Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Pobřeží slonoviny : DR Kongo - 13. října 2019   19:00

Pobřeží slonoviny
22' Kanon  • 44' Pépé  • 90+4' Zaha
3:1
(2:0)
DR Kongo
DR Kongo
63' Akolo
Gbohouo – Traoré, Aurier, Kanon, Konan – Fofana, Kessié, Maiga (83. Sangaré), Gradel (87. Meité), Zaha, Pépé (90+1. Kouamé)
Sayouba – Britto, Doumbia, Meité, Sangaré, Comara, Kouamé, B. Sangaré, Boli
B. Millot – S. Luzi, A. Drouet
Stade Crédit Agricole de la Licorne (Amiens)
DR Kongo
Mandanda (47.Mossi) – Mbemba (84. Mondeko), Masuaku, Dongo, Kakuta (47. Kebano) – Mpoku, Botaka, Moutoussamy, Akolo – Bakambu, Muleka (47. Bolasie)
Lunanga – Ngonda, Moke Abro, Bolasie, Mondeko, Mossi, Kebano

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího onlajnu, na viděnou.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:17.
Je konec. Pobřeží slonoviny zaslouženě vítězí, i když v druhém poločase měli poměrně problémy. Diváci slonů naprosto vybouchli radostí, zatímco hostující jsou velmi zklamaní. Kongu se ve druhé části podařilo snížit, to ale na skvělý výkon slonů nestačilo. Oba celky se nyní musí připravit na svá další utkání a zvednout hlavy vzhůru. Hráčem utkání byl bez debat zvolen Wilfried Zaha.
90+5'
90+4'
Pobřeží slonoviny právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto!! Pobřeží slonoviny dává ještě třetí gól v posledních vteřinách zápasu. WILFRIED ZAHA jednoduše prošel přes dva obránce Konga a ještě dokázal náramně zakončit.
90+3'
Na hráčích Konga to již vypadá, že jejich naděje na vyrovnání jsou ztraceny a souboje nedokončují do konce.
90+2'
Kongu teď nevyšla dobrá přihrávka za obranu, pokud by vyšla, Bolasie mohl putovat sám na bránu.
90+1'
Střídání v týmu Pobřeží slonoviny: ze hřiště odchází Pépé, přichází Kouamé.
90'
Rozhodčí nastavuje pět minut!
88'
Pobřeží slonoviny se v klidu drží na vlastní polovině, ovšem to se Kongu nelíbí a začíná své protihráče silně tlačit.
87'
Střídání v týmu Pobřeží slonoviny: ze hřiště odchází Gradel, přichází Meite.
86'
Gradel si z ničeho nic sedl na hrací plochu, vypadá to zřejmě vážně, neboť přiběhli i ošetřovatelé.
84'
Střídání v týmu Demokratická republika Kongo: ze hřiště odchází Mbemba, přichází Mondeko.
83'
Střídání v týmu Pobřeží slonoviny: ze hřiště odchází Maiga, přichází Sangaré.
82'
Bakambu vlétl do jednoho souboje jak drak a sebou vzal i jednoho z hráčů slonoviny, bude se zahrávat volný kop.
81'
Utkání se blíží ke svému konci, uvidíme zda se tlak Konga vyplatí a dočkáme se vyrovnání, nebo již vedení sloni udrží.
78'
Pobřeží slonoviny zahrávalo rohový kop. Míč letěl do středu vápna, kam se pokoušel naběhnout Gradel, jeho pokus ale putoval těsně vedle.
77'
Utkání bylo momentálně dvě minuty přerušené, kvůli zranění Kessiého. Hra již ale pokračuje dále a vepředu se nachází domácí.
73'
Co chybělo! Tentokrát nadešel centr z pravé strany, na který si ještě lépe seběhl Bakambu, jenomže jeho hlavička nastřelila pouze levou tyč Gbohouovi branky.
71'
Kongo se rozjelo. Další útok po levé straně nastartoval Bolasie, ten následně dokázal nacentrovat do vápna, v pozoru však zůstal brankář Gbohouo.
70'
Není to gól! Přímý kop letěl přesně na hlavičku Masuaka, který ukázal, jak dobrý výskok má. Hlavičkový pokus ale putoval těsně nad!
69'
Hráči slonoviny jsou opravdu pod tlakem. Nyní nastal naprosto zbytečný faul a hosté tak mají výhodu přímého kopu.
68'
Po téměř třech minutách se hra výrazně rozhoupala. Momentálně jsou to hráči Konga, kteří svého protivníka tlačí až k brankovišti. Dočkáme se vyrovnání?
65'
Na tribunách to rázem ožilo, neboť je zde opravdu mnoho fanoušků Konga, zatímco ze slonoviny je jich zde o poznání méně.
63'
Kongo právě vstřelilo branku!
Kongo snižuje! Díky zaváhání v obraně slonoviny nastala výtečná přihrávka z levé strany, na kterou si ještě lépe naběhl CHADRAC AKOLO. Ten pomocí tyče rozvlnil síť.
62'
Pépé mohl putovat úplně sám na bránu, ovšem pas který dostal z kopačky Maiga letěl opravdu rychle a reakce byla tak trochu nemožná.
60'
Kongo zahrávalo rohový kop, po kterém ale žádné ohrožení nepřišlo. Balón pouze prolétl brankovištěm, do útoku se tak mohou přesunout domácí.
59'
Nicolas Pépé na střídačku ukazoval, že si přeje vystřídat, uvidíme za jak dlouho mu kouč vyhoví.
58'
S volným kopem hosté nijak závažně nezahrozili, neboť na polovině slonoviny o míč ihned přišli.
56'
Bolasie vybojoval pro svůj tým volný kop, z opakovaných záběrů je ale vidět, že do něj Kessié vůbec nestrčil a možná se tak jednalo o simulovaný pád.
55'
Sloni se opět přesunuli na vlastní polovinu, to se samozřejmě divákům Konga nelíbí a dávají to jasně a hlasitě najevo.
53'
Pépé se pokoušel probojovat po levé straně až do brankoviště, první obránce mu ale ihned vystavil stopku.
51'
Hra je ve druhé části taková klidnější, na míči se spíše drží hráči slonoviny, a to na vlastní polovině.
49'
Žlutou kartu dostává Bakambu (Demokratická republika Kongo).
48'
Kongo do hry poslalo tři čerstvé hráče, z toho jeden je brankář. Uvidíme zda se nějaký úspěšně prosadí.
47'
Střídání v týmu Demokratická republika Kongo: ze hřiště odchází Mandanda, přichází Mossi.
Střídání v týmu Demokratická republika Kongo: ze hřiště odchází Kakuta, přichází Kebano.
Střídání v týmu Demokratická republika Kongo: ze hřiště odchází Muleka, přichází Bolasie.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
První poločas je u konce. Nejdříve to vypadalo, že se do vedení dostanou hráči Konga, posléze ale Pobřeží slonoviny nastartovalo a dvěma krásnými akcemi dokázali vstřelit dvě nádherné branky. O první se zpoza vápna postaral Kanon. O druhou před odchodem do kabin Nicolas Pépé. Uvidíme co si hosté poví v kabině a zda nám v druhé části předvedou lepší výkon.
45+1'
44'
Sloni přidávají další gól! Vše začal vynikající Zaha, který doslova poslal všechny obránce na párek a ještě dokázal najít volného NICOLASE PÉPÉHO, jenž zakončoval do prázdné sítě.
42'
To byla dělovka! Moutoussamy obdržel vynikající pas z levé strany. To mu následně dovolilo projít do ještě lepší pozice pro zakončení, střela ale putovala vysoko nad!
41'
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec prvního poločasu, uvidíme zda se hostům či domácím podaří vstřelit ještě nějaká branka, nebo již skóre zůstane nedotčené.
39'
Pépé byl tvrdě zfaulován jedním z hostující hráčů, no a docela se divím, že zde rozhodčí nevytáhl žlutou kartu, protože toto byl bez debat zákeřný faul na kotník.
38'
Botaka sice udělal výbornou kličku, kterou zmátl jednoho z obránců, následně ale na hranici vápna uklouzl a přerušil tak nadějnou situaci Konga.
36'
Za poslední tři minuty, se hra poměrně dosti přiostřila. Na obou stranách padají zbytečné fauly, a to hlavně ze strany slonoviny.
33'
A stejná situace na druhé straně! Bakambu dostal přesný pas do brankoviště, kde ho však jeden z obránců lehce postrčil, hlavní sudí ale opět situaci odmítl zkoumat. To mezi diváky vyvolalo velký rozruch.
31'
Na druhé straně bylo také menší drama. Z pravé strany přišel pozemní centr, který jeden z obránců údajně zasáhl rukou, hlavní sudí však nic neviděl.
29'
Není vyrovnáno!! Kongo mohlo utkání srovnat, díky dobře kopnutému rohu. Střelu Mbemby zpoza malého vápna však výtečně vytěsnil Gbohouo. O pár sekund později nastal druhý pokus, ale opět se činil Gbohouo.
28'
Na levé straně bojoval s míčem hostující Masuaku, za nedlouho však k němu přiběhl známý Pépé, ten ale místo odstavení fauloval.
26'
Sloni se díky vstřelené brance poměrně stáhli a přestali více atakovat, to ovšem dovoluje Kongu více prostoru pro budoucí akce.
24'
Nevím zda se Pobřeží slonoviny dostalo do vedení zaslouženě, ale na to, že to byla první střela na bránu, tak je to pro hosty poměrně šok, neboť na střely vévodili oni.
22'
Máme tu úvodní branku!! Konan svým pasem našel úplně volného WILFRIEDA KONANA, který dokázal zpoza velkého vápna prostřelit brankáře Mandandu k tyči.
20'
Pobřeží slonoviny má sice navrch v držení míče, na střely to jsou ale hosté.
19'
Ani na druhý pokus to domácím nevyšlo. Oproti prvnímu rohu to sice bylo lépe kopnuté, ovšem stále to na prolomení obrany hostů není.
18'
Konan znovu v akci. Tentokrát s míčem pronikl až do brankoviště, na poslední chvíli ho však odstavil Muleka a následuje roh.
16'
Kongo též zahrávalo první rohový kop, ovšem ani zde se hráči neradují z gólu. Míč směřoval do středu vápna, kde se o hlavičku pokoušel Akolo, jeden z obránců byl ale vyšší a silnější, ten tak akci zblokoval.
15'
Pobřeží slonoviny začíná mít o něco větší tlak, než jejich dnešní soupeř z Konga. Jediné co již slonům chybí, je přesné zakončení.
13'
Po téměř dvou minutách, se hráči v bílých dresech pokusili o nějakou tu akci. Centr Zahy na nabíhajícího Gradela však přesný nebyl.
11'
První velká šance! Mpoku na nic nečekal a rozhodl se o dalekonosnou střelu zpoza velkého vápna. Jeho střela letěla opravdu slušně, ovšem mezi tři tyče se hold nevešla.
10'
Tentokrát do brankoviště Konga přisvištěl nebezpečný centr z kopaček domácích. Situace ale dopadla stejně jako na druhé straně, tudíž žádné nebezpečí nenastalo.
9'
V tomto utkání nemá žádný tým diváckou výhodu, protože utkání se odehrává na stadionu v Amiens ve Francii, tudíž je to již pouze na divácích, kteří sem ze své země dojeli.
8'
Pobřeží slonoviny mělo k dispozici první rohový kop. Míč putoval na přední tyč, jako první však u balónu byli hráči Konga.
6'
Kongo zde má opravdu velký počet diváků. Nyní přišla dobrá přihrávka za obranu, na kterou však obrana domácích zareagovala. Diváky to ale zvedlo ze sedaček.
5'
Máme tu první faul ze strany slonoviny. Konan nedovoleně zajel do jednoho z hostujících hráčů. Kongo tak bude zahrávat volný kop.
3'
Domácí se na míči zatím moc dlouho neohřáli, neboť jsou v moci hosté. Uvidíme zda z toho dokáží něco vytěžit.
2'
Hosté v modro-červených dresech zkoušeli nacentrovat z levé strany, míč však přímo ze vzduchu lapil Gbohouo.
1'
O úvodní výkop se postarali hráči Pobřeží Slonoviny, kteří místo nákopu zvolili pas do obrany, odkud začnou první útok.
1'

Pobřeží slonoviny: Gbohouo – Traoré, Aurier, Kanon, Konan – Fofana, Kessié, Maiga, Gradel, Zaha, Pépé
Náhradníci: Sayouba – Britto, Doumbia, Meité, Sangaré, Comara, Kouamé, B. Sangaré, Boli

Demokratická republika Kongo: Mandanda – Mbemba, Masuaku, Dongo, Kakuta – Mpoku, Botaka, Moutoussamy, Akolo – Bakambu, Muleka
Náhradníci: Lunanga – Ngonda, Moke Abro, Bolasie, Mondeko, Mossi, Kebano.
Demokratická republika Kongo je na tom o poznání lépe. I přesto, že se též do Cup of Nations WAFU nedostalo, tak zvítězili první finálové utkání kvalifikace Afrického národního šampionátu. Tři dny zpátky odehrálo Kongo přátelské utkání s vítězem Afrických Národů, tedy Alžírskem. Utkání bylo poměrně vyrovnané a také skončilo remízovým výsledkem 1:1. Dnes se Kongo po téměř dvou letech utká s Pobřeží Slonoviny, naposledy to skončilo remízou 2:2.
Pobřeží slonoviny si dnes bude chtít spravit chuť, neboť pár dní zpátky vypadli v kvalifikaci o Cup of Nations WAFU. Vyřadila je v semifinále Ghana, a to poměrem 3:1. Ještě předtím zvládli porazit Kapverdy a Togo, ovšem na již zmiňovanou Ghanu nestačili. Dnes je čeká přátelský zápas pro DR Kongo. Utkání by mělo přinést vyrovnanou hru, ovšem domácí jsou menšími favority. Uvidíme, jak se hvězdám povede.
Dobrý den všem fanouškům a fanynkám fotbalu! Dnes se podíváme na přátelské utkání mezi Pobřeží slonoviny – Demokratická republika Kongo. Favoritem by měli být hráči Pobřeží Slonoviny, ovšem Kongo nebude lehkým soupeřem. Výkop je stanoven na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.