vyběhl také brankář Marchesín, jenž nakonec nemusel zasahovat.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hráči Ekvádoru, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Rodrigo De Paul, přichází Guido Rodríguez.
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Paulo Dybala.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl hned tři přesné zásahy, přičemž se o všechny postarala Argentina. V úvodu byla k vidění vyrovnaná podívanou, avšak poté Ekvádor naprosto propadl při bránění, což vedlo k třem inkasovaným brankám. Proto uvidíme, co nám nabídne druhý poločas.
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
44'
S míčem si pohrál také brankář Angulo, který naprosto zbytečně čekal na rozehrávku. Nakonec výhozem oslovil zcela osamoceného Estupiňána.
43'
Pezzella velice přesnou nahrávkou našel volného Alaria, ke kterému se ihned dostala smečka hladových protihráčů, jenž nevydolovala hrací předmět.
40'
Žlutou kartu dostává Jhegson Méndez (Ekvádor).
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Argentina nyní kombinovala na vlastní polovině, kde si Martínez ustrážil míč před napadajícím protihráčem. Poté přišlo na řadu roztažení do strany.
38'
Jenomže rohový kop nepřinesl nic nebezpečného, naopak si sudí všiml útočného faulu v podání Aimara. Marchesín tak bude rozehrávat od branky.
37'
Následně se do pokutového území cpal Estrada, kterého si tělem pohlídal Kannemann. Ekvádor se po delší době činil, na pořadu dne bude rohový kop.
36'
K němu se postavil Paredes, který se pokusil o centr na přední tyč. Tam se k hlavičce pokoušel dostat Martínez, který se nakonec nedostal před protihráče.
35'
Ekvádoru první poločas absolutně nevychází, během několika minut inkasoval už třikrát. Aby toho nebylo málo, tak si soupeř vybojoval další roh.
32'
Argentinci odskakují už na rozdíl tří branek! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil LEANDRO PAREDES, který to zkoušel prudkým zakončením k levé straně, zatímco se brankář Angulo vydal k opačné konstrukci.
31'
Žlutou kartu dostává Javier Aimar (Ekvádor).
30'
Je tu pokutový kop pro Argentinu!
29'
Ekvádor se velice dobře prokombinoval z přehuštěného prostoru, nicméně Plata nevybojoval volný kop. Naopak sudí nechal pokračovat ve hře.
27'
V krátkém časovém sledu tu máme druhou branku Argentiny! Roztažení hry na levou stranu našlo Marcose Acuňu, který signalizoval centr do pokutového území. Ten se nakonec také konal, jenomže do dráhy letu míče se připletl JHON ESPINOZA, který si tak v střelil vlastní branku.
27'
Míč se i tentokráte snesl na rohový kop. Argentina ho tentokráte rozehrávala z pravé strany, centr pro změnu pouze proletěl pokutovým územím.
26'
Nenápadný centr z kopačky Foytha se snášel velice nebezpečně před brankáře Angula. Na pomoc přispěchal také Arreaga, který zablokoval pokus o střelu.
25'
Momentálně se nehraje, neboť na zemi skončila hned dvojice protihráčů. Zřejmě se jednalo o dopad z předchozího souboje, na hrací ploše jsou lékaři.
24'
I tentokráte se k míči postavil Acuňa, který i v tomto případě zkoušel najít Alaria, jenž byl bráněn velice pečlivě. Proto jsme nesledovali nic kloudného.
23'
O další útočnou akci se pro změnu staral Martínez, kterého včasným zákrokem zastavil Espinoza. Hosté si budou moci vyzkoušet další rohový kop.
22'
Ekvádor to bude mít nyní hodně složité, prohrává totiž o jednu branku. To zatím nemusí tolik vadit, do konce zápasu zbývá ještě dostatek času.
20'
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Argentinci si totiž vybojovali rohový kop, ke kterému se z levé strany postaral Acuňa. Jeho vynikající centr dopadl přesně na hlavu LUCASE ALARIA, jehož hlavičkový pokus směřoval mimo dosah brankáře Angula.
20'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, jenž nám zatím nepřinesla žádnou branku. Sledujeme vyrovnanou podívanou, bez výraznějších šancí.
19'
Mezitím na zemi zůstal ležet hostující Castillo, který má zdravotní problémy. Hlavní sudí se běžel podívat na jeho zdravotní stav, o nic vážnějšího ale nejde.
18'
Alariovi se povedlo sklepnout míč pod sebe, jenomže De Paul měl příliš málo času na ideální řešení akce. Argentina se přesto udržela na druhé straně.
14'
Ekvádor mohl opět rozehrávat od své branky, přičemž se odkopu ujal brankář Angulo. Ten to v tomto případě zkoušel hodně prudkým pasem.
13'
Acuňa to zkoušel tvrdým centrem, který skončil pouze na dobře postavené zdi. Od ní se míč odrazil do zámezí, z čehož pramení další autové vhazování.
12'
Žlutou kartu dostává Leandro Paredes (Argentina).
12'
Nedovoleným zákrokem si pomohl také Cifuentes, který fauloval v souboji s Martínezem. To znamená, že si Argentina vyzkouší další standardní situaci.
11'
Pro centrovanou nabídku si ven z branky vyběhl Angulo, kterému se povedlo vyboxovat balón. Při tomto počínání doslova zboural také Gonzáleze.
10'
Na opačné straně to Alario zkoušel nebezpečnou nabídkou do malého vápna, kde ve skluzu zasahoval Álvarez, jenž poslal míč pouze na roh.
9'
Marchesín si dle sudího sáhl na míč, následoval tak první rohový kop zápasu. Sornoza stáčel centr směrem od branky, nakonec našel Kannemanna.
8'
K rozehrávce standardní situace se nakonec postavil Sornoza, jenž to pochopitelně zkoušel přímo na branku. Jeho pokus proletěl kousek nad břevnem.
7'
Tohle bude nadějná šance pro hráče Ekvádoru. Martínez totiž nabral rychlost, poté se dostal k hranici pokutového území, kde byl zastaven nedovoleně.
6'
Foyth obstaral autové vhazování z pravé strany, po kterém jeho celek otočil hru na opačnou stranu. Kannemann zapojil do kombinace také kolegu Acuňu.
5'
Na útočnou polovinu se opět dostal Castillo, který v tísni vyprodukoval zpětnou nahrávku na Plata, jenž si poradil s napadající smečkou protihráčů.
4'
Do pokutového území přiletěla nadýchaná nabídka, kterou si ve vzduchu našel Martínez. Hlavička ze záklonu nebyla ideální, pro míč si seběhl Angulo.
3'
Hned v úvodu zápasu si obrannou povinnost splnil Foyth, který u postranní lajny za sebe nepustil Arroya. Ekvádor se tak ujme prvního autového vhazování.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzala na starost Argentina, která bude v prvním dějství hrát zleva doprava.
1'

Ekvádor: Angulo – Izquierdo, Álvarez, Arreaga, Estupiñán – Cifuentes, Méndez – Plata, Sornoza, Castillo – Estrada
Náhradníci: Padilla, Palacios, López, Valencia, Alvarado, Porozo, Mena, Quiñónez

Argentina: Marchesín – Foyth, Pezzella, Kannemann, Acuňa – De Paul, Paredes – González, Ocampos – Alario, Martínez
Náhradníci: Dybala, Pereyra, Correa, Tagliafico, Rodríguez, Balerdi, Domínguez, Martínez, Saravia, Musso, Rojo, Vargas

Rozhodčí: Barbeno – Tuttifrutti, Parody.
Favoritem tohoto zápasu by měla být Argentina, jenž má mnohem lepíš poslední výkony. Argentinci navíc mají za sebou tři přátelské zápasy, ve kterých ani jednou nepocítili hořkost porážky. Argentina uspěla pouze v jediném případě, a sice v souboji proti Mexiku. Zápasy proti Německu a Chile pro změnu přinesly nerozhodný výsledek. Na opačné straně stojí Ekvádor, který zvládl oba předešlé přátelské zápasy. Nejprve se mu podařilo zdolat Peru, jenž prohrálo poměrem 0:1. Minulý duel pro změnu přinesl vítězství 3:0 proti nevyzpytatelný Bolívii.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! V dnešním souboji budeme sledovat přátelský zápas mezi Ekvádorem a Argentinou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.