Mistrovství světa klubů -  ONLINE PŘENOS -  Al Jazira : Pachuca - 16. prosince 2017   15:00

Al Jazira
Al Jazira
57' Shamsi
1:4
(0:1)
Pachuca
Pachuca
37' Urreta   • 60' Jara   • 79' Rosa   • 84' Sagal

Fauly: 9:11.
A je dobojováno! Domácí Al Jazira předváděla po celý turnaj velmi bojovný výkon a čtyři obdržené góly v dnešním zápase jistě dobrý dojem nezkazí. Pachuca slaví historický úspěch a obsazuje třetí místo celého turnaje! Za hodinu pak začíná velké finále mezi Realem Madrid a brazilským Gremiem. Od Onlajnu se s Vámi loučí Vladislav Kollert.
90+4'
90+3'
Zpoza vápna vypálil Ali Mabkhout, ale jeho projektil měl blíže oběžné dráze, než bráně Blanca.
90+2'
Míč opět v držení Pachucy, která se již opravdu viditelně těší do pozápasových sprch.
90+1'
Rozhodčí Diedhiou nastavuje ještě tři minuty nad rámec klasické hrací doby.
90'
De la Rosa ideálně nezpracoval míč a je z toho pouze odkop pro Al Senaaniho.
90'
Nákop Al Saadiho zblokován na vhazování.
89'
Obránci Pachucy kombinují kolem středového kruhu.
88'
Fayez přenáší míč na Obaida, jeho průnik je ale zastaven.
87'
Al Jazira již nyní přišla o veškerou motivaci hrát a oba týmy se viditelně nemohou dočkat závěrečného hvizdu.
86'
Střídání v týmu CF Pachuca: ze hřiště odchází Urreta, přichází Figueroa.
85'
Střídání v týmu CF Pachuca: ze hřiště odchází Hérnandez, přichází López P..
84'
Pachuca právě vstřelila branku!
Na bílý puntík uprostřed velkého vápna si postavil míč ÁNGEL SAGAL a střelou do levého dolního rohu posílá Pachucu do třígólového vedení.
83'
PENALTA! Saleem Rashid Obaid podrazil Sáncheze a Pachuca může navýšit skóre.
83'
De la Rosa vracel ve vápně míč Urretovi, ten ho však dostal na paty a z útočné akce nic nebylo.
82'
Nákop Lópeze sbírá Fayez.
82'
Pachuca kombinuje na polovině hřiště a nehodlá příliš půjčovat míč Al Jaziře.
81'
S Al Jazirou to nyní vypadá špatně. Pachuca je mnohem aktivnější a tým ze Spojených arabských emirátů se jen horko těžko dostává k jakékoliv ofenzivní akci.
79'
Urreta vyslal za obranu náramnou přihrávku, kterou si našel ROBERTO DE LA ROSA a v samostatném úprku nedal Al Senaanimu šanci. 1:3!
78'
Střídání v týmu CF Pachuca: ze hřiště odchází Jara, přichází de la Rosa.
78'
Střídání v týmu Al Jazira SCC: ze hřiště odchází Al Shamsi, přichází Rabia.
78'
Aguirre nebezpečně pálil z úhlu a Al Senaani musel na zem! Vyrazil míč k Sagalovi, ale ten míjí.
77'
Další snažení kapitána Aliho Mabkhouta ukončuje dnes téměř bezchybný Gónzalez.
76'
Jara netrefil míč ideálně a posílá pozdrav divákům ve vyšších patrech stadionu.
75'
Mabkhoutův centr našel pouze Garcíu, který hlavičkuje do rukavic Blanca.
73'
Míč se zatoulal až za brankovou čáru Blancovy branky a golman Pachucy tak může odkopávat.
72'
Rohový kop odvrácen k Aguirremu, jehož střela byla následně zblokována.
72'
Sánchez hledal parádním pasem Urretu, na poslední chvíli mu však cestu za třetím gólem zkřížil Romarinho, který odklidil na roh.
71'
Žlutou kartu dostává Ramadan (Al Jazira SCC).
70'
Obaid hledal centrem Romarinha, který se sice dostal k hlavičce, ale Blancovu branku nijak neohrozil.
69'
Držení míče je 52 % : 48 % ve prospěch domácí Al Jaziry.
68'
Ali Mabkhout z přímáku trefuje pouze zeď.
67'
Střídání v týmu Al Jazira SCC: ze hřiště odchází Al Hosani, přichází Ramadan.
66'
Romarinho byl faulovaný nedaleko před bílou čárou hraničící šestnáctku a Al Jaziru čeká zajímavý přímý volný kop.
66'
Fayez bude vhazovat na levé straně hřiště nedaleko vápna Pachucy.
65'
Gonzálezova tečovaná hlavička jen těsně míjí břevno. Odkop.
63'
Tak toto byla paráda! Urreta patičkou přehodil Fayeze a vyslal do brejku Lópeze, který ale necentroval přesně. Odražený míč se nicméně dostal k Aguirremu, který dělovkou zpoza vápna donutil Al Senaaniho k důležitému zákroku! Roh pro Pachucu.
63'
Pevný bílý blok Al Jaziry vytlačil zajímavý útok mexického celku až ke kopačkám jejích stoperů.
62'
Gónzalez hledal Aguirreho, ten se ale k míči nedostal včas a v jeho držení je opět Al Jazira.
60'
Tak toto byla fotbalová krása! Sagal z levého křídla předložil míč FRANCOVI JAROVI, který z bezprostřední blízkosti nedal Al Senaanimu šanci a vrací vedení Pachuce!
60'
Aguirreho centr z levé strany odvrací hlavičkou Fayez.
59'
Šance Jary končí pouze odkopem Al Senaaniho.
57'
Al Jazira právě vstřelila branku!
Romarinho vypracoval zajímavou akci, se kterou si však brankář Pachucy poradil, dorážku Boussoufy navíc vykopl na brankové čáře jeden z obránců. Do třetice všeho dobrého pro Al Jaziru se do míče opřel KHALFAN AL SHAMSI a propálil vše, co mu stálo v cestě. 1:1!
57'
I třetí centr Boussoufy skončil sražený hráčem v černém.
56'
Marocký forvard nyní trefil také Garcíu a roh si zopakuje.
56'
Boussoufův centr odvrací Gónzalez na roh.
54'
Óscar Murillo je zatím hlavní postavou defenzivy Pachucy, tentokrát opět odpaloval míč před dotírajícím Romarinhem.
54'
Urreta připravil parádní střeleckou pozici pro Sáncheze, ten však míjí branku!
53'
V držení míče opět Al Jazira, domácí kombinují ve středu hřiště.
53'
Ali Mabkhout rozhazuje rukama a diví se, že sudí Diedhiou nepíská faul po souboji s Murillem.
52'
Al Jazira nyní sází na centry, Obaidův pokus však končí pouze u Murilla.
51'
Ali Mabkhout hledal Romarinha, nepřesně.
50'
Žlutou kartu dostává Jara (CF Pachuca).
50'
Žlutou kartu dostává Al Saadi (Al Jazira SCC).
50'
Senegalský sudí roztrhává menší potyčku Farese Al Saadiho a Jary.
49'
Fayez svým centrem našel pouze nohu Gónzaleze.
48'
Brankář Blanco nyní uzemnil Romarinha a ačkoliv domácí žádali penaltu, rozhodčí nechává hru plynout dál.
48'
Jara v zajímavé akci na levé straně hřiště zaváhal a přichází o míč.
47'
Aktivní Romarinho připravil centrovací pozici pro Boussoufu, ten ale pouze trefuje hlavu Murilla.
46'
Romarinho kličkoval u postranní čáry, ale seběhla se k němu hned trojice hráčů v černém a technicky laděný Brazilec ztrácí míč.
46'
Střídání v týmu Al Jazira SCC: ze hřiště odchází Al Attas, přichází Ali Ibrahim.
46'
45+2'
45+1'
Sagal nadvakrát našel Sáncheze, ale toho zradil první dotek s míčem.
45+1'
Rozhodčí Diedhiou nastavuje jednu minutu.
45'
Al Jazira nyní zamkla Pachucu v její šestnáctce a trpělivě kombinuje kolem dokola.
44'
Jara se snažil prokličkovat do vápna, ale míč mu upálil Saeed.
44'
Murillo vrací míč až k brankáři Blancovi.
43'
Další Lópezův centr opět hledal Jaru, Al Senaani byl ale u míče dřív a vyboxovává ho pryč z vápna.
42'
Al Attas si neporozuměl s Obaidem a domácí ztrácí míč.
42'
Faul Gonzáleze věnoval míč do držení Al Jaziry.
41'
López krásným centrem našel Sagala, který další hlavičkou míjí Al Senaaniho branku.
40'
U míče opět mexický celek.
37'
Obrana Al Jaziry se na chvíli rozestoupila, čehož využil Jara náramným pasem pro JONATHANA URRETU, který tváří v tvář Al Senaanimu nezaváhal a otevírá skóre zápasu!
36'
Boussoufa hledal nabíhajícího Mabkhouta, nebyl však přesný.
36'
Průnik Urrety zastaven.
35'
Sagal ztrácí míč při jedné ze svých útočných akcích na levém křídle.
34'
Romarinho si pohrál ve vápna s Lópezem, jeho následnému centru ale scházela přesnost.
33'
Aguirre se snažil přenést hru na Urretu, ten ale míč nedoběhl. Vhazování pro Al Jaziru.
33'
Ali Mabkhout v ofsajdu.
32'
Romarinho připravil palebnou pozici pro Aliho Mabkhouta, ten ale v záklonu trefuje pouze brankáře Blanca!
31'
Al Jazira při bránění dalšího z mnoha útoků Pachucy pozorná.
30'
Žlutou kartu dostává Boussoufa (Al Jazira SCC).
30'
Sagal si navedl míč na levačku a jeho přízemní rána jen těsně míjí tyč Al Senaaniho branky.
30'
Střelu Urrety zblokoval Al Attas.
29'
Jarův centr vyboxoval Al Senaani.
28'
Další ofsajd pro Pachucu, tentokrát se v něm ocitl Jara.
27'
Al Jazira nyní vrací míč až k brankáři Al Senaanimu, obrana Pachucy je pevná, koncentrovaná a arabský celek k nebezpečným akcím nepouští.
27'
Bousouffa ztrácí míč před šestnáctkou.
26'
Aguirreho přetažený centr do vápna nenašel nabíhajícího Sagala.
25'
Mabkhoutův protiútok taktéž zastaven.
25'
Sagalova hlavička trefila pouze jednoho z obránců.
24'
U míče byl opět Jara, ale Khalfan odklízí na roh.
24'
García našel ve vápně Jaru, jeho hlavička ale nemíří mezi tři tyče.
23'
Ali Mabkhout opět kombinoval na hranici šestnáctky s Romarinhem, i tentokrát však obrana Pachucy byla pozorná.
22'
Romarinhova střela zpoza šestnáctky zblokována Gonzálezem.
21'
Trenér Alonso zatím se senegalským rozhodčím Diedhiouem příliš nerozumí a znechuceně kroutí hlavou nad jedním z jeho rozhodnutích.
20'
Ofsajd Sagala.
19'
Průnik Al Shamsiho ukončuje odkopem Murillo.
19'
Hra je nyní hodně rychlá a přelévá se ze strany na stranu.
19'
López si poradil s Romarinhem a nedal brazilskému záložníkovi příliš šancí.
18'
Další zajímavou akci Pachucy ukončuje skluz Al Hosaniho.
16'
V Abu Dhabi zvoní tyč! Z následné dorážky netrefuje prázdnou bránu Murillo.
16'
Khalfan Saeed fauloval Sagala a Pachuca má možnost standardní situace nějakých 35 metrů od Al Senaaniho branky.
15'
Ofenzivní snažení Aliho Mabkhouta končí na kopačkách obránců Pachucy.
15'
Fayez hlavičkou těsně míjí Boussoufův nadýchaný míč do vápna.
14'
Murillo složil k zemi Al Shamsiho a tým ze Spojených arabských emirátů získává zajímavou standartku.
13'
Obaid obral o míč Jaru a Al Jazira může vyrazit do útoku.
12'
Al Attasův nákop nenašel žádného ze spoluhráčů a pouze končí v zámezí.
12'
Sagal našel ve vápně volného Sáncheze, ten z voleje míjí branku.
11'
Ruka Boussoufy zastavuje veškeré snažení domácích.
10'
Al Jazira se dostala k delší kombinaci na půlce Pachucy, mexický celek zatím brání spolehlivě.
8'
Romarinho chtěl centrovat do vápna, tam se nicméně nenabídl žádný ze spoluhráčů.
8'
Parádní přihrávka Boussoufy našla za obranou Romarinha, González mu ale rázně míč ustřelil.
7'
Urreta hledal Sáncheze, nepřesně.
6'
Ali Mabkhout kombinoval s Boussoufou, zákrok Garcíi útočnou akci Al Jaziry utíná.
5'
Faul Al Attase přerušuje hru ve středovém kruhu.
5'
Al Saadi namazal Urretovi, ten však nedokázal výhodu zužitkovat a u míče jsou poprvé na delší dobu domácí.
4'
Sánchez se v šestnáctce málem dostal k zakončení, Al Senaani však sbírá míč do náruče.
3'
Centr do vápna hledal Jaru, útočník Pachucy však netrefil míč ideálně a od branky bude odkopávat Al Senaani.
2'
U míče opět mexický celek, konkrétně pravý bek López.
1'
S míčem kombinovala Pachuca, ale rozhodčí hru přerušuje kvůli ofsajdu Sáncheze.
1'
Oba týmy jsou nastoupené, rozhodčí jsou připravení a utkání může během několika následujících okamžiků začít!

Al Jazira SCC: Al Senaani – Fayez, Khalfan, Al Saadi, Obaid – Al Hosani, Al Attas, Al Shamsi – Romarinho – Boussoufa, Ali Ahmed Mabkhout
Náhradníci: Khasif, Al Ameri, Aleedi, Ali Ayed, Al Otaibah, Alhammadil, Al Hammadi, Abdulla, Ramadan, Gheilani, Rashidov, Al Hasmi

CF Pachuca: Blanco – López R., González, Murillo, García – Hernández – Urreta, Sánchez, Aguirre – Jara, Sagal
Náhradníci: Romero, Pérez, Peña, Martínez, Herra, Figueroa Díaz, P. López, Hoda, Guzmán, Gutiérrez, de la Rosa, Cano

Rozhodčí: Malang Diedhiou (Senegal).
CF PACHUCA
Mexický celek na na MS klubů kvalifikoval jako vítěz Ligy mistrů CONCACAF, kdy ve finále porazil krajany Tigres. Letošní sezóna je však pro Pachucu zklamáním. V ligové soutěži se zatím nachází až na nízké dvanácté příčce. Trochu jinak to je v pohárové soutěži – Pachuca se totiž probojovala až do finále, kdy vyzve Monterrey. Stoprocentní nebyly ani výkony na MS klubů. Mexičané udolali marocký Wydad až v prodloužení a ve stejné herní fázi nestačili na brazilské Gremio, které se ve finále utká s Realem Madrid.
AL JAZIRA SCC
Loňský mistr Spojených arabských emirátů je na turnaji zatím velkým překvapením. V prvním kole si poradil s novozélandským Aucklandem (1:0) a ve čtvrtfinále přešel tento arabský celek také přes vítěze asijské obdoby Ligy mistrů, japonskou Urawu (1:0). Velká senzace se mohla konat také v semifinále proti Realu, kdy domácí dokonce o gól vedli. Tým Zinedina Zidana však zápas otočil a na Al Jaziru tak nakonec zbyl souboj o třetí místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.