Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Bulharsko : Gruzie - 8. září 2021   18:30

Bulharsko
Bulharsko
20' Nedělev  • 35' Ilijev D.  • 44' Dělev  • 52' Hristov
4:1
(3:0)
Gruzie
Gruzie
77' Davitašvili
Bulharsko
Mihajlov – Hristov A., Hristov P., Božikov (C), Velkovski – Čočev (67. Vitanov) – Ilijev I. (67. Karageren), Nedělev (60. Jankov), Coněv (74. Kostadinov) – Ilijev D. (74. Krastev), Dělev (60. Kirilov)
Gruzie
Mamardašvili – Chočolava, Chvadagiani, Lochošvili – Kakabadze (C), Daušvili (59. Aburjania), Altunašvili (59. Mamučašvili), Gjorbelidze – Čakvetadze (59. Davitašvili), Mikautadze, Citajšvili (70. Kvilitaja)

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 0:8. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:19.
Je konec. Bulharsko zvítězilo nad Gruzií 4:1. Domácí šli do vedení už ve 20. minutě po brance Neděleva. Ve 35. minutě zvýšil vedení z penalty D. Ilijev. Před poločasem Bulhaři vedli 3:0, když se trefil Dělev. V 52. minutě to bylo už 4:0 po góle Hristova. V 77. minutě ovšem snížil na 1:4 Davitašvili.
90+4'
90+2'
Po faulu domácích je znovu hra přerušená a hostující hráč potřebuje ošetření.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
90'
Po rohovém kopu hostů se dostal ke hlavičce Mikautadze, ale jeho zakončení bylo sraženo do zámezí.
89'
Bulharsko se ke konci zápasu pouze trápí a Gruzie tak má další volný kop.
88'
Gruzínci dostali další míč do vápna, ale opět z toho nebylo nic.
86'
Centr hostů z pravé strany jen proletěl vápnem do zámezí.
84'
Volný kop Bulharů nebyl špatný, ale následný centr do vápna nepřinesl nic vážnějšího.
82'
Další faul ze strany hostů a momentálně utkání není příliš pohledné.
80'
Tentokrát se Gruzie dopustila ofsajdu po volném kopu.
78'
Gruzie už má opět míč na polovině soupeře a bude zahrávat volný kop.
77'
Gruzie právě vstřelila branku!
Hosté se přece jenom dočkali branky na 1:4! Velkovski se sice dostal k míči uvnitř vápna, ale následně si ho trochu ukopl a prohrál souboj se ZURIKO DAVITAŠVILIM, který zakončil přízemně k levé tyči.
76'
Andrea Hristov poslal k zemi Mikautadzeho ve středu hrací plochy.
74'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Coněv, přichází Kostadinov.
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Ilijev D., přichází Krastev.
73'
Hra je opět přerušená, protože se Lochošvili dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu.
71'
Mihajlov musel vyběhnout ze své brány a vrhnout se pod nohy gruzínského útočníka.
70'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Citajšvili, přichází Kvilitaja.
69'
Tempo hry nám nyní trochu opadlo a Gruzie je více na míči, ovšem zatím bez nějaké nebezpečné střely na bránu Mihajlova.
67'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Ilijev I., přichází Karageren.
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Čočev, přichází Vitanov.
65'
Centr letěl na zadní tyč, kde byl Kakabadze, ale jeho pokus o zakončení nic vážnějšího nepřinesl.
64'
Gruzie tentokrát získala rohový kop z pravé strany a má šanci vstřelit svou první branku.
62'
Aburjania zkusil své štěstí střelou z dálky, ale jeho pokus letěl jen nad bránu Bulharska.
60'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Dělev, přichází Kirilov.
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Nedělev, přichází Jankov.
59'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Daušvili, přichází Aburjania.
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Altunašvili, přichází Mamučašvili.
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Čakvetadze, přichází Davitašvili.
59'
Žlutou kartu dostává Daušvili (Gruzie).
58'
Gruzínci sice měli k dispozici volný kop z pravé strany, ale ten nepřinesl nic nebezpečného.
57'
Domácí kouč Jasen Petrov nyní uviděl žlutou kartu za nevhodné chování, stejně jako Dělev.
57'
Následně se nedovoleným zákrokem provinil Conev.
56'
Znovu přišel jen faul hostů ve středu hrací plochy.
54'
Hosté se sice posléze dostali ke střele, ale pokus Kakabadzeho byl hodně nepřesný.
52'
Bulharsko právě vstřelilo branku!
A je to už 4:0 pro domácí! Bulhaři totiž následně získali rohový kop, který se vrátil zpět k exekutorovi, jenž poslal ještě jeden centr a ten už skončil na hlavě ANDREA HRISTOVA, který zakončil nekompromisně k pravé tyči.
51'
Tentokrát přišel nedovolený zákrok Gruzie a domácí celek bude rozehrávat na polovině soupeře.
50'
Gruzie se snaží něco vymyslet od začátku druhé půle, ale zatím si nevypracovala něco vážnějšího.
49'
Gjorbelidze se sice snažil zakončit z levé strany, ale jeho pokus zblokoval bulharský obránce.
47'
Velkovski se tentokrát dopustil faulu a útočná akce Bulharska je u konce.
46'
45'
44'
Domácí jdou těsně před poločasovou přestávkou do tříbrankového vedení! SPAS DĚLEV rozjel akci z levé strany, kdy posunul míč Nedělevovi a ten následně našel ve vápně právě Děleva, který si chtěl balón zpracovat, ale ten mu přeskočil nohu, což znamenalo šťastné zakončení k levé tyči.
42'
Petko Hristov faulem zastavil soupeře a Gruzie tak má k dispozici další přímý kop.
41'
Balón po centru přešel přes vnitřek vápna, ale následně Gruzie nedokázala nic vymyslet.
40'
Gruzie nyní získala rohový kop z pravé strany a může se tak pokusit o snížení výsledku ještě před přestávkou.
38'
Dělev zůstal ležet na trávníku po souboji se soupeřem a momentálně tak je ošetřován mimo hrací plochu.
37'
Citajšvili se ujal exekuce přímého kopu, ale jeho pokus letěl jen vedle levé tyče a Mihajlov nemusel zasahovat.
36'
Božikov se dopustil faulu metr od vlastní šestnáctky a uviděl žlutou kartu.
35'
A je to 2:0 pro domácí! K pokutovému kopu se postavil sám faulovaný DIMITAR KRASIMIROV ILIJEV a ten následně zakončil přízemně k levé tyči, zatímco gólman zůstal stát a skočil pozdě.
34'
Kakabadze ještě navíc uviděl za svůj nedovolený zákrok uvnitř pokutového území žlutou kartu.
33'
Byla nařízena penalta pro Bulharsko! Kakabadze uvnitř vápna poslal k zemi Ilijeva.
32'
Útočná akce Gruzie tentokrát nepřinesla nic moc nebezpečného a následuje tak odkop od svatyně Mihajlova.
30'
Půl hodina utkání je u svého konce a Bulharsko vede nad Gruzií poměrem 1:0.
29'
Coněv je prvním hráčem utkání, který uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
28'
Bulhaři vysunuli svůj presink a hosté se dopustili chyby, ovšem tu domácí nedokázali potrestat.
27'
Gruzie se snažila protlačit po pravé straně, kde Kakabadze získal pro svůj celek autové vhazování.
24'
Gjorbelidze se snažil protlačit k míči po centru na zadní tyč, ale dopustil se jen faulu.
22'
Hosté ale posléze nedokázali vymyslet nic vážnějšího a pokus Kakabadzého z otočky letěl mimo.
21'
Nyní se dopředu sice dostala Gruzie, ale nebylo to nic moc nebezpečného, ovšem následuje rohový kop.
20'
Tak tohle je nádherná branka a domácí vedou 1:0! K exekuci přímého kopu se postavil TODOR NEDĚLEV, který poslal fantastickou střelu přes zeď do levé šibenice.
19'
Domácí mužstvo získalo volný kop po faulu soupeře.
18'
Nakonec ale přišla ztráta míče a Gruzie se dostala k centru z pravého křídla, který ale propadl vápnem do zámezí.
17'
Bulharsko se nyní už dostalo do utkání a snaží se něco vymyslet pomalu ze své obranné řady.
15'
Znovu přišel jen faul ze strany Gruzie a Bulhaři měli k dispozici další standardní situaci z levé strany, ovšem ta nepřinesla nic nebezpečného.
14'
Po následném rohovém kopu přišla hlavička na zadní tyč, ale hostující brankář byl znovu připraven.
13'
Po centru z volného kopu se dostal ke hlavičce v pádu Božikov a jeho pokus padal pod horní tyč, kde ale vše pokryl gólman Mamardašvili, jenž dostal míč do zámezí!
12'
Tentokrát přišel faulem ze strany hostů a Bulharsko má k dispozici volný kop.
11'
Andrea Hirstov se nyní postará o autové vhazování Bulharska na své polovině.
10'
Úvodu zápasu ale zatím není příliš pohledný a Bulharsko se dopouští velkého počtu faulů.
9'
Míč se tentokrát dostal jen do zámezí a Gruzíni budou pokračovat autovým vhazováním.
8'
Gruzie ale zatím je v úvodu zápasu aktivnějším celkem na hrací ploše a znovu se snaží něco vymyslet.
7'
Citajšvili posunul míč Mikautadzemu, ovšem tomu se klička přes bulharského obránce nepovedla podle představ.
6'
Balón skončil pouze za bránou gruzijského brankáře Mamardašviliho, který se postará o odkop.
5'
A. Hristov byl zfaulován ve středu hrací plochy, což sudí viděl a také odpískal.
3'
Následná standardní situace hostujícího celku nebyla nijak moc nebezpečná.
2'
Po zblokované střele hostujícího hráče bude následovat rohový kop Gruzie.
1'

Bulharsko: Mihajlov – Hristov A., Hristov P., Božikov (C), Velkovski – Čočev – Ilijev I., Nedělev, Coněv – Ilijev D., Dělev
Náhradníci: Georgijev, Naumov – Ilijev A., Karageren, Kirilov, Kostadinov, Krastev, Vitanov, Jankov

Gruzie: Mamardašvili – Chočolava, Chvadagiani, Lochošvili – Kakabadze (C), Daušvili, Altunašvili, Gjorbelidze – Čakvetadze, Mikautadze, Citajšvili
Náhradníci: Kupatadze, Loria – Aburjania, Azarov, Davitašvili, Čabradze, Jigauri, Kankava, Kašia, Kvilitaja, Mamučašvili, Zaria.
V přípravném zápase se proti sobě utkají týmy Bulharsko a Gruzie. Naposled se spolu tato mužstva utkala v roce 2009, kdy Bulhaři doma zvítězili vysoce 6:2. Dnes se bude hrát na Národním stadionu Vasil Levski. Úvodní výkop je naplánován na 18:30.
Bulharsko letos hraje skupinu C, kde se nachází na 3. místě s 5 body a skóre 3:6. V posledním utkání vyhrálo nad Litvou 1:0. Gruzie je ve skupině B, ovšem tam je na poslední 5. pozici s 1 bodem a skóre 2:9. V posledním zápase prohrála ve Španělsku 0:4.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.