Je tady konec zápasu,ve kterém jsme viděli 6 golu,3 penalty z toho 2 proměněné ze strany Boleslavy. Boleslav tedy vítězí 5:1 nad Hlučínem a postupuje do dalšího kola. Pro Hlučín letos pohár končí. To je z Hlučína vše,děkuji za pozornost a těším se zase někdy příště.
72
Hlučín snižuje,s přímého kopu se prosazuje František Hanus a dává tak alespoň čestný úspěch domácích
59
Váňa vyslal svým pasem Abrože,tomu míč vzal jeden z Boleslavských a odkopl ho na roh. Roh pro Hlučín.
53
S penaltového puntíku se do prostřed brány prosazuje Ščuk a navyšuje vedení svého týmu
46
Boleslav o poločase střídala,dolu šli Štajner a Chramosta a místo nich přišli Šultes a Štohanzl
46
Hráči již jsou nastoupení na hrací ploše a čekají na hvizd rozhodčího
Po prvním poločase vede Mladá Boleslav nad Hlučínem 3:0 po brankách Ščuka,Štajnera a Jeslínka kdy především Štajnerová penalta byla z těch hodně povedených kdy gol vsítil ala Antonín Panenka. Nechme se tedy překvapit jestli Boleslav ještě přidá nějaký gol nebo se Hlučínu podaří snížit. Druhý poločas začne zhruba 17:33
45
Šlapák Štefka a přímý kop pro Boleslav, z toho ale nic nevytěžila.
44
Martin Hanus si ťukl míč s Ptáčkem který mu ho vrátil,ale Hanusovy se střela nepovedla a pálí vedle
42
Polášek krásným pasem našel Muchu,ale tomu se centr vůbec nepovedl a míč má opět Boleslav
41
Centr před hlučínskou bránu odvrací Polášek a je z toho roh pro Boleslav
39
Dlouhý pas došel na Martina Hanuse,který centroval na Lukáše,ten bohužel pro Hlučínské o míč přišel a tak u míče jsou opět hráči Boleslavy
32
Po rohu Hlučínských byl ale faul a tak se odkopává od brány Boleslavy
31
V téže minutě centruje Ondrušík před bránu kde našel Martina Hanuse a jeho pokus hlavou golman Diviš konečky prstů vytáhl na roh
31
Z toho ale Boleslav nic nevytěžila a je odkop od domácí brány.
30
Boleslav zahrává roh
28
Tentokrát už ale Jeslínkův gol je regulérní a ten po centru hlavou zvyšuje na 3:0 pro hosty
26
Jeslínek dal gol,ale pro ofsajd nemůže být uznán
25
Štajner centroval na Chramostu,kterému se střela z otočky nepovedla a golman Jurák vyráži.
22
Krásný pas Ondrušíka na Muchu,který přízemním centrem našel domácího kapitána Martina Hanuse,ten bohužel pálí vedle.
20
Štefek chtěl dlouhým centrem vyzvat Ptáčka,ale míče se ujal golman Diviš
19
Štajner zahrával přímý kop,našel Jeslínka ale ten trefuje pouze břevno Hlučínské brány.
16
K exekuci se postavil kapitán hostů Jiří Štajner a zvyšuje vedení svého týmu.
15
Penalta pro Boleslav
13
Z rohu hosté nic nevymysleli a u míče je brankář Jurák.
12
Teď se vyznamenal brankář Jurák. Brunclík se dostal k odraženému míči,pálil ale Jurák vyrazil na roh. Boleslav zahrává roh.
4
Mladá Boleslav se dostává do vedení,míč se odrazil k volnému Ščukovy a ten se nemýlil a posílá střelou pod břevno hosty do vedení
3
Hlučín se dostal poprvé na polovinu soupeře,ale byl z toho pouze ofsajd
2
Od úvodního výkopu se zatím Mladá Boleslav drží na půlce Hlučína a nepouští ho k míči
1

FC Hlučín: Jurák – Heinik, Mucha, Hanus F., Hanus M., Lukáš, Malchárek, Ondrušík, Ptáček, Polášek, Štefek.
Náhradníci: Bogdaň, Ošmera, Ambrož, Hudeczek, Baculák, Váňa, Andrejko.

FK Mladá Boleslav: Diviš – Fabián, Štipek, Brunclík, Bořil, Jeslínek, Kúdela, Ščuk, Chramosta, Štajner, Smejkal.
Náhradníci: Johana, Šultes, Štohanzl, Nešpor, Kysela,Miller, Eliáš.

Rozhodčí: Mikel Petr – Kotík Radek, Pochylý Stanislav.
Hrači nastupují na hřiště,domácí Hlučín ve žlutých, Mladá Boleslav v modrém.
Hlučín se aktuálně nachází na 7 místě MSFL s 11 body a skore 9:14. To Mladá Boleslav se nachází na 5 místě Gambrinus ligy s 18 body a skore 19:7
Dobré odpoledne z Hlučína. Dnes se v rámci 3 kola poháru České pošty představí domácí FC Hlučín proti FK Mladá Boleslav. Pro domácí hráče ale i fanoušky to bude svátek. Domácí hráči si postup do 3 kola vybojovaly přes Orlovou,kterou porazili 3:0 po brankách Martina Hanuse,Ambrože a Barcála a poté si poradili s Opavu 2:0 po brankách Ondrušíka a Františka Hanuse. Mladá Boleslav si poradila ve 2 kole s Úvaly 4:0 kdy se prosadili Ščuk, Štajner, Fabián a Chramosta
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.