Je dobojováno, Mladá Boleslav postupuje do čtvrtého kola MOL Cupu díky přesvědčivé výhře 5:0 nad Klatovy. Před 1450 diváky se v první půli prosadili Vraštil, Baroš, Chramosta a Zahustel, po změně stran přidal útočník Milan Baroš svůj druhý gól v zápase. Z mé strany je to vše, příště na počtenou!
90
88
Diviš rozehrál riskantně na krátko, ale vyšlo mu to. To už se zápas rychle chýlí ke svému konci.
87
Další rychlou protiakci Středočechů vedl Stanislav Klobása, ale nic převratného s míčem nevykouzlil.
85
Hostující brankář drží míč na svých kopačkách a obezřetně vyčkává s rozehrávkou.
84
Krejčího centr na vzdálenější tyč byl přetažený a míč skončil v autu, aniž by jej někdo před Divišem tečoval.
83
Zápas se v podstatě dohrává již jen z povinnosti, což je poznat i na postupně uvadající atmosféře.
81
Kadlec má odpracováno, na jeho místo nastupuje Tomáš György.
80
Po Ščukově zaváhání ve středu hřiště se ke střele dostal Karel Krejčí, mířil ale jen do připraveného Diviše.
79
S centrem z pravé strany si defenzíva týmu z města automobilů poradila, kulatý nesmysl skončil v zámezí.
77
Dnešní utkání sleduje 1450 diváků.
76
Inkasovaný gól Klatovské nabudil k další aktivitě, domácí ale ne a ne projít přes zhuštěný střed hřiště.
74
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tak nakonec se Středočeši prosadili i ve druhé půli, svým druhým gólem v zápase se o to postaral MILAN BAROŠ!
74
Domácím nelze upřít snaha, sráží je však laciné a zbytečné chyby.
73
Karel Jarolím sáhl k poslední změně, Jiřího Skaláka nahradil Rudolfem Skácelem.
72
Tentokrát mohl strážce domácí svatyně zůstat v klidu, rohový kop v podání Středočechů patřil do kategorie těch méně povedených.
71
Skalák přiťukl míč úplně volnému Janu Kyselovi, jehož ránu z první Rojík skvělým zákrokem vytěsnil!
70
Do konce již zbývá pouze nějakých dvacet minut, Klatovští stupňují aktivitu a nyní budou zahrávat roh.
68
Hosté se nemohli vymanit z hluboké defenzívy, poté ale zavelel Fleišman a dostal míč do bezpečí.
67
Chramosta mohl z dobré pozice pálit, místo toho však zvolil přihrávku na jednoho ze svých spoluhráčů, jenž byl v postavení mímo hru.
65
S ním si ale boleslavská defenzíva poradila, Kadlecovi byl navíc odpískán ofsajd.
64
Jeden z domácích hráčů se ocitl v bolestech na trávníku, hra je přerušena a Klatovy budou zahrávat přímý kop z pravé strany.
62
Střídání v týmu Klatovy: ze hřiště odchází Říský, přichází Krásný.
62
Z následného rohového kopu pro Rojíka žádné nebezpečí nepramenilo, domácí se důrazným odkopem osvobodili.
61
Jiří Skalák to zkusil z ostrého úhlu, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí.
59
Michal Lukeš při pokusu o zpracování zaškobrtl a kulatý nesmysl skončil v autu – vhazovat budou svěřenci Karla Jarolíma.
58
Středočeši kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou.
56
Zdá se, že Boleslavští po změně stran výrazně polevili. Jakub Diviš musel vytáhnout další zákrok, takovou permanenci v první půli nezažil...
55
Střela z uctivé vzdálenosti si cestu za Divišova záda nenašla, jelikož nebyla příliš přesná a míč skončil v zámezí.
53
Teď si však domácí nedali pozor na zadní vrátka, což mohl potrestat Fleišman, jenže z výborné pozice pálil těsně nad!
52
Svěřenci kouče Dejmka vstoupili do druhé půle aktivně, hráči v červených dresech chtějí něco s nepříznivým vývojem udělat.
51
Domácím byl odpískán útočný faul, míč si k rozehrávce rovná boleslavský gólman Diviš.
49
Čárový sudí si všiml ofsajdu jednoho z hráčů v modrobílých dresech.
48
Stadionem to jen zahučelo, domácí totiž pohrdli obrovskou šancí na vstřelení čestného gólu!
48
Rojík musel opět zasahovat, proti střele zpoza šestnáctky si však bez větších problémů poradil.
47
Druhá půle začala pokusem o nápor v podání domácích, ti se však k souvislejšímu tlaku nedostali a u míče jsou Mladoboleslavští.
46
Chirinciuce ve druhé půli nahradí Tomáš Lhotka.
46
Hosté do druhé půle vstupují se dvěma změnami, Zahustela nahradil Stanislav Klobása a místo Rady jde na plac Malpon.
46
46
Úvodní pětačtyřicetiminutovka je za námi. Hostující Mladá Boleslav je ve všech ohledech lepší, aktivnější, rychlejší a důraznější. Klatovští na svého prvoligového soka podle očekávání nestačí a svěřenci Karla Jarolíma po půli vedou díky gólům Vraštila,, Baroše, Chramosty a Zahustela už 4:0. Druhý poločas začne přibližně v 17:32.
45
44
Zápas se mění v demolici domácích Klatov, Středočeši znovu udeřili – nyní se přesnou hlavičkou prosadil ONDŘEJ ZAHUSTEL.
43
Sudí nejprve po faulu na Radu ponechal hostům výhodu, nakonec ale svůj verdikt přehodnotil a přerušil hru.
42
Klatovský stadion rázem zcela utichl, ale ne na dlouho – hráči v červených dresech budou zahrávat roh.
41
Na onu zajímavost jsme nemuseli čekat dlouho, prakticky vzápětí totiž svěřenci Karla Jarolíma přidali svůj třetí gól! Mezi střelce se přesnou střelou k pravé tyči zapsal také JAN CHRAMOSTA, navrátilec z hostování v Plzni.
41
Úvodní pětačtyřicetiminutovka se již chýlí ke svému konci, nechme se překvapit, zdali ještě něco zajímavého nabídne.
39
...Na jehož konci stál Milan Baroš, který mířil sám proti Rojíkovi, ten mu ale včasným vyběhnutím doslova ukradl další gól z kopačky!
38
Jan Bořil byl u míče podstatně dříve než Lukeš, hosté zakládají protiútok.
37
Strážce domácí svatyně musel vytáhnout další zákrok proti střele z dálky, bez problémů si ale s nepříliš razantním pokusem poradil.
36
Ke střele se z uctivé vzdálenosti odhodlal Jasmin Ščuk, mířil ale přímo do Rojíkovy nastavené náruče.
35
Martin Janda pro jistotu odvrátil kulatý nesmysl do zámezí, následovat tak bude další rohový kop pro Boleslav.
33
Rojík měl co dělat, aby vyškrábl nebezpečnou hlavičku, jež vzešla z chumlu před ním a mířila těsně pod břevno. Nakonec si ale poradil!
32
Jiří Fleišman hledal na zadní tyči Jakuba Radu, ten se ale k míči neprokousal. Hosté budou zahrávat rohový kop.
30
Jan Bořil se zkušeně zbavil Jandy, na dalšího hráče Klatov už však nevyzrál. Přesto ještě v akci může pokračovat Skalák.
29
Hra je hodně rozkouskovaná, dalším nedovoleným zákrokem se provinil veterán Milan Baroš.
28
Rada proti přesile bojoval statečně, nakonec mu však sudí Orel odpískal faul na Davida Žáčka.
26
Zbytečný útočný faul v podání jednoho z napadajících hráčů Klatov, následné rozehrávky se ujme bývalé lvíče Jiří Skalák.
25
Boleslavský útočník Jan Chramosta upadl po souboji v šestnáctce, toto však na penaltu rozhodně nebylo.
23
Klatovy začínají vystrkovat růžky. Ve skvělé pozici se ocitl Říský, trefil však jen prvního hráče před sebou.
22
Hosté pro jistotu zakopli míč do autu, vhazování se ujme David Žáček.
20
Z rychlého protiútoku poté mohli odpovědět hosté, jejich akci však zbrzdila nepřesná přihrávka a také vyběhnuvší Diviš. Klatovským stadionkem to jen zahučela.
19
Baroš se postaral o obrovské zmatky v pokutovém území, ale dezorientovaný Rojík si nakonec poradil!
18
Daniel Pavlovič se pěknou kličkou zbavil bránícího Fleišmana, poté ale poslal míč nepochopitelně do zámezí.
17
To platí i o dvě minuty později, hosté stále kombinují u půlící čáry a nikam se nehrnou.
15
Jiří Fleišman se musel vrátit pro odražený míč až k vlastnímu pokutovému území, svěřenci Karla Jarolíma zakládají další akci.
14
A už je to o dva góly! Před Rojíkem se zjevil neobsazený kanonýr MILAN BAROŠ a domácímu gólmanovi nedal byť jen sebemenší šanci.
13
Lukeš si narazil balon s Kadlecem, ale druhý jmenovaný přihrával nepřesně.
11
Míč se po sérii nepřesností ocitl v zámezí, následovat bude odkop od Divišovy svatyně.
10
Hlavičkou z podobné pozice, z níž pálil před chvílí Vraštil, mohl udeřit i Jakub Rada, těsně však minul Rojíkovu klec!
9
Milan Baroš upadl po souboji v klatovském pokutovém území, za což si vysloužil pískot a nepěkných označení ze strany domácích příznivců.
7
Inu, to bylo poměrně rychlé – hosté jdou do vedení po sedmi minutách! Boleslavští zahrávali rohový kop a centr z pravé strany přesně našel volného LUKÁŠE VRAŠTILA, jenž se z bezprostřední blízkosti nemýlil.
7
Z tribun se ozval potlesk, jelikož domácí se poprvé osmělili a delší dobu drželi míč na útočné polovině. Pramenil z toho ale jen hodně, opravdu hodně nepřesný centr.
5
Centr Jiřího Skaláka úspěch neslavil, kulatý nesmysl skončil mimo hrací plochu a následovat bude odkop od Rojíkovy svatyně.
4
Pas Jana Bořila zblokoval Kotrba, Středočeši tak budou opět vhazovat.
3
Fleišman sice přihrával nepřesně, jenže Klatovským se nepodařilo rozehrát.
2
Kysela našel rozběhnutého Zahustela, jehož centr domácí defenzíva odvrátila do zámezí.
1
První útočná akce Mladoboleslavským nevyšla, míč skončil v autu.
1

Klatovy: Rojík – Říský, Žáček, Pavlovič, Jenda, Mészáros "C", Chirinciuc, Lukeš, Krejčí, Kadlec, Kotrba.
Náhradníci: Cibulka, Krásný, Dolanský, Matějka, György, Lhotka, Herman

FK Mladá Boleslav: Diviš – Fleišman, Bořil, Vraštil, Kysela "C" – Skalák, Ščuk, Zahustel, Rada – Baroš, Chramosta.
Náhradníci: Šeda – Čermák, Skácel, Magera, Malpon, Klobása, Křapka

Rozhodčí: Orel – Pilný, Arnošt.
Dobrý den, vítám vás u dnešního přenosu 3. kola MOL Cupu mezi divizními Klatovy a prvoligovou Mladou Boleslaví. Klatovy už mají za sebou tři zápasy v poháru. V prvním kole porazili překvapivě Viktorii Žižkov 1:0, ve druhém zase Hořovicko 2:0 a v posledním kole také Most 1:0. Naopak pro hosty to bude letos premiéra v poháru. Velkým favoritem utkání jsou hosté, domácí můžou jenom překvapit. Zápas začíná v 16:30, máme se na co těšit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.