Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Irsko : Nový Zéland - 14. listopadu 2019   20:45

Irsko
Irsko
45' Williams  • 52' Maguire  • 75' Robinson
3:1
(1:1)
Nový Zéland
Nový Zéland
30' McCowatt
Irsko
O'Hara (66. Travers) – O'Connor, Long, Clark, Williams (56. O'Dowda) – Cullen, Browne (66. Hourihane) – Brady (C), Byrne (63. Judge), Maguire (73. Collins) – Parrott (63. Robinson).
Rob Jenkins – Ian Bird, Jonathan Bryant (všichni WAL)
Aviva Stadium, Dublin
Nový Zéland
Marinovic – Roux (90+2. Payne), Reid (C) (46. Tuiloma), Boxall (74. Smith), Cacace – Singh, Bell, Thomas (74. McGlinchey) – Just, Wood (76. De Jong), McCowatt (85. Collier).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání je u konce a domácí Irsko se může radovat z výhry 3:1. Po přestávce se hrál o mnoho vyrovnanější zápas, Nový Zéland se dokázal dostávat do šancí, jenže koncovka nebyla z nejlepších. Naopak na druhé straně se v 52. minutě trefil nekompromisní ranou Sean Maguire a v 75. minutě skóroval hlavou Callum Robinson. Hosté pak mohli z několika akcí alespoň zkorigovat výsledek, náhradní gólman Travers však vytáhl dobré zákroky a udržel si tak osobní čisté konto. Pro Iry to tak byla vyvedená generálka na Dánsko, se kterým se utká v pondělí.
90+4'
90+3'
Velká malá domů na Traverse, ten neváhal a ihned poslal přihrávku na levou stranu na volného spoluhráče.
90+2'
Rohový kop domácí nevyužili, za současného stavu už to ale Iry moc mrzet nemusí.
90+2'
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Roux, přichází Payne.
90+1'
Ještě jeden centr domácích, Brady hledal O'Dowdu, jeho hlavička byla lehce tečována na roh.
90'
Budou se nastavovat dvě minuty.
89'
Krátké přerušení hry, neboť na hrací ploše se nám objevil divák. Organizátoři si ale bleskově s běžícím mužem poradili a bude se moci pokračovat.
88'
Travers chce za každou cenu udržet své čisté konto a nyní tak musel vytáhnout proti Collierovi vytáhnout pohotový zákrok a vyrazit střelu po zemi.
87'
Na centr od rohového praporku si nejvýše naskočil Tuiloma, jenže jeho hlavičce scházelo více přesnosti. Travers bude moci rozehrávat od své brány.
86'
Cacace se ke střele nedostal, ale aspoň prostrčil míč do vápna. Tam zasáhl Long a srazil míč na roh.
85'
Nene, tohle se moc nepovedlo, navíc se pískalo proti domácím. Nový Zéland může vyrazit za případným snížením.
85'
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází McCowatt, přichází Collier.
84'
Collins se na hranici ofsajdu dostal do šance, své sólo však nezakončil přesně. Míč byl navíc lehce tečován gólmanem a je z toho roh.
83'
Bell posunul malou domů na Marinovice, ten dlouhým odkopem poslal míč na půlku.
82'
Brady se do zakončení nedostal, v tuto chvíli to ale domácím fotbalistům až zas tak moc nevadí.
81'
Hráči Nového Zélandu vhazují na vlastní polovině, u míče je nachystán Cacace.
80'
Přihrávka z levého křídla skončila u natahujícího se Marinovice, ten tak zabránil další šanci Irska.
79'
Marinovic se nyní vytáhl proti Robinsonově střele ze střední vzdálenosti, musel míč vyškrábnout na roh.
76'
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Wood, přichází De Jong.
75'
Irsko právě vstřelilo branku!
A už je to o dvě branky. Irové zaútočili pravou stranou, odkud nacentroval O'Connor a CALLUM ROBINSON svou hlavou poslal míč mimo Marinovicův dosah – 3:1.
74'
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Thomas, přichází McGlinchey.
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Boxall, přichází Smith.
73'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Maguire, přichází Collins.
73'
Ten se domácím vůbec nevyvedl a po následném přerušení hry budou následovat další střídání.
73'
Z následného brejku zakončoval Robinson, jeho střelu zvládl Marinovic vykopnout na roh.
72'
Překombinovaná akce Nového Zélandu před brankou soupeře, Singh nedokázal protlačit míč spoluhráči na střelu.
71'
Irsko nyní v poklidu kombinuje na vlastní polovině, vůbec nikam nepospíchá.
69'
Centr do pokutového území Nového Zélandu, míč ale dokázal odvrátit dobře postavený Bell.
68'
Wood při svém průniku za obranu Irska přehnal důraz a dopustil se útočného faulu.
66'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Browne, přichází Hourihane.
66'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází O'Hara, přichází Travers.
63'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Parrott, přichází Robinson.
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Byrne, přichází Judge.
62'
Ofsajd hostujícího týmu, v nedovoleném postavení se ocitl rozběhnutý Elijah Just.
61'
Z rohu už nic nebylo, míč skončil mimo hrací plochu a O'Hara může v poklidu rozehrát.
60'
Spolupráce gólmana O'Hary a obránce O'Connora zabránila hostům ve vyrovnání. Brankář se postaral o střelu z vápna, obránce o uklizení míče na roh.
58'
Po Bellově chybě se Irsko dostalo do bleskového brejku, míč doputoval k Parrottovi, jenže ten vyběhnutého Marinovice nedokázal prostřelit.
57'
Přímý kop se ale vůbec nevydařil, Nový Zéland se hravě ubránil a dostal míč mimo vlastní šestnáctku.
56'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Williams, přichází O'Dowda.
56'
Přímý kop pro Irsko z celkem dobrá pozice, faulován byl Parrott. Tohle by mohla být nebezpečná přímá střela.
54'
Brady opět u míče, nyní v roli centrujícího. Jeho vysokou přihrávku si ale Marinovic stáhl do rukavic.
53'
Nyní zakončoval kousek za pokutovým územím Brady, jeho pokus šel těsně nad branku.
52'
Domácí tým už vede. Po zisku míče u pokutového území, kdy si soupeř možná chvíli myslel, že se bude pískat útočný faul přišla přihrávka na střed a SEAN MAGUIRE napřáhl k tvrdé střele, za kterou se Marinovic pouze ohlédl – 2:1.
51'
Další výpad hostujícího týmu skončil po nepřesné Cacaceho přihrávce vzduchem, Irsko už míří do protiútoku.
49'
Kousek za vápnem napřáhl hostující Thomas a O'Hara se musel po jeho střele natáhnout, aby ji vyrazil. Dorážka se už nekonala, Nový Zéland se naopak dopustil faulu.
47'
Roux dostal od irské obrany až moc prostoru na postup vpřed, u vápna ale pokazil přihrávku a bylo po šanci.
46'
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Reid, přichází Tuiloma.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:49.
Máme za sebou první poločas, který přinesl vytrvalou převahu domácích fotbalistů, jenže si se nemohli prosadit a nakonec se jako první trefil Nový Zéland. Po útoku a centru levou stranou se ve 30. minutě zblízka trefil Callum McCowatt. Tento náskok ale hosté do přestávky neudrželi, neboť ve 45. minutě srovnal po rohu na současných 1:1 Derrick Williams.
45+1'
45'
Domácím se ještě před odchodem do kabin daří srovnat. Na rohový kop si nejvýše naskočil DERRICK WILLIAMS, překonal Cacaceho a umístil prudkou hlavičku přesně k tyči Marinovicovy branky – 1:1.
43'
Maguire se dostal do souboje s přesilou, přesto zvládl vystřelit. Jeho pokusu ovšem scházela přesnost, Marinovic zasahovat nemusel.
41'
Novozélanďané se po vstřelené brance o něco více osmělují, dovolí si kombinace i pokusy o průniky.
39'
Williams střílel z levé strany pokutového území, křížná rána po zemi skončila vedle.
38'
Centr sice propadl do vápna, zakončení však nebylo důrazné. Až o chvíli později se po dalším centru dostal k hlavičce Maguire, jeho pokus se však stočil mimo Marinovicovu branku.
37'
Faul na Parrotta na pravé straně, provinil se Boxall. Irsko si dá centr z přímého kopu.
36'
Tentokrát už Brady odcentroval, hledal Maguireho, jenže ten byl pod přísným dohledem obrany a k hlavičce se nedostal.
35'
Parrott neodcentroval z pravé strany, o uklizení míče na autové vhazování se postaral Bell.
34'
Cullen se marně snažil zpracovat vysoký míč, Irové jsou ale i nadále u míče a tlačí.
32'
Irové neopouští taktiku aktivního fotbalu u pokutového území soupeře a snaží se o co nejrychlejší vyrovnání.
30'
Nový Zéland právě vstřelil branku!
No vida a hosté jdou do vedení! Po kombinaci doputoval míč na levé křídlo, odkup prošel nízký centr až na hranici malého vápna, kde se objevil CALLUM MCCOWATT a ten jej z první sklepl za O'Haru – 0:1!
29'
McCowattův dlouhý pas skončil za obranou Irska až u O'Hary, ten v poklidu zjišťuje, komu by mohl rozehrát.
27'
Při tomto zákroku si ale mírně ublížil a chvíli poležel na trávníku. Už je ale zase připraven pokračovat.
26'
Najednou se hosté dostali do protiútoku a i když byl tento výpad poněkud krkolomný, musel O'Hara do vzduchu a míč vyboxovat.
25'
Brady rozehrál rohový kop, centr mířil na první tyč, kde se ale nejlépe zorientovali hosté a odhlavičkovali do bezpečí.
23'
Útok za útokem se valí na Marinovicovu branku, jeho obránci nestíhají výpady zachytávat.
21'
Stále pokračuje nápor Irska, nyní se po pravé straně dostal do vápna Maguire, gólman Marinovic ovšem zachoval chladnou hlavu, ani se nehnul a pouze si počkal na zakončení domácího hráče. To vyrazil a udržel tak čisté konto.
19'
Novozélanďané na chvíli u míče, jenže směrem kupředu je tento tým hodně zakřiknutý.
18'
Parrott upadl v pokutovém území Nového Zélandu, rozhodčí ale zákrok na penaltu neviděl a nechal pokračovat ve hře.
16'
Souboj mezi Parrottem a Reidem byl odpískán v neprospěch Irska, hostující kapitán se ještě na faulujícího hráče chvíli vztekal. Už je ale zase vše připraveno ke hře.
15'
Nový Zéland se po nějaké době zase dostal k míči a na útočnou polovinu, k O'Harovi je to ale ještě opravdu velký kus.
13'
O chvíli později si ve vápně naběhl na přihrávku Williams, v běhu však míč nezasáhl podle svých představ a zakončil mimo.
12'
Brady potáhl pravou stranou, na hranici šestnáctky ale narazil na obranu a jeho pokus dostat míč před branku byl zblokován.
10'
Marinovic i O'Hara si teď osahali míč, k zákroku jim stačilo včas vyběhnout ze svých branek.
9'
Menší zpomalení tempa, sledujeme teď rozehrávku uprostřed hrací plochy bez výraznějšího posunu vpřed.
8'
Neuspěl ani na druhé straně Just, ten byl dobře pokrytý a O'Connor svým tělem zablokoval jeho pokus dostat se k míči.
7'
Pas na levou stranu na Williamse byl až příliš prudký, tohle hráč Irska prosně nemohl stíhat.
6'
Irsko se hned od úvodu drží na útočné polovině a snaží se najít recept na bílou obranou zeď a hlavně gólmana Marinovice.
5'
Teď sice domácí dokázali zakončit do odkryté Marinovicovy branky, jenže se už předtím mával a pískal ofsajd.
4'
Maguire neodcentroval přes dva obránce Nového Zélandu, je z toho zase pouze autové vhazování.
3'
Teď už je z toho vhazování přímo na půlce, Roux ale nemá komu, jeho spoluhráči jsou pokrytí.
2'
Domácí Williams neudržel míč na hrací ploše, Nový Zéland vhazuje na vlastní polovině.
1'

Irsko: O'Hara – O'Connor, Long, Clark, Williams – Cullen, Browne – Brady (C), Byrne, Maguire – Parrott.
Náhradníci: Travers – Egan, Whelan, O'Dowda, Robinson, McClean, Hourihane, Collins, Hogan, Hendrick, Judge.

Nový Zéland: Marinovic – Roux, Reid (C), Boxall, Cacace – Singh, Bell, Thomas – Just, Wood, McCowatt.
Náhradníci: Woud – Mata, Tuiloma, Ridenton, Rufer, McGlinchey, Collier, De Jong, McGarry, Smith, Payne.

Rozhodčí: Rob Jenkins – Ian Bird, Jonathan Bryant (všichni WAL).
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Aviva Stadium v Dublinu začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Irové tento reprezentační termín využívají k přípravě před kvalifikačním utkáním s Dánskem, které bude mít velkou důležitost s ohledem na postup, dá se tedy čekat, že trenér se dnes nebude hnát na hranice výkonů svých hráčů a dá příležitost hlavně hráčům širšího kádru.

Novozélanďané se na sklonku roku vydávají na výlet po Evropě, žádná kvalifikační utkání je nečekají, sehrají tak dva přípravné duely, dnes proti Irsku a v neděli na půdě Litvy. I zde se tak dá čekat, že trenér využije zápasy k vyzkoušení formy svých svěřenců.
Dobrý večer u mezinárodního přípravného utkání. Společně budeme sledovat utkání mezi Irskem a Novým Zélandem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.